Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal

Mindent vagy semmit

létrehozva: 2005. 10. 04.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2005. 10. 05. 12:06
Jó napot Vágó Úr!Hallottam, Jakupcsek műsora megszűnik, a L.Ö.M. marad. Ennek örülök, mert az ő műsora (és a játékvezető maga) nem sokat ért, viszont az Öné már sokkal intellektuálisabb. Csak nehogy megint a Való Világ kerüljön előtérbe, ha lesz!A V.V. a legprimitívebb műsornak nevezett szemétkupac, amit valaha láttam.Csodálom, h. az RTL ilyen szintre süllyed a csőcselék kedvéért... . Hát csak így tovább, hajrá Magyarország!!!!
Vendég 2005. 10. 04. 20:37
Tisztelt fiatal barátaim!

Nagyon tetszik ez a tréfa, még jobban, mint mikor a Boros és a Bochkor megviccelt (hátulról).
Ha már így összetalálkoztunk, megnéztem oldalaikat, és észrevettem, hogy kedvelik a minőségi hangszeres zenét.
Szeretném ezúton felhívni a figyelmüket kiváló zenekaromra a Favágókra, ami hasonlóan lendületes, modern zenét játszik.
Remélem egyszer mûsoromban viszontláthatom Önöket akár játékosként, akár a közönség soraiban.

Tisztelettel:

Vágó István

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal