Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » House, Trance, Techno

Trance

létrehozva: 2005. 11. 11.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2006. 01. 31. 20:41
DarkPsy live Party
Helyszín: Hamarosan

Idopont: 2006. április 8.
Fellépok:
Darkpsy live (Acidance records/Trishula records) Fr/Pt
Dj Jonas Molinari (Acidance records/Trishula records) Pt/Fr
P-mac (Ketuh Records) Pt
Dolphin
Danger
+ további infók hamarosan

Információ: http://www.partyfuture.com

extrák: Dekó,Színes lézer show,Coctail Bár,Ruhatár...
belépő: 3000 Ft.(csak a helyszínen)
Vendég 2006. 01. 30. 18:44
Armin Only:)
Ő szerintem a legjobb.
De azért még vannak jó dj-k.
pl: Marco V, Menno De Jong, Above & Beyond, M.I.K.E., Paul Van Dyk, Nick Warren, Paul Oakenfold, Johan Gielen...

McCoy
Vendég 2006. 01. 30. 14:18
vagy Msn: engem érdekelnek a Blank&Jones mixek alattam lévő Guest..
Vendég 2006. 01. 29. 23:16
Ha valakit érdekelne Blank & Jones liveset, radioshow meg egyéb trance settek írja le e-mail címét és jelentkezek! TRANCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2006. 01. 29. 23:10
Blank & Jones - Ferry Corsten - Armin Van Buuren
Na ezek igen. Blank & Jones nálam a no. 1, és látom vannak még itt nagy rajongóik és ez a lényeg.
Amúgy volt már valaki egy partijukon is? Ha igen érdekelne a beszámoló.
Tiestoapo 2006. 01. 11. 13:34
Ez a divatzene persze hogy lesz... Olyan mint a ruhánál, mindig visszajön, csak itt utódoknak hívják majd őket, mint pl ezek Blank-ék utódai, ez meg tiszta olyan mint Tiesto anno... szóval ilyenek. én mondjuk szeretem a trancprogreszt, vagy magába a progreszt is, Tiesto is egyre gyakrabban nyúl ezekhez, talán hogy ki ne menjen a divatból? :) az a lényeg hogy béke és zene1000el!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :))))))))))))
Vendég 2006. 01. 11. 9:34
Ezek a discosok, akik a slágereken kívül nem ismernek más műfajt.... Ilyenek mindíg is voltak és lesznek is (sajnos). Ezért írták Blank&Jones-ra is hogy lejárt, mert csak 1-2 slágeres zenéjüket ismerték, azóta meg nem hallottak róluk. Nyugi szerintem ez egy idő múlva így lesz Tiestoval is... majd ha nem lesz annyi ismert sláger zenéje, elkezdik őt is "elfelejteni" (mint B.&J.-t) és rá is azt fogják írni hogy lejárt.
De az ilyenekkel szerintem alapból kár foglalkozni, mert annyira be vannak sülve, hogy nem foglalkoznak az olyan számokkal a "kedvencüktől" sem, ami nem megy éppen a szórakozóhelyen ahova járnak.
Vendég 2006. 01. 10. 20:06
Nincs okunk kibékűlni, mert nem is volt semmi vita, csak volt egy kis nézeteltérésünk! Amikór írtam hogy "ne pofáz bele" - azért én kérek elnézést! Csak az elöző guest felvágta az agyam! Amúgy meg egyetértek veled, amit elöttem írtál! Nekem, semmi gondom Tiesto-val, csak azt nem szeretem, amikór a sok "divatdiscos" akik csak azért halgatnak egy zenét, mert éppen az a divat, ezt nem szeretem, és a többségük az se tudja mi az a trance, de mégis mindenhol belepofáznak, hogy "Tiesto a király, a többi szar!" stb. (Gondolok itt egy régebbi topicra) Ezt nagyon gyűlölöm! Az a baj, hogy a divat zenén kivűl mást nem is halgatnak, pl: nem halgatják meg az egyik nagy sikerű sorozatot a "Armin Van Buuren - A State Of Trance" szerintem ha belehalgatnának, rájönnének, hogy van a Tiesto-nál jobb is!!! Ja és szent a béke!
Tiestoapo 2006. 01. 10. 19:11
ATB és Blank&Jones ők nem csak tehetségesek hanem nagyon jók! Tényleg utálom ha a másik kedvencét leugatni de Blank&jones és Atb-t jobbra tartom mint tiestot... szerintem Tiesto bácsi a tehetséges és a többiek a star dj-k!

Tiestoapo: én nem szeretem ha valaki csak sztár... csak sztárolja magát, vagy más őt... csak egy átlagember akit kürtölnek az űrbe magyarul... valahol elkezdődött a vitatéma... de egy Guest-el már kiegyeztem a Tiesto szeretitek??? topicon. Esetleg itt is békés módszerek??? Itt a kezem nem disznóláb.... hm????????????????????
Vendég 2006. 01. 10. 18:17
Tiesto a tehetséges akkor a többi "sztár dj" ahogy elöttem írják csak majmok mint zum beispiel: anettka kb. - Na erre gondolok itt!!!!
Tiestoapo 2006. 01. 10. 17:10
Hát ember honnan tudod hogy melyik Guest éppen mit írt!!! Ez így nem az igazi. Többieknek is névvel kellene írni ha már nem bejelentkezett regisztráltan löki ide a hülyeségeket :) hanem Guest-ként... na meg a lehordásról írók közül garantálom neked hogy az a Guest egy DJt sem hordott le.. mert ő tiszteli annyira hogy nem mondja rá pl még azt sem hogy MAJOM!!! mert nemtom ki ítra tiestora azt hogy majom-DE AZT TUDOM HOGY KI VÁLASZOLT ERRE!!!! (és jogos volt)
Vendég 2006. 01. 07. 17:17
Tiesto a tehetséges akkor a többi "sztár dj" ahogy elöttem írják csak majmok mint zum beispiel: anettka kb.
Vendég 2006. 01. 06. 17:40
Piet Blank és Jaspa Jones tud jó zenéket csinálni ez tény! A the mix vol 3. az isteni!






1.Rajongó
Vendég 2006. 01. 06. 16:06
Egyaltalán nem járt le!!!! Blank and Jones -nak folyamatosan jelennek meg az albumai!!!!! Nekem megvan 99 -től egészen 2006-ig minden albuma, folyamatosan megveszem őket, ja és eredetiben!!!!!!! Mert aki tőlti az nem gondól arra, hogy a kedvenc DJ-sétől lopja a pénztl!!!!! Igaz hogy így is sokat keresnek!!!!
Vendég 2006. 01. 05. 19:06
Én is ismerem a Blank&jones-t! És nem járt le! de mindegy!
Vendég 2006. 01. 05. 18:11
na végre valaki aki ismeri blank&jones-t.
kár hogy már lejárt sajnos:(((
és milyen zenét játszik náksivsbrunner ??aki tudja az írjameg!!!:
Vendég 2006. 01. 04. 22:41
ATB és Blank&Jones ők nem csak tehetségesek hanem nagyon jók! Tényleg utálom ha a másik kedvencét leugatni de Blank&jones és Atb-t jobbra tartom mint tiestot... szerintem Tiesto bácsi a tehetséges és a többiek a star dj-k!
Vendég 2006. 01. 04. 20:43
http://www.thedjlist.com nézzétek meg.... Top 50 Tiesto vezet, legalábbis most. Még mindig.Ja és Paul v
an Dyk a második.....
Vendég 2006. 01. 04. 20:33
Hellosztok. Szerintem Tiesto nem véletlenül nyert meg annyi díjat, és lett ő a nagyközönségkedvenc, aki még így is lekicsinyli tudását az csak irigyli hogy nem az ő kedvence áll ilyen jól a világlistán. Én szeretem Blank&Jones-t, ATB-t, David Guetta-t, meg a többi nagytehetséget... Gondoljatok arra hogy ők is remixelik egymás zenéit. Valamilyen szinten ők is bírják egymás alkotásait. Tiesto csak akkor unalmas ha csak a Traffic-ot, meg a Just be-t hallgatod minden nap. Neki is vannak trancprog.. zenéi mixei főleg amin más csak csodálkozik- Ez Tiesto???
Vendég 2006. 01. 02. 14:21
Trance Forever!!!! Szerintem a legjobb zene!!! Akinek nem tetszik az halgasson Technot az is k...va jó!!!!!
Vendég 2005. 12. 18. 17:23
Én normálisan közöltem vele!!! Te viszont elég agresszív modon közölted velünk: "F.aszért kell rögtön letámadni azt aki mást hallott mint ti! Lehet hogy tök ártatlanul akarta közölni, hogy ő mit hallott, erre páran rögtön nekiesnek... másképp is le lehetett volna rendezni!" Úgyhogy kussoljál ell!!! Aki itt letámadja a másikat, az te vagy!!!
Vendég 2005. 12. 18. 11:09
F.aszért kell rögtön letámadni azt aki mást hallott mint ti! Lehet hogy tök ártatlanul akarta közölni, hogy ő mit hallott, erre páran rögtön nekiesnek... másképp is le lehetett volna rendezni!
Vendég 2005. 12. 17. 11:35
Akór nézd meg: http://www.trance.hu Itt majd meglátod hogy a top100-ban Paul Van Dyk a legjobb (1. helyezet)
Vendég 2005. 12. 16. 16:45
paul van dyk az 1ső!
Vendég 2005. 12. 16. 16:44
nézz kicsit feljebb öreg, az egyik topic erről szól! (és nem én hoztam létre) Ja az lehet kapot valami dijat de nem azt hogy a legjobb Dj! Szerintem valami újság szavazhatta meg a legjobbnak vagy valami ilyesmi lehet amivel kevered!
Vendég 2005. 12. 16. 16:09
"Ma hallottam az egyik rádióba hogy Paul Oakenfold a legjobb Dj...." Szerintem összekeverted Paul Van Dyk-al!!!! Ő lett az első ebben az évben!!!
Vendég 2005. 12. 16. 14:44
Éljen Tiesto ő a legjobb!GA32
Vendég 2005. 12. 16. 14:05
rosszul hallotad, de mondjuk pár éve oakenfold is volt a legjobbnak választva.. nagyot nem tévedtél!
Vendég 2005. 12. 16. 13:06
Ma hallottam az egyik rádióba hogy Paul Oakenfold a legjobb Dj.....
Vendég 2005. 12. 15. 17:14
Szerintem is!!!!
Vendég 2005. 12. 15. 15:09
Erről már lekisétél! Már Volt a legjobbnak választva, de ebben az évben Paul Van DYk a legjobb DJ.... szerintem ő tényleg megérdemli!
Vendég 2005. 12. 15. 14:10
Hej skacok nezzetek mart magatokba mi a francert kell lehordani Tiestot a sarga foldig mire jo ez Hmm....Azt tudtatok hohy a vilag legjobb dj jenek fogjak megvalasztani,no erre mit leptek?
Vendég 2005. 12. 06. 21:26
http://www.zeneforum.hu/nevjegy.asp?cat=16&sPos=0&id=27459 ezt nézd meg 1 régi b&j. cikk
Vendég 2005. 12. 06. 15:46
Okés, most az után keresgélj hogy melyikük foglalkozik a zenével régebb óta! De végülis lényegtelen nekem akkor is jobban szeretem a blank&jones zenéit... sokkal minöségibb..
Vendég 2005. 12. 05. 22:01
Utánna néztem B&Jnak igaz tévedtem 1 évet 1997ben jelent meg az elsö száma(ha nem hiszed http://www.blankandjones.info/04/htmle/index.html és ot körül is nézhec) De Tiesto abban az éven adta ki a Magic 1et
Vendég 2005. 12. 05. 21:52
Ha szeretnétek yó trancet hallagtni PAUL VAN DYK bármelyik trackjét, vagy mixét [pl Ibizai mixei nagyon jók] tudom ajánlani! Szédületesen yó dolgokat tud művelni ;)
Vendég 2005. 12. 05. 14:34
Figyelj nekem megvan tiesto összes cd-je, remixe,és ahogy emlitetted sok rádió és neten található mixe de valahogy nem érzem úgy hogy ezek jobb mixek mint a többi jó dj csinálna... egyszóval nem zavarna ha tiestoról azt mondanák egy átlagos lemezlovas és nem a világ 1.számú dj-je! Ja és nézz utána hogy a Blank&Jones mikor jelentettet elsőnek dolgokat! már nagyon régen haver!
Vendég 2005. 12. 05. 5:51
Na láttom it nagyo Tiesto ellenes bagázs van. Az igaz hogy nagyon "csapból folyó"már de azé enyire nem kell oltani. Vannak nagyon jó zenéi amik nem "csapból folyó hál istenek. Én birom a zenéit Főleg amit nem jácik a rádió és tv. És ha meghalgatnátok néha az olyan mixjeit amik nem jellenek meg csak neten(rádióban készűlt mixek) akor azt mondanátok hogy ezt nem is ő csinálta. B&J is nagyon jó meg a többi is amit felsoroltatok amugy. De hogy B&J elöb zenéket csinált ezt nagyon megcáfolnám, mert Tiesto első száma 1996-1997ben jelent meg igaz csak külföldön(hazájában Hollandiában Long Way Home cimen ami a 1997es Magic 1en van rajta) és B&J 1998ban addta ki első számát a Creamot és első albumjuk 1999ben jelent meg. Erről ennyit!!!
Vendég 2005. 11. 26. 11:11
Hát Atb-ben egyetértek legalábbis Trance-t játszik de mostanában elég lazát! Mindegy Tiesto-nak tényleg van pár ismeretlen száma ami jó, de ettől még nem a legjobb Dj! Ha már szavazni kéne akkor én Blank&Jones ra szavazznák!
Vendég 2005. 11. 26. 10:33
Sajnos tény, hogy Tiesto kicsit túl sztárolt és egy-egy felkapott trackjét az unalmasságig játszák. Régebben én is jobban szerettem, de hasonlóan egy előttem szólóhoz kicsit meguntam, ez azonban nem változtat azon a tényen, hogy vannak csodálatos számai, amik kevésbé ismertek(pl: Forever Today,Tear in the open mindenkinek csak ajánlani tudom ;)) Ha pedig már a trance-nél tartunk szerintem meg kell említeni ATB-t és David Guettát.
Vendég 2005. 11. 22. 11:27
Blank&jones már akkor zenéket csinált amikor tiesto még nem is tudta mi az a trance! Erről ennyit!
Vendég 2005. 11. 21. 18:10
Szerintem a Trance jobb mint a Global vagy a Progressive! Ja és Tiesto-t én is unom már 2 éve. És Blank and Jones-t ne hasonlítsátok Tiesto-hoz mert marha nagy különbség van köztük. Na sziasztok!
Vendég 2005. 11. 21. 10:55
Inkább egy jó kis progressive vagy global zene mint trance....
Vendég 2005. 11. 21. 8:17
na mert a Blank&Jones nem slágeres mi...... ugyanolyan mint Tiesto..... mindkettő slágereket gyárt!
Vendég 2005. 11. 20. 19:34
Tiesto slágeres szar már mondtam! De annak viszont örülök hogy van rajtam kivűl olyan aki szereti Blank&Jones zenéjét!





pusz: kriszti
Vendég 2005. 11. 20. 11:27
en is marki baba :D (magyarorszagrol :(:(:(:(
Vendég 2005. 11. 20. 11:16
Szeretlek adrikam , markod Izraelbol :)))
Vendég 2005. 11. 19. 15:07
Nem baj, hogy vki nem szereti Tiestot (lehet, h ez gyenge jelző), de ennek nem mindig kell hangot adni, vagy ha igen, akkor más stílusban. engem spec csak ez zavar.
nah, bocs a pedagógiáért, nem letolásnak szántam, csak már én is meguntam.
Vendég 2005. 11. 16. 14:19
Sziasztok!
Az elöttem szólónak, tökéletesen igaza van! Ja és szerintem is Markus Schulz, Armin Van Buuren + Blank and Jones, DJ Shah, Pedro Del Mar, Niklas Harding!!!!! Szerintem ők a legjobbak!!!!
Vendég 2005. 11. 16. 0:28
Sziasztok!

Tök jó...véletlenül akadtam erre a fórumra&amikor megláttam mi a téma egyből eldöntöttem,hogy én is hozzászólok.Tiestorol annyit,hogy már vagy egy éve nem hallgatom,pedig előtte ő volt a minden számomra...aztán rájöttem, hogy vannak nála sokkal jobb DJ-k(Armin Van Buuren,Markus Schulz stb.),akik tényleg nem azokat az agyonjátszott trackeket tolják, hanem az éppen aktuális, igényes trance zenét....ezért imádom őket.Pl. megemlíthetem Armin ASOT-ját,ahol a legújabb számokat mixeli...Egyébként (gondolom ezekből már kitaláltátok) imádom a trance-t =) ...& szerintem Ti is így vagytok vele...
Vendég 2005. 11. 13. 11:17
Lady Daily!
Húzzál innen ha mindent csak fikázni tudsz!!! Sokat érsz ha a szemedbe minden olyan ember aki nem azt szereti mint te egy nulla.... Gratulálok.... kicsit nagy a fejed nem?
G.
Vendég 2005. 11. 12. 19:41
Úgy hogy vannak akik szeretik, nem úgy mint te! Ja és légyszíves húzzál el innen, mert nem tudom hogy mi a fenének írsz ide ha nem tetszik. Én se megyek át másik forumba fikázni, másnak a zenéjét!! Ja és nem az szégyen aki a tükőr elött ál, hanem az aki olyan igénytelen sz_r hogy 1 évben egyszer néz tükörbe. Ja és Tiesto-t én se kedvelem, de jó a zenéje. Én inkáb a SunShine Live zenéit kedvelem.
Lady_Daily 2005. 11. 12. 17:21
Tiesto???Az Disco a javából és szar is ráadásul!!!Persze vannak jó számai de nem kedvelem ezt a stílusu zenét!!A dsicopatkányok a világ szégyenei!!!A ROCKEREK???Azok is!!!Már amelyik megvédeném őket nem mindegyik az!!A dsicósok kis zselézett hajú anyuci kisfiai és ráadásul többet állnak a tükör előtt mint ÉN!!
Ez szánalmas!!
Különben meg a trance-ről csak annyit HOGY LEHET MEGHALLGATNI??Valaki válaszoljon!!
Vendég 2005. 11. 12. 9:39
Nem fikázni akarod, de azért azt teszed.... Na mind1! Arról amúgy soha nem volt szó hogy az Adagio for Strings az a saját száma ezt egy szóval se mondta soha senki!
Zenéjéről csak annyit hogy nem kéne elkönyvelni néhány populárisabb száma miatt. Az meg főleg nem az ő hibája hogy unásig nyomják 1-1 helyen ezeket a számokat.
Mellékesen nem 1 Tiesto fan vagyok(más a zenei stílusom) csak én meg már azt unom, hogy mindenhol csak a fikázás megy, és ha véletlenül azt meri írni valaki hogy neki tetszenek Tiesto számai, akkor ő már 1 sz_r kis csicska. Na ezt nem tudom megérteni!
Na jó én itt lezártam magam részéről a témát.
Bye: Solo
Vendég 2005. 11. 11. 18:32
Ja egyébként nem fikázni akarom, de már elegem van belőle. Akit megsértettem atól bocsánatot kérek.
Vendég 2005. 11. 11. 18:30
Nekem mindig is elegem volt Tiesto-ból, már 6 éve ismerem a zenéjét, mióta felkapott zene lett, azóta marhára nem tud trance zenét keverni!!!!!! És én szivem szerint nem is sorolnám a trance dj-sek közé.
Vendég 2005. 11. 11. 18:22
Mé van eleged Tiestóból??
Vendég 2005. 11. 11. 13:30
Szerintem meg Blank and Jones, Paul Van Dyk, Armin Van Buuren, DJ Shah, Pedro Del Mar, Markus Schulz, Niklas Harding ők a lejobbak, és ők legalább igazi trance zenét kevernek, nem pedig 50 éves szarokat, mint Tiesto!!! Pl : Adigio For ... Mindenki azt hiszi hogy az önáló száma. A nagy fenét! Az a zene a Szakasz című film betétdala!!!!!!!!!!!! Ja és aszakasz már jó pár éves film!!!!
Vendég 2005. 11. 11. 12:35
Azért Rocco-t ne hasonlítsd már Tiestohoz... Rocco 1000-szer gagyibb! Tiestonak van 1-2 jól sikerült száma, de nem ő az etalon az tuti. De Rocconál mindenképp jobb.
Bye: Sly
Vendég 2005. 11. 11. 8:36
Szerintem tiestonak vannak jó számai , de én is kezdem őket unni.
Csak az új traffic remixeket szeretem. Egyéb ként az én kedvencem Rocco+ Bass-T+Sven R-G!!!
Ők a legjobb DJ-k
Sanyi 2005. 11. 11. 6:43
Üdv mindenkinek! Olyan Trance zenét kedvelőket várok, akiknek már elege van Tiesto-ból!

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » House, Trance, Techno