Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Jazz, Blues, Klasszikusok

Erdőhegyi Brigitta

létrehozva: 2005. 09. 13.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

VENDÉG 2014. 01. 31. 17:09
:(:(
VENDÉG 2013. 11. 03. 15:58
:(
Vendég 2006. 03. 22. 9:18
Én személyesen ismerem Őt,az életben is nagyon kedves,jó fej lány,nem műbaba,mint a többiek,akik énekelni sem tudnak!
Vendég 2005. 09. 30. 13:32
Most figyeltem fel rá, persze rá is kerestem a neten...

Nem tudom miért a Zsédát futtatják nekem például a Brigi sokkal-sokkal jobban tetszik.

Bukom a szőke, filigrán szépségekre...

K.Tamás
Vendég 2005. 09. 30. 13:31
Erdőhegyi Brigitta

Lassan egy évtizede foglalkozik az énekléssel. Bár egykor az Állami Balettintézet falai között balerinának készült, majd a Harlequin Gyermekszínház hallgatója lett és később Musical Stúdióba járt Schubert Évához. Kezdetben Kovács Magda zenetanodájába, később Kósa Zsuzsánál, majd Lengyel Ildikónál tanulta az éneklést. Érdeklődése központjába erőteljesen a zene került, ezen belül is leginkább a jazz fogta meg. Garay Attila tanítása által sikerült közelebbről megismerkednie a műfajjal. A mai napig képzi a hangját.

1999-ben vett részt a TV2 Kifutó című műsorában. Még ebben az évben megismerkedett Makai Zoltán zeneszerzővel, majd megalakult a Pozitív együttes, melynek az énekesnője lett. Megjelent az Adj esélyt című maxi lemez, melyet több rádió játszott és videoklipjét több zenecsatorna játszotta. Miután Makai Zoltánnal befejezte a közös munkát, visszatért kedvenc irányzatához, a 20-as, 30-as évek jazz zenéjéhez.

A folyamatos hazai és külföldi fellépések után 2002-ben megnyílt a budapesti Cotton Club, melynek az elmúlt három évben állandó dívája. A hely fő törekvése - neve is erre utal - az, hogy megpróbálja hűen tükrözni a 20-30-as évek Amerikájának hangulatát, e kort idéző revü-, illetve musical műsorral.

Az idén megjelenő album, visszakanyarodva a pop világához, régi vágya megvalósulása lesz. Már folytak a megjelenő lemez előkészületei, amikor exkluzív esküvői felkérést kapott Carlo Giusti úrtól, Sophia Loren titkárától, Mészáros Andrea és ifjabb Carlo Ponti esküvőjére.

Visszatért a lemezkészítéshez, de összekapcsolta a köztudat a nevét, ezzel az eseménnyel. Nagyobb lett az érdeklődés mind a sajtó, mind a média részéről, és nem számított érdeklődést váltott ki nemzetközi szinten is.

A Viva Tv-n az Engedj el című maxihoz készített videoklip volt látható, amelyben ifjabb Latabár Kálmánnal szerepelt, a klip egyik legemlékezetesebb jelenete, amikor az énekesnő posztmodern angyalnak öltözve felsliccelt ruhában a Magyar tudományos Akadémia tetejéről a mélybe ugrik.

Most készült el a legújabb videoklip, amely a Kis meglepetés a címet kapta. Új oldaláról lehet megismerni benne Brigittát. Rendkívül erotikus hangulatú ágyjelenetekkel tarkított jelenetet tartalmaz, amelyben ismét ifjabb Latabár Kálmán partnereként szerepel. Egy együtt töltött szerelmes éjszaka utáni ébredés pillanataiba ad bepillantást a történet ...

Erdőhegyi Brigitta ötletéből valósult meg a Békedal, amelyhez Takáts Tamás, Szikora Róbert, Delhusa Gjon, Szigeti Ferenc, Kiss Zoltán és Győzike csatlakozott. A felvétel exkluzivitása, hogy Zalatnay Cini is hallható.

Az előadók a világban eluralkodott terrorcselekmények elleni tiltakozásuknak akartak hangot adni a produkcióval. Ezzel is bizonyítják, hogy a világon minden ember egyformán érez, szeret és szenved. Közös erővel és a zene hatalmával próbálnak gátat vetni az erőszanak! A nagylemez október elején kerül ki a boltokba!
Vendég 2005. 09. 25. 11:03
Felfigyelem én is rá a VIVA TV-n,nagyon jó, hogy új csajok jelennek meg a pop zenében...

Új világra szóló slágerekkel.

Pötyi
Vendég 2005. 09. 20. 15:49
Interneten rákerestem és nem is gondoltam volna, hogy ennyire "rég óta" munkálkodik a pop zene piacán.

Ja, jó csaj, csak többet kéne nyomni a tévében és a rádiókban.
Vendég 2005. 09. 17. 21:10
Szerintem elmegy a hangja, de nagyon jól néz ki.

Ritka az ilyen jó párosítás.

Jó csaj - jó hanggal
Vendég 2005. 09. 15. 19:45
Szerintem nem nagy szám, de azért ok!

Unatkozom...

Mikor lesz a Playboyba, mert az rögtön érdekel.

:)
Vendég 2005. 09. 14. 13:51
jo kis csaj
MirP 2005. 09. 13. 21:05
Nagyon gáz egy a csaj! Tik is gázak vagytok, akik ezt hallgatjátok! Szánalmas 1 pórnép! Iszonyatos hogy ilyen emberek léteznek és befutnak, mint ez a *****! Kinyírhatná már valaki!
Vendég 2005. 09. 13. 11:24
Jók a képek, de szerintem nem olyan nagy szám... :(

Mercédesz
Vendég 2005. 09. 13. 11:23
Nekem a Zséda is tetszik, de a Brigi is Istennő...

Kriszpihand
Vendég 2005. 09. 13. 11:22
Megnéztem a honlapot és nem kell bevonulnod a pszichiátriára.
Nyugodt lehetsz, és rajong tovább!!!

Kerestem a music.hu-n, de nincs itt róla, semmi...

A keresőben viszont egy csomó oldalon megtaláltam...
Vendég 2005. 09. 13. 11:19
Sziasztok!

Rajongok ezért a magyar énekesnőért, nem tudom, hogy más is tud e ilyen eszeveszett imádatot érezni, de kész...

A Viva tv-n figyeltem fel rá aztán meg a honlapjára keveredtem (http://www.brigi.net) és KO lettem.

Amennyiben más is rajong kérlek írjatok, hogy normális dolog-e vagy kezeltessem magam... Eddig Zsédát szerettem, de most már egy igazi szőke babát szeretek...

Oliware

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Jazz, Blues, Klasszikusok