Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Caramel karácsonyi lemezbemutató koncertje

létrehozva: 2005. 12. 16.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2006. 02. 01. 23:05
Gyerekek!
Mit vitatkoztok itt etnikai ügyekben. Ez egy zenei portál.
Beszéljétek meg, hogy mikor nyúlt mellé a Caramel bőgőse, vagy zongoristája a lemezen, vagy Szörényi miért csak pár akkordot ismer.
pavarotti
Vendég 2006. 01. 17. 19:54
Minden idióta rasszistának üzenem, hogy méllyen nézzenek magukba és vegyék már észre hogy mindenki magából indul ki mindenki egyforma ember legyen az béna vagy akár milyen.Csak az nem egyforma ember aki mindig másokat kritizál bármi miatt mert az alacsonyabb szintű:MINT TI! HAJRÁ CARAMEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2006. 01. 11. 18:58
SZAROS CIGÁNY!!!
AZ ILYET MINDENKI UTÁLJA,CSaK A BARMOK NEM!!!!!!!!
Vendég 2005. 12. 30. 15:50
nyomdafestéket nem tűrő szavak az ezelőttiek is! egy követ fújnak a lap készitői rasszista barátunkkal.
Vendég 2005. 12. 29. 20:23
caramel imadlak nagyon szeretem ahogy enekelsz ! helyes srac vagy mindig amikor eg latlak a tv2-sen akkor mindig ott hagyom hogy lssalak
szeretettel
Andreatol
neked
Vendég 2005. 12. 28. 19:49
CIGÁNY!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 12. 28. 19:49
CIGÁNY!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 12. 27. 21:15
CARMEL,CARAMEL,CARAMELANYERÖ
Vendég 2005. 12. 27. 21:14
caramel azország egyiklegjobbelöadoja,énekese,és nem hiszemel hogy vannak ilyen fajgyülölö emberek mint akik fikázzák öt! sztemcsak igy tovább,mertnagyonsokan szeretik!!!!! HAJRÁ CARAMEL! angi
Vendég 2005. 12. 27. 21:11
acaramel sokkal normálisabb(még ha cigány is) mint néhány magyar(nem cigány)elöadó,és még a zenéje is tök cool,ugyhogy nemtom mi a bajotok vele,de én szeretem! éstök jol csinálja amit csinál...
Vendég 2005. 12. 24. 19:53
Tevagy a király!!!!!!!!!!! Zsanett
Vendég 2005. 12. 24. 19:52
jóvagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 12. 24. 16:39
ll,majka,dopmen, a másik megasztáros ezek mit csinálnak ??? SEMMIT!!!!!!
ÉS ezeknek álla világ!!!!!!!!!!!Ezek meg a bűnöző cigányok miatt vannak előítéletei a magyaroknak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 12. 24. 16:37
Mivel itt most 1 cigányról beszélünk......
Sőt több magyar nem játszik hangszeren mint cigány és azokat is elítélem mert szar amit csinálnak, de karamel is ugyan azt csinálja. Ezzel azt akarom mondani hogy a cigány jobban eladható csak azért mert cigány és bármit csinál eladható,de sajnos inkább rosszat csinál mint jót!!!
Vendég 2005. 12. 24. 15:08
Nos akkor megnyugodtam, hogy ön is zenész szemmel nézi a dolgot...... Ám ugyanakkor igazságtalannak tartom önt ,mert egyoldalúnak tűnik a látás módja a zenei világ iránt, ugyan is ha jobban körül nézünk a magyar zenei piacon láthatjuk,hogy ugyan annyi magyar nem játszik hangszeren mint roma, és mégis ott vannak a szinen senki nem emliti meg hogy ez a magyar nem tud hangszeren sem játszani de ott van a médiában .Lehet ,hogy ezt csak a romáktól lehet elvárni? Tehát az egyoldalúságát igy értem.
Vendég 2005. 12. 24. 15:08
Nos akkor megnyugodtam, hogy ön is zenész szemmel nézi a dolgot...... Ám ugyanakkor igazságtalannak tartom önt ,mert egyoldalúnak tűnik a látás módja a zenei világ iránt, ugyan is ha jobban körül nézünk a magyar zenei piacon láthatjuk,hogy ugyan annyi magyar nem játszik hangszeren mint roma, és mégis ott vannak a szinen senki nem emliti meg hogy ez a magyar nem tud hangszeren sem játszani de ott van a médiában .Lehet ,hogy ezt csak a romáktól lehet elvárni? Tehát az egyoldalúságát igy értem.
Vendég 2005. 12. 23. 16:40
NEM VAGYOK RASSZISTA ,CSAK MAGYAR!!!!

AZ ITT A BAJ KEDVES HOGY TÚLSÁGOSAN ELSZAPORODTAK A MÉDIA ÁLTAL FELKAPOTT CIGÁNYOK ,MERT VALAMIÉRT JÓ ÜZLET EZ NEKIK,PEDIG MINT MONDTAM KARAMEL CSAK ÉNEKEL ÉS 1 HANGSZEREN SE JÁTSZIK.
ÉS HA A ZENE MÁR ÜZLETI ALAPON MEGY AZ MÁR SZAR!!!!!!!!!
IGEN ÉNIS ZENÉSZ VAGYOK,ÉS A RENDES ZENÉT KEDVELEM AMI ALATT NEM MEGY EZ AZ ALAP DUCCOGÁS HANEM VÉGIG VALAMILYEN HANGSZERREL JÁTSZANAK ÉS ARRA ÉNEKELNEK!!!!
Vendég 2005. 12. 23. 16:40
NEM VAGYOK RASSZISTA ,CSAK MAGYAR!!!!

AZ ITT A BAJ KEDVES HOGY TÚLSÁGOSAN ELSZAPORODTAK A MÉDIA ÁLTAL FELKAPOTT CIGÁNYOK ,MERT VALAMIÉRT JÓ ÜZLET EZ NEKIK,PEDIG MINT MONDTAM KARAMEL CSAK ÉNEKEL ÉS 1 HANGSZEREN SE JÁTSZIK.
ÉS HA A ZENE MÁR ÜZLETI ALAPON MEGY AZ MÁR SZAR!!!!!!!!!
IGEN ÉNIS ZENÉSZ VAGYOK,ÉS A RENDES ZENÉT KEDVELEM AMI ALATT NEM MEGY EZ AZ ALAP DUCCOGÁS HANEM VÉGIG VALAMILYEN HANGSZERREL JÁTSZANAK ÉS ARRA ÉNEKELNEK!!!!
Vendég 2005. 12. 23. 16:40
NEM VAGYOK RASSZISTA ,CSAK MAGYAR!!!!

AZ ITT A BAJ KEDVES HOGY TÚLSÁGOSAN ELSZAPORODTAK A MÉDIA ÁLTAL FELKAPOTT CIGÁNYOK ,MERT VALAMIÉRT JÓ ÜZLET EZ NEKIK,PEDIG MINT MONDTAM KARAMEL CSAK ÉNEKEL ÉS 1 HANGSZEREN SE JÁTSZIK.
ÉS HA A ZENE MÁR ÜZLETI ALAPON MEGY AZ MÁR SZAR!!!!!!!!!
IGEN ÉNIS ZENÉSZ VAGYOK,ÉS A RENDES ZENÉT KEDVELEM AMI ALATT NEM MEGY EZ AZ ALAP DUCCOGÁS HANEM VÉGIG VALAMILYEN HANGSZERREL JÁTSZANAK ÉS ARRA ÉNEKELNEK!!!!
Vendég 2005. 12. 23. 16:40
NEM VAGYOK RASSZISTA ,CSAK MAGYAR!!!!

AZ ITT A BAJ KEDVES HOGY TÚLSÁGOSAN ELSZAPORODTAK A MÉDIA ÁLTAL FELKAPOTT CIGÁNYOK ,MERT VALAMIÉRT JÓ ÜZLET EZ NEKIK,PEDIG MINT MONDTAM KARAMEL CSAK ÉNEKEL ÉS 1 HANGSZEREN SE JÁTSZIK.
ÉS HA A ZENE MÁR ÜZLETI ALAPON MEGY AZ MÁR SZAR!!!!!!!!!
IGEN ÉNIS ZENÉSZ VAGYOK,ÉS A RENDES ZENÉT KEDVELEM AMI ALATT NEM MEGY EZ AZ ALAP DUCCOGÁS HANEM VÉGIG VALAMILYEN HANGSZERREL JÁTSZANAK ÉS ARRA ÉNEKELNEK!!!!
Vendég 2005. 12. 23. 15:49
Kedves rasszista hozzászóló! Nos ami a magyarokat illeti: nem külőnbek a romáktól! még akor sem ha ez a köztudatban igy oszt szerepet.Szeretném tudni milyen zenei alapod van ahhoz,hogy kritizálj olyan embereket akiket a média is befogadott. A Megasztár zsürijében nem olan emberek ülnek akik minden alap nélkül kritizálnak .Hidd el ők értenek hozzá amúgy szerintem a zenéből nem kell kissebségi kérdést csinálni, mert akkor soha a büdös életbe nem fogsz jó zenét hallani ,ugyanis a legjobb zenészek zömét a kisebbségek alkotják pl: Charlie Parker, Whitney Houston,....stb. érdekes ha zenét akarok hallani nem azt nézem ,hogy az előadó a kissebséghez tartozik -e vagy törzsgyökeres magyar .Én a zenére koncentrálok ....... És sok szeretettel ajánlom neked is. EGY MUZSIKUS CIGÁNYLÁNY
Vendég 2005. 12. 23. 15:49
Kedves rasszista hozzászóló! Nos ami a magyarokat illeti: nem külőnbek a romáktól! még akor sem ha ez a köztudatban igy oszt szerepet.Szeretném tudni milyen zenei alapod van ahhoz,hogy kritizálj olyan embereket akiket a média is befogadott. A Megasztár zsürijében nem olan emberek ülnek akik minden alap nélkül kritizálnak .Hidd el ők értenek hozzá amúgy szerintem a zenéből nem kell kissebségi kérdést csinálni, mert akkor soha a büdös életbe nem fogsz jó zenét hallani ,ugyanis a legjobb zenészek zömét a kisebbségek alkotják pl: Charlie Parker, Whitney Houston,....stb. érdekes ha zenét akarok hallani nem azt nézem ,hogy az előadó a kissebséghez tartozik -e vagy törzsgyökeres magyar .Én a zenére koncentrálok ....... És sok szeretettel ajánlom neked is. EGY MUZSIKUS CIGÁNYLÁNY
Vendég 2005. 12. 23. 15:49
Kedves rasszista hozzászóló! Nos ami a magyarokat illeti: nem külőnbek a romáktól! még akor sem ha ez a köztudatban igy oszt szerepet.Szeretném tudni milyen zenei alapod van ahhoz,hogy kritizálj olyan embereket akiket a média is befogadott. A Megasztár zsürijében nem olan emberek ülnek akik minden alap nélkül kritizálnak .Hidd el ők értenek hozzá amúgy szerintem a zenéből nem kell kissebségi kérdést csinálni, mert akkor soha a büdös életbe nem fogsz jó zenét hallani ,ugyanis a legjobb zenészek zömét a kisebbségek alkotják pl: Charlie Parker, Whitney Houston,....stb. érdekes ha zenét akarok hallani nem azt nézem ,hogy az előadó a kissebséghez tartozik -e vagy törzsgyökeres magyar .Én a zenére koncentrálok ....... És sok szeretettel ajánlom neked is. EGY MUZSIKUS CIGÁNYLÁNY
Vendég 2005. 12. 23. 15:46
Kedves rasszista hozzászóló! Nos ami a magyarokat illeti: nem külőnbek a romáktól! még akor sem ha ez a köztudatban igy oszt szerepet.Szeretném tudni milyen zenei alapod van ahhoz,hogy kritizálj olyan embereket akiket a média is befogadott. A Megasztár zsürijében nem olan emberek ülnek akik minden alap nélkül kritizálnak .Hidd el ők értenek hozzá amúgy szerintem a zenéből nem kell kissebségi kérdést csinálni, mert akkor soha a büdös életbe nem fogsz jó zenét hallani ,ugyanis a legjobb zenészek zömét a kisebbségek alkotják pl: Charlie Parker, Whitney Houston,....stb. érdekes ha zenét akarok hallani nem azt nézem ,hogy az előadó a kissebséghez tartozik -e vagy törzsgyökeres magyar .Én a zenére koncentrálok ....... És sok szeretettel ajánlom neked is. EGY MUZSIKUS CIGÁNYLÁNY
Vendég 2005. 12. 23. 14:53
JA A ZENE A FOGLALKOZÁSOTOK!!!!! AZOKKALA CIGÁNYOKKAL SEMMI BAJOM AKIK PL HEGEDÜLNEK MERT JÁTSZIK VALAMILYEN HANGSZEREN DOLGOKZIK MEG MINDEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ŐKET TISZTELEM!!!!!!!!!!!!!!!

DE EZA KARAMEL INKÁBB 1 BÜDÖS CIGÁNY!!!! EZ NEM JÁTSZIK HANGSZEREN NEM TUD SEMMIT CSKA ÉNEKELGET ,AMIT ELÉG SOKAN TUDNAK MÉG NÁLA JOBBAN IS!!!!!!!!!!!!!!!!CSAK A MÉDIA KAPTA FEL!!!!!!


AZ MEG HOGY NEM FOGNAK LMENNI HÁÉT IGEN SAJNOS ITT ÉLŐSKÖDNEK RAJTUNK SZÍVJÁK A VÉRÜNKET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DE LKEGALÁBB AZT ÉREZZÉK HOGY NEM LÁTJUK SZÍVESEN ŐKET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A SEMMIREKELLŐ CIGÁNY MÁR NEM FOG MEGVÁLTOZNI RENDES CIGÁNNYÁ AKIMEG NORMÁLIS AZAL ALAPBÓL NINCS IS BAJ!!!!!!!!
DEA TETVEKET LIKVIDÁLNI KELL!!!!!
Vendég 2005. 12. 23. 14:52
JA A ZENE A FOGLALKOZÁSOTOK!!!!! AZOKKALA CIGÁNYOKKAL SEMMI BAJOM AKIK PL HEGEDÜLNEK MERT JÁTSZIK VALAMILYEN HANGSZEREN DOLGOKZIK MEG MINDEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ŐKET TISZTELEM!!!!!!!!!!!!!!!

DE EZA KARAMEL INKÁBB 1 BÜDÖS CIGÁNY!!!! EZ NEM JÁTSZIK HANGSZEREN NEM TUD SEMMIT CSKA ÉNEKELGET ,AMIT ELÉG SOKAN TUDNAK MÉG NÁLA JOBBAN IS!!!!!!!!!!!!!!!!CSAK A MÉDIA KAPTA FEL!!!!!!


AZ MEG HOGY NEM FOGNAK LMENNI HÁÉT IGEN SAJNOS ITT ÉLŐSKÖDNEK RAJTUNK SZÍVJÁK A VÉRÜNKET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DE LKEGALÁBB AZT ÉREZZÉK HOGY NEM LÁTJUK SZÍVESEN ŐKET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A SEMMIREKELLŐ CIGÁNY MÁR NEM FOG MEGVÁLTOZNI RENDES CIGÁNNYÁ AKIMEG NORMÁLIS AZAL ALAPBÓL NINCS IS BAJ!!!!!!!!
DEA TETVEKET LIKVIDÁLNI KELL!!!!!
Vendég 2005. 12. 23. 14:52
JA A ZENE A FOGLALKOZÁSOTOK!!!!! AZOKKALA CIGÁNYOKKAL SEMMI BAJOM AKIK PL HEGEDÜLNEK MERT JÁTSZIK VALAMILYEN HANGSZEREN DOLGOKZIK MEG MINDEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ŐKET TISZTELEM!!!!!!!!!!!!!!!

DE EZA KARAMEL INKÁBB 1 BÜDÖS CIGÁNY!!!! EZ NEM JÁTSZIK HANGSZEREN NEM TUD SEMMIT CSKA ÉNEKELGET ,AMIT ELÉG SOKAN TUDNAK MÉG NÁLA JOBBAN IS!!!!!!!!!!!!!!!!CSAK A MÉDIA KAPTA FEL!!!!!!


AZ MEG HOGY NEM FOGNAK LMENNI HÁÉT IGEN SAJNOS ITT ÉLŐSKÖDNEK RAJTUNK SZÍVJÁK A VÉRÜNKET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DE LKEGALÁBB AZT ÉREZZÉK HOGY NEM LÁTJUK SZÍVESEN ŐKET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A SEMMIREKELLŐ CIGÁNY MÁR NEM FOG MEGVÁLTOZNI RENDES CIGÁNNYÁ AKIMEG NORMÁLIS AZAL ALAPBÓL NINCS IS BAJ!!!!!!!!
DEA TETVEKET LIKVIDÁLNI KELL!!!!!
Vendég 2005. 12. 23. 10:15
Én pedig cigány vagyok, és biztos nem miattad fogunk lelépni a szírőlm ert te úgy akarod! Egyébként én kuttatam a cigányok régi múltjáról, és egyébként nekünk a zene a afoglalkozásunk! A világon mindenhol kitagadnak, mert tudunk mulatni, bár azt sem tagadom, hogy vannak lopós cigányok, de nem mindegyik az! Caramell se! Csak vállalkozott, és sikerült neki!
Vendég 2005. 12. 23. 10:15
Én pedig cigány vagyok, és biztos nem miattad fogunk lelépni a szírőlm ert te úgy akarod! Egyébként én kuttatam a cigányok régi múltjáról, és egyébként nekünk a zene a afoglalkozásunk! A világon mindenhol kitagadnak, mert tudunk mulatni, bár azt sem tagadom, hogy vannak lopós cigányok, de nem mindegyik az! Caramell se! Csak vállalkozott, és sikerült neki!
Vendég 2005. 12. 21. 22:08
nem igaz ő normális es nagyon jo hangja van
Vendég 2005. 12. 21. 20:06
Ed! Így van a cigányzene alatt is megy atuc-tuc, de Carameltől nem hallottam még cigányzenét. De lehet, hogy én vagyok a tájékozatlan! Külömben is nem élhetünk gyűlölködve, ettől semmi sem változik! Ne fogják elhagyni az országot egyik napról a másikra úgyhogy ezen kár mérgelődni vagy filózni!
Vendég 2005. 12. 21. 20:01
ÉN NEM SZÉGYELLEM? HOGY MAGYAR VAGYOK!!!!!! DE MÁR LASSAN AZ LESZ MERT CSAK AZ ITT A "MENŐ FEJ" AKI CIGÁNY VAGY NYÍLTAN VÁLLALJA HOGY MENNYIRE SZERETI ŐKET!!!

EZ A CIGÁNYZENE SEM KÜLÖNB ... MEGY ALATTA A TUCC TUCC ÉS A CIGÁNYGYEREK ÉNEKEL... NEM MONDOM H 0 A TEHETSÉGE DE VAN LEGALÁBB MAGYARORSZÁGON 10000 EMBER AKI TEHETSÉGESEBB NÁLA!!!! AZÉRT KAPTÁK FEL MERT CIGÁNY ÉS JÓL ELADHATÓ MINT SZEGÉNY SZERENCSÉTLEN CIGÁNY...ENNYI!!!!!!!!!
Vendég 2005. 12. 21. 19:57
Ed! Figyeljetek egy kicsit! Senkinek nem tűnik fel, hogy a romák közül kerül ki a legtöbb jó énekes!!! Mert ők ÉNEKESEK nem úgy pl. mint a Fres Andi aki még a playbeket is tanulja! Caramel vagy Gáspár Laci a hangjuk miatt jók és ha az kell hozzá hogy levetkőzzenek ennek vagy annak az újságnak és így tegyenek szert népszerűségre az régen rossz! ők kijárták maguknak ezt az utat és megküzdöttek, küzdenek azért amijük van! A sok »ehetségnek·üzenem hogy ilyenek miatt kezdem szégyelni azt hogy MAGYAR VAGYOK!hAJRÁ Caramel Sziasztok
Vendég 2005. 12. 21. 17:47
TE HÜLYE VAGY!!!! EZ IS UGYAN OLYAN KOSZOS CIGÁNY!! SEMMIVELSEM KÜLÖNB MINT A TÖBBI!!!
ÓCSKA ZENÉT CSINÁL ÉS CSAK A MÉDIA KAPTA FEL ENNYIRE!!!
Vendég 2005. 12. 21. 15:47
Az aki a bőrszín alapján ítél nem ismerheti őt!
Akkor milyen jogon alkot róla véleményt!? Szívesen elbeszélgetnék az ilyen emberekkel!
Én is, mint mások is ismerek olyan cigány embereket, akiket legszívesebben kiüldöznék a világból!
DE Ő NEM AZOK KÖZÉ TARTOZIK!!!!!!! Aki igazán ismeri, az nem beszél így róla! Caramel egy csupa szív ember!! És nagyon-nagy szerencséje van, hogy ilyen hanggal született és, hogy ilyen képessége van!!!
Azok akik szídják inkább példát vehetnének róla! sok mindenben!
Caramel én nagyon szeretem a dalaidat és azt is ahogy énekelsz!
Becsülöm benned azt a hatalmas emberségedet!
Csak így tovább! Tiszta szívből szurkolok neked!!!
Remélem egyszer majd élőben is láthatlak!
Nikó
Vendég 2005. 12. 21. 13:33
caramel egy ciány,
Vendég 2005. 12. 21. 13:33
caramel egy ciány,
Vendég 2005. 12. 20. 22:25
Nem tetszik az embereknek!!!!!!!!!!!!
CSAK A MÉDIA ERÖLTETI AZ EMBEREKRE !!!!!!

MERT JAJ SZEGÉNY CIGÁNYGYEREK HOGY ELVAN NYOMVA!!!! EZT BE LEHET ADNI AZ 1SZERÜ EMBERNEK!!!!!
NAGY CSALÁS AZ EGÉSSZ!!!
A tv2 ÉS EZ A CIGÁNY karamel IS BŰNÖZŐ!!!!
Vendég 2005. 12. 20. 22:25
Nem tetszik az embereknek!!!!!!!!!!!!
CSAK A MÉDIA ERÖLTETI AZ EMBEREKRE !!!!!!

MERT JAJ SZEGÉNY CIGÁNYGYEREK HOGY ELVAN NYOMVA!!!! EZT BE LEHET ADNI AZ 1SZERÜ EMBERNEK!!!!!
NAGY CSALÁS AZ EGÉSSZ!!!
A tv2 ÉS EZ A CIGÁNY karamel IS BŰNÖZŐ!!!!
Vendég 2005. 12. 20. 11:26
Nem értem hogy azok akik nem szeretik Caramelt mit keresnek ezen az oldalon!? Szerintem nem ő tehet róla hogy cigány vagy hogy ő nyerte meg a Megasztárt. Az embereknek tetszik, azért szavaztak rá.
Vendég 2005. 12. 19. 22:26
Attól függetlenül hogy roma nagyon jó hangja van, és jók a számai.
Vendég 2005. 12. 19. 17:07
ez csak 1 cigány!!!
Vendég 2005. 12. 19. 17:06
Ez nem eber!!!
Vendég 2005. 12. 19. 17:06
Ez nem eber!!!
Vendég 2005. 12. 19. 12:21
½nem érdekelnek a cigányok?????????????????????????????minket meg a bunkók!ha nem tetszik menyé haza kapáni!SZ.
Vendég 2005. 12. 19. 12:19
tudod mi nem kell ?ilyen bunkók a világra!ez az ember igen is tehetséges!veled ellentében aki 1 nagy f@... vagy.Ő lehet hogy cigány.... na és akkor mi van? te meg kancsó ennyi!szeretünk caramel
Vendég 2005. 12. 18. 23:17
EZ NM CIGÁNY?????
AKKOR MI???
MOND MÁR MEG ????
EZ 1 CIGÁNY AKI JÓL ELADHATÓ MERT JAJ SZEGÉNY SZERNCSÉTLEN CIGÁNY MÉG AZ ÁG IS HÚZZA!!!!
AZ PERSZE... A MÉDIUÁNAK MIND1 CSAK PÉNZ LEGYEN BELŐLE!!!
Vendég 2005. 12. 18. 23:17
EZ NM CIGÁNY?????
AKKOR MI???
MOND MÁR MEG ????
EZ 1 CIGÁNY AKI JÓL ELADHATÓ MERT JAJ SZEGÉNY SZERNCSÉTLEN CIGÁNY MÉG AZ ÁG IS HÚZZA!!!!
AZ PERSZE... A MÉDIUÁNAK MIND1 CSAK PÉNZ LEGYEN BELŐLE!!!
Vendég 2005. 12. 18. 11:51
mi az hogy nem kell cigány!!!!!!!!!!!!!!!!!tudod ki a cigány??????????????te:és nem a caramel!!!!!!!!!!!!!hogy te mekkora bunko vagy!!!!!!!!!!!a cd pedig nagyon jo lett!!!!!féltékeny vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 12. 17. 23:43
NEM KELL CIGÁNY!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 12. 17. 23:43
NEM KELL CIGÁNY!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 12. 17. 23:43
NEM KELL CIGÁNY!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 12. 17. 23:43
AZ A VÉLEMÉNYEM HOGY NEM ÉRDEKELNEK MINKET EZEK A CIGÁNYOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 12. 17. 11:23
jó lenne ha lelehetne tölteni a karácsonyi megasztár számokat!!!!!
Jónap Tamás 2005. 12. 16. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek