Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Beszótá'? Ne szójjá' be!

Ki kapja az év legrosszabb magyar zenésze címet?

létrehozva: 2002. 06. 21.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Betmen 2005. 03. 29. 20:14
Jé, egy cigány. Hurrá.
tetszhalott_cethal 2005. 03. 29. 20:13
takarodj már
2005. 03. 29. 19:22
MOCSKOS RASSZISTA MEGMONDALAK A GÁDZSÓKÁMNÁK ÉS MÉGHÁLSZ TE RASÓ PUTTYOS! ÜSSZEHÍOM A TSALÁDOT ÉS VÍGZÜNK VÉLED TE KUCSÖG!
Max 2005. 03. 29. 19:20
Gyözike. Azt bazki lelöném mint egy kutyát.
Vendég 2005. 03. 29. 19:05
aki ezt megkapná, nem nevezhető sztem zenésznek
Vendég 2005. 03. 29. 18:44
ZOMBI JIMMI
Vendég 2005. 03. 29. 17:46
ZÁMBO JIMMI
Vendég 2004. 10. 25. 18:02
Van szemetek??? A Rakonczaiék helyesek???? Kopaszokés nagyon beképzeltek! Nem értem a rajongóikat, hogy miért védik ennyire őket mikor a Viktorék úgy beszélnek róluk mint valami utolsó senkikről. Vagy cserébe szoptok??
Vendég 2004. 02. 21. 0:00
Lehet hogy az R-port számai szarok, de ettől függetlenül Viktor és Imi kurva jó ZENÉSZEK. a kettő nem ugyanaz
Carmen 2004. 01. 28. 0:00
Szerintem Majka kapja ezt a díjat!Ő 1 senki!
!!!!!!!!!!!!!!L.L.JUNIOR A KIRÁLY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
Carmen 2004. 01. 28. 0:00
Szerintem Majka kapja ezt a díjat!Ő 1 senki!
!!!!!!!!!!!!!!L.L.JUNIOR A KIRÁLY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 01. 19. 0:00
Kedves előttem szóló! Bár már elég régen írtad, amit írtál, én mégis leírom, Neked, hogy az én véleményem szerint ki valódi zenész (dalszerző) ma Magyarországon... A teljesség igénye nélkül: Presser, Zorán, Bódi László, Lukács Laci, Novák Petya, Ákos, stb... Akitől meg föláll a szőr a hátamon: Belga, Varga Zsuzsa, Kozsó-família, Anima Sound System, stb...
Vendég 2003. 12. 10. 0:00
Az EGÉSZ magyar zenei kínálat - úgy ahogy van - egy nagy horror. EGYETLEN egy említésre méltó magyar zenészt írjatok. Ne előadókat meg "sztárokat", hanem zenészeket. Csak egyet.
Vendég 2003. 11. 27. 0:00
Krisz Rudi
2003. 10. 18. 0:00
Egyértelműen Krisz Rudolf v. valamelyik másik nyálas pl:TNT,V-techk,R-port
Vendég 2003. 09. 03. 0:00
Szerintem Kris Rudi a legroszab!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2003. 08. 29. 0:00
Hello!Egyettértek az allattam szoloval!Majd ha ti is annyit tudtok zeneileg mint viktorék akkor majd dumálhattok!Ők nem csak 1 általatok állitott nyálas együttes ti nem ismeritek az ő munkájukat!bár megvannak rá a jogaitok,hogy fikázzátok őket pl,hogy még ez pont 1 ilyen forum is!Zsédennyivel meg nem tudom mi bajotok!Egyszerüen gyönyörü hangja van!mindenkinek üdv:Niki
Vendég 2003. 08. 21. 0:00
Az R-portos fiúk egyáltalán nem rondák, max nem felelnek meg a te izlésednek, és nem beképzeltek, csak van önbizalmuk és az nem baj. A dalaik pedig tök királyok. Üdv: Ritus
kicsi p.i.m.p. 2003. 07. 09. 0:00
csoki egy nagy balfasz vagy!!!tudod magyar zenész.majhd szólok a vörös hörcsögnek,h.figyeljen rá oda,h.megtanuljál olvasni!
2003. 05. 23. 0:00
BRITNEY VAGY AVRIL!!!!!!!!!!
2003. 05. 18. 0:00
TNT, Sugarloaf...
Neo 2003. 05. 14. 0:00
Hááááát lenne egy pár!!!De ezt inkább hadjuk!!!
Vendég 2003. 05. 02. 0:00
egy biztos!:a BELGA a legjobb!
Vendég 2003. 04. 06. 0:00
Kozsó !
2003. 04. 04. 0:00
Ellent kell irnom egy másik hozzá szolohonak.Szerintem Zsédenyi Adriennek gyönyörű hangja van.Én őt imádom.Da például az all for lovenak kijárna ez a cim.Pain se tudom mit keres még itt.Már mint a zenei világban.De a régi email együttestől már kiadok.És Ágnes Vanillátol.Nincs is hangja.
Vendég 2003. 02. 14. 0:00
A legeslegrosszabb az R-Port!(de a TNT se kutya)Szóval az R-Portos fiúk rondák és beképzeltek,a számaik rémesek,kell ennél több?!Ja és Király Lindát hagyjátok békén,ő a legjobb magyar énekesnő!
Vendég 2003. 02. 13. 0:00
fttttttttttttttttttttttttttt666666666666666666666666888888888888888888888888888888tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
2003. 02. 06. 0:00
megint van netem... Szoval mindenkinek béke,megminden....Kössz mindenkinek a leszólást!!kárpátidia:Ugy emléxem te mondtad hogy menyjek dilidokihoz...Megnyugtatlak,voltam mert bayok voltak,de erről nem beszélek. A véleményem még mindig a régi,gondolom tudjátok!! A legrosszabb még mindig a király linda,aki sapkába sem tud himnuszt énekelni.A másik kedvencem, a Zsédenyi Adrienn...ugye igy írja a nevét? Amikor valahol meghallom hogy rá valahol egy férfi vár?!A hátamon az összeszőr ellent mond a gravítácíónak és feláll!!
By:ORSI
Vendég 2003. 02. 05. 0:00
király linda még a Himnuszt se tudja elénekelni (sapkában) a sok szemét között ez a kis picsa a legrosszabb ,bűn rossz, nagyon-nagyon rossz
Traubiszadó 2002. 10. 08. 0:00
Szerintem az a retardált barom a legrosszabb, aki teleírja a lapot, buzi karakterekkel.
2002. 10. 08. 0:00
Szerintem Kozso a legrosszabb
2002. 10. 02. 0:00
Szeretnék néhány "előadót" jelölni eme nemes cjmre, mert úgyláttam elég kicsi a lehetőségek tárháza.

:)


1. Kozso
( Ő az aki egyltalán nem tudj a mi az éneklés, és az ahogyan hallahatod nagyrész a stúdió műve.
Ő az aki számomra hiteltelen a szeretetről szóló ömlengéseivel, miközben sorra összerugja a port mindenkivel, ami ugye nem csak a srácok lányok hibája.
Ő az, aki bármikor, bárhol képes playbackelni, ám élőben nem énekel, és magyar zenét a sajátján kívűl még csak véletlenül sem szeret, sőt ezt a nála dolgozo csapatoknak is megtiltja. legalábbis ami a nyilvános tettszéskinyilvánitást illeti.)

stb.


2. Bonus Track, Desperado.

Nem tudom megmagyarázni, de a BonusTrack-es csaj hétköznapi, egyszerűcske, és köze nincs igazából a jazzhez, amit a zenéjükbe vinni szeretne.
Desperado? fúúú az viocces. ovis a szöveg, naggyon gagyi a zene.

3. Tnt.

A dalok és a szövegek nem rosszak, sőt, némerlyik kifejezetten jól sikerült.

De azért 5 év alatt el lehetett volna menni logopédushoz...és nem kéne már pöszének lennie az énekesnek, mert ez kábé olyan mintha egy tv-s tiszta ragya lenne.
ha valaki a szájával, a hangjával keresi a kenyerét, akkor figyeljen rá oda....

Üdv mindenkinek !
Traubiszadó 2002. 09. 18. 0:00
Jujjj, én már el is felejtettem Pain öcsénket, pedig róla is vannak bizalmas infóim, miszerint tagja a Hoffermisi klubnak. Azért az igénytelenség küszöbén masírozik ez a NOX formáció is. Valamelyik tag megtalálta az általános iskolai énekkönyvét, kölcsönkért egy Lewis márkájú 2 oktávos szintit és vadul nyomják az etnotechnot. Szerintem a Deep Forrest-ről még nem is hallottak. Vagy tehetségtelennek tartják Őket?
kárpátidia 2002. 09. 17. 0:00
van egy fántásztikus előadó, ilyen szöveggel:
"viszkit iszok öcsém, nem ivólét".
de nem ő a legrosszabb sztem, csak jókat nevettem rajta.
aki viszont télleg az egyik legrosszabb, Pain. "a szeksz vajon mi?"
de ő nem is zenész. szegény.
Vendég 2002. 09. 13. 0:00
Angyal

Hello Szadó!
Igen stimmel, de nézzünk még körül, mert van még mit fikázni.
Traubiszadó 2002. 09. 13. 0:00
Helló Angyal!

Nem olvasod elég figyelmesen a hozzászólásaimat vagy elfelejtetted a következő sort amit én írtam: "De az év legrosszabb számát, ami az egyik legjobb zenészhez köthető megmondom". Tehát azzal kezdtem hogy a legrosszabb zenészt nem tudom megmondani csak a legrosszabb számot. Az egyik legjobb zenész alatt Pressert értettem (természetesen tudtam hogy Ő írta a számot). Király Lindánál elismertem hogy jó a hangja és jól is énekel viszont maga az ember nekem ellenszenves, ami tényleg nem von le semmit a szakmai hozzáértéséből csak nekem ez a szubjektív véleményem. A dalnak, jól mondtad, pénz szaga van ami Pressert illeti, sőt, kimondottan büdös pénz szaga. Az irigy dumát meg csak poénból írtam, nekem is megvan a saját 32 négyzetméterem. Az All4love akkor stimmel?
Vendég 2002. 09. 12. 0:00
Angyal

Hello Szadó!
Olvasom az írásod, de valamit nem értek. Nekem úgy tűnik, hogy te inkább irigy vagy mintsem objektív. Az, hogy valakinek milyen háttere van, nem azt jelenti, hogy szar zenész, vagy jó zenész. Azt te is elismered, hogy jó hangja van. Egy énekesnek mit kell még tudnia? A szerelem utolsó vérig című filmet hozod fel, azt speciel a Presser írta. Szerinted ő is rossz zenész? Vagy inkább pénz szaga van? Abban igazad van, hogy az apuka..... probálja bedobni a mélyvízbe, szeretné, hogy sikeres legyen. Mivel Magyarországon a közönség szereti a szart, ezért itt mindent ellehet adni a megfelelő körítéssel. Szóval szerintem a Linda egy nagyon tehetséges énekesnő, akinek egy szar dallal kellett bemutatkoznia. All for Love tényleg rossz.
2002. 09. 12. 0:00
Yah,de régen jártam erre...El is felejtettem mekkora balhét csináltam.Most meg csak döglés van.Szerint az all4lovenál a sugar and spice rosszabb,de király linda a legrosszabb
Traubiszadó 2002. 09. 12. 0:00
Király Lindát én hoztam fel ezért most én válaszolok kérdésedre. Ha figyelmesen elolvastad hozzászólásomat akkor abból kiderült hogy énektudását nem kritizáltam sőt az "énekelni tud" szókapcsolat is az én klaviatúrámról került a fórumba. Nekem a szerelem sokadik vérig számmal van komoly problémám + az énekesnő személyével. A számról leírtam a véleményemet, 0 zene -1 szöveg. Ami még szörnyű, hogy egy énekelni tudó nő szájába raktak egy vérlázítóan disszonáns (a számon belül) suttogó rapszerű borzalmat ami (esküszöm) fizikai fájdalmat okoz nekem. A szöveget csak meg kell hallgatni a dalos része még csak csak, na de a rap rész, az valami fertő. Nekem három fekete kakast kellett feláldoznom hogy eltudjak aludni (woodo mágia) a meghallgatása után. Gondolj bele hogy milyen lenne Szikora Robi a Metallica élén, kb. ezt tették Lindával is ebben a számban. Mint emberről, a személyes véleményem hogy egy affektáló, beképzelt, elkényeztetett kislány. Természetesen ezeket, én csak riportokból és médiabeli szerepléseiből vontam le, személyesen nem ismerem, de lényegtelen is mert általában egy "sztárt" az átlagember csak a médiákból tud megítélni és senkit nem érdekel hogy milyen a való életben. De nekem még az apucija sem szimpi a válára vetett zakóval és hiéna képével. A villájukra meg irigy vagyok.
Traubiszadó 2002. 09. 12. 0:00
Na, jó. Szóval Király Linda nem elég nektek, akkor erre kontrázzatok: ALL4LOVE. A legújabb Kozso horror. Na, ez az a muzsika ami körönként 10-et sebez. Először a tagok, az én személyes kedvencem Mc Lovely (magyarosan: bájos ceremónia mester). Természetesen kellett egy magyarul nem tudó lófejű szőke, ezt testesíti meg Sophie a másik két kisdiák már annyira jelentéktelen hogy meg sem jegyeztem a nevüket. A zenéjük pedig milyen is lehetne? Kozso könnyel áztatott lelkéből szivárgott ki, így hát telitalálat, csak arra vigyázzunk hogy papírmembrános hangszórókon ne hallgassuk mert elázik a rengeteg könnytől (és nyáltól).
Vendég 2002. 09. 12. 0:00
Sziasztok!
Véleményem és szakmai, hozzáértők szerint Király Linda hihetetlenűl tehetséges emberke. Szerintem minden benne van, ami a sztársághoz kell - szép, tehetséges, úgy énekel, mint Cserháti Zsuzsa óta senki - egy valami hiányzik belőle, a tűz. Ami még hiba, a színpadi félelem, amit a rutin hiánynak, és a gyors mélyvízbe dobásnak tudnék be. Ez a megfelelő szakmai háttér hiánya.
Érdekelne nagyon, hogy Ti miért Őt választottátok be?

Akit jelőlnék, azok a zenészek, akik életükben nem énekeltek a színpadon "élőben", becsapják a közönséget, és a 2/4 hallatán zavarba jönnek, mert azt sem tudják mi az. Sok van ilyen. Lehet tippelni.
Vendég 2002. 09. 11. 0:00
Angyal

Nagyon megállt itt az oldal! Azért ennél több cikis előadó van.
2002. 09. 07. 0:00
Tsá mindenki!Nagyjából végig olvastam az írományokat,és akkora hülyeség amit csináltok (Orsy vs all).Nam mondom hogy egyikötöknek sincs igaza de azt sem hogy mindenkinek igaza van.Orsy kissé tuljátsza a dolgot,igaz nem ismerem,nem tudom milyen a háttér,de azért őt is meglehet érteni,de azt is megértem hogy ti nem értitek meg őt.Én igen, mert nagyjából én is azt hallgatom amit ő.Én is RAP-per vagyok.Az év legrosszab előadoja szerintem is király linda=szar linda.Yah....és az r-port meg a hasonlok.
Nekem ami bejön az a HIP-HOP.Nah mindegy.
Vendég 2002. 09. 03. 0:00
Orsy, most is a gettóból netezel? Vigyázz, nehogy a mocskos rockerek elvágják a modemed zsinórját (gondolom szélessávúra nem futja). Mielött szétversz mindenkit a fórumban, nézzd át hogy milyen magasröptű hozzászólásaid voltak és vannak. Szerintem itt Te blamálod magad nem a többiek. A témához annyit tudtál szólni hogy a magyar zene szar és genyók a rockerek. Ha ennyire szar a magyar zene akkor miért nem jelölsz meg legalább egyet aki szerinted kiérdemelheti a legrosszabb zenész díjat. És könyörgöm, ne játszd meg a kivert renegádot mert rosszul áll, vagy ha ez a stílusod akkor válassz egy zorkóbb arcot a palettáról és valami félelmetes nevet.
2002. 09. 03. 0:00
Bocsássatok meg hogy nekem nem sikerült beileszkedni a társadalomba.De Ti ezt ugysem értitek...Ti nem azt a világot élítek amit én.Nektek (gondolom) minden megadatott a világon:
-"Hibátlan" élet
-Jó cuccok
-Otthoni háttér
-stb
Hát nekem nem.Én csak a zenéből élek.És nem vagyok egy 300kmos szumó birkozó,de azért magamat megtudom védeni.
Előjöttök a régi mondásaitokkal.Ha tudnátok hogy ez engem mennyire nem érdekel...!!
Traubiszadó 2002. 09. 03. 0:00
A Fiestások közül csak az énekes volt "rock" zenész (tudtommal). Bár én a Junkiest nem nevezném rockzenének de tény hogy a nagy kategóriák közül ehez áll a legközelebb. A gitáros ember a fiestából mindig latint nyomott nem? Amúgy szerintem a Fiesta még mindig jobb mint az énekes régi csapata.
Vendég 2002. 09. 03. 0:00
Angyal

Igazatok van, tényleg a zenével, zenészekkel foglalkozzunk. A Király Lindát én személyesenis ismerem és megkell mondanom zeneileg csúcs amit a csajszi tud. Hallottam tölle olyan demokat amire kamu angollal felnyomot valamiket és aztán rendes szöveggel amit nagy zenészek írtak neki. Higgyétek el nem vele van a baj. De valóban így nekem sem tetszik amit csinál. Viszont énekelni még ezeket a szarokat is eltudja. Viszont ami kérdést illeti, szerintem elfogulatlanul senkit nem lehet utálni, ezért az én választásom a rockzenészekből lett köcsögökre szavaznék, ami nem más mint a FIESTA.
Gab 2002. 09. 03. 0:00
Orsy, ha nem vagy legalább 190cm és 110kg, akkor azért légy óvatos!
Angyalnak már a szele is elsöpörne, mint platós ZIL az őszi falevelet. :)) Bár szerintem ő soha nem kezdeményezne arc beverést.
Traubiszadó 2002. 09. 03. 0:00
Tehát ki a leghitványabb előadó az idén? Ha nincs több javaslat akkor marad Király Linda.
Vendég 2002. 09. 03. 0:00
Kriszta
Orsy!
Mindennel foglalkozol, csak a zenével nem. (Bár néha megpróbálod érinteni.)
Úgy látom a Te életedből minimum három dolog hiányzik: zene szeretet, inteligencia, helyesírási szótár....
Próbálj meg beilleszkedni a társadalomba.

Mindenkinek joga van bármilyen zenét szeretni, vagy nem szeretni, de nincs joga a másik izlését bírálni. Főleg nem így!

Veled kapcsolatban egy régi mondás jut az eszembe: A közönséget nem lehet eléggé alábecsülni!
De hát ezt Te úgy sem értheted!

Szurkolok Neked!
Vendég 2002. 09. 02. 0:00
Angyal

Ici-Pici ORSY-ka!
Van egy olyan mondás, hogy amit nem tudsz befejezni, azt ne kezd el. De ha gondolod!
Traubiszadó 2002. 09. 02. 0:00
Bocs, már megint hülye voltam és nem logoltam be.
Vendég 2002. 09. 02. 0:00
Orsy:
Ne vitatkozz, Király Lindához képest a TNT szövegírója egy Ady Endre. Király Linda sokkal rosszabb. A kicsi gesztenye legalább nem annyira közhelyes. Amúgy meg miért keménykedsz Te mindenkivel. Járjál küzdősportolni azt vezesd le a feszkót, mert idő elött gyomorfekélyed lesz.
2002. 09. 02. 0:00
Angyal!
Amilyen a vélemény osztásod,az alkalmazkodó képességet,a dumád,én neked verném be először az arcod.

Szerintem király lindánál a Tnt rosszabb...Azzal hogy:
"Kicsi gesztenye..."A hátamon felál tőle a szőr.
Traubiszadó 2002. 09. 02. 0:00
Hát ha tényleg mint zenészt akarjuk nézni a dolgot, akkor nem tudok válaszolni. Egszerűen annyi szemét van, hogy már nem tudok eligazodni rajtuk és azt sem tudom hogy az adott számot Ők írták-e vagy legalább Ők éneklik. De az év legrosszabb számát, ami az egyik legjobb zenészhez köthető megmondom. Király Linda - Szerelem sokadik vérig
Hát ez borzalom, ezzel fájdalmat lehet okozni. Már maga az énekesnő is egy külön fórumot érdemelne (azzal együtt, hogy énekelni tud.). A szám borzalmas de ami még annál is rosszabb az a szöveg. Amikor azt mondja hogy "Nekem nem kell a fű, nekem nem kell a tű" mindig megkarmolom az arcom. Asszem elég magasra tettem a lécet, hogy ezt űberelni tudjátok.
Vendég 2002. 09. 01. 0:00
Angyal

Hello ORSY!
Bár nem vagy zenész, annyira értesz hozzá és olyan dumád van, én szívem szerint neked adnám ezt a díjjat. Meg a legtökösebb bandacica cimet is neked adnám.
2002. 09. 01. 0:00
Sajnos ebben a témában többet dumálok nektek mert még "kicsik" vagytok ehez.Folyamodjunk a régi témához:
Ki viszi a citromot?
Gab 2002. 08. 31. 0:00
Vicces lett ez a topic... dúl a fórumos bandaháború.

Amúgy Ki kapja az év legrosszabb magyar zenésze címet? :))
Traubiszadó 2002. 08. 29. 0:00
Kedves Orsy!

Kiváncsivá tettél, hogy mi izgat fel? Talán egy jó kis bandaháború? Te ütöttél már meg embert (férfit)? Ne haragudj a kérdéseim miatt, de a másik bandában is csak lányok vannak? Láttál már verekedést? Amúgy hány éves vagy?
2002. 08. 29. 0:00
És mennyire igaza van Orsy-nak!!
2002. 08. 29. 0:00
Kössz szépen mindenkinek a reagálásokat+tanácsokat....
Szerintem egyet sem fogok megtartani.Neked pedig Karpati Dia ajánlom hogy fogd vissza magad.Kösszi!!Ugy vettem észre ti nem igazán értitek hogy banda háború alatt mit értek.Vegyük figyelembe hogy lány vagyok és Magyarországon vagyok.(nem az USA-ban!!)Nálunk nem fegyverrel működik.Itt jobban bejön a kezes dolog.
...yah...És vki írta hogy EMINEM rockosra vette a figurát...Tegye azt...
Nem bír izgatni!
Vendég 2002. 08. 29. 0:00
Angyal

Drága kicsi ORSY-ka!
Te tényleg ennyire kemény néger csajnak képzeled magad? Neked az a bandaháború, hogy 20-30 négerimádó kitalálja, hogy mátol kezdve Kőbánya- Kispest keleti része a tiétek, a nyugati meg a konkurens"bandá-é". Ne legyél gyerek! Amerikában a sok barom halomra lövi magát, mert benne van a vérében. Neked maximum annyi jár, hogy kapsz két pofont. De ez már nem a zenéről szól!
Vendég 2002. 08. 29. 0:00
Az elöbb nem jelent meg a nevem, ami nem illetlenségemnek tudható be.
Bocs. Kriszta
Vendég 2002. 08. 29. 0:00
Kedves Orsy!
Régóta figyelem a heves vitátokat, és most van az, hogy nem bírom ki beleszólás nélkül?
Bár nagyon szeretem a rock zenét, nem érhet vád elfogultság miatt. A rocktól az operáig mindent szeretek, ami jó. Alapvető kritérium, hogy a zenét hangszerekkel játszák- a kettő szorosan kapcsolódik egymáshoz - és a színpadon "élőben" zenélnek - hiszen az orvos sem operál telefonon.

Te valóban az általad leírtak miatt tiszteled az embereket, illetve a zenészeket?
Próbáld meg a zenészt tisztelni azért, mert TEHETSÉGES, kitartó, színpadra áll és sok mindent feláldoz az életében, évekig tanul...meglátod, ha így próbálod nézni a dolgokat, egy új lépcsőfokot tettél meg a felnőtté válás felé.
Vendég 2002. 08. 29. 0:00
Orsy:

Az Aerosmith már mikor közösködött Run DMC-ékkel, Everlast az egyik legnagyobb rapper a Public Enemy után kimondottan rockos zenéket csinál. A family Valus Tour-on egy szinpadon zenélt Methodman, Redman, Limp bizkit, Korn. A Cypress Hill Skull and bones albumát is megnézheted, szerintem egy picit rock(superstar)-osra vették a figurát. Notorius BIG-t meg 2Pac-et Kalapács Józsi ütötte agyon mi? Véletlenül sem a rapperek nyírják egymást. Érdekes hogy csak elvétve találkozni olyan rock számmal amin másik rockbandád gyaláznak az előadók, viszont ez rappereknél kívánatos és majd minden albumra felraknak egy fikázó számot. Érdekes hogy a rockerek nem osztották fel egymás között USA-t nyugati és keleti partra és nem állnak csatasorban egymás ellen. Ja és ami még érdekes hogy a legnagyobb rasszisták a fekete rapperek. Mondj egy fehér rappert Eminemen kívül aki most működik amerikában. Egyszerűen a benszülöttek a kezükben tartják az egész rap szakmát és egy legális maffiának avanzsálták. Tudod Te egyáltalán hogy mi az hogy bandaháború? Nők harcolnak a bandaháborúban!? Ekkora hülyeséget még nem hallottam. Amúgy hogy nézz ki nálatok egy bandaháború? Álltok 20-an kertészgatyában, bézbólsatyiban és odamegy 20 cicanacis, pumacipős és azt mondja büdös rapper? Fegyvereitek is vannak? Mert akkor kezdelek tisztelni.
Gab 2002. 08. 29. 0:00
Hát ez az utcai háborúsdi egy nagy hülyeség.
Aki zenei ítéletek miatt veri a másikat, az ugyanúgy provokálhat bármi más miatt, lényeg hogy balhé legyen.
Amúgy a rockerek a zord külső ellenére általában békés, mondhatni szelíd emberek. Ha tényleg léteznek ilyen primitív kötözködők, akkor azok minden bizonnyal nem igazi rockerek, hanem műkemény kisgyerekek.
Rengeteg rockzenészt ismerek, és a legtöbbjük nagyon szimpatikus. Miközben otthon békés családi életet élnek, a színpadra lépve megőrjítik a közönséget. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy a tomboló energiákat ott vezetik le ahol ennek helye van, az utcán meg emberként viselkednek. Alapvetően minden zenésznek, zenerajongónak ez lenne a helyes út stílustól függetlenül.
Az meg hogy a ''hallgatóság'' néha egymást üti az utcán, az IQ kérdése. Hülyék mindenhol vannak. (Most ezt magadra ne vedd Orsy!)

(A rapről meg annyit, hogy hangulattól függően ugyanúgy meghallgatom mint a rockot. A két műfaj sokszor közelít egymáshoz, csak egy aktuális példa: Eminem is feldolgozott egy Aerosmith dalt az új lemezén. Érdekes, fordított példát nem ismerek, amikor rap számot dolgozott volna fel rock zenekar :))
kárpátidia 2002. 08. 29. 0:00
orsy, menj el lécci egy 20 perces pszichológiai beszélgetésre.
szeretettel
Vendég 2002. 08. 28. 0:00
Angyal

Hello Gábor!
A fiesta-ra gondoltam, de a united is máshogy kezdte. Szóval az is megér 1 misét.

Szia ORSY!

Két részletben szeretnék reagálni az írásaidra.
1, Rock-Rap: Lehet, hogy a rock zene elavult szar, de amióta kitalálták, valahogy mindíg túléli az összes zenei irányokat(punk, oi, uj hullám, break, rap, disco,house, rave, techno). Az pedig, hogy mi hasonlít inkább zenére, gondold végig! A rapperek milyen hangszerrel állnak ki élőben a színpadra? Tudnál mondani híresebb hangszeres rappert, mint rockzenészt? Az pedig, hogy dobálják a hajukat, még midíg emberibb mint bőgatyában, 6 kilós merci emblémával, dadogva mutogatni és megjátszani a kemény csávot.

2, Örülök annak, hogy büszke vagy arra ami vagy. Nemtudom emlékszel-e arra, amikor voltak a punk-ok, kopaszok, depeche mode-osok, duran-osok. Na én akkor is Rockker voltam. Valamiért mindegyik a magam fajtát akarta kiírtani, de mint látod nem sikerült nekik. Azt mondjuk tényleg sajnálom, hogy a lányokat is megkergetik. Bocs!
2002. 08. 28. 0:00
Gábor!!Lesz ami lesz,én akkor is lázadni fogok mert már minden RAPernek elege van abból -velem az élen- ,hogy a rockerek elnyomás alatt tartják a RAPereket.Sőt nem csak elnyomás alatt vannak hanem le is nézik őket.És ez nem csak az én véleményem,hanem kb 10000RAPerenek.Ezt ti azért nem értitek ilyen formában meg mert ti valószinűleg még soha nem vettetek részt banda háborúban,RAPer-rocker balhéban,stb.Én már igen.És emélkszem arra is hogy mikor 3RAPer lány -köztük én is- mentünk az utcán milyen modon meglettünk verve mert mi nem vagyunk beszariak ,nem futunk el,nem türjük el hogy lekurvázzanak minket.Egyszóval nem vagyunk a könnyű zene emberei.Nem azt mondom hogy a rock könnyű zene,csak én utálom olyan szinten ,a rockot ,hogy ti elsem tudjátok képzelni.És a rockot sem a zene miatt gyülölöm hanem azok miatt akik azt nyomják.De nektek ez olyan elképzelhetetlen....
Gab 2002. 08. 28. 0:00
Orsi! Nana, azért ez így nem igaz! ROCK: Queen, Pink Floyd, U2, Aerosmith, stb. Csak néhány klasszikus példa, lehetne még sokáig sorolni. Egy RAP banda mikor fog 150.000 rajongót vonzani egy koncertre, mint pl. az előbb említettek? Soha. Neked a rock szóra gondolom az artikulálatlanul ordító, gitártépő zenekarok ugranak be. Ezek persze hogy szarok, de minden műfajnak meg vannak a maga hulladékai.
Amúgy az egész ameikai piac egyre több hulladékot gyárt. Csak egy ghetto példa: Snoop-nak az új lemeze egy nagy szar az elsőhöz képest, ami klasszikus volt a maga stílusában. A rap egyre inkább megújulásra szorul, sok a rendkívül primitív, jellegtelen lemez. Ezt mind nem lehet összehasonlítani egy Metallicával, vagy hogy magyar példát hozzak, egy Strong Deformity-vel, akik milliós költségeken, évekig csiszolgatják a hangzásukat, csak hogy minél profibb, egyedibb lehessen. Nem beszélve az élő koncertek létrehozásáról, amik szintén tetemes költségek. Megint oda jutottam, hogy semmi értelme a két stílust összehasonlítani. A lényeg: értékek és maradandóság szempontjából a Rock-műfajkomplexum az aktuális divatoktól függetlenül mindig a könnyűzenék csúcsán fog állni, mégha ez sokaknak fáj is, ezt el kell ismerni.
2002. 08. 27. 0:00
Gábor and Angyal!!Inkább Angyal!!
Kössz szépen hogy ilyen aranyosan lebecsmérled a RAP-et...Pedig véleményem szerint sokkal inkább hasonlit a RAP a zenéhez mint a rock.A rockerek és a hozzájuk hasonlok csak verik a nagy torz(on-borz) fejüket a szinpadon és azt hiszik hogy valami értelmeset el tudnak vele érni.Yah...és abbban igazatok van hogy a magyar un. zenét nem lehet össze hasonlítani az igazi ghetto zenével.
Gab 2002. 08. 18. 0:00
Angyal!
Lehet hogy nagyon félre tippelek, de nem a United-ről írsz?
Vendég 2002. 08. 17. 0:00
Angyal

Hello Gábor!
Köszönöm az eggetértést. Tök igaz amit írsz.Nem lenne szabad össze hasonlítani a tengeren túli dolgokat. Aki ma Magyarországon színpadra mer állni, minden dícséret megilleti, legyen az rock, blues, funky, stb. Olyan kevés zenekar van aki élőben tud játszani azért a kis pénzért. Az élő zenét nem fizetik meg, ellentétben a sok csapnivaló haknistával(playbackhuszárok). Amíg egy PEGE ALADÁR 7000 Ft- ért játszik az Oldmans- ben, addig a discó- ban 200.000- ezerért lépnek fel a tátogók. Akik lehet, hogy nem tudnak zenélni. Vagy lehet, hogy tudtak de az nem volt jövedelmező, inkább most latint játszanak cd- ről. Tudjátok kik ők?
Gab 2002. 08. 16. 0:00
Hello Angyal!

Nahát, totál egyszerre írtuk az előző beírásunkat, így még nem a tiédre reagáltam, de úgy látom veled egyet tudok érteni!
Gab 2002. 08. 16. 0:00
Értelmetlen a magyar zenéket a külföldivel hasonlítgatni, kint teljesen mások egy banda lehetőségei, tehetségtől függetlenül. Ugyanígy értelmetlen a metalt az amerikai gettó zenével hasonlítani. Ezek nevetséges szájtépések!
A rapben is ott vannak az utánozhatatlanok: Naughty By Nature, Cypress Hill, Snoop, és ugyanígy pl. a thrashben: Slayer, Sepultura, stb...
A magyarok közül meg M.Dick, Tankcsapda, Dirty Dance (ugye Angyal? :))
És lehetne tovább sorolni sok tucat stílusban.
Vendég 2002. 08. 16. 0:00
Angyal

Hello Orsy!
Én elsősorban rock zenét hallgatok, pl:Judas Priest, Van Halen, The Cult, The Almighty, Motley Crue. De szeretem még a Rock & Roll-t is pl: Stray Cats, Brien Setzer. Ezenkívül Anastacia, Shakira. Több rétű a zenei ízlésem. A magyarok közül : Dirty Dance-t hallgatom leginkább. Amit te írtál nem igazán tudok vele mit kezdeni, mert nem szeretem. Véleményem szerint a rap nem zene. Ütemes szaggatot beszéd, zenei háttér nélkül. A feketék nagyon jó zenészek, csak jobban szeretik a könnyű megélhetést. Most a rappereknek megy jól. Lassan megy ki a divatból, akkor majd elkezdenek zenélni.
2002. 08. 15. 0:00
Angyal!!Én nem magasabb rendű ill. értékű zenét hallgatok csak sztem 1000x yobb.Azért arra kiváncsi lennék hogy te mit hallgatsz.
Én:Nas,Wu-tang clan,Bone Thugs n Harmony,Snoop dog,D12,Dr.Dre!!!
Vendég 2002. 08. 15. 0:00
Ossian, Tankcsapda, Moby Dick? Micsodaaa??? Ezek annyira igénytelen, primitív zenék! Méghogy haladnak a korral...
Vendég 2002. 08. 14. 0:00
Ki kapja az év legrosszabb magyar zenésze címet? A kérdésre többesszámban válaszolnék: Mindazon előadók, akik azt hiszik magukról, hogy zenészek. Úgy vélem a "zenész" azon személy, akinek a kezébe adsz egy hangszert és megtudja szólaltatni. A jó zenész már összehangoltan tud játszani egy zenekarral. Az igazán jó zenész úgy csalja ki a hangot hangszeréből, hogy aki hallgatja, még akkor is ha nem is ért a zenéhez, megáll egy pillanatra kikapcsolja a külvilágot és kizárólag a zenére figyel. Utóbbi mondatom az éneklésre is vonatkoztatom.
Magyarországon nagyon sok jó zenész él, csak nem ők vannak előtérben. Sajnos háttérmuzsikusok.
Vendég 2002. 08. 12. 0:00
Ja és kifelejtettem a Moby Dicket...
Vendég 2002. 08. 12. 0:00
Ma Magyarországon a '80-as években alakult, korral és hangzással haladó zenekarokat lehet zenekaroknak hívni. Ilyen pl. az OSSIAN és a Tankcsapda. Bár vannak nemzetközileg is elismert magyar zenekarok, pl. Stonehenge és ők nem régen alakultak.
Vendég 2002. 08. 09. 0:00
Angyal

Hello ORSY!
Ha ennyire le-szarozod a magyarokat, akkor nyilván te valami magasabb értékű külföldi zenéket halgatsz. Megosztanál velünk néhányat, hátha rájövök, hogy mi az igazi érték!
2002. 08. 08. 0:00
Figyu tesó!
Magyar zene?Nagyon vicces.De tényleg bánt hogy tán holnap vagy holnap után,minden majom a TNT és VIP SZARért kuncsorog.Én azt mondom,ha zenét akartok, írjatok és ne várjatok mert ahogy látom f*szt se kaptok.
Ha van lóvé van zene is.De az a gáz hogy lóvé hillyán nincs mire ugrály vagyis nem lesz és kihal ugynevezet zene.Kicsit szar hogy én itt egyedül észrevettem hogy a sok hülye nem elretten hanem segiti őket nehogy tönkre menjenek.
Ha lenne ész,lenne zenész.Egyik sincs!!!
2002. 08. 08. 0:00
Most,hogy végre géphez kerültem,végig néztem a reagálásaitokat.
Érdekes....Szerintem akkor is a magyar zenének csufolt valami nem más mint egy határ szar.A HipHop ami kezd a külföldi csapatok szintjére érni.Külföldön van zene.-Kint soul a HipHop-Na, külföldön sem minden yó.Pl:Britny,Aguilera,P.O.D.stb.
Ez a véleményem a magyar "zenéről".Még mindig...
Vendég 2002. 08. 05. 0:00
Angyal

Miért nincs színvonalas folytatás?
Véleményem szerint, a kérdésben benne van a válasz is. A színvonalhoz pénz kell. Ahoz, hogy más legyen a produkció mint a többi, nem elég színpadra állni.
A legtöbb (rock)zenész belefárad az állandó hadakozásba, pénztelenségbe, elutasításba. Mondanék 1 példát: amikor dobost kerestünk a zenekarunkba, felhívtam a Póka Egon féle zeneiskolában tanító Tobola Csabit(Kiss forever band), hogy ajáljon valakit. Pár nap múlva felhívtam és azt mondta? nem igazán akar senki rock-ot dobolni, mindenki vendéglátózni tanul.... Szóval senki nem akar zenét csinálni, mindenki a meglévőt akarja lejáratni. Ennek tükrében tényleg nehéz jó, színvonalas zenekart találni, de én bízom benne, hogy nem lessz ez mindíg így.
Vendég 2002. 08. 02. 0:00
TGRock

Igen, de szerintem már meghalt !
Vendég 2002. 08. 01. 0:00
S.O.S., a magyar konnyuzene haldoklik!
A magyar fiatalok azokat a zenekarokat reszesitik elonyben, akik lemasoljak a kulfoldi stilusokat. Fel kellene tenni a kerdest, kell-e egyaltalan magyar konnyuzene! Mert ez a mai trend minden, csak nem magyar, nem eredeti.
Hol vannak azok a regi szep idok, azok a 80-as evek, amikor a magyar konnyuzene vilaghiru volt? Hol vannak most az Eddak, a Neotonok es a tobbi nagy egyuttesek? Miert nincs szinvonalas folytatas?
Vendég 2002. 07. 29. 0:00
TGRock

Na, szóval ! Szerintem a mai zenék nagy része külföldi kópia ! Pl.: Bubble Gum(i) ! Ezek meg mi a f*szt csinálnak ???!?!?!? Szörnyű ! Na, meg a Sub Bass Monster ! Tényleg igaz rá a neve uccsó szava ! Az ilyeneket agy(helyen)on kéne lőni ! A mai zenekarok felét csak azért csinálják meg a managerek, mert kell a pénz ! Meg a sok MAI disco-s ! Régen még az tényleg zenének volt nevezhető, amit pl.: a Bonanza Banzai játszott ! Azok még tudták, mi az a hangszer, és nem betették a keverőbe a programot ! Akik rohadnak több évig, hogy megtanuljanak egy hangszeren játszani, azok talán sehová nem jutnak az életben, akiknek meg vesz apuci 100000 Ft-ért egy keverőt, az meg megy lemezt kiadni (pl.: Dj Ronika (BOÁÁÁÁÁ!)) A mai disco-s "zenék" fele ennyi : TUC-TUC-TUC-TUC ! Hol vannak a régi, igényes ZENÉK ????!?! Ma a magyar felhozatal elég sivár ! Inkább tényleg maradjunk csak a 80-as éveknél, ott még zenét csináltak az emberkék ! Na, szerintem legjobb magyar az EDDA Művek (nem a mostani Pataky Attila cigányzeneshow-ra gondolok!!), meg a Bonanza Banzai+belőle az Ákos !
Vendég 2002. 07. 29. 0:00
TGRock
Vendég 2002. 07. 29. 0:00
A Coton Club Singers legalább énekelni tud nem ugy mint egyes magyar "együttesek". pl: R-port, Krsi Rudi( ő tud énekelni de maradhatott volna a musicaleknél!!! mert ez nem neki való) és még sokan mások...
Vendég 2002. 07. 28. 0:00
A legrosszabb együttes nevet még a Bubble Gum is megkaphatná!!Egyszerűen szörnyű,amit csinálnak!Az nem zene!!!!!Az egész szöveg 3 szóból áll!!!!Rettenetes!!! szonja
Vendég 2002. 07. 28. 0:00
A legrosszabb Zámbó Árpy!Szerintem a Cotton Club Singers elég jó.Legalább ők élőben játszanak!Amúgy meg éljen a Tankcsapda!!!!
Vendég 2002. 07. 26. 0:00
Szerintem a roch jön be idén nyáron és a rap egy kicsit elhanyagolják a pop szakmában. De amúgy mindenkinek más más az izlése és mindenki döntse el saját maga ki a legrosszab a magyar zene világban!! Mindenkinek Helló.
Vendég 2002. 07. 26. 0:00
Angyal

Valóban így van. Aki szereti a rockot, az szereti, aki nem az ellene van. A világ is valóban változik. Holnaptól a Joe Cocker a Billy Idol- al fog RAP-elni, vagy discoba járni PLAY-back haknira. Szerintem vannak akik csinálják a zenét és eljátszák, és vannak akiket megcsinál egy management, hogy te is tudjál szórakozni.
kárpátidia 2002. 07. 25. 0:00
kár, hogy nem írta ki a nevét az az illető, aki Sub Bass Monster-t és a Cotton Club Singers-t a "legeslegszerencsétlenebb hülyék ebben a szakmában" kategóriába sorolta. csak azért kár, mert akkor legalább volna kit megszólítanom. hány Sub Bass Monster és Cotton Club Singers koncerten jártál már? tudod, kikről beszélsz egyáltalán?
s szerinted mi a SZAKMA?
vicces vagy.
2002. 07. 24. 0:00
Az a zene, amit a Cotton Club Singers játszik meg még régibb, mint a rock....számomra abszolút hitelesek, legalább tényleg ok énekelnek, vazzeg, nem úgy mint ezekben a mai dobjunk össze egy pár csinos kislányt csapatok
Vendég 2002. 07. 22. 0:00
Ezazé jellemző - aki nem szereti a rockot, az rockellenes. Nem igazán, csak 2002-t írunk és a rockot valamikor 50 éve találták fel, mondjuk a hetvenes években tetézett, de azóta mit sem változott. Miközben a világ igen... Őszintén sajnálom azt, aki most is Pokolgépet és Ossiánt hallgat. Szerintem egyébként az kapja a díjat, aki már fiatalon is teljesen gáz: Dj Roni, az R-port, Bubble Gum, Cotton Club Singers, Romantic, Sub Bass Monster (ez a név meg honnan jött) - talán ők a legeslegszerencsétlenebb hülyék ebben a szakmában...
kárpátidia 2002. 07. 22. 0:00
sztem inkább azon kéne törni a fejünket, hogy ki kapja az év legjobb zenésze díjat.
Tacker Takk 2002. 07. 21. 0:00
Feket Dzsoni, és Zámbó Árpy!
2002. 07. 21. 0:00
halihoo!hogy smint vagytok?

Fórum » DÜHÖNGŐ » Beszótá'? Ne szójjá' be!