Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal

KI az Igazi rocker vagy punk..?

létrehozva: 2005. 12. 24.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2006. 05. 28. 10:17
Sziasztok se**ek!! Hát sztem a PUNKoknak és a ROCKereknek kurvára nincs közük egymáshoz...Csak rájuk kell nézni sztem. de ők nem kétszínüsködnek, nem irigyek, na és nem jellemző rájuk semmi ami ebből fakad..Többnyire.Ők legalább egymással normálisak.és utána jön,h milyen jó zenét hallgatnak. De nem lehet egybevenni a Punkot meg a Rockot,Erről ennyit...
Vendég 2006. 04. 25. 16:16
A téma címe más is lehetne, pl. ez:

Ki az igazi igénytelen vagy cigány?

mert a tartalma ugyanaz...
Vendég 2006. 04. 25. 15:30
Igazad van, guest! :P
"Szerintem a kérdésnek sokkal érdekesebb az a része hogy kik találták ki ezt az egész
szart hogy punk meg rocker." Eredetileg Ezt senki nem találta így ki, hogy "na én most rocker/punk vagyok." Ez csak a mai szar divatvilágnak köszönhető, hogy a rockerség és punkság ilyen skatulyává vagyis inkább maszkká vált, amit az ember csak úgy felvesz meg levesz. És pl. egy gyenge egyéniségű ember egyik nap kitalálja, hogy én holnap punk akarok lenni és akkor tényleg annak érzi magát. Aztán egy hét múlva meg rapper lesz vagy nem tudom mi... És ez tényleg baj!
Eredetileg nem volt ilyen, ez nem volt így erőltetve, csak jött magától. Hallgatták a zenét, tetszett nekik, úgy öltözkötek, viselkedtek, vágatták a hajukat, ahogy nekik tetszett. De a ZENE volt a lényeg! És az "átlagemberek" meg skatulyába tették őket. Aztán most meg divat lett ezekbe a skatulyákba tartozni. Sajnos.
És mára már a többségnél nem a zene a lényeg, hanem a külsőségek. Na és így lett kitalálva a punk meg a rocker fogalma. :)

üdv.: Vanília
Vendég 2006. 04. 25. 10:19
Szerintem a kérdésnek sokkal érdekesebb az a része hogy kik találták ki ezt az egész
szart hogy punk meg rocker. Meg hogy kiknek kedvez ilyen közösségeknek a létezése.
Persze nem azt mondom hogy nem jó tartozni valahová.
Ami pedig a zenét illeti egyre több az igénytelen szar és ez vajon kiknek a hibája és
kiknek az érdeke?
És kik azok akik a sok szart megveszik és kik érték el hogy azt megvegyék?
Véleményem szerint enyhénszólva szűk látókrű és szellemileg éretlen az aki
elhiszi hogy vannak igazi rockerek és pankok vagy hogy ennek így kéne lennie.
Véleményem szerint hallgasson mindenki saját ízlésének megfelelő zenét
de vegye mindenki tudomásul hogy nem csak az van ami a tv-ben megy
és ne féljünk régi, akár 60-évvel korábbi felvételeket hallgatni és véletlenül se
gondoljuk azt, hogy kiment a divatból vagy hogy égő régi idők zenéjét hallgatni.
Aki meg zenél is, annak meg ajánlatos tanulmányozni régi zenéket.
Öltözköndjön mindenki úgy ahogyan jól érzi magát. Vagy valami ez ellen szól?
Alakítsa ki mindenki magának a saját értékrendjét és ideológiáját.
És ami még fontos, ha nem a legfontosabb,(legalábbis a témához kapcsolódóan)
hogy fejlődjönk zeneileg, na meg szellemileg.
Leszögezhetjök hogy vannak zenék, vannak eszmék, ideológiák stb.,
és hogy nem vagyunk egyformák.
Vendég 2006. 04. 19. 17:57
én most itt nem értek itt 1 pár embert... én punk-ot hallgatok.Ha már punk-ot hallgatok akkor punk vagyok vayg mi?és akik meg punknak monjdák magugnak azok megelékszenek azzal hogy "óó én nagy punk vagyok" kimondja magáról közbe azt se tudja mi az a punk.Tuggyátok kik a punkok?Mik a punk eszmék?úgyértem hogy gondolkosnak a punkok a világról?és miket csinálnak?és az ijen divatpunkokat meg rockereklet qrvára utálom hallgatnak vmi fost akik azt mondják magukról hogy mittudomén rocklerek vagy ijesmi közbe1 nagy kupac szar a zene nem is metal vayg hasonló amit a rockrek hallgatnak.....

na itt abba is hagyom bár tunék még mit írni de le**om meg elég fosul lett megfogalmazva :P...nah mind1
Vendég 2006. 04. 19. 12:03
Az én ajánlatom: Nézzétek meg a rocksuli c. filmet. Abban elég jól meg van fogalmazva. Amugy meg az eddigi hozzászólások alapján : A ruhat mégis egy veszélyes állat? (A ruhat eszi az embert?)
Mindez az én véleményemet tükrözi. Nagyjából. Majdnem.
Viszont ossziján: Én szeretem az Ossiant. Fel is veszem a zenekaros pulóvert. Attól még senki nem lesz rocker, hogy mit visel. Ennek belülről kell jönnie. Mellesleg én nem hiszem, hogy el tudnék beszélgetni emberekkel rockbandákról hosszabban. Nem azért, mert nem érdekel, hanem mert engem a zene érdekel, a mögötte álló emberek már alacsonyabb prioritással bírnak számomra.
Még más: regelni meg lusta vagyok, mert már sok fórumon szereplek (relatíve).
Miháj
Vendég 2006. 04. 14. 23:54
vikike drága ezt jól megfogalmaztad, meg minden
viki 2006. 04. 01. 17:22
az az igazi rocker vagy punk aki nem kérdezget ilyen f.aszságokat h ki az igazi rocker vagy ppunk... áááááááááááááááááh
Vendég 2006. 04. 01. 13:14
Szerintem ezen hülyeség vitázni.
Vendég 2006. 03. 31. 21:54
1et értek veled,de szerintem ha pl otthon van valaki akkor az "igazi" rocker olyat hallgat
Én se nagyon úgy öltözök
Vendég 2006. 03. 31. 21:10
na ez hülyeség,attól,hogy vki olyan zenét hallgat,nem bizti hogy az,de ha vki nem olyan ruhában van az is lehet az...szal ez nem pontossan így van
Vendég 2006. 03. 31. 21:06
Szerintem az az igazi rocker, aki azt is hallgat,és nem (csak) úgy néz ki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Plank 2006. 03. 25. 22:43
Marcsi milyen punk eszméket vallasz? Mi az a punk eszme?
Metalonos 2006. 03. 25. 21:01
szivesen
Marcsi 2006. 03. 25. 20:35
felvettelek...köszi
Metalonos 2006. 03. 25. 20:33
Marcsi 2006. 03. 25. 20:31
megadod?ott normálisabban tudunk dumálni,ha gondolod...
Metalonos 2006. 03. 25. 20:30
Akad:)
Marcsi 2006. 03. 25. 20:15
okés
köszke
télleg...van msn címed???
Metalonos 2006. 03. 25. 20:07
Vaze kidobott és nem vettem észre... Nem tudom mikor lesz, szerintem ugy 1-2 héten belül lesz mp3. A csávó tud gitározni, talán tudok tőle kérni tabokat is.
Marcsi 2006. 03. 25. 19:56
mármint mikor lesz tabod????
Marcsi 2006. 03. 25. 19:53
mikor lesz???????
Vendég 2006. 03. 25. 19:48
Sajnos nincsen. Replikám sincsen, de az majd lesz:) Haveernak van, kunyizok tőle.
Marcsi 2006. 03. 25. 18:32
Metalonos:van replika tabod?ha van léccíííí küldj
köszke
Marcsi 2006. 03. 25. 18:26
én aztán mindenfélét hallgatok...(keményebb stílusban persze)
de amiket írtam,az komoly,és télleg ezt gondolom
Metalonos 2006. 03. 25. 18:24
Nem mondasz hülyeséget. Én is elhallgatom a Punkzenét, az Auróra az egyik kedvencem, de igazán a Heavy Metal indít be.
Marcsi 2006. 03. 25. 18:21
izé....szerintem azok mondhatják magukat "igazinak" akiknek életérzésük hasonló....mármint nem vágnak fel vele,és télleg azt is gondolják,amit mondanak,vagy amilyen eszméket vallanak....de hát mostanság sok olyan ember van,aki csak azért hallgat olyasféle zenét,mert divatos,vagy menő....és persze az is lehet punk,aki nem cak olyan zenét hallgat(mint én),mert az egész nem ott dől el,hogy -na most exploitedet hallgatok,punk vok,de ha c.o.f.ot akkor sátánista-nem ezen dől el mindenhanem belül...én szpeciel szeretem a metált,és a rockot is,de a belsőm nem azt diktálja!ez így hülyén hangzik,hogy diktálja,denekem a punkért dobog a szívm,azokért az eszmékért,és sokan megszólnak emiatt,de én nem hátrálok vissza,és mások akik azt mondják,hogy punkok,és közben azt szidják,hogy milyen eszméket vallok,azok szpják le hátulról a köldöküket...én az anarchiát vallom,ami nem azt jelenti,hogy zűrzavar,vagy káosz!!!!!!!!!!!!!!!nem!akik azt hiszik,el vannak tévedve...
na mind1
nekem ez a véleményem
Metalonos 2006. 03. 25. 18:08
hát a ,,hú de kemény rokker vagyok mert húligenszet meg tokio hotelt meg raszmuszt meg gríndéjt hallgatok'' kisfiúk/kislányok biztos nem...
Vendég 2006. 03. 21. 18:20
sz*r ez a fórum sosem ir senki sem
Vendég 2006. 03. 11. 12:37
Tök hülyeség ez az egész, mert úgysem lesz soha vége ennek a vitának, hiszen mindenkinek meg van a maga igaza...
Nah mind1... Az tény, hogyha valakinek nincsenek saját elvei, saját egyénisége, akkor az elég idegesítő tud lenni... ismerem az ilyet, hiszen az osztályomban (rajtam kívül az egyetlen) rocker, egy divatrocker, aki ha van vmi új öteletem az öltözködésemmel, akkor pár nap múlva rajta is meglátom ugyanazt... én tényleg csak sajnálni tudom őt.. de ez van...ős ilyen... és már elfogadtam, és így szeretem...(amikor épp jófej :P)
Nah mind1... tényleg nem írok többet, mert mint már mondtam ennek úgysem lesz soha vége.
Már csak annyit, hogy szerintem kellenek a szélsőségesek (rockerek, punkok, discosok, hip-hopperek, pózerek), és kellenek az átlagos emberek is, hiszen így van egyensúly :P vagy nem?
Vendég 2006. 03. 09. 13:20
nem figyeltem eddig
Thyrane 2006. 03. 07. 19:22
40 percet késik, de már régóta.
Vendég 2006. 03. 07. 19:17
19:55
Vendég 2006. 03. 07. 12:43
jé nem jó itt az óra....ejjh...most 13:21 vannn
Vendég 2006. 03. 07. 12:42
én nem vagyok se rocker, se punk!!!!!:D
Vendég 2006. 03. 06. 19:32
tudtátok, hogy Chuck Norris szülinapján kiválaszt egy szerencsés gyereket és belehajítja a Napba!

szerintem ez a TRÚ PUNK hozzáállás!
Vendég 2006. 03. 06. 19:30
101!
Vendég 2006. 03. 06. 19:30
99!
Vendég 2006. 03. 06. 19:30
Chuck Norris a trú punk
Vendég 2006. 03. 06. 16:44
...SZERINTEM
Vendég 2006. 03. 06. 16:43
Frank Iero az igazi punk
Thyrane 2006. 03. 05. 19:50
Ebben a fórumban megválaszoltatnak az élet nagy kérdései/dilemmái/problémái :)
Ropcsisrác 2006. 03. 05. 19:48
:D Ez jó ötlet.
Thyrane 2006. 03. 05. 19:48
Ideje lenne mosakodni...
Ropcsisrác 2006. 03. 05. 19:35
Sőt, asszem a fa.szom is túrósodik.
Ropcsisrác 2006. 03. 05. 19:16
Zsíros a hajam. Ez jó jel?
Vendég 2006. 03. 04. 16:39
ezeket a sok hülyeségeket!!!Hogy tudjátok elolvasni és most rockeres ruhákat keresek és ide keveredtem naon rossz ez a lap se képek meg semmi!:(
Nagyon rossz
Vendég 2006. 02. 28. 14:37
képzeld el, úgy is elkaphatod a bélférget, hogy egy bélférges ember megvakarja a seggét, te kezet fogsz vele, ha utána mondjuk eszel vagy ki akarsz venni egy hajszálat a szádból, belemegy a pofádba a bélféreg-ikra, így lenyeled és hamarosan másfél méteres állat lesz benned.
Vendég 2006. 02. 28. 14:29
....?
Vendég 2006. 02. 28. 14:27
én?..hát...de én csak iszonyatosan utálom azt az embert...na jó az utálat az túl szép szó, és csak enyhén fejezi ki..amit érzek
Maiden-lány 2006. 02. 28. 14:20
"ha elém "raknák" azt az embert akit annyira gyűlölök, hidegvérrel le tudnám szúrni. egy percet sem gondolkodnék rajta. wááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
áááá"

Eeeember! Te kellesz nekünk a sátánista topikba! Jöjj hát közénk
Thyrane 2006. 02. 27. 16:29
Kiszel? :D
Vendég 2006. 02. 27. 15:56
tüncike akkor má
Vendég 2006. 02. 27. 12:34
Chuck Norris!
Vendég 2006. 02. 27. 9:43
:)
Plank 2006. 02. 26. 21:26
mindenki
Vendég 2006. 02. 26. 21:25
senki
Vendég 2006. 02. 26. 18:23
ez az oldal unalom
Vendég 2006. 02. 19. 11:44
imádjátok a METALT és a ROCKOT
bitterenemy 2006. 02. 17. 5:41
köszi a gratulációt :)))))))
Vendég 2006. 02. 15. 17:09
és aki ezt a sok baromságot elolvasta, annak gratulálok
Vendég 2006. 02. 14. 19:11
Üdv! Szerintem a "divat" szó már alapból "felszínt" jelent. Persze, vannak olyanok - gondolom - akik lesz*rják a divatot és úgy öltözködnek, beszélnek, olyan zenét hallgatnak ami saját magának tetszik és nem figyeli a mások véleményét, nem ad túlzottan a mások -vagy a média- szavára. Véleményem szerint egy ember úgysem tud magára "erőltetni" valami más stílust, szóval mást mint ami Ő maga. Vagy nem tart sokáig. Ugye a divat változik... Én pl. a black, gothic... + egyéb szimfonikus zenéket szeretem, de mégse járok nap mint nap tetőtől talpig feketében, nem festetem be a hajam feketébe, nem aggatok magamra pentagrammokat. Csak úgy, ahogy jól érzem magam. És akkor is ember vagyok azoknak a szemében akik hasonlóan gondolkodnak. Mert akik úgy vélekednek hogy szegecs, szegecs, fekete, bakancs, fekete, fekete, szegecs....................... azok olyanokkal állnak csak szóba, és lenézik aki "nem öltözik a stílusának megfelelően"! Találkoztam már ilyenekkel, de persze itt is vannak kivételek. Beszélgetek mindenféle emberrel, nem érdekel hogy néz ki, csak lehessen vele kommunikálni. Mert pl egy diszkós is lehet ugyanolyan értelmes, amilyennek az ember gondolja magát, csak nem áll vele szóba mert: " Nézd, de undorítóan van felöltözve!" Nem a külső a lényeg, hanem a belső. Mondjuk a nőknél talán durvábban van kifejlődve ez az érzék - gondolom mert én is az vagyok - de feleslegesnek tartom.
Mindegy, ez hosszú lett de aki hozzá tud szólni, szóljon bátran. Mondjuk engem hidegen hagy a "divatrockerség" - amúgy is rühellem a rocker szót - elélek mellette. Egy icipicit mondjuk zavar az, hogy néhányan nem tudnak önállóan gondolkodni. Mindegy. Akinek nem inge ne vegye magára! :)
Nóci
Vendég 2006. 02. 14. 15:47
ha elém "raknák" azt az embert akit annyira gyűlölök, hidegvérrel le tudnám szúrni. egy percet sem gondolkodnék rajta. wááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
Vendég 2006. 02. 14. 15:41
áh, elegem van már az egész rockerségből..pff...ki az ki nem..mindenki máshogy képzeli el..és utálom azokat akik annyira nagyra vannak magukkal...
Vendég 2006. 02. 10. 14:30
Bocs ez nem ide akartam
Flora 2006. 02. 09. 16:57
ÁHH!jó hogy ezt megosztottad velünk!!!:)
Aniko 2006. 02. 06. 18:27
weeping soul, igazad van! :)
Vendég 2006. 02. 04. 11:14
nem "vadássza" senki őket, csak egyszerűen lenézik őket..legalábbis szerintem sokan...azért mert csak ki akarnak tűnni, és ez elég idegesítő...ismerek nem egy olyan(persze nem vagyok éppen a legjobb viszonyban velük), akik feketére mázolják az egész arcukat, meg fekete ruha, meg még ami "kell" a rockerséghez(legalábbis egyesek szerint ez kell), és közben meg minden 2.héten elmennek 1-1 discoba..meg szeretik is azt a zenét hallgatni...persze az ilyenek általában lányok..szóval..na ezekből van elegem...
Max 2006. 02. 04. 2:02
Aki nem tudja mi a különbség az igazi rockzene meg a divatfos között, azon az Atyaúristen sem segít.
Weeping Soul 2006. 02. 03. 18:58
Nem, nem divatból hallgatod. Ez a baj, hogy ha egy együttes sikeres, akkor egyből ledivatozzák, de arra nem gondolnak, hogy a siker mögött talán lehet tehetség is. Ami szar, azt nem hallgatják, nem lesz ismert.
Meg azt hiszik, hogy minden tizenéves divatrocker... Persze, vannak akik tényleg azok, de miért olyan nehéz elhinni, hogy valaki tizenévesen is lehet igazi rocker? Én "rocker családba" születtem, Metallicán és AC/DC-n nőttem fel és ezek most is a kedvenceim közé tartoznak. 10 évesen elvittek P.Box koncertre, azóta "szerelmes vagyok" a rockzenébe. Még nem mondták rám, hogy divatrocker, de ha mondanák sem érdekelne különösebben. Én tudom, hogy ki vagyok. És aki azzal foglalkozik, hogy mindenütt a divatrockereket vadássza, az nem normális. Inkább segíteni kellene nekik, hogy megismerjék az igazi rockzenét, nem cseszegetni őket...
Vendég 2006. 02. 02. 21:45
Ma már mindent "divatnak" hívnak, mer valami nem adja be... éjn lekulázom azokat akik esetleg rám mondanák mer tcs-s pólót vettem fel! A hátteret persze nem tudják..már 10 éves korom óta hallgatom a Tankcsapdát, és most 19 vagyok. Vajon "divatból hallgatom? Kérlek válaszoljatok!
Weeping Soul 2006. 02. 02. 20:19
Nem értem, hogy mi értelme van ilyesmiken veszekedni... Néha engem is nagyon felhúznak a kis "divatrockerek", de szerintem nem ők tehetnek arról, hogy ilyen világba születtek. Azt hiszik, így egyéniségek, pedig ők is csak egyek a sok, média által hülyített emberke közül. Azt hiszik, azt kell hallgatni, amit az Mtv-n játszanak meg amit a haverok jónak tartanak. Az ilyenek idővel úgyis kinövik a "rockerséget" és más divatos zenék után néznek, de még egyszer : nem az ő hibájuk, hogy ilyen világban élünk... Meg aztán ott vannak a "dark ladyk", "dark angelek" és társaik, akik feketébe öltöznek meg bemázolják az arcukat feketére, aztán hirdetik, hogy milyen magányosak, depressziósak, életuntak, milyen kilátástalan helyzetben vannak, egy idő után a lekerülnek a fekete ruhák és a festék, mert már mást diktál a divat...
bitterenemy 2006. 02. 02. 19:28
hát igen..de előbb utóbb úgyis meg lehet különbözteteni őket...aki nem divatból az azzal rendesen el lehet beszélgetni mindenféle rokk v punk bandáról, aki meg divatrokker az szart se tud az egészről...
Vendég 2006. 02. 02. 19:08
hát ja..de az is szar, h aki meg tényleg rocker, imádja a rockot, az meg ha már fekete ruhában van, vagy akármi, akkor meg lehet, hogy őt is egy kis divatrockernek tartják..ugyhogy..p*csába ezekkel a divatizékkel..már...
bitterenemy 2006. 02. 02. 14:41
Én csak azt utálom, hogy nekiállnak teljesen feketébe öltözni, és azt hajtogatják hogy jaj de sz@r az élet, meg miljen rossz nekik és hasonlók...és azt hiszik hogy ha ismernek pár számot akkor már rokkerek.Én mondjuk punk és rokk zenét is hallgatok, de nem öltözködöm úgy mint a punkok meg rokkerek...egyébként meg mindenkinek a magánüdje hogy miljen zenét hallgat, persze van aki ki is nyilványítják...pl barátaim tudják hogy akkora punk vadjok mint atom,de akik nem ismernek simmán kis poppernek állítanak be....sajnos
bitterenemy 2006. 01. 26. 20:21
Nem vágja, csak picit töri...
Vendég 2006. 01. 26. 15:55
és miért nem vágod magyar?
Vendég 2006. 01. 26. 15:48
imádom rocck -)
Thyrane 2006. 01. 26. 14:35
Jéé, tényleg. Bevallom, elfelejtettem :D
Osszijáán!
Vendég 2006. 01. 26. 12:20
Hülye!!
Vendég 2006. 01. 26. 12:13
Zámbó Árpy a sztár!!!!!!!!
Vendég 2006. 01. 26. 11:55
Szerintem az egész a zene szeretéről szól, legalábbis nálam. Az hogy ki a "rocker" azt csak az tudja megmondani aki ismeri az adott személyt. Mer hogy az öltözetből nem lehet megmondani ki az "igazi rocker", az is besztos!!!!
Vendég 2006. 01. 26. 11:46
tudod Thyrane:
"Aki feketében van, teleaggatva szöges csuklószorítókkal, szimatszatyorral, Osszijáán póóban, az rokker. Aki nem, az stílustalan gyenge ember."
ezt te írtad, már elfelejtetted?:)
Plank
Thyrane 2006. 01. 26. 11:40
És hogyen szúrod ki, hogy ki az igazi és ki a divat?
zizz 2006. 01. 26. 11:01
a rock zenéből mostmár szo szerint divatot csináltak!nagyon ritka az igazi rocker. mi viszont egyből kiszúrjuk hogy ki igazi és ki csak a divat miatt adja ki magát rockernek!sajnos ez van mostanság... reméljük ez nem fog tul sokáig tartani.
Csaszi 2006. 01. 25. 16:27
van benne valami....
a ruhának semmi köze hozzá...
szerintem a zene és életfelfogás áll 1 igazi rockerhez közel...
amilyen eszmét követsz, az vagy...
bitterenemy 2006. 01. 25. 16:02
Aki rokkot hallgat vagy punkot az öltözzön feketébe meg minden?Mert akkor akik szeretik a magyaros kajákat azok matyóhimzéses cuccokban feszíthetnének ennyi erővel...
Vendég 2006. 01. 23. 15:13
Ez így van!
Morrisongirl 2006. 01. 23. 12:36
Szerintem az, aki annak érzi magát, szerintem nem a ruha teszi a rockert.
Vendég 2006. 01. 21. 13:19
sieg heil!
Csaszi 2006. 01. 21. 13:19
szerintem 1 igazi pank gusztustalan...
van ami tetszik bennük életfelfogás
de én inkább maradok a hungarista eszméknél...
Vendég 2006. 01. 15. 19:57
Elnézését kérem, hogy levelemmel zaklatni merészelem, de eggy nagy bajba vónék a szoknyhossz végett, amit teccett lenyilatkozni abba a villanyos újságba. Vagy idézték a drága szavait a Polgármester Úrnak, má nem emlékszek tisztán mer úgy meg vótam indulva ettől, hogy most jaj mi lesz velem. Mer ilyen rongyoskiss nekeresdi lánynak ugye eggyátalán nem mindeggy, hogy a szoknyahosszi előírásokat be tuggya-e tartani tisztességgel. Mer énnekem má Nekeresden is aszmonta az édesanyám, hogy Mariska, ha fölkerülsz Pestre és valami nagyméltóságú urakhoz vagy netalántán eggy magasabb hivatalba be találsz jutni dógozni, nehogy aszt szégyent hozzá a családra meg édesapádra valami kacérsággal, mer hajlassz az ijesmire. Én eszt elgondoltam és most azé irok a Nagyméltóságú Mitnyan Urnak, hogy vóna kedves a saját szemeivel meggyőződni róla, hogy a lábaimak alkalmasak eggy ilyen nagy fontos hivatalba való dolgozásra meg hogy azokat a szépséges pesti szoknyákat amilyenekről én mindig álmodosztam Nekeresdi lánykoromba, azokat meg teccik-e engedni a Nagyméltóságú Mitnyan urnak, hogy én viseljem ha majd eccer elkerülnék abba a hivatalba merő véletlenségből mer a teheccségem meg lenne hozzá csak az álhatatosságomba van a hiba, ahogy aszt a Horvát Mihály iskolaigazgató úr is szokta mondani az iskolába. Mer ez lenne az én nagy vágyam. Tehát most akkó ne vegye szemtelenségnek afelől való alázatos kérelmemet, hogy fogadni teccen engem a hivatalba a Nagyméltóságú Urnak kényelme szerint való időpontba.
Vendég 2006. 01. 10. 18:46
anyám, aki azt mondja, hogy a ruhától függ, h milyen zenét szeret az illető...szerintem az nagyon buta ember..."mert aki szereti a rockot az hordjon pl. feketét, és aki nem?..na annak semmi joga? vagy mi?!",magyarázza már meg nekem valamelyik emberke, aki ide irt, h ezt h gondolja mert kiváncsi lennék rá...szval ilyen alapon..ez egy akkora baromság...hogy...fúú....nem tom minek írom be a véleményem...na de sebaj...:S:D itt lesz és kész...
FIKArc 2005. 12. 31. 21:40
http://kepfeltoltes.hu/051231/boldogujevet__www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Thyrane 2005. 12. 31. 9:42
Én trú pankrokker akarok lenni!
Öö... majd kihúzom a szememet 2 centi vastagon és zöld csíkokat festetek a hajamba. Aztán levágom egy gumicsirkéröl a taraját, felrakom a fejemre, és én leszek a trú zöldhajú tarajos pankrokker, hejjaa!
somnium 2005. 12. 30. 22:17
figy Thyr, ez így nem megy. döntsd el végre. vagy trú rokker, vagy trú pank leszel. a kettő együt nem kóser
Plank 2005. 12. 30. 21:45
Még lehet akkor belőlem is trúúú..akkor megnyugodtam.
Thyrane 2005. 12. 30. 21:39
Helyes, ez az igazi rokker hozzáállás! Én meg megkeresem a... tornacipömet, hogy ne csak Igazi rocker, hanem Igazi punk is legyek!
Plank 2005. 12. 30. 21:36
Már csatolom is a szegecseket, hogy itthon is lássák, hogy kőkemény rocker vagyok..holnap megyek ossziján pólóért.
Thyrane 2005. 12. 30. 21:29
Sajnos, én is :(
Szerintem vegyünk ossziján pólót.

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal