Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók

Princess: A hegedű hercegnői (BMG)

létrehozva: 2002. 06. 19.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2010. 02. 08. 6:57
Komolyzenét a fiataloknak! :)
Mert csak a dance és a hiphop megy nekik.
Nem tudják mi a jó : Verdi,Liszt,Brahms,Rossini...... és még sokan mások.
Vendég 2006. 02. 03. 9:00
én is imádom a princess-t, nekem három cd-jük van meg. Csak azt sajnálom, hogy dvd-ben nem lehet látni őket, hiszen nemcsak az szép ahogyan húzzák a hegedűt. Jó lenne látni is őket, az nagyon felemelő élmény lenne.
Vendég 2005. 12. 05. 15:18
stradivari....
Vendég 2004. 11. 10. 21:19
Hol lehet letölteni a Princess számokat? (mp 3)
Dodo
Vendég 2004. 10. 22. 20:57
Nem igazán szerettem a hegedűt, mint hangszert,de a lányokat hallgatva kellemesen csalódtam.
A 8 éves lányom miattuk kezdett el hegedűlni és már alig várom (csakúgy mint Ő), hogy letudja játszani azokat a dalokat,melyeket a Princess hegedűl.
orfeusz 2004. 10. 08. 0:00
A Princess jelenleg a világon egyedülálló: igazi profi zenészek, kitűnő előadók és gyönyörűek. Az első albumot nemrégiben egy arab nepper Kairóban 200 USD-ért árulta - megnéztem, hamisítvány volt - így is, kb. fél óra alatt 9 db-ot adott el az utcán. A Princess lányok méltók a nevükhöz, megérdemelnék a hercegnőknek kijáró védelmet és gondoskodást. Szeressétek és óvjátok Őket: a Princess nemzeti kincs. Orfeusz
Vendég 2004. 02. 02. 0:00
IMÁDOM A PRINCESST KÖZÜLÜK SÁNDOR KRISZTIT!!
NEKEM IS MEGVAN MINDKÉT ALBUMUK ÉS MINDIG CSAK AZT HALLGATOM! MIVEL MEGNYUGTAT!!
jA ÉS VOLTAM AZ ÉLŐ KONCERTEIKEN!
Vendég 2004. 02. 02. 0:00
Én amikor megvettem az első albumukat egyből megragadott e hegedű és most éppen hegedülök!!
Julcsi
Vendég 2003. 12. 11. 0:00
IMÁDOM A PRINCESST!!!!!!!!!!!!!!!!!
MEGVAN MIND A KÉT ALBUMUK!
IMÁDOM ŐKET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2002. 06. 19. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók