Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Marilyn Manson megnősült

létrehozva: 2005. 12. 05.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2006. 04. 30. 20:50
MANSON télleg király
Vendég 2006. 04. 12. 18:32
Sztem Manson tök jó! Még a kinézete is! Nekem nagyon is teccik hogy van stílusa és jók a számai is!!!
Vendég 2006. 04. 06. 14:07
M A R I L Y N M A N S O N A KIRÁLY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)DDDD!!!!!!!!!!!
Vendég 2006. 04. 06. 14:02
Én imádom mansont aszámait is meg azt is ahogy kinéz szerintem k... helyes! és irigylem a feleségét! Éljen Manson! (ő a legjobb( mint pasi is) )amúgy én egy 14 éves csajszi vagyok Szabolcsból
Vendég 2006. 02. 25. 10:49
Manson király
Vendég 2006. 02. 18. 16:21
a dc++on lehet letölteni mansonról videoklippeket!és dögöljön meg a slipknot!!
Vendég 2006. 02. 17. 22:32
éjjen a slipknot:D:D
Kremi 2006. 02. 16. 10:49
Imádom Mansont!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2006. 02. 15. 20:39
Hol lehet Mansonról klipet letölteni?
Vendég 2006. 02. 09. 6:33
én írtam olyan sokat szivike!és amit írtam az mind igaz!csak ideges voltam és leírtam bánatomat gondomat!:Damugy Kocsis Gabika a 12éves lány amit már olvastál
Vendég 2006. 02. 08. 6:38
én csak egy olyan nővel szeretnék randizni,aki szerelmes Mansonba
Vendég 2006. 02. 08. 6:31
Ki ez a hosszú beszédü IQ harcos
Vendég 2006. 02. 07. 12:44
én szerintem nagyon király manson zenéje ő egyik kedvencem remélem nemsokára ismét forgat 1 klipet bár most valami filmbe fog szerepelni azt hallotam!
Vendég 2006. 02. 03. 13:15
mansonnak mindig is jó számai voltak és jó számai lesznek!
Vendég 2006. 01. 30. 7:27
Sziasztok!szerintem régebben sokkal jobb számai voltak Mansonnak ,DE most sokkal jobban néz ki de nem azért!és olvastam olyat is ezen az oldalon h Dita olyan csunya mint a vér!?miuta csunya a vér?aki ezt írta akkor száradjon ki belőle a vér és megtudja mien szép és mien fontos a vér a testünknek!ugyhogy inkább az jobb lett volna h: Dita olyan szép mint a vér!igaz h egy kicsit kalács képű Dita de szerintep nagyon is szép!nekem az tetszik benne h elvont a csajszika!h mindent megtesz Mansonért...szerintem!és Manoson amikor még nem Manson volt hanem Brain Wartner akkor olyan gusztustalan pasas volt h az csak na!van egy Mansonos felsőm ami pont most van rajtam!ott is olyan szép...szerintem sokkal szebb Manson mint a rapperek de nem azért!jaa és egy valami aki rapper vagy nem szereti Mansont az nem tom h hogy kerül ide de nem azért!van még elégé sok oldal akkor ne pont ezt az oldalt válassza már kérem szépen!és sok pletykát hallotam amit én egyáltalán nem hiszek el!igaz h van olyan egykétpár ami ténleg igaz mert az oldalán felvan rakva de azért is kellet fizetni!és olyat is hallotam h betiltották!mit képzelnek???azért ő is egy ember!ebből keresi a pénzét!és higgye el mindenki sokan szeretik Mansont!szerintem sokkal többen szeretik Mansont mint P!nket vagy ki az a rohadt ribanc vagy K-Maro az is egy nagy rohadt f.a.s.z!ŐT MIÉRT NEM TILTIK BE?én már azt észre vettem h az a baj az embereknek ha boldogok!pl én!örülök annak h van Manson de lehet h őt is betiltják....hülyék néha az emberek!na ennyi kösszi h elolvassátok!ha meg nem adtok erre igazat akkor írjatok!na pá
Vendég 2006. 01. 29. 18:22
ehh...igaza van!
Vendég 2006. 01. 27. 11:54
HELL ! Én is " rajongó " vagyok de azért nem istenítem feltétlenül Mansont:D Érdekes fazon az tuti és tényleg szebb smikkel mint anélkül:DDDD Most tartok ott hogy szinte minden számát magaménak tudhatom, de vannak köztük ami sztem szar.. A kedvencem tőle : Angel With The Scabbed Wings ! Ezt nagyon odarakta:D Ezenkívül még van sok ami pazar. Szerencsére több a jó mint ami rossz. Ezenkívül most van tőle 28 videóm is koncertfelvételekkel együtt. Hát a Sweet Dreams énekelésénél kicsit ki volt borulva :DDDDDDDDDDDDD A végén úgy elbaszta a mikrofont hogy csak úgy repült ( ezzel jelezve hogy ne számítsunk több hangra az ő torkából) és utána lefeküdt alukálni a színpadra.( DE AZ A HANG AMI AKKOR KIJÖTT BELŐLE.. HÁT AZ NEM VOLT SEMMI) Amúgy olvastam én róla már mindent amit el lehet képzelni de nem igazán akarok állást foglalni abban hogy ő akkor most sátánista e vagy ha igen akkor milyen fajta ... Hazudnék ha azt mondanám hogy nem érdekel de azért mégis hasznosabb ha a saját életemmel vagyok elfoglalva:D Az a lényeg hogy eszméletlen számai vannak és ha olyan a hangulatom akkor csak berakom és tombolok. Nah HELL
Vendég 2006. 01. 27. 11:27
ti aztán jól elvagytok...:DDDDDDDDDDDD
Vendég 2006. 01. 26. 12:46
MANSONNAK CSAk A HANGJA JO. AZ EMBER EGY HÁNYADÉK.NEM?
Vendég 2006. 01. 26. 12:29
Tudtátok hagy manson csinálta a RESIDENT EVIL:A KAPTÁR zenéjét?amikor elkezdődik a film(amikor a hapi berakja a virust a táskába)azt a zenét is Ő csinálta.meg a slipknot is besegitett.szerezzétek meg ezt az albumot.RESIDENT EVIL SOUNDTRACK.nem fogtok csalódni.bizonyíték:AZ ELSŐ RÉSZNEK VÉGE.amikor kik csinálták a filmet.ott lesz az ő neve is.nézzétek meg.ÉS HALGASSÁTOK KÖZBEN A SLIPKNOT zenéjét.pá mnek.
Vendég 2006. 01. 18. 13:03
nem nagyon hiszem el h kivete a bordáját meg h leszopta a zenekart!de mind1!mindenki azt hisz amit hisz!na ezt jól megmondtam!:)na ennyi páá
Vendég 2006. 01. 17. 16:01
örülök, hogy Manson boldog.Szerintem Dita szép, még női szemmel is. Rose is már férjhez ment, nem kell félteni, már alaposan kinőtték egymást... A koncert szerintem jó volt, csak rövid. A kedvenc albumom az Antichrist. Én már mint családos emberke voltam a koncerten, láttam nálam jóval idősebbeket is, úgy látszik nem feltétlenül múlik el az őrület a tini kor után. De legközelebb nem hallgatok annyi Manson anyagot, amikor gyereket várok, mert eleven lett, mint a kisördög. :) Ki tudja, John 5 volt akit a koncerten láttam gitározni, vagy más, de akkor ki? Vagy visszavették a bandába. Nem 'tom. Nincs mindig időm tájékozódni...
Vendég 2006. 01. 17. 6:51
sziasztok!
szerintem ahogy kinéz manson nem felháborító sőt nagyon is szép!amugy egy 12éves kis leány vagyok!:)de már tulzásba viszem ezt a manson esettet: pl: a manson jelét belevéstem a lábamba...!mah mind1!csak annyit szeretnék mondani h aki utálja mansont anak azt üzenem: VAN MÉG IDEJE MEGHALNI MANSONNAK! és aki szereti: az csak jó ember!!!éljen a rock haljon a rap!vagy dögöljön mind1!:D
Vendég 2006. 01. 16. 15:02
MINDOROKKEEE MANSON
Vendég 2006. 01. 15. 13:42
Manson is csak egy ember!nem kell elitélni!a szövegeiben csak azt mondja el ami valóban van!én bírom!nem őt magát hanem a zenéjét!
Vendég 2006. 01. 14. 16:11
Manson szerintem nem sátán...amiket tesz azert teszi hogy az embereket elgondolkoztassa a világról
Vendég 2006. 01. 14. 11:32
most már legalább tom h. Manson milyen nemű... :-) vagy hogy lezbi...
Vendég 2006. 01. 12. 12:03
Tudtátok hogy manson kiszedette a bordáit?meg hogy üvegsolyó szeme van?meg hogy újságíró is volt?meg a bibliával kitörölte a se..ét?meg lepipilte a koncerten a rajongóit?meg a holywood cimű lemezénmindenkit elhord mindennek:pápa,elnök,rendörök,rajongok.
Vendég 2006. 01. 11. 11:34
CSásztok! Menson a legjobb sátáni fazon a világon. Éljen MANSON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2006. 01. 09. 13:01
Sziasztok!
Sokan csúfolnak ki amiért mert Mansont szeretem!de nemérdekel!Sokan mondják hogy nem kel neki csaj mert ő magát ki tudja elégíteni de szerintem ez a bordás dolog semm igaz!ha meg igen akkor szopja le magát!egésségére!És szerintem egy kicsit meghízott Manson meg Dita de már öregebbek mint a 20évesek!Nem is tudom elhinni hogy ha Manson meghall milesz velem!mert akkor sírtam amikor nem tudtam elmeni a koncertréje nem még hogy amikor meghal...!!És sokan csufolnak ki az miatt mert azt mondom hogy kulturál ember Manson ha hiszik ha nem!És aki megerőszakolta az dögöljön meg!!!Ha meg már megdöglött akkor a pokolba jusson!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!rohadt b..i!!
Vendég 2006. 01. 08. 9:58
Sziasztok!
nem tom mit vagytok ugy felakadva azon, hogy rose szebb volt Dinánál!!
Nem a kinézet számít, és ha Mansonnak nem ő volt az " igazi" akko jobb h nem Rose-t választotta, nem?
én így gondolom! És sztem is f...a csávo! Joka adalai és a szövegei is!
Vendég 2006. 01. 04. 13:24
sziasztok!nem nagyon írogattok látom!de én akor írok valaki más helyet!sokan mondják hogy Manson egy sátán,tény és igaz hogy van sátán ha Isten is van,de nem hiszem hogy Manson lenne a Sátán!néha én is meglepődöm ahogy kinéz még 36évesen is!de ugy vagyok vele hogy ő akkarja!és az is tény és igaz hogy a vér egyáltalán nem undorító és csunya!szerintem az az undorító aki rapper és erre az oldalra ráír valami rosszat és jót!és 12éves vagyok nagyon szeretem Mansont és igazakat énekel!soknak ezt elmondtam de nem hitte el de mondhatok egy példát: erőszakolják meg az erőszaktevőt!!!!és szerintem kulturál ember manson ha hiszik ha nem!attól hogy egy félelmetes pletykát hallot attól nem kéne elitélni!ki hiszi el a herés dolgot??én ugyan nem!ha meg igaz egézségére!!ő tudja hogy mit csinál!na mind1!én még azt tudom mondani hogy sok sikert neki!még nagyon sokáig énekeljen!és szép kismikelve is de nemazért!na pá (OO)/,,/,ÉLJEN A ROCK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ezt a rohadt rappereknek: (OO)_I_
Vendég 2005. 12. 31. 14:25
héékás!mit olvasok? h ronda dita mint a vér??neked miótta ronda a vér??ugyhogy kussolj!
Vendég 2005. 12. 31. 14:22
Dita nekem nem nagyon tetszik de az a lényeg hogy elvont a csaj!És az a lényeg hogy Boldog marilyn manson!amugy szerintem is ilenek manson meg dita!és az a rose az egy nagy rohadt ribanc volt!csak azt akarta hogy nagy híre legyen ...szerintem...!szerintem is jól döntöt manson és jól feldopta ditát is!és én ugy vagyok vele hogy biztos aranyos lehet manson de nem találkoznék vele az tuti!!amugy kaptam karácsonyra manson felsőt!!je:Dcsak ennyit szeretnék mondani és egy valami: SZERESSÉTEK MANSON MERT MEGÉRDEMLI!!ui:ÉLJEN A ROCK HALJON A RAP!AMIG A FÖLD KEREK MINDIG LESZNEK MANSON EMBEREK(rockerek)! amugy gabi
Vendég 2005. 12. 30. 13:23
az kajak lenne :D:D:D:D:D:D:D:D
Vendég 2005. 12. 30. 13:22
ja szentem az lesz vele előbbutóbb mint dzsekszonnal ... ... ...
Vendég 2005. 12. 30. 12:55
manson egy b.u.z.i... miért van szükség arra hogy kirúzsozza magát?? meg púder meg minden s.z.a.r hát ez undórító az egész csávó hányinger az a csaj meg a pénze miatt élt vele/ment hozzá ez egyértelmű...
hallgassatok igazi zenét: Burzum, Moonsorrow, Nargaroth...
na csá
Vendég 2005. 12. 29. 17:07
MANSON tenyleg egy satan,csoda,hogy dita hozzament.es ahogy kinez az felhaborito.
Vendég 2005. 12. 29. 17:07
MANSON tenyleg egy satan,csoda,hogy dita hozzament.es ahogy kinez az felhaborito.
Vendég 2005. 12. 28. 19:24
ez a nő ronda mint a vér! manson meg jöhetne még ide csak jobb műsorral. elég szar volt a koncert
Vendég 2005. 12. 26. 10:59
En birom MAnsont,s sztem a felesegevel jol talalnak...igazi ROCKER
Vendég 2005. 12. 25. 17:17
Ez a nő szépen szólva, elég csúnya. Lehet, hogy aranyos meg minden, de Rose-zal sokkal jobban illettek egymáshoz. Az pedig tény, hogy akkor jobbszámai voltak. Mindenki kárára szétmentek. :)
zene 2005. 12. 18. 12:38
ö a legzsírabb csávó
Ricsi 2005. 12. 17. 8:53
Én sajnos nem tudtam elmenni a koncertre, de azért szerintem is f...a csávó.
És tényleg Ő a leginteligensebb rocker!
Vendég 2005. 12. 16. 9:06
Ja szentem is!!! Annak olyan furcsa feje van, ráadásul nem értem mit keresett a playboyban amikor nincs
is jó alakja. Amikor Rose-al volt sokkal jobb számokat írt, kreatívabb volt:-((( Rose inspirálta őt.
Vendég 2005. 12. 16. 9:00
Szerintem Rose ezzzerszer gyönyörűbb Ditánál! Kár , hogy szétmentek.
Vendég 2005. 12. 11. 12:25
Dita egy naon jó csaj....és nagyon is összeillenek Mansonnal..én nagyon örülök a házasságuknak:))
a Rose meg egy abrom volt....rózsaszín cuccokban virított mansonnal...hányadék volt....fujj....jól tette manson hogy dopta...
amúgy manson nagyon jó show-t produkál a színpadon..én is voltam a koncin;)) ahogy meg kinéz az hozzátartozik az életfilozófiájához:)
csak így tovább!!!
Vendég 2005. 12. 09. 15:03
Ő legalább nem azt teszi, amit elvárnak tőle! Nemhiába őt hívják a legintelligensebb rockernek
Vendég 2005. 12. 09. 9:50
neki köszönhetem,hogy megismertem egy remek hölgyeményet!!!!!!a zenéje meg elégeti a jófiukat!!!!há-há-há
Vendég 2005. 12. 09. 6:08
én is szeretem a zenéit de ahogy kinéz az katasztrófa! :(
Ja meg néha lekéne mosni azt a rúzsot:D
Vendég 2005. 12. 08. 23:32
Ő is egy ember közülünk! Az image-e pedig király! Jól csinálja azt amit csinál!
Vendég 2005. 12. 08. 23:29
Zseniális, igényes amit csinál, szerintem az összes "ellenségének" el kéne mennie egy koncertjére és tanulni, tanulni és tanulni, hogy hogyan is kell ezt csinálni!!!
Vendég 2005. 12. 07. 9:06
tök yoo!!!!hisz szereti
Vendég 2005. 12. 06. 15:06
JÓ A ZENÉJE CSAK AZT NEM ÉRTEM MIÉRT KELL ENNYIRE RÉMESEN KINÉZNI. MÁR KINŐTT ABBÓL A KORBÓL AMIKOR A FIATALOK EZZEL BOSSZANTJÁK A FELNŐTTEKET VAGY "LÁZADNAK"
Vendég 2005. 12. 06. 13:37
és mi lesz Rose McGowannal?
Vendég 2005. 12. 05. 22:54
Végre kiderül , hogy ő is egy ember aki baromi jól csinálja a dolgait a színpadon! Ha eddig nem derült volna ki ő nem a Sátán hanem egy igazi rocksztár!! De akik most őt szapulják ugyanezt tették volna anno Ozzyva, a Kissel vagy Alice Cooperrel! Manson a maga módján zseniális és kevésbé ártalmas mint egy kopasz bmw-s gengszer akikkel tele ven ez az ország (is)!!! ez fix!!!!
Vendég 2005. 12. 05. 10:59
dita von tesse egy őrült, ha hozzáment egy ilyen aklakhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! manson csak házasodjon egy sátánnal!!!!!!!!!!!!!
fkriszta 2005. 12. 05. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek