Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal

Zenészkereső

létrehozva: 2005. 10. 30.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

AngelStorm 2015. 10. 02. 0:02
Sziasztok!

Az Angel Storm szimfonikus metál zenekar szólógitárost keres! :)

Lendületes, fiatal csapat vagyunk, már meglévő saját dalokkal és további írandóban lévő számokkal. Koncert és stúdiólehetőségek adottak!
Szeretnénk albumot rögzíteni a közeljövőben és minél többet koncertezni.

Amit mi adunk:
- lendületes csapat
- komoly hozzáállás, elhivatottság
- heti rendszeres próba (akár többször is)
- koncertlehetőségek
- zene minden mennyiségben

Amit elvárunk:
- lehetőleg legyen koncertképes felszerelésed
- 7 húros gitár
- érts a hangszeredhez
- legyél alázatos a zene iránt
- érj rá a próbákra, és legyél eltökélt a zenével kapcsolatban!
- lehetőleg 22-30 év közötti legyél

Ha felkeltettük érdeklődésedet kérlek írj az: angelstormhungary(kukac)gmail(pont)com címre és a további részleteket is megbeszéljük!

Csak Terád várunk!
Titánfilm 2014. 03. 03. 14:38
Profi videoklip megfizethető áron!
Zenekarok, egyéni előadók videoklipjének teljes körű gyártása.
Amit biztosítunk:
-forgatókönyvírás
-rendező
-operatőrök
-világosító
-technikai háttér
-vágás és utómunka
Az általunk készített videoklipek professzionálisak, minden televíziós lejátszási feltételnek megfelelőek.
A forgatástól számított két héten belül kész anyag!
Kedvező áron!
Az emberek a szemükkel hallgatnak zenét, ezért a jó videoklip elengedhetetlen a sikerhez!
Érdeklődni:
Az árajánlatkérés nem kötelez semmire!
http://www.relamfilmforgatasvideoklipforgatas.com

Üdv: Titánfilm munkatársai
markmckoy08@gmail.com 2014. 02. 16. 21:54
Ön üzletember vagy nő ? Ön a pénzügyi , stressz , vagy nem
van szüksége alapokat , hogy elindítja a saját vállalkozás ? Szüksége van , hogy rendezze
az adósság kölcsön vagy fizeti ki a számlákat , vagy kezdeni egy szép üzlet ? Van
alacsony hitel pontszám , és számos nehézséggel kell megküzdenie Ahhoz, hogy a hitel
a helyi bankok és más pénzügyi intézmények ? Szüksége van egy hitel vagy
bármilyen okból finanszírozás .

Mint például :
a ) Személyi Kölcsön , Business Expansion .
b ) Business Start -up és oktatás .
c ) adósság konszolidáció .

Kínálunk hitel alacsony kamatlába 3%-os , és a nem hitel ellenőrzés , akkor
kínál személyi kölcsön, adósság konszolidációs hitelt , kockázati tőke,
üzleti hitelek , az oktatás kölcsön, lakáshitel vagy " kölcsön bármely okból ! ".

Érdekelt személy töltse ki ordít információ : Az Ön neve : ........... mennyiség
Szükséges : ........... Hitel Időtartam: ........... Telefonszám : ............
Ország : ............... Sex ..................

Megjegyzés : Bármely érdekelt pályázóknak meg kell kap vissza nekünk e-mailben
További információt a hitelprogram .

Név: Mr jel McKoy
Küldjön e-mailt keresztül :

Köszönöm a megértést , hogy a kapcsolat , mint várjuk

Üdvözlettel
kezelés
Mr Gerrad 2014. 02. 07. 11:00
Nyújtunk pénzügyi támogatást a rászorulók a hitel, és hogy a hitel egy kamatláb 2% évente. Mi a hitelt az alábbi kategóriákban: autó hitel, iskola kölcsön, ház hitel, üzleti hitelek és a személyi kölcsön. Ha felkeltettük érdeklődését, lépjen kapcsolatba velünk e-mail és kap vissza hozzánk az információ az alábbi:

név:
Address:
Állapot:
ország:
Szükséges összeg:
Hossza Hitel:
Célja hitel:

Tehát azt akarom, hogy jöjjön vissza hozzánk, így most mi is az átadást a kölcsönt is.
jóindulattal
Mr Gerrad
Sing Projekt 2014. 01. 29. 17:08
Profi zenekart keresek. Énekes vagyok, mellette gitározom, basszusgitározom. Profi zenekart keresek (hanganyaggal). E-mail:
Martin 2014. 01. 19. 2:20
BASSZUSGITÁROST keres budapesti, fiatalokból álló rockzenekar.
Korábban már több kész anyagunk volt, de mivel voltak távozók, az új zenészekkel új számokat szeretnénk írni.
Ha nem profi zenekart keresel, de olyat, aki szeret koncertezni és zenéjére igényes, várjuk jelentkezésed a címen!
Mr Gerrad 2014. 01. 16. 11:35
Nyújtunk pénzügyi támogatást a rászorulók a hitel, és hogy a hitel egy kamatláb 2% évente. Mi a hitelt az alábbi kategóriákban: autó hitel, iskola kölcsön, ház hitel, üzleti hitelek és a személyi kölcsön. Ha felkeltettük érdeklődését, lépjen kapcsolatba velünk e-mail címen és kap vissza hozzánk az információ az alábbi:

név:
Address:
Állapot:
ország:
Szükséges összeg:
Hossza Hitel:
Célja hitel:

Tehát azt akarom, hogy jöjjön vissza hozzánk, így most mi is az átadást a kölcsönt is.
jóindulattal
Mr Gerrad
Moricka 2014. 01. 13. 4:28
Énekesnőt és ritmusgitárost keres a Nikotin zenekar!

A több éve, szinte végig állandó tagokkal működő rockzenekar jelenleg új tagokat keres. Korunk 24 év, stílusunk dallamos rockzene. Nem vagyunk profik, de lehetőségeinkhez mérten igyekszünk igényes zenét csinálni. Olyan MEGBÍZHATÓ énekesnők és gitárosok jelentkezését várjuk, akik a rockzenei vonalon szeretnének egy jó hangulatú zenekarhoz csatlakozni, és részt tudnak venni saját számok írásában.

Korábbi lemezünkről 2 felvétel:
https://www.youtube.com/watch?v=bmvWdG8HeDY
https://www.youtube.com/watch?v=wmCCDjceHWU
Ezt ne 100%-nak, csak irányvonalnak vegyétek! Az új számokat közösen írnánk, ehhez hasonló stílusban, könnyebben emészthetőbb dalszöveggel és több gitáros riffel és szólóelemmel.

Ha kedvet kaptál, várjuk jelentkezésed ;-)
| http://www.facebook.com/nikotinzenekar
Feco99 2014. 01. 11. 14:20
24 éves énekes srác hasonló korú rock együttest keres Budapesten !!!
stílus: Foo Fighters, Red Hot Chili Peppers, Nickelback, Sum 41,
Saját számokba is benne vagyok sőt az jobb lenne.
Olyanokat keresek akik komolyan gondolják a zenélést és el is szeretnének vele érni valamit.
cím:
Mr Gerrad 2014. 01. 03. 13:54
Nyújtunk pénzügyi támogatást a rászorulók a hitel, és hogy a hitel egy kamatláb 2% évente. Mi a hitelt az alábbi kategóriákban: autó hitel, iskola kölcsön, ház hitel, üzleti hitelek és a személyi kölcsön. Ha felkeltettük érdeklődését, lépjen kapcsolatba velünk e-mail címen és kap vissza hozzánk az információ az alábbi:

név:
Address:
Állapot:
ország:
Szükséges összeg:
Hossza Hitel:
Célja hitel:

Tehát azt akarom, hogy jöjjön vissza hozzánk, így most mi is az átadást a kölcsönt is.
jóindulattal
Mr Gerrad
Pécsi zenekar 2013. 11. 27. 9:30
Gitárost, dobost keresek. Trió felállású bulizenekarhoz (NEM vendéglátó) keresek zenekari és koncertrutinnal rendelkező gitárost és dobost 20-40 között Pécsen (lehetőleg valamilyen hanganyaggal). Vokáltudás nem hátrány, de nem feltétel. (Énekes-basszusgitáros vagyok.) e-mail:
Superheroes Hangover 2013. 11. 14. 22:10
Sziasztok!

A Superheroes Hangover budapesti banda még mindig dobost keres sürgősen.! :D
Electro metal(core)-féle stílusban mozgunk, de mégis kicsit más. :)
Inkább hallgassátok meg az egyik számunkat és abból eldöntitek micsoda. :D

http://s2s.hu/superheroes/haunted.mp3

Kontakt a kövi mailen:



Peace!
Superheroes Hangover 2013. 11. 11. 11:04
Sziasztok!

A Superheroes Hangover budapesti elektro metalcore banda dobost keres.
Nem ma kezdtük a zenélést és szeretnénk normálisan haladni. :) /heti min. 1-2 próba/
Saját számaink vannak, ötletek rengeteg van, már csak te hiányzol! :D
Kontaktolni a kövi mailen lehet:



Peace!
Pécsi zenekar 2013. 10. 08. 18:50
Zenekart keresek (énekes-gitáros). Pécsi énekes vagyok nagy zenekari tapasztalattal, emellett gitározom, basszusgitározom. Hasonló rutinnal rendelkező tagokból álló zenekart keresek (hanganyaggal). e-mail:
PBJT 2013. 09. 17. 13:42
Rockstarok figyelem! :D
Egy már működő zenekar keresi virtuóz SZÓLÓGITÁROSÁT!

Budapesten bandázunk, saját teremmel, ezért feltétel, hogy legyen saját cuccod.
Van már jó pár saját számunk és még több koncert a hátunk mögött.
Szeretnénk még több saját számot, saját lemezt, és legalább havi két koncertet.

STÍLUSUNK: elég kevert, de megpróbálom körül írni: ROCK+FUNKY+ALTER+BLUES

Amit elvárunk: Légy egyéniség, imádd a zenét, dolgozz keményen, őrülj meg a színpadon és élvezd a próbákat! Fontos a komoly hozzáállás, de nem kerül háttérbe a jó hangulat sem!:)

Komoly előnyt jelent, ha tudsz vokálozni, de nem feltétlenül feltétel. :)

Ha felkeltettük érdeklődésed, kérjük, jelezz nekünk emailben, és cserébe lőn világosság, mutatunk pár felvételt!
email címünk:
jelige: Ha meg kell b@szódni, hát meg kell b@szódni!
Daemona 2013. 09. 16. 16:02
Rockstarok figyelem! :D
Egy már működő zenekar keresi virtuóz SZÓLÓGITÁROSÁT!

Budapesten bandázunk, saját teremmel, ezért feltétel, hogy legyen saját cuccod.
Van már jó pár saját számunk és még több koncert a hátunk mögött.
Szeretnénk még több saját számot, saját lemezt, és legalább havi két koncertet.

STÍLUSUNK: elég kevert, de megpróbálom körül írni: ROCK+FUNKY+ALTER+BLUES

Amit elvárunk: Légy egyéniség, imádd a zenét, dolgozz keményen, őrülj meg a színpadon és élvezd a próbákat! Fontos a komoly hozzáállás, de nem kerül háttérbe a jó hangulat sem!:)

Komoly előnyt jelent, ha tudsz vokálozni, de nem feltétlenül feltétel. :)

Ha felkeltettük érdeklődésed, kérjük, jelezz nekünk emailben, és cserébe lőn világosság, mutatunk pár felvételt!
email címünk:
jelige: Ha meg kell b@szódni, hát meg kell b@szódni!
Daemona 2013. 09. 16. 16:01
Rockstarok figyelem! :D
Egy már működő zenekar keresi virtuóz SZÓLÓGITÁROSÁT!

Budapesten bandázunk, saját teremmel, ezért feltétel, hogy legyen saját cuccod.
Van már jó pár saját számunk és még több koncert a hátunk mögött.
Szeretnénk még több saját számot, saját lemezt, és legalább havi két koncertet.

STÍLUSUNK: elég kevert, de megpróbálom körül írni: ROCK+FUNKY+ALTER+BLUES

Amit elvárunk: Légy egyéniség, imádd a zenét, dolgozz keményen, őrülj meg a színpadon és élvezd a próbákat! Fontos a komoly hozzáállás, de nem kerül háttérbe a jó hangulat sem!:)

Komoly előnyt jelent, ha tudsz vokálozni, de nem feltétlenül feltétel. :)

Ha felkeltettük érdeklődésed, kérjük, jelezz nekünk emailben, és cserébe lőn világosság, mutatunk pár felvételt!
email címünk:
jelige: Ha meg kell b@szódni, hát meg kell b@szódni!
Greyer 2013. 09. 08. 22:05
Sziasztok!

Budapesten működő, grunge/punk rock alapokon nyugvó dallamos rockegyüttes (továbbra is) keresi megbízható dobosát. Fiú is, lány is jelentkezhet, kb. 18-26 év között. Első számú feltétel, hogy legyél korrekt: válaszolj az e-mailekre, vedd fel a telefont, járj el próbálni. Kettes számú feltételnek leírhatnám, hogy tudj játszani, de mi se vagyunk olyan hű-de-profik, a lényeg, hogy szeresd, amit csinálsz, és legyen önbizalmad. Egy teljes albumnyi saját számunk van, amiből még egy darabot se vettünk fel (csak az alapokat, azt is mikrofonnal meg számítógéppel), dobos híján nem sok értelmét láttuk.
Ha úgy érzed, megfelelsz a talán nem olyan nagy elvárásoknak...
írj:
vagy hívj: 06-30-282-5730
Pécsi Zenekar 2013. 08. 06. 14:14
Énekes-gitáros zenekart keres. Énekes vagyok, emellett gitározom, basszusgitározom. Működő, rendszeres fizetős fellépésekkel rendelkező buli/partyzenekart keresek. Elsősorban pécsiek, Pécs környékiek jelentkezését várom, de megfelelő feltételek esetén az utazás is megoldható. e-mail:
Emerion 2013. 07. 25. 11:17
https://www.youtube.com/watch?v=8sR0zO6NpPM
Emerion 2013. 07. 19. 11:45
Üdv mindenkinek!

Az Emerion elektro metalcore zenekar gitáros/vokálost keres.
Próbák Budapesten, többnyire a nyugati közelében.
Saját számok, számötletek vannak dögivel.
Későbbiekben szeretnénk saját próbatermet is.
Saját cucc, ének tudás előny :).
Érdeklődni a kövi mailen lehet:



Hanganyagot tudok küldeni ;)
Sing Projekt 2013. 07. 16. 12:47
ÉNEKES zenei producert keres. Énekes-gitáros-basszusgitáros-dalszerző vagyok. Közös munkához keresek zenei menedzsmentben, marketingben és dalszerzésben is járatos profi zenei producert. E-mail:
Pécsi Zenekar 2013. 05. 30. 14:03
Pécsi zenész.
Pécsi énekes vagyok, emellett gitározom, basszusgitározom, dalokat írok. Új zenekar alapításához keresek elsősorban gitárost, billentyűst, dobost (esetleg basszusgitárost), vagy csatlakoznék már működő zenekarhoz. Kreatív, nagy rutinnal (!) rendelkező zenészek jelentkezését várom 21-45 év között, hanganyaggal. Fő irányvonal: populáris rock (ami ugye eleve tág fogalom), de más sem feltétlenül kizárt. e-mail:
Sencha 2013. 05. 28. 22:14
Zenészeket (dobost, billentyűst, basszusgitárost) keresünk Budapesten progresszív zenekarba. Elképzelésünk egy igényes, stílusfüggetlen, de rockzenei alapokon nyugvó zenekar létrehozása sok instrumentális betéttel, 432 Hz-es hangolással.

Tervezett feldolgozások az elején (hogy összerázódjon a brigád) ezen a lejátszási listán:
http://www.youtube.com/playlist?list=PLrB5Bv5Ah-stmu6NPsWVSCFY0sx-Q2SR9

Tervek, célok, pontos részletek, további információk és KONTAKT:
http://www.facebook.com/VisionSpringMusic
Seze 2013. 05. 24. 21:54
Üdv mindenkinek!

Billentyűsként keresek Budapesten metalcore, electrocore, trance metalcore, post-hc vagy egyéb fúziós stílusú zenekart.
25 vagyok, koncerttapasztalatom van, ötleteim rengeteg van (akár kész számok is).
Érdeklődni a kövi mailen lehet:


Peace! :)
Arysha 2013. 05. 12. 18:16
Hobby szinten énekelek, szívesen csatlakoznék elsősorban gotic vagy symphonic metal zenekarhoz, de érdekel más műfaj is (vagy szívesen alapítanék valakikkel zenekart) mint énekes vagy mint vocal. 5 éves koromtól a zene világában vagyok, de 20 évet kihagytam. Pár éve foglalkozok ismét énekléssel, annak idején billentyűsön is játszottam, most kezdek gitározni tanulni.
Nem vagyok fiatal, és Miskolcon kívülre nem szívesen mennék próbálni, az okokat nem részletezném itt most.
Igazából hobby szinten érdekelne a dolog, de nem baj ha eljutunk a profi szintre. :D
Nightwishtól tanultam meg pár dalt, nagyon megtetszett ez a stílus. Általában péntekenként lent vagyok az Abszurdban Miskolcon karaoke bulin, itt meg lehet hallgatni jó vagyok-e énekesnek.
Email címem:
Sing Projekt 2013. 04. 29. 11:53
ÉNEKES zenei producert keres. Énekes-gitáros-basszusgitáros-dalszerző vagyok. Közös munkához keresek zenei menedzsmentben, marketingben és dalszerzésben is járatos profi zenei producert. E-mail:
Kenevagymi 2013. 04. 05. 16:02
Sziasztok!

Budapesti post-hc, trance metalcore bandába gitárost keresünk, aki egy kicsit tudna vokálozni is.
Saját próbaterem folyamatban, ötletek rengeteg van. 2 számot tudok linkelni, amit megnéztünk összeszokásként:

http://www.youtube.com/watch?v=PgbnRpbShwc

https://www.youtube.com/watch?v=3cn7qsBL_PM

Ha érdekel a dolog, itt lehet érdeklődni:

Ha lehet minél hamarabb! :D

Bye
BETH BURR LOAN FIRM 2013. 04. 03. 16:15
Jó napot, Bók a nap mindenkinek
Én vagyok Mrs, Beth Burr tól Meriden U, S, A együttműködnek a pénzügyi ingatlan-és
bármilyen típusú üzleti finanszírozás. Én is kínálnak hiteleket magánszemélyek,
Cégek és együttműködnek szervek a kamatláb 2%-os kamat
havi bázis, hitelfeltételek meghatározó, Hitel összege közötti összeg
10.000-től 700.000.000 NOK / USD / GBP / AUD / EUR. Hitel a fejlődő
vállalkozások versenyelőnyt / üzleti tevékenység bővítéséhez.
Azt akarom, hogy megértsék, hogy mi már most ezt a több mint 15 éve
és mi jól rögzítik az EU / AU / ENSZ azért, hogy az üzleti világ
Megértem, hogy ez helyes, kérlek, akkor kap egy kölcsön
Kínálunk a típusok [hitelek
Contat nekünk e-mailben:
Személyi hitelek (Secure és Fedezetlen)
Business hitelek (Secure és Fedezetlen)
Konszolidációs hitelt-Low Le vagy Zero arány Finanszírozási Program Elérhető
Írjon nekünk e-mailben:
ELSŐ INFORMÁCIÓK van szükség:
Teljes név: ______
Ország / Állam: _______
Helyszín: __________
Életkor: _________
Kapcsolat telefonok: _________
Szükséges összeg / Duration: __________
Neme: ______
Státusz: ______
Voltál fellebbezést?
Köszönet és Isten áldja
Asszony, Beth Burr C, E, O
Contat nekünk e-mailben:
Csillagexpo 2013. 03. 20. 23:25
Sziasztok!
A Csillagexpo nevű haladó alternatív zenekar keres előképzettséggel rendelkező
énekest, valamint basszusgitárost (akár egy személyben is).
Az együttes főként a Kispál és a Borz nyomdokain elindulva játszik saját számokat.
Korai anyagunk ezen a linken érhető el: https://soundcloud.com/csillagexpo
Mail címünk: Mobil: 30/523 4762 Profilunk megtalálható facebookon.
Electro 2013. 03. 03. 14:57
Üdvölet!

Budapest electro metalcore banda basszerost keres.
Saját számok, ötletek stb stb van, csak rád várunk :).
Átlag életkor 24. Saját cucc előny, +ha tudnál egy kicsit hörögni/scremo, de nem feltétel.
Egyenlőre ennyi, érdeklődni a kövi mailen lehet:



Béke!
Sing Projekt 2013. 02. 07. 14:33
ÉNEKES keres profi zenekart. Énekes-gitáros vagyok, részt vennék profi produkcióban. Részletek e-mailben:
Doseman 2013. 01. 29. 11:55
Szevasztok! Csak röviden 2013-ban újra Janis Pub Tehetséges Zenekarok versenye. A főnyeremény 100 ezer forint!
Nem vicc, érdemes odanézni, jelentkezni...aztán meg megnyerni.:)
Jelentkezési határidő Február 1., szóval siessetek! Minden infó pedig itt:
https://www.facebook.com/notes/janis-pub/tehetséges-zenekarok-versenye-2013/496604987045138
Daemona 2013. 01. 26. 10:06
SYSTEM OF A DOWN TRIBUTE!

Sziasztok!
S.O.A.D. tributehoz keresek egy aranytorkú srácot, aki tisztán is énekel, de nem hátrány ha hörgimátorodik is. :)
Gitárosok e-mailjeit is szívesen fogadom!:)

Xavier 2013. 01. 19. 10:00
Énekest keres a budapesti Moszkvics zenekar. Két éve működik az együttes, retró hangulatú dallamos blues-rock zenét játszunk, kizárólag saját számokat. Átlag heti egy próbát és havi egy koncertet tartunk. Felállás: ének-gitár-basszus-dob, szájharmonikával fűszerezve. Átlagéletkor: 30. Nem profi énekest keresünk, fontosabb a lelkesedés és a szimpátia. Saját zenei ötleteidet, dalszövegeidet, verseidet is örömmel fogadjuk. Fiú- és lányénekesek jelentkezését is várjuk! Kontakt: (Zoli)
Sing Projekt 2013. 01. 18. 11:25
ZENESZERZŐT/DALSZERZŐT KERES. Énekes-gitáros vagyok. Jó zenei ötletekkel, megfelelő háttérrel és lehetőleg kapcsolatokkal is rendelkező zeneszerzőt keresek. e-mail:
Daemona 2012. 12. 15. 14:20
Dobosok figyelem!

Egy jó ideje már együtt zenélünk, túl vagyunk pár koncerten, eddig numetált toltunk, de most szeretnénk kipróbálni magunkat valami másban is. Egy kis altert kevervén az elektróval, és megfűszerezve talán egy kis D'n'B-vel, effajta történetre gondoltunk, de persze ez még változhat.
Ének, basszer, gitár, sampler, mindenki megvan, csak a dobosunkat keressük égen-földön!:)
Budapesten bérlünk egy takaros kis termet, igen kedvező áron... Tehát a próbák Pesten lesznek.
Érdeklődni itt:

és itt lehet:
0670/417-85-89
PhíSz
Viki
Mr. Ropu 2012. 12. 13. 13:02
Ha sikerült összeállni a zenekarnak, és ki akarjátok próbálni magatokat egy rendes, komoly versenyen, akkor ajánlom figyelmetekbe a Janis Pub második Tehetséges zenekarok versenyét, ami 2013 januárjában lesz! A hely facebook oldalán megtaláljátok, hova lehet küldeni a számokat, és hamarosan érkeznek a részletesebb infók is!:) https://www.facebook.com/janis.pub.budapest
hs134j 2012. 10. 29. 15:55
PÉCSI ZENÉSZTÁRSAKAT KERESEK. (énekes-gitáros, v. énekes-basszusgitáros vagyok) Részletek e-mailben:
Jesse 2012. 10. 26. 20:47
Budapesti metal zenekar keres dobost, 6 számos demo-val rendelkezünk. Itt egy zenekaros link.:http://www.facebook.com/pieceofpatience?ref=ts&fref=ts
5 tagú zenekar vagyunk. 2 gitár illetve basszus és dob. Sürgős lenne a dolog. akit érdekel keressen meg e-mailben a : mailen. vagy a 06 70 306 86 12-es telefonszámon .
Béla 2012. 10. 23. 21:39
Sziasztok!
Alakulóban lévő Budapesti pagan metal zenekar keresi basszusgitárosát!
Csak komoly hozzáállású tapasztalt tagot keresünk 18-30 év között.
Electro 2012. 09. 28. 10:00
Üdvölet!

Budapesti banda basszerost keres drum'n bass-es electrocore formációhoz.
Kész számok vannak, e-mailbe tudok küldeni párat az érdeklődőknek, akik ide írhatnak:



Béke!
2012. 09. 22. 14:45
Nyitott hozzáállású zenekarnak (metal, modern metal) énekesre van szüksége, szintén nyitott hozzáállású énekes személyében. Amit tudni kell:
öten vagyunk , eddig az ötödik tag énekelt ének /scream/ üvöltés, de nem jöttek ki igazán szépen az énektémák. Viszont mivel több dologban is erős, arra jutottunk, hogy kell mellé egy másik énekes, aki főleg a tiszta éneket csinálná. Erre a posztra keresünk embert. Hangsúlyozom metal a modernebb fajtából, nyitott színes ötletekkel. Van egy 6 számos demónk már, komoly hozzáállással. Huszonéves átlagéletkor a jellemző. Remélem felkeltette az érdeklődésed. Elérhetőség : 06 70 306 86 12 vagy mail . Facebook link: http://www.facebook.com/pieceofpatience
Electro 2012. 09. 19. 15:48
Csaoszu!

Budapesti drum'n bass-es metalcore banda BASSZERost KERES.
Kész számok vannak, érdeklődni a kövi e-mailen lehet:



Béke!
bandi 2012. 09. 17. 15:45
17 éves Budapesti gitáros zenekart keress vagy alakitana!!!!!!!!! A stilus az igazi, utolérheteetlen, egyedüáló HARD ROCK!!! Ha érdekel itt megtalálhatsz. Ha kell tudok hang anyagot küldeni már meglévő számaimról!!



06702846850
István 2012. 07. 29. 19:51
Dobost keresünk (át)alakuló latin zenekarba. Jelenleg ezeket a számokat játszuk:


- Black orpheus (http://www.youtube.com/watch?v=LfibwW-bQos)
- Oye como va (http://www.youtube.com/watch?v=ZFpCALtVUcE)
- Sade: Smooth operator (http://www.youtube.com/watch?v=4TYv2PhG89A)
- Quizas, quizas, quizas (http://www.youtube.com/watch?v=AdBM6N2Zbv4)

Ha érdekel, légyszi írj egy emailt,
hs134j 2012. 06. 18. 15:38
ÉNEKES-GITÁROS ZENÉSZTÁRSAKAT KERES PÉCSEN. A cél egy olyan pop rock produkció elindítása, ami megállja a helyét profi környezetben és szélesebb közönség számára is befogadható. Tehát az előbbieknek megfelelő tudással, rutinnal és zenei ötletekkel rendelkező zenésztársak jelentkezését várom. E-mail:
Katjolana 2012. 06. 05. 13:19
Hello!
Pécsi egyetemista, 19 éves énekes lány vagyok és bandát keresek Pécs, Székesfehérvár vagy Veszprém környékén!
Elsősorban a rock, pop-rock, indie, Paramore-feelinges, Green Day szerű hangzást preferálom, olykor egy-egy acousticus fellépéssel. Még nem zenéltem együttesben, eddig egyedül léptem fel, magamat kísérve gitáron vagy felkértem egyik gitáros ismerősömet. Szívesen zenélnék srácokkal is. Erős hangom van és nagyon lelkes vagyok! :DD Ha éppen van miről, dalokat is írok.
Ha van hely, dobj egy mailt:
Ati 2012. 05. 22. 13:10
Budapesti indie rock bandába keresünk basszerost vagy gitárost, repertoár: Cribs, Crookes, Oasis, Arctic, Libertines, Rifles és most már kezdenénk a saját dalok készítését.

Brown Stone 2012. 04. 12. 16:57
Gitárosok figyelem!

Öt éve alakult, folyamatosan koncertező, dinamikusan fejlődő TATABÁNYAI rock zenekar keresi gitárosát.
A zenekar felállása klasszikus: dob+ basszusgitár +2 gitár+ének.

Célunk a kedvenc dalaink feldolgozása mellett – a már meglévőek mellé további - saját dalok készítése, és még az idei évben stúdióba vonulás.

Nem kell profinak lenned, de ha van színpadi rutinod, szorgalmas és megbízható vagy, továbbá például a Guns n’ Roses Sweet Child O’mine, vagy a P-mobil A zöld, a bíbor és a fekete szólója sem okoz gondot, netán még vokálozni is szeretsz, akkor köztünk a helyed!

A zenekar nevét szándékosan nem írtuk meg, had legyen meglepetés, de Komárom-Esztergom megyeiként biztosan ismersz minket!

Ha hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, küldj egy bemutatkozó E-mail-t a „theleadguitaristwanted/kukac/gémél/pont/kom” címre.

Az e-mail-ben kérjük, írd meg a korod, lakhelyed, korábbi zenekaraid nevét, felszerelésed leírását. Ha van videó, kép, vagy zene a korábbi produkcióidról azt is mellékelheted.

Samson85 2012. 04. 11. 11:19
Helló!
Budapesti nemzeti rock zenekar keresi szólógitárosát. A formáció két ismert zenekarból formálódott össze, a folytatáshoz várjuk a megfelelő affinitással rendelkező egyén jelentkezését. Teljesen felszerelt III. kerületi próbateremmel rendelkezünk, állandó koncertek és fesztiválok adottak lennének. További információ és kapcsolat:
lee01 2012. 04. 10. 11:21
Gitároktatás! Kezdőtől a haladóig, Budapesten a CAMPONA közelében a 22. kerületben. Zeneelmélettel és összhangzattannal, Klasszikus, Rock, Blues, Metál, és Tábortűz stílusokban. Gitároktató DVD-k segítsége is igénybe vehető. Kovács Krisztián: 06-20-483-47-47
ozy 2012. 04. 05. 10:22
Még annyit hogy balkezes gitáros vagyok (van egy szólóm és egy akusztikusom,de van még jobbkezesben is egy szóló amit szívesen mellőzöm az együttesem részére.
ozy 2012. 04. 05. 10:06
A felső sort nem törölte ki valamiért szóval nincs ott :)
"nekem higgyél ne a szemednek" idézve jó munkatársam:)

remélem nem 2x küldi ezt is el
ozy 2012. 04. 05. 10:00
de gotikus elemeket is lehetne belepakolni akár filmzenés vonalon stb
Üdv nektek HALHATATLANOK !

Szerény magam gitáros lennék (kezdő és haladó közötti átmenetben)

keresem alakuló NOSTREDAMUS együttesembe rokonlelkű elveszett együttestagjaim.

Dalszövegeim vannak csak egyedül nehéz megzenésíteni. Irányvonal : magyar folk metal ,irányvonal:FINTROLL,KORPIKOLANI STB de gotikus elemeket is lehetne belepakolni akár filmzenés vonalon stb

Kéretik tehát:

1 db dobos
1 basszusgitáros
2 gitáros rajtam kívül
1 skótdudás (ez a talon)
1 harmónikás (ez is talon)
és az együttes szíve :
1 viking harcos

várom az ötleteket és minél olcsóbb megoldásokat(egyenlőre) :



üdv ozy
Vendég 2012. 04. 04. 0:08
http://davedemo.atw.hu/ads_demo/RnR_Jam_Band_SongList.txt

mail:

face:
http://facebook.com/dave4rock
Vendég 2012. 04. 04. 0:06
Tapasztalt zenészekből decemberben összeállt hangszeresek énekest keresnek. A koncepció: nagyon ismert Pop-Rock és Rock slágerek profi előadása itthon és külföldön - jó kapcsolatokkal rendelkezünk.

Drogmentes, normális gondolkodású, mértékkel ivó, szorgalmas frontembert keresünk. Mi 25-32 évesek vagyunk és igen fiatalosan nyomjuk! :)

Külföldi számokból egy lista - nincs kőbe vésve ;) :
http://davedemo.atw.hu/ads_demo/RnR_Jam_Band_SongList.txt
Itthonra magyarok is jöhetnek természetesen.

Az üzenethez kérnénk 1-2 mp3-at / youtube videót, illetve 1 fényképet!
mail: emailen
face: http://facebook.com/dave4rock

Várjuk jelentkezésetek!

Dave
bosco 2012. 03. 19. 17:39
Hello!

Dobost keresek egy most alakuló bandába Isaszeg, Gödöllő, vagy Dány településen. Nem kell hogy profi légy mi se vagyunk azok, csak szeresd amit csinálsz. Ha éppen dobolsz, vagy ismersz valakit aki dobol e három település egyikén, akkor szólj légyszives!
Bővebb információ:
Ádám 2012. 03. 19. 12:06
Budapesti komoly múlttal rendelkező, koncertanyaggal, egy és fél EP-vel rendelkező budapesti együttes keresi gitárosát. Irányvonal: éneklős, zúzós, elszállós, sampler-es modern nu-metál. Amit elvárunk: legyél 20 év felett, kreatív, saját témákat tudó egyéniség, legyen koncertezésre alkalmas cuccod, 7 húros gitár, vagy min. 6 húros mélyre hangolt gitárod. Próbák saját teremeben, számok saját kútfőből.

Érd.: 06 20 378 92 99
Email:
Masterbell 2012. 03. 15. 19:33
Budapest és Vecsés (itt élek) környékén keresek zenészt lehetőleg egy gitárost akusztikus estek megvalósításához. Zenekarok pl. Journey, Guns, Metallica, Eagles, Peurple stb. és egyéb gyöngyszemekhez,
illetve költői estekhez.
Volt már zenekarom ( egy éve másik városba költöztem), a színpad és a plakát ragasztás nem ismeretlen előttem. Fellépéseket amennyiben valaki határozottan mellettem marad és csinálni is akarja, akkor intézem.
34 éves nő vagyok. Nem profi és koloatűr szoprán.
Célom: klubokban való fellépés és akár stabil kis csapat létrehozása (később).
Csak komoly jelentkezőt várock, lehetőleg férfi személyében.

0620/275-2850
Vendég 2012. 03. 12. 21:54
Sziasztok zenekedvelő társaim!
punk rock zenekarunkba énekes dalos pacsirtát keresünk.Budapest mellet Gyálon vannak a próbáink.
Nem kell hogy széthörögd a fejünket,azt kérjük hogy legyen erős és tiszta hangod.a banda átlagéletkora 18év úgyhogy ebbe a korban lévő emberkéket keresünk ELSŐSORBAN.
Cuccot tudunk neked biztosítani.
Saját számaink is vannak és sok feldolgozás.
várjuk jelentkezéseteket:
címre
Vendég 2012. 03. 08. 20:45
Sziasztok!

25 éves kezdő billentyűs vagyok, közös gyakorlásra/zenélésre keresek embereket. Nyitott vagyok sima technikai gyakorlatokra (pl.: skálázás, akkordbontások), közös kottaolvasásra, improvizációra stb. Nem muszáj előadásra szánt számokkal foglalkoznunk, de akár abban benne vagyok.
Nálunk itt Csillaghegyen lehet gyakorolni, van gitár-erősítőm és digitális zongorám is.

Emelett zenekarra is nyitott vagyok. Kezdő lévén inkább olyan zenekart keresek ahol elsősorban jammelésenm közös gyakorláson van a hangsúly. Egyszerűbb zenékkel kezdeném, ahol zenekari hangzást kiegészíthetem, színesíthetem.


Akit érdekel írjon egy üzenetet jazzbalko kukac gmail pont com címre
Moricka 2012. 03. 08. 18:02
NŐI ÉNEKESÉT keresi budapesti rockzenekar!

Saját számok a fő irányvonalunk, melyből egy kész műsorral rendelkezünk. Ehhez keresünk jó hangú, megbízható énekesnőt. A zenekar több éve működik, és a tagok életkora 22 év.
Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, ne habozz, keress bátran e-mailben, ahol még felvételeket is tudok küldeni.

E-mail:
Vendég 2012. 02. 20. 11:37
Sziasztok!Zenésztársakat keresek Pécsett vagy környékén...Én basszusgitáron Játszom/tanulgatok....Ha kezdő vagy az nem gond-én sem vagyok profi :P Rock/Punk zenét szeretem nagyon..Példaképem a Tankcsapda...Várom a jelentkezéseket...Főleg srácokét a lányokat nem birom nagyon és nem is jövök ki velük-utálom a hisztijüket és a nyavajgásukat :P
jelentkezni/érdeklődni: emailen lehet...
Vendég 2012. 02. 20. 11:35
Sziasztok!Zenésztársakat keresek Pécsett vagy környékén...Én basszusgitáron Játszom/tanulgatok....Ha kezdő vagy az nem gond-én sem vagyok profi :P Rock/Punk zenét szeretem nagyon..Példaképem a Tankcsapda...Várom a jelentkezéseket...Főleg srácokét a lányokat nem birom nagyon és nem is jövök ki velük-utálom a hisztijüket és a nyavajgásukat :P
Vendég 2012. 02. 17. 8:53
Sziasztok!

A miskolci Nowhere Hill zenekarba keresünk basszerost! Nem feltétlen Miskolcról.
Jelentkezni lehet bárhogy :)
Teló: 20/5803724
Ímél:
Hanganyag: http://www.nowherehill.com vagy facebookon is megtaláltok!

Sok sikert!
Üdv!
Vendég 2012. 02. 08. 5:58
Csoki!
Numetal zenekarhoz keresünk 2 ritmus gitárost.Szeretnénk egy olyan bandát létrehozni akik dallamos és viszonylag populárisabb zenét játszanak.Hogy tudd milyen zenére gondoltunk:pl,Linkin park,ill nino,rammstein,Red,sick puppies.És még sorolhatnámJ Főleg budapestiek jelentkezését várjuk.Fellépések adottak,rendelkezünk kapcsolatokkal,személy szerint nagyábból mindenhol felléptem már Budapesten.Ha érzel magadban egy kis lelkesedést,Akkor irj
Email,
Telefonszám:0630-938-6357
Illetve Facebook:
http://www.facebook.com/profile.php?id=100000365186131
Vendég 2012. 01. 19. 22:16
Hali, egyenlőre 2 gitáros keres, basszusgitárost, lehetőleg lány/nő!személyében Bp-ről, vagy a közeléből.Illetve ugyanide dobost is keresünk. Irányvonal, igazából Nu-metal(ebből: Korn,Deftones,Coal Chamber, Ill Nino,P.O.D,
Metalcore: ebből inkább a killswitch engage és a as i lay dying lenne mérvadó: az lenne a koncepció hogy egy merőben eltérő zenei közeget egymásba ültessünk ezt a 2 műfajt, tehát tucat core-ról szó sincs azzal tele a padlás. illetve nem a múlton rágódva régi nu metal zenekarokat kopizunk hanem minél ötletesebb dolgot eszelnénk ki ha valakinek felkeltettem érdeklődését. Akkor megtalálhat a 06 70 306 86 12-es telefonszámon, vagy a .
Vendég 2012. 01. 16. 0:18
Sziasztok!

Magyar szövegeket író 18-24 év körüli énekest keresünk, jelenlegi biztos felállásunk - 1 gitáros 1 basszer 1 dob, vannak már saját számaink, csak az ének és szöveg hiányzik, nem vagyunk vérprofik de kezdők sem.

Elérhetőség -
Vendég 2012. 01. 07. 15:38
Énekes lány zenekart keres Ajkán vagy zenekart alapítana ugyanitt. Egy dob és két gitár már elég volna induláshoz. Stílus lehetne No doubt és Sugarloaf szerű. Jelezzetek!
Vendég 2011. 12. 21. 19:57
Sziasztok!

Szimfonikus metál zenekarunk keresi dobosát Budapestről és környékéről. 20 év körüliek vagyunk, komoly szándékaink és terveink vannak a jövőre nézve. Olyan embert keresünk, aki komolyan állna hozzá és megfelelő tudással rendelkezik. Mi magunk 14 éve zenélünk.
Album már készülőben!! Ha érdekel, írj!!
E-mail:

http://tristana.hu

http://facebook.com/tristanamusic
Vendég 2011. 12. 14. 18:39
Sziasztok!

Budapesti bandánkba keresünk Olyan szológitárost vagy ritmusgitárost akinek van némi rutinja koncertezésben valamint a hangszeréhez.
Lehetőleg Budapest környéki 18-23 év közötti fiút vagy lányt keresünk erre a posztra, aki ráér heti 1-2 próbára. Stílusban punk, punk rock, rock és alter kategórát kedveljük. (FOB, Bruno Mars, Green Day, Linkin Park, Blink 182, stb.)
Folyamatos koncertezési lehetőségeink vannak, valamint remek kapcsolati tőkével rendelkezünk amiből befuthatunk, mint zenekar a pop iparban + videóklipp forgatás 2012 elejétől és studióba saját számok felvétele. Rendelkezünk saját próbateremmel és minden metál vagy azzal kapcsolatos irányzat kizárva.
Azok jelentkezését várjuk, akik komolyabb sikerekre vágynak zenélés terén.

E-mail:
Tel: 0630/466-1199
Vendég 2011. 12. 07. 22:59
Üdv all!
Basszerost keresünk post-hardcore/electrocore bandába budapesten.
Eléggé elszántak vagyunk, szám alapok vannak.
Jelentkezni a kövi mail címen lehet:



Béke!
Vendég 2011. 12. 07. 21:09
KEDVES ISMERŐSEIM!LEGYETEK KEDVESEK ÉS LINKELJÉTEK EZT KI A SAJÁT ADATLAPOTOKON IS HOGY AZOK IS LÁSSÁK AKIKET MI NEM ISMERÜNK.ELŐRE IS KÖSZÖNÖM MINDENKINEK AKI MEGTESZI! ♥

Csoki!
Numetal zenekarhoz keresünk 2 ritmus gitárost,és 1 sampler-est.Énekes ,rap+énekes,basszeros és dobos adott.Szeretnénk egy olyan bandát létrehozni akik dallamos és viszonylag populárisabb zenét játszanak.Hogy tudd milyen zenére gondoltunk:pl,Linkin park,ill nino,rammstein,Red,sick puppies.És még sorolhatnámJ Főleg budapestieket keresünk,próbaterem a blaha lujza térnél van.Fellépések adottak,rendelkezünk kapcsolatokkal,személy szerint nagyábból mindenhol felléptem már Budapesten.Ha érzel magadban egy kis lelkesedést,Akkor irj nekünk.
Email, vagy
Telefonszám:0630-938-6357 vagy 0620-353-0409
Illetve Facebook:
http://www.facebook.com/profile.php?id=100000365186131
http://www.facebook.com/ricsikeee?sk=wall
Vendég 2011. 12. 04. 10:52
Budapesti zenekarba csatlakoznék, szólógitáros pozícióban. Irány-> Zúzdás kemény rock, de ne hörgős, scream-elős. pl: Depresszió.

Elérhetőség:
Vendég 2011. 11. 14. 18:03
Hello!

Budapesti rockzenekarba keresünk dobost. Egyelőre feldolgozásokat játszunk, de már vannak saját számaink is. Stílus: Guns N' Roses, AC/DC, Metallica. Korhatár: 15-16

Érdeklődni lehet:
Vendég 2011. 11. 04. 12:22
ÜDV!

Budapesti electrocore beállítottságú billentyűs hasonló érdeklődésű, sikerorientált (nem csak néha-néha lejárogatunk, majd csak lesz valahogy, mindig vki hiányzik) bandát keres.
Csak olyanok jelentkezzenek, ahol:
- VAN és JÓ énekes már a bandába (csak mert ez a legnehezebben beszerezhető kellék :P meg a jó dobos)
- rendszeres próbák
- lehetőleg legyen mindenki megbízható (nem szeretem mások helyett a próbákat fizetni és hitelezni)
- legyen mindenki jó arc, elszánt és happy :D

Nagy kedvencek: Enter Shikari, Attack Attack!, ADTR és igazából minden más..
Érdeklődni a kövi mail címen lehet:



BÉKE!
music 2011. 09. 22. 11:37
First Impression zenekar keresi basszerosát!

2 gitár, dob, ének megvan, félig-meddig újraalakultunk, tavasszal koncertet tervezünk, addig kéne összedobni egy jó kis koncertanyagot :) 2-3 szám kész, továbbiak készülőben, feldolgozásban nem igazán gondolkozunk, saját számokat játszunk, amik angol nyelvűek.
A stílus behatárolhatatlan, zúzós, de dallamos, igényes, leginkább metél, v rock irányba tudnám tenni, de ha érdekel dob egy mailt, megbeszélünk egy személyes talit, ahol megmutatjuk a zenénket, megbeszéljük az elképzeléseket.
Csak igényes, korrekt arcok jelentkezzenek pls!
Próbaterem nem saját, bérelt a belvárosban, korrekt árban, jól felszerelve, ott próbálnánk heti 1-2 szer esténként.

Kontakt:
Vendég 2011. 09. 17. 19:19
Sziasztok! Keresünk egy férfi énekest, aki szívesen énekelne igazi, eredeti, originál klasszikus rákkenróllt, mint például ACDC, Guns n' Roses, Rolling Stones. A banda többi tagja a helyén :)
kontakt:

ui.: férfi énekest keresünk elsősorban, de ha lány vagy, és felkeltettük az érdeklődésedet, attól még írjál :)
Eddie 2011. 09. 16. 16:58
Helló!
16 éves szologitáros vagyok szeretnék egy jó pörgős együttesben játszani pesten !
Glamtől trashig minden jöhet!:)
Irjatok:
Vendég 2011. 09. 12. 12:21
Férfi énekest keresünk Bp-i post hc/trance metal zkr-ba. Angol tudás fontos lenne legalább kiejtés szintjén, mivel a dalaink is angolul lennének. Ősztől szeretnénk koncertezni és befejezni az első Ep-t.
Üdv
email:
Daemona 2011. 09. 11. 11:06
Hell!

A helyzet az, hogy kezdek borzasztóan elkeseredni. Énekes vagyok (Budapest), mindenféle előképzettséggel, de ez mind hiába, mert évek óta nem találom a zenekarom. Megy a linkeskedés, a tökölődés, és nem jutunk egyről a kettőre, aztán persze apránként feloszlunk.
Szóval, gondolom kitaláltátok már, ZENEKART KERESEK, lehetőleg valamilyen metál vagy dark közeli műfajban, és az is ínyemre való volna, ha mindezt megspékelnénk egy kis elektronikával. Persze nem vagyok telhetetlen, én már a metál közeli műfajnak is örülnék.

Viki voltam, köszipuszi!
Itt elértek: 0670/417-85-89 non-stop hívhattok
music 2011. 09. 09. 11:29
Pontos, korrekt dobost keresünk alakuló-félben lévő zenakarba. Számok sajátok, angol nyelvűek, 3 van kész eddig, többi készülőben. Fellépési lehetőség előzenekarként, illetve ha úgy adódik Németországban is lenne - ha találunk végre értelmes tagokat :)
Gitárok, ének van, már csak Te dobos, hiányzol nagyon :D
Zene zúzós, de nem hörgős, hanem igényes, dallamos, ha érdekel, persze küldünk számot mailen.

Kontakt:
06/30 398-3870
Vendég 2011. 09. 01. 10:50
Itt ott progresszív elemekkel tűzdelt folk metál zenét játszó zenekar keresi basszusgitárosát

Nem kell, hogy vér profi legyél, de azért nem árthat a tudás/tapasztalat.
Heti egy, esetleg két próba óradíjas teremben Óbudán.
Ezzel együtt saját cucc szükséges, mert a közeli tervek között szerepel saját próbaterem!

Jelenlegi felállás:
Női ének/hegedű
Billentyű
Gitár
Dob.

gillz kukac freemail pont hu
Vendég 2011. 08. 23. 12:21
Bp-i trance metal zkr-ba keresünk dobost és screamert.Felvételek félkész állspotbsn,fellépési lehetőségeink vannak, minél előbb szeretnénk is elkezdeni. koncertezni. Többit emailben. Üdv
tandras1977 2011. 06. 30. 20:00
Az Empress zenekar szólógitáros, basszusgitárost, dobost keres.
Irányvonal: rock, alternatív, beat
Saját dalok/elérhetőség: http://www.goodday.hu/
Vendég 2011. 06. 28. 0:02
Budapesti zenekar gyakorlott és tapasztalt BASSZUSGITÁROST keres. 17-18 éves srácok vagyunk női énekessel, 4 éve játszunk együtt punk, punk rock, hard rock és pop rock stílusban, de beújítanánk pici hard core-ral. Felléptünk már Dürer Kertben, Vörös Yukban, Ráday kupolában, iskolai rendezvényeken, jótékonysági esten, de vidéki helyszíneken is játszottunk már. Itt hallgathatsz meg minket: http://www.topzene.hu/perfect-crime-my-immortal-cover-8-52/A8GZT2u9IDo
e-mail/MSN:
Vendég 2011. 06. 25. 17:29
Péceli (17ker melletti) 4éve alakult jól menő fiatal metál zenekar szabadúszó dobost keres, lehetőleg Pest megyéből, vagy Budapestről. Olyan személy jelentkezését várjuk, aki tanulékony, tehetséges, emberileg normális és komolyan veszi a zenekari munkát.

Próbálni vagy a keleti pályaudvarnál, vagy a 17.kerületben (Kucorgónál) szoktunk! A próba helyszíne tőled is függeni fog!

Stílusunk nehezen besorolható de annyi biztos, hogy metál tiszta énekkel.
Sok saját számunk van, de emellett játszunk 1-2 feldolgozást is (Ossian, Kalapács, Metallica, Iron Maiden, Judas Priest).

Jelentkezzetek bátran!!

Elérhetőségeink:
E-mail:
Telefonszámok:
Kovácsik Attila: 06-70-231-43-83
Szmolka Gábor: 06-20-582-2-582
Vendég 2011. 06. 17. 22:22
jah, elérhetőségem:

(előző hozzászóló)
Vendég 2011. 06. 17. 22:21
15 éves ritmus gitáros keres bandát Pest megyében! (pest alatt kb 45-50km re) Szólót is bevállalok de azok gyengébben mennek szóval ne túl sokat :D
Főkényt lágyabb stílusok érdekelnek, pls Fish!, Hooligans, Alvin és a mókusok, kevesebb Tankcsapda, de nagyon hajlékony a zenei ízlésem szóval nem baj ha picit komolyabb kell ;)
Vendég 2011. 06. 12. 9:39
Sziasztok!
Tatabányai zenekar, több komoly túrnéval (Depresszió, Tankcsapda, Road, Insane), 2 stúdió albummal sűrgősen dobost keres!! A 3. album már félkész állapotban van! Olyan dobos jelentkezését várjuk akinek vannak még céljai hangszerével és nem csak az idő agyonverésére akar zenekarban játszani!!!
Info: 20-394-0983,
Chuck Norris 2011. 06. 03. 21:33
Gitárost,Ritmusgitárost,Basszusgitárost,és esetelg dobost keresek a Nukleáris Támadás nevű Extrém metál zenekarhoz.Két kikötés van,az illetők legyenek nemzeti érzelműek,ne halgasanak nu metalt és metalcore-t.

Érdeklődni lehet: email címen.
Vendég 2011. 06. 01. 17:31
Dobost keresünk 2 éve aktívan működő modern rock zenekarba. Fellépési, felvételi lehetőségek adottak. Komoly hozzáállású, és felkészült embert keresünk, saját felszereléssel, kor/nem nem számít, Budapestről és környékéről.

Hanganyag:
http://www.myspace.com/krea7iv
Kócos:
email:
tel.szám.: 06 30 452 5162
Vendég 2011. 05. 29. 8:16
Budapesti modern/alternative metal banda keres énekest(egyben frontembert is) mi rendelkezünk egy összeszokott 2 gitár basszus és dobos, fel állással, és 9 saját nótával, elvétve a próbákon játszunk feldolgozásokat, de a fő dominancia a sajátokon van. huszonévesek vagyunk a kor annyira nem dominál, a hozzáállás a lényeg, hogy szeress énekelni, legyenek ötleteid . elérhetőség 06 70 306 86 12 hívj bátran , kb este 8 ig elérhető vagyok. .
Vendég 2011. 05. 22. 22:31
21 éves szólógitárosként csatlakoznék rendszeres fellépésekkel rendelkező budapesti zenekarhoz. Főleg a hard rock és a progressive metal műfajok érdekelnek, de szívesen játszom ezekhez hasonló, igényes zenét is. Kérésre tudok referencia-anyagot küldeni és ilyet az engem megkeresőktől is kérek. 7 éve gitározom, rendelkezem színpadképes felszereléssel és stúdióztam is már. Kérlek Titeket, ha nincs anyagotok, vagy új zenekarról van szó, illetve ha hörgés található zenétekben, ne keressetek meg. Érdeklődjetek itt: szologitar kukac hotmail pont com
Twinspeak 2011. 04. 27. 18:55
Tehetséges, Drága Dobosok!
A budapesti TWINSPEAK rockformáció (basszusgitáros, gitáros,billenytűs) keresi felkészült és pontos, fantáziadús de fegyelmezett dobosát.Instrumentális zenei múltunk van, de már dalokat is játszunk, angol szöveggel. Ez lesz a fő irány.
Havonta, kéthavonta egy komolyabb koncert. Jelenlegi repertoárunk kb. 40 perc körül mozog, de van a tarsolyban anyag bőven. Csak saját számok, seggrázás és vagány agylebontás. Akikkel együtt dolgozunk:
Sóvári Tomi - trombita, Székely Marci (Ozone Mama) - ének
Amire számíthatsz az:
- Minimum heti egy próba; havidíjas, saját próbateremben. (Most
készült el, nagy és * jól szól. )
- Demo, studió- illetve videomunkálatok
- Önálló gyakorlási lehetőség
Az anyag túlmutat a magyar piacon, ha érted mire gondolok...
Korhatár nincs, de kezdők kíméljenek!
http://www.myspace.com/twinspeakmusic
http://www.facebook.com/pages/Twinspeak/117531744990732?sk=app_178091127385
Ha érdekel a projekt küldj magadról vmlilyen anyagot!
fütyi 2011. 04. 18. 16:56
http://109.110.151.119:8001/listen.pls ZIRC METAL RÁDIÓ(link letölt winampal megnyit)
Rocklexikon 2011. 04. 17. 22:32
Sziasztok Zenekarok és Rajongók!

A több mint 10 éve működő Rocklexikon rádióműsor az adó megszűnése miatt Március 1-től
szünetel. Most másik rádióadót keresünk. Ehhez elengedhetetlen a hallgatói támogatás.
Kérünk benneteket, szavazataitokkal segítsétek a munkánkat, hogy minél előbb újra legyen
rockzene az éterben! Látogassatok el a http://www.rocklexikon.hu oldalra és szavazzatok, valamint legyetek ismerőseink a http://www.facebook.com "Rocklexikon rádióműsor" oldalon is!

Köszönjük szépen mindenkinek, és aki szereti a rockzenét, adja tovább!
Vendég 2011. 03. 10. 16:23
Post grunge/pos hardcore (enyhe elektronikus hatásokkal)projekthez keresek jó angollal rendelkező énekest, angol és magyar dalokhoz, kifejezetten studiófelvételekhez elsősorban
email:
Vendég 2011. 03. 05. 17:45
Rutinos tagokból álló, újonnan alakuló, kizárólag Running Wild-dalokat játszó budapesti zenekarhoz keresünk zenésztársakat a következő posztokra: ének, ritmusgitár, basszusgitár. Ha beszállnál, írj a címre!

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal