Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Interjúk, riportok

A-ha - riport

létrehozva: 2002. 06. 20.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Saana 2005. 01. 19. 14:23
Ha kellene valakinek a Harket solok, vagy a Savoy egyik lemeze, írjon bátran, megbeszéljük.
Csináltam fórumot, ha érdekel benneteket!!!!!!!!!!!
Rema 2004. 08. 29. 0:00
Egyetértek, nem tudom ki volt ez a Sterbinszky-őrült, és nem érdekel milyen zenét szeret, de szerintem még egy ilyen ember is tisztelheti a régi nagyokat, akik még máig is ennyire népszerűek.Még én is nagyon fiatal vagyok, de mivel nagyobb testvéreim vannak, ők megtanítottak erre az alázatra.Lehet, hogy Sterbinszky a jelennek nagy, de nem negyobb mint az A-HA, és ki tudja, lehet, hogy pár év múlva feledésbe merül.
Vendég 2004. 08. 21. 0:00
A helyedben nem dicsekednék azzal hogy nem ismered őket.
Vendég 2004. 08. 13. 0:00
Engem isten örizz töllük!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nem ismizem öket,de jobb a Sterbinszky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 08. 13. 0:00
Morten Harket a világ legjobb énekese.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nekem megvan az öszes albumuk,csak a szolo lemeze hiányzik!!!!!!!
Vendég 2004. 08. 13. 0:00
nagyon szeretem az a-ha-át.Mikor adnak ki új albumot.??
Vendég 2004. 07. 26. 0:00
Morten Harkett a világ egyik legszexisebb pasija!!!
Vendég 2004. 04. 25. 0:00
A legjobb benne, hogy nem táncritmusra épül, hanem Paul ötletei alapján élvezhető, melenkolikus, de ugyanakkor energiát adó vidám ritmusokra és nem mindennapi aláfestésekre.Nekem is megvan az összes lemezük és ha lehet egy albumot sem hagynék ki. Csak vájtfülüeknek!
Sona 2004. 04. 02. 0:00
Kedvencem az a-ha, ezért írok ide. Imádom őket és a június 4-i koncertre, ami Bergenben lesz elmegyek. Nincs kedve jönnie még valakinek? Egy baj van: nem olcsó mulatság. Nekem a párom fizeti, és ez egy meglepi volt számomra.
Ha gondoljátok, gyertek regizzetek a zene.net-re, ott elég sokan vagyunk már, és mindenfélét meg tudunk beszélni. Szerintem sokkal jobb mint ez az oldal!

Sona
kis 2004. 02. 22. 0:00
tökjó nagyonkiráj a cikk"(hajráaha tevagy a király)
Vendég 2003. 11. 16. 0:00
Tényleg jó a cikk,dea legjobb az A-ha!
Vendég 2003. 05. 07. 0:00
Azóta már megjelent egy koncert felvételekből összeállított CD
Vendég 2003. 03. 04. 0:00
a cikk érdekes volt. én is nagy rajongója vagyok az a-ha együttesnek, és már nagyon szeretnék kijutni egyszer a koncertjükre is. sajnos erre még nem volt alkalmam, jó lenne, ha majd magyarországra is eljönnének, én biztosan ott lennék. imádom a zenéjüket. semmivel sem lehet összehasonlítani, mert annyira egyedi. szeretem a zenéjük melankóliáját.
Vendég 2003. 02. 28. 0:00
Aha is the best I'low them its Edit from New York
2003. 01. 22. 0:00
nekem is nagyon tetszik a cikk+én nagyon szerettem régen az A-ha eggyütest.
2002. 08. 24. 0:00
Nagyon nagyon jó a cikk!! Csak igy tovább!!!
2002. 06. 20. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Interjúk, riportok