Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal

mi is valojában az életérzés nektek amit a rock nyújt?

létrehozva: 2005. 10. 27.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2006. 05. 14. 17:38
Naa, áruld már el, mert kíváncsi vagyok.
Thyrane 2006. 05. 12. 14:27
Kromoszóma?
Vendég 2006. 05. 12. 12:01
------------------
_____________________________________________ -----hihihihi------
______________________________________________ ------------------
_______________________________________________
_________---------__________-----------____________
_________---------__________-----------____________
_________---------__________-----------____________
_________----------________------------____________
__________-----------_____-------------____________
___________-----------___-------------_____________
_____________------------------------_____________
_______________--------------------______________
_________________----------------_______________
________________------------------______________
_______________--------___-------______________
______________--------_____-------_____________
_____________--------_______-------______________
____________----------______--------_______________
___________------------_____---------____________
__________------------------------------_____________
_________--------------------------------_____________
________----------------------------------_____________
________________________________________________
____________________________________________________
____________________________________________________

____________________________________________________
_____________ -n-a --m-i--e-z-?-_______________________
_____________________________________________________



...

·-·-·^
Thyrane 2006. 05. 11. 19:05
Szegényke.
2006. 05. 11. 18:56
mi is valojában az életérzés nektek amit a rock nyújt?
AZt hogy egy depresszios nulla vagyok
Vendég 2006. 05. 02. 18:02
Ez qrva jó!!!
:D
Vendég 2006. 05. 02. 15:38
_+880_____________________________
_++88_____________________________
_++88_____________________________
__+880_________________________++_
__+888________________________+88_
__++880______________________+88__
__++888_____+++88__________+++8___
__++8888__+++8880++88____+++88____
__+++8888+++8880++8888__++888_____
___++888++8888+++888888++888______
___++88++8888++8888888++888_______
___++++++888888888888888888_______
____++++++88888888888888888_______
____++++++++000888888888888_______
_____+++++++000088888888888_______
______+++++++00088888888888_______
_______+++++++088888888888________
_______+++++++088888888888________
________+++++++8888888888_________
________+++++++0088888888_________
________++++++0088888888__________
________+++++0088888888___________
Vendég 2006. 04. 29. 11:02
A rock/rap/pop/és mi egyéb...nem arról szól hogy gyerünk srácok fikázzuk egymást ahogy csak tudjuk....én személy szerint rockot hallgatok...senkit nem szóltam még eddig le mert ezt vagy azt szereti...osztályomban se fikázzuk egymást....ez van...
Miss Filth 2005. 12. 04. 16:50
Kedves Plank!
Én tisztában vagyok azzal amit Te mondasz! Csak hát tudod így is eleget bántanak azért, mert beletposok más lelki világába! Csakhogy velem senki nem törődik! Talán az én hibám, talán a kedves Szabó Dávidkánknak is része van benne!Sőt biztos! De azért ha valakin keresztül tapostam akkor bocs!
Gábor 2005. 12. 04. 11:07
Plank ! Ez saját vélemény volt,
nem azt jelenti hogy ha 2 ember ugyanugy öltözik és ugyanazt hallgatja azoknak egyből egymás f...át kell szopni.
viszont szerintem jó érzés ha egy koncerten vagy fesztiválon, hozzád hasonló emberek vannak ,és bárkihez odamehetsz anélkül hogy hülyén nézne rád... ilyesmire gondoltam
Plank 2005. 12. 04. 9:59
Miss Filth!
Miért nem lehet felfogni, hogy 50Cent és Eminem pop zenét csinálnak rap-nek eladva, és a rajongóik 90%-ban elég messze állnak a rapperségtől. az ilyen fake-ek soha sem lesznek rapperek, csak azt hiszik magukról, ti meg általánosítotok, és azt hiszitek, mert ilyenekkel találkoztok akkor az igazi rapperek is ilyenek, hát nem!

Gábor!
" Szerintem az a legjobb hogy rockerek közt
még akkor is összetartás van ha nem ismerik egymást
EZ A LÉNYEG szerintem !!"
hát ez meg elég nagy túlzás, szerintem te ezt szeretnéd hinni, de nem igazán van így...!
Miss Filth 2005. 12. 03. 12:30
Én írtam az előzőt csak elfeletettem bejelentkezni! Bocsika, csak híg az agyam! :)
Vendég 2005. 12. 03. 12:28
Figyu én csak az oszt.társaimat akartam bántani. Attól, hogy nem szeretem a rappet attól, még vannak olyan számok amik igenis jól meg vannak csinálva! Pl az amire táncolnom kellene a suli-bulin az jól meg van csinálva. Nem tom, hogy mi az, de egészen tűrhető. Egybként + qrváva nem érdekel, hogy ki mit mond mert ha érdekelne akkor most qrvára nem lennék itt!
kyra 2005. 12. 03. 12:18
ez így van.....
Gábor 2005. 12. 02. 19:22
szerintem a rock életérzés nem abból áll
hogy egymást kell b.szogatni.
Szerintem a rock zene pont arról szól h
nem azzal kell foglalkozni amit más csinál,
meg hallgat meg visel meg ilyesmi.
Szerintem az a legjobb hogy rockerek közt
még akkor is összetartás van ha nem ismerik egymást
EZ A LÉNYEG szerintem !! ----- mindörökké opeth :)
kyra 2005. 12. 01. 21:14
Hát én nem igazán szeretem a rappereket....Tudniilik, hát amilyen messze vok a rap-től, olyan közel vok a rockhoz és a punkhoz.Ergo haveri köröm is hasonlú beállítottságú.Mint minden pénteken ültünk a kocsmában(bár inkább vendéglő),szóval ott iszogattunk, beszélgettünk, billiárd,semmi panasz ránk, jól elvoltunk.Aztán bejöttek a rap-per g*cik, és nekiáálták verni a nyálukat, szóval mindkét bandát kipaterolták.Mondanom se kell, h amint mindenki kinnt volt a kocsmából rögtön verekedés lett a vége.Bár a fiúk először azt mondták, h menjünk, mert amilyen állatok képesek lányt ütni....egyik baránőmet leköpték... én beszóltam h ezt azér nem kéne erre én kaptam az első ütést,amit meg a többiek nem tudtak elviselni.A poén, h én egy rap-pert nem ismertem onnét....ennyit a rapperekről.
Vendég 2005. 12. 01. 18:58
""az én osztályom tiszta rapper és minden nap elmondják hogy:kötsög rocker stb"
kiváncsi lennék azokra a rapperekre, mit hallgatnak? Eminem, 50cent, D12...?"

igen ezzel a kérdéssel arra célóztam, hogy az ilyen gumi emberek nem rapperek!
Eminem meg pajtásai olyanok, mint itt Dopeman, szerintem ez magáért beszél!

Igazi Rapper nem baszogat valakit azért mert rockot hallgat, mert le.szarja, hogy ki mit szeret, és szerintem semilyen normális ember nem törődik ilyen h.ülyeségekkel!!!
kyra 2005. 12. 01. 17:47
aakor mindenki hallgassa azt ami neki tetszik....
Vendég 2005. 12. 01. 15:13
Bu.zikáim, a rap sokkal jobb a ti fos kedvenceiteknél. Cradle Of Filth, meg a többi gyerekkorban molesztált szar... Áhh, anyátokat. Az igazi repper nem médiareppet hallgat, hanem NWÁt, Da Lench Mobot, Looptroopot amihez nektek közötök sincs. Persze metálból is van jó, Stuck Mojo, meg a többiek, de nem az amit ti hallgattok
Maiden-lány 2005. 12. 01. 14:40
Hagyjuk már őket békén. Ez a bajunk, hogy túl sokat foglalkozunk másokkal. Ha nekik ez az életérzés szimpatikus, csak rajta.
Miss Filth 2005. 12. 01. 13:47
Megkérdeztem az egyik 50 cent b.zi osztálytársamat és el se tudta mondani, hanem inkább azt mondta, hogy: Mer abba a g.ci rockba mi a f.sz van ami jó?? Szal nem is tudom, hogy erre hogyan reagáljak!
kyra 2005. 11. 29. 19:13
Majdnem megkérdeztem ki az az 50cent,de asszem inkább hallgatok.....
VeGa 2005. 11. 29. 19:01
A rajongói biztos jobban tudják, őket kérdezd.
Miss Filth 2005. 11. 29. 18:59
Nem tom 50 cent-en mit lehet szeretni!Igazi bundákban jár és riszálja a büdös fekete s.eggét!! Mi ezen a jó???
Vendég 2005. 11. 29. 17:31
"az én osztályom tiszta rapper és minden nap elmondják hogy:kötsög rocker stb"
kiváncsi lennék azokra a rapperekre, mit hallgatnak? Eminem, 50cent, D12...?
Miss Filth 2005. 11. 29. 16:48
A képen egy olyan csaj van akinek a zenéjét csak kicsit bírom, de tisztelem amit véghez vitt, + emberként is tisztelem őt, habár nem ismerem
egybként a koromhoz senkinek semmi köze, de sztem említettem, hogy nem minden rapper k.csög, g.ci de itt ahol egyenlőre lakom, hát igen csak 2 rendes rapper van a többi b.zi,f.sz. Meg itt annak a kevés rockernak egy része is f.sz, szal sz.r helyzetben vagyok!! :(
Vendég 2005. 11. 29. 14:48
Miss Filth:Ki van a képen?
Little Rebel 2005. 11. 28. 21:10
Hey Filthike,aranyos story ^^ Néha énis ledöbbenek h az azonos ízlésű emberek milyen közvetlenek egymással =P nos,a rocker-rapper ellentét hasonló mint a kutya -macska.Jellemző a kölcsönös utálat de vannak kivételek is ^^
Vendég 2005. 11. 28. 20:37
Guest
2005-11-28 19:46:26:az én osztályom tiszta rapper és minden nap elmondják hogy:kötsög rocker stb.
Vendég 2005. 11. 28. 19:46
mindig ez a rapperek ge.cik téma....:S
miért? ismersz te egyáltalán rappert? én igen, és egyik sem baszogatja a rockereket, sőt van aki rock zenét is hallgat!
Vendég 2005. 11. 28. 19:44
hány éves vagy?
Miss Filth 2005. 11. 28. 19:03
Szerintem (ez most elég hülyén fog hangzani,de) egy külön társadalom voltunk/vagyunk/leszünk! Ha +kérdezték tőlem, hogy sztem mibn jobbak a Rockerek a rappereknél, akkor én mindig azt mondtam, és most azt mondom, Mi a Rockerek nem vagyunk olyan s.ggfejek egymással és másokkal, mint pl. a rapperek. Jó persze vannak kivételek, de tapasztalataim szerint nincs túl sok rendes,aranyos,helyes rapper srác/lány! Lehet, túlságosan is elfogult vagyok (próbálok nem az lenni!!!! elhihetitek!), de amikot pl. Sopronban jártam lárogatóban akkor az ottani Rockerek annyira rendesek voltak, hogy nagyon.... Ha +kérdeztem, hogy mit merre találok szívesen útba igazítottak, sőt volt aki oda is kísért és közben beszélgettünk! De amikor odamentem egy rendesnek látszó fiúhoz, hogy +kérdezzem merre van a Tűztorony ő így válaszolt: Mi a f.szt akarsz te kis rocker g.ci? Húzzál vissza any.ádba! stb,stb. Úgyhogy azt akarom ezzel a kis sztorival elmondani nektek, hogy lehetsz akármilyen különböző a környezetedtől akkor is mindig van valaki aki olyan mint Te! És mert valaki nem azt a zenét hallgatja amit Te, vagy éppen nem úgy öltözik, akkor sem kell bántani, csak ha ismered és tudod hogy +érdemli! Itt ahol én lakom (elárulom Tiszalök...) kevés Rocker van, vagyis kevés rendes,aranyos,helyes Rocker vagy rapper. Nekem ez jutott, pár év múlva úgy is lelépek, de ha Nekem jobb jutott becsüld meg! Bocs az uncsi hülyeségekért! Ez csak egy hülyegyerek véleménye! Várom az ellenző vagy egyetértők levelét!!! Üdv mindenkinek!
Vendég 2005. 11. 25. 19:19
Lilla:Fogd fel h a toko hotel nem rock!az pop ha ijeneket hallgatsz akkor nem tod mi a rock!mert ők rockernek mondják magukat attol nem biztos h a zenéjük is rock!
Vendég 2005. 11. 25. 19:15
Guest
2005-11-11 12:23:31:Igazad van!!!!!
Vendég 2005. 11. 21. 11:32
Hello,
a Wisdom zenekar üzeni mindenkinek, aki ott volt:
- persze főleg azoknak, akik nem tudtak bemenni -
Wisdoméknak a szemétséghez, ami ott történt semmi közük! a Wigwamnak kifizették (az amúgy nem kevés) bérleti díjat, valamint azt is lezsírozták, hogy ingyenes legyen a buli.
aki nem tudja mi történt annak elmondom:
a beengedő s.ggfejek nem engedtek be senki metalost, 10 és 11 óra között besatult a sor az ajtó előtt.
mondjuk a kuverosok talajrészeg spanjai bejuthattak, nembeszélve a szőke, magassarkú cipellőt viselő \"vérmetalos\" rib.ncokról.
addig állt ott pár száz ember, amíg nem lett éjfél. éjfélkor a beengedő férgek közölték, hogy innentől kezdve 1200 HUF a beugró. Hátigen , zsebre dolgoztak kicsit.
Ebből meg sztem lesz \"kis\" balhé, mert Wisdomék nem fogják annyiban hagyni, hogy átverték, de nemcsak Őket, hanem számos rajongót is.

- nem vagyok fogadatlan prókátor, meg önjelölt szószóló, Máté ( nyilván a Wisdomból) kért meg hogy írjam be ide azt, amit.
- szívesen megtettem, mert majd\' 2 órát álltam kinn, szarrá fagytam, megfáztam, felfáztam és 12.-kor hazamentem a francba
- dögöljön meg minden ilyen szutyok, sz.r ember, aki képes lerontani egy zenekar jó hírnevét.
merthogy \"szegényeknek\" nyilván okuk volt rá, hogy a zsebüket megtömjék, nyilván tizedannyit nem keresnek egyetemen tanult szakmájukkal, mint amennyit a wigwam udvarán fagyban ácsorgó metalosok.
Vendég 2005. 11. 12. 8:46
Rock:) Ilyen hülye egy témát:) Ezt nem lehet leírni, ezt érezni kell.
Mindenkinek mást:) Van akinek az átbulizott koncerteket, van akinek a felszabadulást mikor hulla fáradtan hazaér, és van akinek azt a pillanatot, mikor végigsétál az utcán és érzi hogy más mint a többiek. És büszke rá:)
A lényege megfogalmazhatatlan:) Érezni kell:)
De az a pillanat... felejthetetlen;)
Al
Vendég 2005. 11. 11. 12:30
A ROCK EGY OLYAN ÉLETÉRZÉS MELYET CSAK AZ ÉREZHET AKI "BENNE VAN"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 11. 11. 12:23
SOKAN AZÉRT VETIK MEG A ROKKOT MERT "DURVA" (TRÁGÁR) A SZÖVEGE PEDIG A SZÖVEGE CSAK ERRŐL A MOCSKOS
VILÁGRÓL SZÓL (MELYBE AKARATUNK ELLENÉRE BELE SZÜLETTÜNK)
ÉS AMELYBEN A KÖCSÖGÖK ZSARNOKOSKODNAK FELETTÜNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hotrod 2005. 11. 03. 19:02
A rock éltet érzés:
Hát attol füg milyen rockot hallgatsz .......
Nekem a jó öreg börkabát, Izomautos/hotrodos vad jut az eszembe...!
Lilla 2005. 11. 03. 18:58
Ne fikázza senki a Tokio Hotelt!!! Mert tök jók!!!! Értitek??? Remélem, mert aki mégegyszer vmit mond a Th-ra vagy Billre, annak velem gyűlik meg a baja!!!
Vendég 2005. 11. 03. 18:34
miért te mit halgatsz? Tokio hotel-t?
Vendég 2005. 11. 03. 18:31
te h.ülye vagy!
Vendég 2005. 11. 03. 15:41
Neked még nem mondták hogy a Venom a legszarabb a világon?
Vendég 2005. 11. 03. 15:18
Black is the night, metal we fight
Power amps set to explode
Energy screams, magic and dreams
Satan records the first note.
We chime the bell, chaos and hell
Metal for maniacs pure.
Fast melting steel, fortune on wheels
For BLACK METAL
lay down your soul to the gods rock `n' roll

Freaking so wild, nobody's mild
Giving it all that you've got.
Wild is so right, metal tonight
Faster than over the top.
Open the door, enter hells core
Black is the code for tonight
Atomic force, feel no remorse
Trunk up the amps now it's night
BLACK METAL
lay down your soul to the gods rock `n' roll
metal ten fold through the deadly black hole
riding hells stallions bareback and free
faking our chances with raw energy

Come ride the night with us
Rock hard and fight
United my legions we stand
Freak hard and wild for us
Give up your souls
Live for the guest satans band

Against the adds, black metal gods
Fight to achieve our goal
Tasting a spell, leather and hell
Black metal gods rock `n' roll
Building up steam, nuclear screams
War-heads are ready to fight
Black leather hounds, faster than sound
Metal our purpose in life.
BLACK METAL
lay down your soul to the gods rock `n' roll
black metal
Vendég 2005. 11. 03. 15:12
metal
Vendég 2005. 11. 01. 15:32
Hát én nem beszélnék életérzésröl.........a rock hol megnyugtat hol pedig felpörget..........az egyik egészséges szenvedély a rock...........tinka
Vendég 2005. 10. 31. 16:02
Lassan idd, mert hideg.
Vendég 2005. 10. 31. 12:16
Géta! Hallani te nem beszélni jól magyar. Szerintem te jól tenni ha kérni arab diák segítségét tanulni nyelvet meg.
Topik címe lenni nagyon gáz.
Ropcsisrác 2005. 10. 30. 14:19
Az az életérzés, hogy miközben rockzenét hallgatok, érzem, hogy az aranyerem keringőt játszik a combomon és visszafele. Király dolog.
Vendég 2005. 10. 28. 21:39
amit a ROCK nyújt. az ku..va jo.És egyet értek potyivel ,,mint a drog csak egészséges,,.a rock a kiraly...NIKI
Pötyi 2005. 10. 28. 15:50
nekem is hasonló a véleményem mint guestnek. ha a kedvenceim hallgatom az olyan mint a drog, csak egészséges...
Vendég 2005. 10. 28. 10:03
hát én ezzel nem teljesen értek egyet, amit leírtál. nekem a rock életérzés=zakk wylde-al, aki önmaga a rock, és ha őt hallgatom, szinte befosok az örömtől, és az energiától ami belőle árad. ami rajta kívül van, az vagy szar, vagy nem rock.
Géta 2005. 10. 27. 18:11
Sokan mondják hogy a rock egy életérzés mit is tartozik bele ebbe az életérzésben ami megváltoztattja életünket?

Nekem sokat számít hogy rockot hallgatok mivel nem csak hogy tetszik a dallam és a szövegek de teljes mértékben egyett értek vele(amiből kilehet slilabizálni mit is) mert az életről énekel a rózsaszín(média stb) felhős élet mögött helyeszkedik el ahol mindenek van értelme és ha már átléptél a felhőn megtalálod a helyed igaz ez nem olyan szép mint a másik oldalal de az igazság mikor szép, legalább van még igazság a földön:)
Nem kellnek az illuziók ezért nem is élek velük semmilyen károshatású készítménnyel nem élek.Sose akartam.
számomra ez és még tömérdek indok ami az én életvitelem:)
és nektek?

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal