Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Vágtázó Csodaszarvas: Tiszta Forrás

létrehozva: 2005. 11. 29.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2009. 09. 11. 10:00
销售北五味子建园约在30亩鲜果年产量约在5万斤地址:吉林省四平市梨树县郭家店镇孙家屯七社;联系人:王涛,电话:13844472209
Vendég 2009. 06. 22. 4:39
wow account
Warhammer gold Warhammer Online Gold
Vendég 2008. 01. 29. 4:34
do you want to playFF11 Gil,and getSWG Credits,
if you buyStar Wars Galaxies Creditsand
buy eve isk
do not forgeteve isk,it is
eve online isk.
how aboutSilkroad goldand
Vanguard gold,if you want
lord of the rings gold
try to loginL’or WOW
japanese av movies
Japanese xxx movie
japan xxx movies
japanese sex movies
japanese av download
do you importv beltand
learn kung fu in china,
shaolin kung fu,
mantis kung fu,
qigong martial arts

你想买或卖北京二手车吗?
青岛网络公司帮助您
注册日本公司
bvi公司注册
了解鱼鳞病的症状
出口硅碳棒到国外
海外推广彩瓦机
石材机械
磨石机
过程校验仪
测振仪
乳糖
想到广西旅游,
韩国留学。
购买超纯水机
防爆空调
可以到建筑协会
物流协会
搭建网架
和丝网花
Vendég 2006. 03. 25. 22:49
egyelőre még nincs lemez, de elvileg lesz...
Vendég 2006. 03. 23. 10:36
Na, basszus, azt hittem, hogy a Guest a nicked...sorry
Vendég 2006. 03. 23. 10:36
Szia Guest! Látom, hogy képben vagy V.CS.-t illetően. Egy ideje keresek kiadott lemezt, de semmi infót nem találok sehol. Sem azt, hogy igen, van megjelent lemezük, sem azt, hogy nincs, pedig jónéhány cikket átolvastam már. Te gondolom többet tudsz, kérlek világosíts fel, hogy érdemes-e keresnem cd-t, vagy csak koncerteken lehet őket hallani...előre is kösz,

HattoriHanzo
Vendég 2006. 03. 21. 14:42
Nagyon állat volt március 14-én a Pecsában újra hallani a régi nagy VHK-"slágereket".A 2 és fél órás koncertből végülis majdnem 2 óra a VHK-ról szólt.És pont ezért nem értem,hogy akkor már miért nem lehetett 1-2 régi VHK-tagot is csatarendbe állítani.Tudom,hogy itt más a koncepció,más a hangszerelés,de pl. Boli az üstdobjaival,meg Fritz citerával (volt ilyen VHK-koncert!) simán belefért volna,sőt!Én hiányoltam is őket,az ő szinpadi intenzitásuk hiányzik a Csodaszarvas zenészeiből,akik elég fásultan,mozdulatlanul nyomják a folkot.Szerintem ha még ez a 2 régi VHK-s arc is Attila mellett lenne a szinpadon,akkor lenne igazán Vágtázó ez a Csodaszarvas.Szerintem.
Vendég 2006. 02. 17. 21:10
Halihó mindenkinek!
G.A és a Vágtázó Csodaszarvas újra koncertezik a PECSÁ- ban márc. 14-én!

"Március 14., kedd: újra koncertezik Granpierre Attila. A legendás VHK-t alapító-, vezető zenész sok éves hallgatás után tavaly koncertezett újra. Balogh Kálmánnal, az ismert cimbalmossal létrehozták Vágtázó Csodaszarvas projektjüket, melyben a hazai folkzene legjobb session zenészei játszanak, s az első fantasztikus koncert után, átszerkesztett, még kifinomultabb formában ismét lejátsszák a "Tiszteletadás Bartók Bélának" című programjukat."
Vendég 2006. 01. 04. 14:56
úgy-úgy! G sámán pedig egy igazi Buddha, egy megvilágosodott, én mondom kérnémszépen. Mester!!!
Vendég 2005. 12. 31. 16:21
nagyon élvezetes volt,kiváló zenészek
Vendég 2005. 12. 07. 18:04
Ez a koncert mindent felülmúlt és ez még csak a kezdet!!
Vendég 2005. 12. 06. 21:15
Én mondjuk több koncertnek is örülnék, jó lenne már felrázni valakinek az embereket. Úgy kellett ez a koncert, mint egy csepp víz a sivatagban! Grandpierre, hihetetlen egy ürge. Minden tiszteletem.
Vendég 2005. 12. 06. 21:01
hát, sztem van miért reménykedni, ez még csak a kezdet! mondjuk úgy tudom, h nem lesz sok koncert (félévente, évente), de ha mind ilyen lesz, akkor nincs egy szavam sem...
Vendég 2005. 12. 05. 21:32
Ez a zene generációkat hoz össze, nem is akármilyen módon, nemtom észrevettétek-e ezt a közönségen...
A koncertnek most is a hatása alatt vagyok. Lehet, hogy megismételhetetlen?
Vendég 2005. 12. 05. 10:33
És kéremszépen játszanak VHK számokat is (pl. Hunok csatája, Aláírhatatlan történelem ...), és gondolom szépen sorban majd mindig egy-egy újabbat is áthangszerelnek erre a felállásra. Nem mintha az újakkal bármi baj, lenne. sőt! Szóval úgy néz ki, az ősi égbolt újra felragyog, hej! :D
Vendég 2005. 12. 05. 10:28
Úgy bizony! Álmomban se gondoltam volna, hogy ezekkel a hangszerekkel is vissza tudják adni az az ízig vérig VHK-s hangulatot, révületet, szárnyalást és varázslatot. Kicsit féltem, hogy a népzene-Bartók utalás mit fog takarni, de ez szín tiszta VHK unplugged. HEJ!
Vendég 2005. 12. 04. 20:37
eszement jó volt... HEJ!
Vendég 2005. 12. 02. 18:39
Tombolj!
TOMBOLJ!
GYERE TOMBOLJ!
SZÉLVÉSZ,
T O M B O L J !
T O M B O L J !!
T O M B O L J !!!
Vendég 2005. 12. 02. 18:35
A Sziget óta nonstop Vágátzó Halottkémeket hallgatok, pedig a feloszlásuk óta szinte elő se vettem. Az minden zenék zenéje volt van lesz, kíváncsi vagyok mit lehet abból az elementárisan magávalragadó világösztönből átvinni ezekre a népzenei, unplugged hangszerekre. Ott leszek az hóltziher!!! Na meg viszek magammal legalább egy tucat halottkémet. Hej! Hej!!! Végre megzint zenél Grandpierre! Ideje volt már letennie a pennát.
Vendég 2005. 12. 02. 16:02
Lovas etnopunk őszúzda! ezen ott kell lenni!

Electrosámánok ébredjetek!!!!!
Vendég 2005. 12. 01. 0:13
Jó, hogy ilyen cikkek is olvashatók itt, különben az életben nem tudom meg sehonnan hogy lesz ez a rendezvény. Utoljára VHK-t az Ózon fesztiválon halhattam. Kiváncsi leszek mi sül ki ebből. Bartókot 100 %-ban kedvelem. Legszebb műve talán a Zene húros ütőhangszerekre ...
Vendég 2005. 11. 29. 12:36
Rohadtul elmennék, de nem akar velem jönni senki. Egyedül meg nincs kedvem :(
Gab 2005. 11. 29. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek