Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal

Keane, Coldplay, Travis...

létrehozva: 2005. 10. 01.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2008. 03. 25. 19:12
Amy vagyok. Keane a kedvencem! Remélem akkor is fognak számokat gyártani, mikor én már bottal fogok járni. ha sok dioptriás szemüveggel kell is előkotorni a lemezüket, és fél órát kell várni, mire eljutott a lejátszóhoz is őket fogom hallgatni. majd duplán szigetelem a házamat, hogy ne zavarjam a szomszédot, de a Keanet akkor is maxi hangerőn fogm hallgatni. Ők a tökéletlen tökéletes zenekar! nincs jobb.
Vendég 2006. 04. 29. 15:33
Én az összes említett indie együttest kedvelem, hozzájuk tenném még a Belle and Sebastian-t.
Vendég 2006. 03. 12. 12:06
Úgy, hogy nem igazán vok fórumozós, és valamelyik nap kb. 5 féle fórumra írtam legutoljára ide. Itt már elfogyott a fantáziám. De ez elsősorban Remának szólt. Mind1. Tom, néha hülye vagyok.
Vendég 2006. 03. 10. 20:24
ezt hogy érted?
Vendég 2006. 03. 10. 17:54
Ó, hát itt is megtapadtam?!...
Rema 2006. 03. 09. 17:59
hehe...te egy diaksziget.com-os tag vagy?
Vendég 2006. 03. 08. 19:01
http://www.coldplay.extra.hu
Rema 2006. 03. 04. 15:35
ja, ez amúgy a keane-re vonatkozott, én kis elfogult elfelejtettem odaírni...:)
Rema 2006. 03. 04. 15:34
A keane-DVD már megjelent, fanatikusoknak csak ajánlani tudom...:)Nemsokára itt az új lemez is, amelynek még ugyan nincs címe, de ők maguk azt nyilatkozták róla, hogy nagyon erős lett...kiváncsian várom.
Remélem a 2006-os díjátadók mindegyikén hasítani fognak...kik érdemlik meg, ha nem ők a dicsőséget?
És én abban is bízom(bár lehet hogy naívan), hogy talán kis hazánkba is eljutnak, ha máshova nem , hát talán a Szigetre...
Ja, és írjatok, mert nagyon lapos a topik...
Dodo 2005. 12. 12. 10:12
Moly! Írok, hogy legyen nyomom! Tegnap tökre bealudtam a ALL THAT YOU CANT LEAVE BEHIND-on.
Evribadiz cséjdzsing end áj don no váj! pussz: DO
Rema 2005. 12. 11. 22:43
De minimum a szigetre jöhetnének!!!(najó, leállítom magam...)
Ma is hallgattam a Radio Cafe-t, és a WAN2 újság műsora ment. Lehet hogy naív vagyok, de én eddig azt hittem, hogy azt az újságot jófej emberek szerkesztik.Ehhez képest, végig a Coldplay ócsárolása ment...hogy milyen rossz az új album,Chris Martin milyen idegesítő, ...stb.Jó, lehet hogy a Coldplay manapság túl felkapott, de attól még lehet jó, nem?(Amúgy magyarországon még most is sokan nem is ismerik a nevüket, de ez nem csoda, hisz a VIVA 40-es listáján a Speed of sound kb. a 35.helyig jutott...)
A Keane(az én szívemhez ők állnak a legközelebb) pedig a rádiókban indított,és azóta a magyar média nem is foglalkozik velük. Szerencsére itt van ugye az internet, és az új dupla-DVD-jüket már meg is vettem...Jó karácsonynak nézünk elébe!
benstiller 2005. 12. 11. 17:38
A Travis után kihagytam egy kettőspontot... :-))
benstiller 2005. 12. 11. 17:38
Travis valahol azt olvastam, hogy tavasszal kijön az új lemez. Remélem nem téves az info!! Hát igen. A magyar RAP (vagy igazából bármilyen más magyar zene) nem mérhető a Coldplay-hez (sem). Jó lenne, ha néha ilyen neveket is olvashatnánk a magyarországi koncertmenüben! Nem?
Rema 2005. 12. 10. 20:10
Én is boldog vagyok, hogy nem olyan lapos a fórumom...A zongorával felturbózott zenénél nincs is jobb!
Néha elgondolkodom, hogy az aki leszólja mondjuk a Coldplay-t(mert erre tudok példát), és igénytelen zenének nevezi, mikor ő magyar(!) rap-et hallgat, nem is tudom, hogy milyen lelki világgal rendelkezik...de komolyan!Eszméletlen emberek vannak...Amúgy nem tudtok valamit a Travis-ről?A LIVE8-en felbukkantak, de mostanában nagyon csendben vanna, és hát ugye Travis fórum itt nem nagyon van, úgyhogy nem nagyon tudok informálódni.(Amúgy ha jó forumokról van szó, ajánlom mindenkinek a http://www.diaksziget.com-ot, ott sok a jófej ember!)
benstiller 2005. 11. 22. 19:12
Én inkább indie-be sorolnám! De ennél jobb zene nincs! Kit érdekel Tom Chaplin bucija? A hangja eszméletlen! És, hát szép lassan a pofijával is megbarátkozom, aranyos fickó. Travis: Elképesztő. Radiohead: nem is kell kommentár... Coldplay pedig (szerintem a legkommerszebb ezek közül) nagyon rendben van. Én személy szerint nagyon gerjedek a zongorára. Gondolom ez az előbbiekből is kiderült. ÉS NAGYON BOLDOG VAGYOK, HOGY NEM VAGYOK EGYEDÜL!!!! Rema, lelki társam! :-)) Még talán a Suede és a Pulp az amit az én személyes kedvenceim közül hozzátennék. De így már teljes a paletta... :) És írjatok, mert ez végre normális topiknak tűnik. Máshol nem is merülnek fel eme nevek! Sajnos.
Vendég 2005. 11. 14. 20:55
Igazad van, inkább arra hajaz...olyan elvontabb, szállósabb rock.(WAN2-s kifejezéssel élve, Glum Rock)
Salty 2005. 11. 12. 12:31
Bocs emberek, de ez miért pop stílus? Én szerintem nagyon rockra hasonlít. Vélemény?
Vendég 2005. 11. 07. 8:52
BOCS, NEM COLDPLAZ, HANEM COLDPLAY
Vendég 2005. 11. 06. 10:19
NEKEM EGYIK SEM TETSZIK, TALÁN A COLDPLAZ NÉHÁNY SZÁMA......
Vendég 2005. 11. 05. 22:25
Most csak azért írok, hogy a fórum ne tűnjön el...
Vendég 2005. 10. 18. 14:29
Nagyon király mind a három igaz a Terviszt nem annyira ismerem....DE EGGYET KIHAGYTATOK A Snow Patrolt.Az ám a király igaz nem sokan ismerik de szerintem nagyon jó.A live 8-on is felléptek.Ha mondok evvel valamit nektek...Az énekes mindig mosolyog és göndör hajú .Szerintem jófej lehet.A 100%-os számuk a RUN.
Csá kis -Mirk.Ugye így hívnak.Valakitől hallottam...
Vendég 2005. 10. 13. 21:45
x
Rema 2005. 10. 13. 18:07
A Radiohead szintén király, de ennyi erővel sorolhatnám az ide vágó együtteseket:
Snow Patrol, Athlete, Embrace...stb
A többit is imádom amit soroltatok, csak szerintem műfajilag nem ide sorolják őket...de ez kit érdekel?Moby új albuma pl. király!
Vendég 2005. 10. 13. 10:40
Hola! Innen azért hiányzik: R.E.M.,U2,Moby... A Keannek meg már annyira jó a zenéje, hogy most már az sem zavar, hogy most már a Tom Chaplin feje sem érdekel.... A Coldplay meg egyszerűen coooooooool!!!!!!!!! Jenni:-))))
Vendég 2005. 10. 12. 21:00
A travis-t nem ismerem, a többi viszont király!!!De azért én a U2-ra is szavazok, kismoly!!!
Vendég 2005. 10. 07. 21:19
ja ha már popzene (nem rossz értelemben) akkor radiohead, nekem a travis tetszik a legjobban ezek közül
Vendég 2005. 10. 07. 21:15
En mind a harmat imadom!De azert meg hozzatennem a Radiohead-et.
Rema 2005. 10. 01. 20:54
Sziasztok!
Ez csak három név a szuperjó zenekarok közül.
A Coldplay-t kivéve ők azok, akikről hallunk ugyan, de nagyon keveset...sajnos
Pedig a Keane zenéjében pl. rengeteg energia van!Kevés magyar oldal van ahol lenne topicjuk.Legalább itt essen róluk néhány szó!

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal