Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók

Thank U - Tribute To Depeche Mode (Privatemoon) - Válogatás -

létrehozva: 2002. 06. 19.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2008. 10. 17. 22:46
máthé péter & VoyAger!

Én sajna,csak most találtam rá erre az oldalra és én is osztom a véleményem.Én a zenekarommal,még úgy is volt hogy rajt leszek a kettes lemezen.Sajnos a pierrot ellenfele ákos lett annak a szponzora és hiába a Hozsóval lévő barátságunk a kettesre nem tették fel.Jó formán a Halász Judit is feldolgozott ezen a tribute lemezen és az igazi minőségi dm stílusú zenészek meg nem kerülhettek rá!!!
Innen is látszik,itthon IRÁNYÍTOTT zenei társadalom van!!!Ki kéne rugdosni a vén szarosokat a vezér székekből és jogdíjakat adni a kezdőknek is.
Vendég 2004. 09. 25. 0:00
Osztom a fenti véleményt...Nagyon gyenge előadóktól nagyon gyenge színvonal.Gondolok itt, Ágnes, OJ Sámson, Vtech....Ez szégyen...Mi közük nekik a DM-hez?Ezer együttes van az országban akik ,magas szinten űzik a techno-pop-ot, csak éppen őket nem engedik "szóhoz" jutni.Ez itt a szomorú.Mit hittek a producerek?Kik veszik meg ezt a lemezt?Ágnes rajongók?Netán Vtech rajongók?Ők azért nem veszik meg, mert nem szeretik, vagy nem ismerik a Depeche Mode-ot, a Mode-osok meg ahogy fent is írták kiröhögik,joggal...Ha "amatőr" szintipop csapatok játszották volna el ezeket a dalokat, legalább az igazi DM rajongók szívesen hallgatták volna...De ezen csak tényleg sírni lehet...Így tovább magyrország...

velvet
Vendég 2003. 01. 09. 0:00
A cikk elbűvölően aranyos, de tényleg.
Csak, nem igaz.
Legalábbis nagy százalékban, méghozzá az a része hogy ez mindenkinek tetszeni fog, legjobban az ütötte meg a fülemet, hogy aki Mode-os.......
Ez az album valami siralmasan rosszra sikerült. Több Mode-os rajongoval beszeltem akivel egy volt a velemeny: sirogorcsot kapott amikor meghallgatta, na nem az örömtől, hanem hogy olyan rossz.
Egyedüli elfogadható amit neoék csinaltak.
Kár érte. A folytatás talan tenyleg jobb lesz.
2002. 06. 19. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók