Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal

MINDEN AMI ROCK,METÁL!!!!!!!!!!!

létrehozva: 2005. 10. 20.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2005. 11. 04. 11:41
helló guest!én is nagyon szeretem..söt:imádom a korn-t akárcsak te:))
tinka
Vendég 2005. 11. 03. 20:06
HALI!!!IMÁDOM a KoRnt
Vendég 2005. 10. 31. 17:24
ez hogy jön ide??????????tinka
Ropcsisrác 2005. 10. 30. 14:29
Gyurcsány Ferenc illegális pottyantós wc-je.

Áder János Fidesz frakció vezető pénteki napirend előtti felszolalásában igencsak kifogásolta a Gyurcsány villa körül zajló furcsa történéseket. Számos hivatalos okmányokkal igazolta a jelenlegi miniszterelnök meglehőtes obszcén, és botrányos szokásait, például, hogy viccből Gyurcsány Ferenc a napokban a fürdőszobájukban átköttette egy vízvezetékszerelő ismerősével a zuhanyrózsát a szennyvíz csatornára, így próbálván megviccelni feleségét, aki a reggeli zuhanyzás közben meleg vizelet kapott a hátára a zuhanyrózsából.
Áder felszólalásában kifogásolta többek között Gyurcsány ferenc kertészeit is, akik állítólag felmosórongyokat helyeznek el titokban a XII kerületi önkormánzat elé. A legutóbbi felszólalásában emlékeztetett arra, Gyurcsány törvénytelenül befolyt összegekből épített pottyantós wc-t a kertjébe, melyen állítólag Silvio Berlusconi, olasz kormányfő is gyakorta szokott ku.rva nagyot szarni Magyarországi látogatásai során.
Vendég 2005. 10. 29. 15:34
te meg elvezd csak a friss pingvinfing illatat ,csak huzz mar el innen ,teeeeeeeeeeeee
Vendég 2005. 10. 29. 15:31
eljen a rock meg a punk na meg a metal.na de he guest en is rocker vagyok de nem jarok mindig feketeben,a polo mindig fekete de a nadrag nem , a halalfejes kendom sem ciki.na szoval aki kemeny rocker is annak sem muszaj hogy fanatikus legyen en sem vagyok az.....niki
Vendég 2005. 10. 29. 13:26
nem akar nekem vki irni???????cimem:
Vendég 2005. 10. 25. 11:26
szeretem reggelente az arcomba fröccsenő intenzív pingvinfing illatát
Vendég 2005. 10. 25. 7:52
"éljen a rock! a rapperek meg..."
igazad van, de ne bántsd a rappereket sem!!!!!
Vendég 2005. 10. 24. 17:43
PRIMUS ÜBER ALLES
Vendég 2005. 10. 24. 16:26
Hát igen! vannak a fanatikus rockerek akik fekete cuccokban járnak! de szerintem ők feketének látják a világot is szóval nem akarok hozzájuk hasonlítani! kedvenc együttes: Nirvana, Tankcsapda, Metallica, The Doors...szóval csak a jók! nem bírom a mostani "rockzenét" szerintem az nem is zene csak ordibálás, meg ritmustalan dübörgés. biztos vannak kik szerint az A zene. én így vagyok vele! éljen a rock! a rapperek meg...
Vendég 2005. 10. 24. 8:50
Megvan a HIM új albuma!!!! Nem tudok leszakadni róla annyira bírom Ville hangját!Ajánlom mindenkinek!!!!
Vendég 2005. 10. 24. 8:49
Megvan a HIM új albuma!!!! Nem tudok leszakadni róla annyira bírom Ville hangját!Ajánlom mindenkinek!!!!
Vendég 2005. 10. 23. 13:26
Avril Lavigne
Vendég 2005. 10. 22. 9:46
"Metallica?!Az ám a király!!Na meg Aerosmith,Guns 'n' Roses,Evanesence.
Sok hülye rocker!!!Le merném fogadni,hogy csak fekete pólóban jártok,bakancsban,este meg sátánista szeánszokat tartotok.
Én is imádám a rockzenét,de azért nem vagyok olyan fanatikus,mint egyesek... "

Nem akarsz te is jönni este szeánszra? tök jó lesz, linkin parkot vagy Evanesence-t hallgatunk majd, és feláldozzuk egymást..............mekkora fász vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 10. 21. 21:49
ha valaki beszélgetni akar,írjon nekem!!
olyan egyedül érzem magam,valakivel jó lenne beszélni.

egy pécsi elsőéves jogászcsaj
Vendég 2005. 10. 21. 21:46
Life it seems will fade away
Drifting further every day
Getting lost Within myself
Nothing matters no one else
I have lost the will to live
Simply nothing more to give
There is nothing more for me
Need the end to set me free

Things are not what they used to be
Missing one inside of me
Deadly lost this can't be real
Can not stand the hell I feel
Emptiness is filling me
To the point of agony
Growing darkness taking dawn
I was me but now he's gone

No one but me can save myself,but it's too late
Now I can't think,think why should I even try

Yesterday seems as though it never existed
Death greets me warm,now I will just say goodbye
Goodbye
Vendég 2005. 10. 21. 21:28
Metallica?!Az ám a király!!Na meg Aerosmith,Guns 'n' Roses,Evanesence.
Sok hülye rocker!!!Le merném fogadni,hogy csak fekete pólóban jártok,bakancsban,este meg sátánista szeánszokat tartotok.
Én is imádám a rockzenét,de azért nem vagyok olyan fanatikus,mint egyesek...
Vendég 2005. 10. 21. 13:24
A Subscribe az szar mert nu metál. Egyébként nekem a CARPATHIAN FOREST a kedvencem
Vendég 2005. 10. 20. 21:35
Ismeri valaki a Subscribe-ot?
Vendég 2005. 10. 20. 18:41
Én bírom a PICSÁT is.Na meg a Stinky Fish....
Vendég 2005. 10. 20. 18:30
R.H.C.P
Doors
Guns 'n' Roses
Ciao,Niki
Vendég 2005. 10. 20. 17:46
Kedvenc 1üttes?????Valaki jelentkezzen!!!!!!!!

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal