Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal

A BEYOND újra beindult

létrehozva: 2005. 11. 09.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Para 2005. 11. 15. 11:41
Ez itt a Beyond fórum. Nézzétek meg a http://www.beyond.hu honlapot. Hallgassatok bele a zenékbe! Nézzétek meg a videoklipet! Olvassatok regényt! Ha ügyesek vagytok, megszerezhetitek akár a teljes anyagunkat. Minden érdeklődő itt kiadhatja magából véleményét, gondját baját. Üdv,
Para
Vendég 2005. 11. 13. 22:29
Megjegyzem a címet. Amint tudunk, megyünk. Köszi! Para
Vendég 2005. 11. 13. 14:34
Mi kaposváriak vagyunk, a Pogo Centerben szívesen látunk titeket (pogocenter.uw.hu), több kaposvári thrash zenekar is van egyébként
Vendég 2005. 11. 13. 14:34
Ja bocsi, nem válaszoltam: nem ugrik be, hogy ismernélek. Találkoztunk már? (Gyenge az elmém) Para
Vendég 2005. 11. 13. 14:32
Jelenleg nincs koncert kilátásban, mivel ezidáig a "sötét próbahelyen" vettük fel az anyagot. Most jöttünk csak ki onnan. Tudsz kontaktokat rock kocsmákkal, egyebekkel, ahol játszani lehetne? Ha bárki tud javasolni valakiket, akár ide, akár a ra írjon. Köszi előre is. Para (beyond)
Vendég 2005. 11. 13. 9:37
Mikor koncerteztek? Én a kaposvári Morpheus thrash metálzenekar basszerosa vagyok, nem ismerjük egymást véletlenül ?
Para 2005. 11. 13. 2:04
Újra el kell mondanom, mivel a főmondanivaló alul van: A Beyond együttes újra él. Nézzétek meg a http://www.beyond.hu weboldalt. és számrészleteket hallgathattok meg tőlünk az új 11 számos anyagunkból. Videóklip is van, ráadásul egy Stephen King jellegű regényt is le tudtok tölteni. Menjetek és nézzétek, hallgassátok!!!
Vendég 2005. 11. 13. 1:55
Az MP3 részt módosítottam világos szürkére. Remélem ez jobb egy fokkal. Para (beyond)
Vendég 2005. 11. 12. 20:34
Köszi a jó kritikát. Megnézem milyen színnel lehetne még jobb a cucc. Van tipped?
Vendég 2005. 11. 12. 15:19
Állat a honlap Para. Ötös a videó!!!!!!!!!!!
A betüket tehetnéd más színnel, mert ez a sárga nem az igazi!(nehezen olvasható)
Csak igy tovább!!!!
Vendég 2005. 11. 10. 16:17
A francba. Én ezt nem hallottam. Bocsi. Para (Beyond)
Vendég 2005. 11. 10. 15:28
Oké, de volt egy vicces videó az interneten, amin egy roma fiatalember rimánkodott a helyi tvnek, és mondta azt a mondatot. Na mindegy. Thrasht én is szeretem (Pantera, Overkill, Testament, Death Angel, stb)
Vendég 2005. 11. 10. 15:24
Itt Gyöngyösön, ahonnan írok, nincs semmi, ami a zenéléshez alkalmas lenne, talán csak a próbahelyünk.Para (beyond)
Vendég 2005. 11. 10. 15:05
Mi van itt Gyöngyösön? :D
Para 2005. 11. 09. 22:56
Mi is gyakran poénkodtunk azon, hogy a mi zenénk nem is thrash, hanem trash. Egy hétköznapi, vagy inkább egy olyan ember számára, aki a zenetévék nappali adásait imádja, ez a zene valószínüleg valóban szemét. Szerintem inkább hallgassátok meg a honlapon a cuccot (könyörgöm) és ha tetszik, adjátok tovább, hogy létezünk és jók vagyunk, mert mi innen Gyöngyösről máshogy nem tudjuk megmutatni magunkat. Ráadásul még olyan új a honlap, hogy a keresők sem látják. Egyébként kösz a dicséretet. Minden jó értékelés egy plusz nap az életemben. A kreátor tényleg szuper. Üdv, Para (BEYOND)
Vendég 2005. 11. 09. 22:06
Nem szemét műfaj, én is szeretem pl a kreátort
Vendég 2005. 11. 09. 21:53
Thrash az igazi neve a műfajnak. Járj utána. A trash jelentése: szemét. Persze, lehet, hogy azért írtad, mert úgy gondolod, hogy ez egy szemét műfaj? Én imádom.
Vendég 2005. 11. 09. 21:03
nem thrasht, hanem TRASH-t. tök jó, hogy nem tudjátok leírni a stílusotok nevét
Vendég 2005. 11. 09. 18:10
nagyon jó az új honlap, és nagyon kiráky a zenétek!!! fufi
Para 2005. 11. 09. 15:51
A gyöngyösi BEYOND együttes újra beindul és ismét nyomja thrash-t. Az új honlap a napokban indult. http://www.beyond.hu Véleményeket, várunk. Van zene, video, szövegkönyv letöltés, sőt egy Stephen King stílusú regény is letölthető. Minden vélemény érdekel!!! Para (BEYOND)

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal