Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal

EDDA művek 2006

létrehozva: 2006. 01. 08.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2008. 04. 05. 13:07
syasztok! az Edda-Álmodtam egy világot c. számát keresem! Valaki eltudná nekem küldeni?? Nagyon fontos!!!
címem:

LÉCCI HA VKINEK MEGVAN KÜLDEJE EL!!!!!!!
Ildix 2006. 07. 04. 14:47
Kedves Edda rajongók! Nekem az Edda volt az életem. Nagyon jó együttes volt, imádtam őket. Csak tudjátok mi a baj? Az hogy az egész egy nagy átverés! Rengeteg Edda koncerten voltam már, amelyek mind élők voltak, és nem playbackeltek, mint ma. Slamovits tudjátok miért lépett ki? Mert ha igen, akkor nem értem, hogy miért vannak még ma is olyanok akik istenítik Patakyt. Az Edda az nagyon cool lenne nélküle! A legtöbb dalt egyrészt nem is ő írta, másrészt pedig mindig parancsolgatott és azt kellett csinálniuk a többieknek amit Attila mondott. Ma már egy aljas szánalomraméltó gengszter, a 2006-os albumuk az Isten az úton pedig egy nagy rakás fo*. Az Edda az fantasztikus együttes volt, a kezdetekben. Amikor beindult "pályafutásuk" Miskolcon. Lázadó tinirockerek ezreinek, tízezreinek volt Pataky a példaképe, ő biztatott mkit, hogy mindig van remény, és ő lett az áruló. Én hatalmasat csalódtam, de nem is az Eddában, hanem inkább Patakyban. Csak az a baj, hogy nagyon sokan az Eddát Patakyval azonosítják. Csak ennyit akartam.
Maiden-lány 2006. 06. 14. 10:51
:D
Plank 2006. 06. 09. 18:28
Maiden!
Playbackelni sem könnyű, már sokan megmondták - ilyen kozsó félék. :)
Maiden-lány 2006. 06. 07. 11:35
Wrrrrrrrrggggggggggaaaaaaaaaahhhh!
Tiszteletem a kometes fellépésért, lenyűgöző volt.
wárgh
"taps!"
Vendég 2006. 06. 01. 7:35
Poszterek eladók ÁR: 1000-1500-ft / db mérettől függően Tel: 06204235526 Charli Angyalai, Supernem, Metallica, Colin Farrel, Gareth Gates, Jennifer Lopez, Marilyn Manson, Robbie Williams, Paul Walker, Linkin Park, Sarah Connor, Nick Carter, R-port, Busted, Ricky Martin, Zsedényi Adrienn, Appleton, 50 Cent, Szakítópróba, Alias Jennifer Garner, Barátok közt-viva, Nsync, Destinys Child Barátok közt, Anastacia, Fiesta, Papa Roach , Heaven Street Seven, Való Világ- Ági, Him, Eminem, Kerozin, the chemical brothers, R-port, Wiclef Jean, Scooter, Janett Jackson, Shaggy, Simply red, Bon jovi, Westlife, French Affari, N-sync, Náksi, Hoffer Dani, V.I.P. Jon Bon Jovi, Brad Pit, TNT, No Angels, Sub Bass Monster, Jim Carry, Peter Andre, The Fugees, Mark Owen, Eternal, N-sync, Carpe Diem, Ricky Martin, Julia Roberts, Twenty 4s, 2 Unlimited, Haddaway, Groovehouse, Eminem, Sugar Spice, TEA, Fat boy Slim, Papa-roach, Shakira, Unicue, Faith Euans, Josh , Dj bobo, East 17, Mr president- értékes! Brandy, Spice Girls- 5 db, Leonardo Dicaprio, Down Low, Natali Imbruglia, Hip-hop boys, Puff Dady, Faith no more, Betty, Hanson, Orsi, Chirs, Imperio, OJ duck, Del piero, Kozmix, Mariah Carey, Westlife, Backstreet boys, Prodigy, Help, Taxi 3, Atomic Kitten, Jennifer Lopez-óriásposzter, Majka óriásposzter, Neo, Justin, AJ reet , Demi more, Jonnny English, Magyar Bálint, Avril, Luke perry, Nick carter, Gillian Anderson, Bestiák, Will Smith , Mr Bean, Mel 8, Boyzone, David Craig, Tupac, Roy és Ádám, Ricky martin, All 4 love, Christina Aguilera, Pink, FLM, Alvajárók, Unlimited, Fiesta, Blink, Nickel back, ATC, Josh Hartnett, Mr big, Whitney houston, Dave pirner, Manhattan, Beathovem, Hello, Tom cruise, NKOTB, Szuulák Andrea, Roxette, Ice-t, Whig-field, Usher, Kenau reeves, Worlds Apart, Fred- surst, B3, Crystal, Aguszt Bárió, Bro sis, Korn, Shakira, P.o.d., Linkin part, Britney, Duran duran, Beverly hills, East 17, Westlife, Alcazar, Angus Young, Elton John- egyedi poszter, Slash.Haddaway, Loaf meat, Megadeth, P.m. dawn, Nkotb, Kevin costner, Tina Turner, Sarah Condor, CPM, No doubt, Take That-óriásposzter egyedi, East 17 óriásposzter egyedi, Ace of base óriásposzter, Kis Ramóna, Luke peri, Aurora, a-ha, Michael Schumacher, Jóbarátok, Ákos
Vendég 2006. 05. 31. 22:53
Sajnos tényleg általános dolog, hogy az Eddát Patakyval azonosítják. Gömöry Zsolt 1985 óta ott van az Eddában, Kicska Laci 91-óta, Steve is megszakításokkal lassan 16 éve, Hetényi is 97-óta, mind nagyszerű zenész. Amikor Pataky az Eddával koncertezik,akkor nincsen cigánynóta, ez viszont tény. Mint ahogy az is, hogy ez már nem az az igazi Edda érzés, ami a bakancsos időszakban, majd a rendszerváltás elött és később Kunos idejében volt. Az utolsó Edda album, amelyiket még érdemesnek tartottam megvenni, az a 15. szöletésnap volt. Azóta semmi.....
Vendég 2006. 04. 03. 13:07
mindorokké EDDA.remélem még sokáig fognak nekunk zenélni.
Vendég 2006. 03. 06. 11:59
Az Edda már régen nem a régi, főleg mióta pártrendezvényeken lépnek fel. De fogalmazhatnánk úgy is, hogy eladták magukat. Én régi Eddát akarok, de az már sosem lex!!! Májkrém voltam.
Vendég 2006. 02. 13. 19:52
Sziasztok!
Én nem járok koncertekre, de néhány régi számuk csúcs... Keresem az ÁLmodtam egy világot c. számot,. Nem tud valaki segíteni?
Előre is kösz. :-)
Gabi
Emilem:
brigichan 2006. 02. 10. 12:44
Annak... mi értelme lenne? :/
Vendég 2006. 02. 10. 12:26
Az eddát 1 féle stílusban lehetne egyáltalán jól feldolgozni, az pedig a jó hörgős metal, mégpedig, az eredetire még nem is hasonlítana, és pont ezért lenne jó! :)
brigichan 2006. 02. 10. 11:42
Neki már ezt jelenti az Edda. Én nem járok el a koncertjeikre, odahallatszik a szobámba, ha a Diósgyőri várban lépnek fel. Rajtam nem gazdagodik. ;)
Max 2006. 02. 10. 9:21
Hát jó is lenne, de pl. amikor utoljára láttam Attila királyt, elénekelt 3 db. magyar nótát, 1 szólót, és 2 Eddát, de azt már a közönséggel énekeltette, ő csak ott pózolt közben. Aztán levonult a színpadról, és felmarkolta a kemény 20 perces "teljesítményért" a 250.000 Ft-os sztárgázsit. ***TAPSVIHAR***
Egy ilyen élményt nehezen verek ki a fejemből.
brigichan 2006. 02. 09. 13:04
Az Eddában az érzés és a nosztalgia a lényeg. Ne a pénzt lessétek mögötte, hanem arra gondoljatok, milyen kellemes emlékeket ébreszt bennetek 1-1 daluk...
Vendég 2006. 02. 05. 22:38
Miert van az h Edda mindenkinek = Pataky? Teny es valo h undorito volt a romazenes korszak, nekem se teccett, de legalabb nem tagadta le mint a Fero...
Amugy meg az Edda-ba van 4 qrvajo zenesz, es Alapi veri szinte egesz europat gitarban.
Roviden ennyit.
nincs 2006. 01. 09. 21:40
Én 92 óta járok töretlenül. El kell ismerni más, de mindn változott. A koncerteken pedig 1-2 évig dáridózott, Egy normális koncert más. Nem olyan, mint rég, de oda vissza ver még mindig mindenkit. A feldogozások ellen nem vagyok, de eddig eddát jól nem dolgoztak fel.
Vendég 2006. 01. 09. 10:21
Hát igen szerintem se az igazi régeben sokal jobb volt az egész. voltam kint a szeptember 3-án a slágerpartin ott se volt a legjobb . na meg amikor elkezd roma zenéket játszani hát kész vagyok tőle. pusz ez volt a véleményem:)
Vendég 2006. 01. 08. 16:39
ezzel egyet értek, az edda, már nem az ami régen volt, sőt egyébként az új dalok (nem sokat hallottam, tavaly egy koncerten, amennyit eljátszottak) sem olyanok mint a régiek.
Vendég 2006. 01. 08. 15:59
Sajna szerintem az \\\"EDDA MŰVEK\\\"
már nem létezik, ez már nagyon rég nem az az együttes ami volt,
ez az egész már nem a ROCK-ról szól, csak arról hogy Pataky barátunk meg akar gazdagodni,
és ha ezt a mulatossal lehet elérni akkor azzal próbálkozik, utánna meg Istenről prédikál!
Imádom az Eddát, de amit Pataky művel gusztustalannak tartom, eladja a legszebb dalait, hogy azt egy discos k****g egy pláűzari*a*ccal elbassza, UNDORÍTÓ!!!!!
nincs 2006. 01. 08. 11:56
A zenekar idei turnéját március idusán kezdi meg! Remélhetőleg a 27 lemez dlaiból fergeteges válogatást hallhatunk a bulikon. Bár a zenekar 26. életévébe lépett, még ma is vezető rockzenebanda!
Az együttessel kapcsolatosan indult egy szavazás egy független oldalon:
http://www.ntl.fw.hu - edda menü, szavazólap!
Ha van kedvetek írjátok meg melyik bulikon jártatok, hogy tetszett!

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal