Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Keres-Kínál

Billentyűst keresünk!

létrehozva: 2005. 12. 01.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Bigyi 2011. 11. 28. 15:01
S_Ű_R_G_Ő_S_E_N__Billentyűst keresünk egy alakulófélben lévő atmospherikus ambidjent metal zenekarba.
Fontos, hogy saját számokkal szeretnénk foglalkozni.
Célunk, hogy összekombináljuk a metal zenét az ambientes hangzásvilággal.
Meglehetősen újszerű és kísérletezős irányzatról lenne szó, ha érdekel, vagy részletesebben szeretnél tájékozódni írj az alábbi címre:

Vagy hívj mobilon:0630-293-81-09
balika 2010. 09. 30. 19:05
Sziasztok!

Budapesti (Óbudai) pop-rock zenekarunk keres szólógitárost és billentyűst. Huszonévesek vagyunk kb 17-35 éves korig keresünk tagokat.
Nem profikat keresünk - mi sem vagyunk azok - de azért nem is zsírkezdőket.
Zenekar nemrég kezd összeállni koncertünk még nem volt. Ha valaki tud vokálozni az nagy előny, de nem elvárás.
Mostani felállásunk: 1 gitár, basszer, ének, dob. Jelenleg csak feldolgozásokat játszunk, de a jövőben akár nyitottak vagyunk saját számokra is.
Leírom miféle számok vannak a repertárunkban (Youtube-on összesre rá tudsz keresni!):

+Bon Jovi: Keep the Faith
+Ugly Kid Joe: Mr Recordman
+Chuck Berry: Johnny B. Goode
+Moloko: Sing it back
+Red Hot Chili Peppers : Under the Bridge
+Red Hot Chili Peppers : By the Way
+Jimi Hendrix: Hey Joe
+Eagles: Hotel California

Természetesen a repertoár folyamatosan bővül, akit felveszünk annak is beleszólása lesz, milyen számokat tanuljunk meg ezután.
Akinek szimpatikus a dolog, kérdése lenne nyugodtan írjon! Inkább e-mailen írjatok: jazzbalko kukac gmail pont com címre!
Vendég 2010. 09. 26. 15:40
Profi zenészekből alakuló pszichedelikus triphop zenekar keresi billentyűsét. Rutin, felkészültség, cucc alapkövetelmény.

Vendég 2006. 04. 03. 10:49
Több mint tíz éve együtt játszó basszusgitáros és dobos zongoristát keres trióhoz, heti egy elfoglaltságra, jazz sztenderdek és blues témában. Nem ebből élünk, nekünk ez elsősorban hobbi. Fellépések persze vannak. A múltunkban szerepelt énekes és instrumentális formáció is, mindkettő szóba jöhet, a téma iránt érdeklődő énekesek jelentkezését is várjuk. Próbák Budapesten. Megbízható jelentkezőt várunk, lehetőleg saját hangszerrel.
gyapjaslepke 2005. 12. 02. 13:34
Ha esetleg énekes-lány,vokálos kell,írjatok!Kezdő vagyok,még nem volt alkalmam megmutatni a hangom,és nem szeretek holmi énekkarokban énekelni.Voltam már háromban,de no komment.
17 éves őrült lány vagyok,aki valóban ÉL.Énekelni mindent szeretek.Csak énekeljek, ez a lényeg.Szoprán-mezo hangom van.
Az életem az éneklés.
Ha van kedvetek,írjatok:0620/2428698
Jumo 2005. 12. 01. 18:17
Billentyűsök!
A győri GIBRALTAR BAND billentyűst keres!
Roland A90, Kurzweil K2500, EMU van, saját stúdió van!
Ha érdekel milyen zenéről lenne szó, akkor a http://www.humanbroker.hu, Amatőr zenészek honlapján megtalálod!
Jelentkezz!!!
06-70-2491789

Fórum » DÜHÖNGŐ » Keres-Kínál