Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Jazz, Blues, Klasszikusok

Zenésztárskereső

létrehozva: 2006. 01. 13.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

contact office 2021. 08. 09. 7:02
Que faire si vous avez été victime d'une arnaque sur internet ?

Vous vous êtes fait avoir par des bouteurs qui sévissent en AFRIQUE,France , un peu partout dans le monde ils sont très forts pour utiliser des photos volées pour avoir des hommes et femmes qui cherchent réellement l’amour, vous auriez dû vous méfiez ne pas envoyer d’argent à quelqu’un que vous ne connaissez pas .

Nous vous invitons également à contacter INFO ESCROQUERIES (service et appel gratuits du lundi au dimanche de 24h / 24) si vous êtes victimes d'arnaque, effectuer un signalement sur le portail officiel de signalement du Ministère de l'intérieur et de la sécurité publique .

Vous pouvez effectuer un signalement même si vous n'avez pas subi de perte financière : il peut être utile pour empêcher d’autres tentatives d'escroqueries.

Email : / site web : https://signaloipcs.wordpress.com
scharz@citromail.hu 2020. 04. 29. 0:44
Ingyenes finanszírozás

  Szia! Hitelügynök vagyok, aki személyi kölcsönöket és kölcsönöket nyújt, ha bármilyen hitelt vagy finanszírozást érdekel,
  köszönöm, kérjük, vegye fel velünk a további információt:
castelisabelle 2020. 01. 07. 17:00
Figyelmesen olvassa el

Ön, aki kölcsönt keres, nem tudom, hogyan oszthatom meg Önnel az örömöt, mert mivel magam keresek kölcsönt, találkoztam egy Jean Marie Adamo nevű férfival, egy francia gazdasági szereplővel, aki él Jelenleg 40 000 euró hitelt nyújtott nekem, és több kollégával beszéltem, akik ettől az úriembertől is kölcsönzöttek, anélkül, hogy kellett volna aggódniuk. Különösen számomra 72 órán belül, jegyzőkönyv nélkül, banki átutalással kaptam jóváírási kérelmet, és teljesen elégedett vagyok. Ennek a bizonyságnak a közzétételére ösztönöz, hogy ez az úriember továbbra is csodákat cselekszik az emberek iránt
valóban szükség van rájuk. Ezért úgy döntöttem, hogy megosztom ezt a lehetőséget veled, akik nem részesítik előnyben a bankokat, vagy akiknek olyan tisztességtelen hitelezőkkel kellett foglalkozniuk, akik csak visszaélnek
mások személyisége; van projektje vagy finanszírozási igénye van, írhat neki, és elmagyarázhatja a helyzetét; segít, ha meg van győződve az őszinteségéről, zománca:



Köszönöm a megértést
rolleke 2019. 11. 13. 11:52
Szerezzen valódi regisztrált hamis járművezetői engedélyt (https://documentseverywhere.com/), vásároljon vízumot online, valódi regisztrált hamis útlevél, valódi hamis személyi igazolványokat, vásároljon eredeti és hamis házassági bizonyítványokat, vásároljon regisztrált és hamis okleveleket.
Whatsapp, ………… .. + 46790645563
Támogatásunk a …… ..https oldalon: //documentseverywhere.com/
Szerezzen valódi regisztrált hamis járművezetői engedélyt, vásároljon vízumot online, hamis útlevelet, valódi hamis személyi igazolványokat, vásároljon eredeti és hamis házassági bizonyítványokat, vásároljon regisztrált és hamis okleveleket. Vásároljon eredeti útlevelet, vásároljon állampolgárságot online, személyi igazolványokat vásároljon, online valódi vezetői engedélyt vásároljon, online tartózkodási kártyákat vásároljon, online zöld kártyákat vásároljon, online szolgáltatás hamis regisztrált belépők számára. Vásároljon turisztikai és üzleti Visa.buy tartózkodási engedélyt mind az 50 állam és nemzetiség számára világszerte. Mi vagyunk az egyetlen hiteles, kiváló minőségű útlevelek, regisztrált és nem regisztrált útlevelek és egyéb állampolgársági okmányok gyártói. Garantálhatja új személyazonosságát, kezdve egy tiszta új születési bizonyítvánnyal, egy eredeti kitűzővel, regisztrált hamis vezetői engedéllyel, útlevéllel, SSN-sel ellátott társadalombiztosítási kártyával, hitel- és hitelkártyákkal, iskolai oklevelekkel és oklevelekkel, egészen új névvel és regisztrálva vannak a nemzeti adatbázis-rendszerben. Kiváló minőségű berendezéseket és anyagokat használunk hiteles és hamis dokumentumok előállítására. A valódi útlevél minden titkos tulajdonságát gondosan lemásolják regisztrált és nem regisztrált dokumentumainkhoz. Egyedülálló gyártó vagyunk a hamis és eredeti dokumentumok számára. Kizárólag kiváló minőségű regisztrált és nem regisztrált útleveleket, vezetői engedélyeket, személyi igazolványokat, bélyegeket, vízumokat, iskolai bizonyítványokat és egyéb termékeket kínálunk számos országban, például: B .: USA vezetői engedély, ausztrál vezetői engedély, belga vezetői engedély, Brazil útlevél, kanadai vezetői engedély, olasz vezetői engedély, finn vezetői engedély, francia vezetői engedély, Németország, Izrael, mexikói útlevél, holland vezetői engedély, dél-afrikai vezetői engedély, spanyol vezetői engedély, brit vezetői engedély stb.

eredeti USA (Egyesült Államok) útlevél,
eredeti ausztrál útlevél,
eredeti belga útlevél,
eredeti brazil (Brazília) útlevelek,
eredeti kanadai (Kanada) útlevelek,
eredeti finn (Finnország) útlevelek,
eredeti francia (Franciaország) útlevelek,
eredeti német (Németország) útlevelek,
eredeti holland (Hollandia / Holland) útlevél,
eredeti izraeli útlevél,
eredeti Egyesült Királyság (Egyesült Királyság) útlevél,
eredeti spanyol (Spanyolország) útlevelek,
eredeti mexikói (Mexikó) útlevelek,
vásároljon eredeti dél-afrikai útleveleket.
vásároljon eredeti ausztrál vezetői engedélyeket,
eredeti kanadai vezetői engedélyek vásárlása,
vásároljon eredeti francia (francia) vezetői engedélyeket,
vásároljon eredeti holland (Hollandia / Holland) vezetői engedélyeket,
vásároljon eredeti német (Németország) vezetői engedélyeket,
vásároljon eredeti Egyesült Királyság (Egyesült Királyság) vezetői engedélyeket,
eredeti diplomata útlevelek vásárlása,
vásároljon eredeti amerikai (Egyesült Államok) útleveleket,
vásároljon eredeti ausztrál útleveleket,
vásárolni eredeti belga útleveleket,
vásárolni eredeti brazil (brazil) útleveleket,

vásároljon eredeti kanadai (Kanada) útleveleket,
eredeti finn (Finnország) útlevelek vásárlása,
vásároljon eredeti francia (Franciaország) útleveleket,
vásároljon eredeti német (Németország) útleveleket,
vásároljon eredeti holland (holland / holland) útleveleket,
eredeti izraeli útlevelek vásárlása,
vásároljon eredeti brit (Egyesült Királyság) útleveleket,
vásároljon eredeti Egyesült Királyság (Egyesült Királyság) vezetői engedélyeket,
eredeti diplomata útlevelek vásárlása,
vásárolni álcázási útleveleket,
vásárolni útlevél másolatokat,
eredeti amerikai útlevél eladó,
eredeti e-ausztrál útlevél eladó,
eladó eredeti belga útlevelek,
eredeti brazil (brazil) útlevél eladó,
eladó eredeti kanadai (Kanada) útlevelek,
eredeti finn (finn) útlevél eladó,
eladó eredeti francia (Franciaország) útlevelek,
eladó eredeti német (Németország) útlevelek,
eladó eredeti holland (Hollandia / Holland) útlevél,
eredeti izraeli útlevél
Weboldalunk a következő helyen található: ……… https://documentseverywhere.com/
Támogatásunk ... https://documentseverywhere.com/
Whatsapp, ………… .. + 46790645563
Szerezzen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és Ausztria azonosítóit
Szerezzen be kiváló minõségû eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és azonosítókat az USA-ból
Szerezzen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és igazolványokat az Egyesült Királyságból
Szerezzen be kiváló minõségû eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és Kanadát
Szerezzen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és Németország azonosítóit
Szerezzen be kiváló minõségû eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és olaszországi igazolványokat. Vásároljon kiváló minõségû eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, Franciaország vízumát és azonosítóit
Szerezzen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és Finnország azonosítóit
Szerezzen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, járművezetői engedélyt, norvég vízumot és igazolványokat
Szerezzen be kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és Dánia azonosítóit
Szerezzen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és Svédország-azonosítókat
Kap magas minőségű eredeti és
Sándor 2018. 10. 05. 11:50
Szevasztok! Zongorista társat, kisérőt keresek, egy kis énekléssel is, szinházi projekthez. Klasszikus háttér nagyon hasznos.
Regina 2017. 09. 12. 7:37
Sziasztok! Keresem befogadó zenekaromat. 41 éves vagyok, 16 éves korom óta énekelek, különböző stílusokat megjártam már. Ami a legközelebb áll hozzám: jazzes, akusztikus hangzás. Szívesen énekelnék sztenderdeket, csatlakoznék profi vagy amatőr projektbe, ahová kellek, akár vokálba is. http://www.reginarostas.wixsite.com/website
Sencha 2013. 05. 28. 22:15
Zenészeket (dobost, billentyűst, basszusgitárost) keresünk Budapesten progresszív zenekarba. Elképzelésünk egy igényes, stílusfüggetlen, de rockzenei alapokon nyugvó zenekar létrehozása sok instrumentális betéttel, 432 Hz-es hangolással.

Tervezett feldolgozások az elején (hogy összerázódjon a brigád) ezen a lejátszási listán:
http://www.youtube.com/playlist?list=PLrB5Bv5Ah-stmu6NPsWVSCFY0sx-Q2SR9

Tervek, célok, pontos részletek, további információk és KONTAKT:
http://www.facebook.com/VisionSpringMusic
Maya125 2012. 09. 15. 21:27
Jazzénekesnő keres profi zongoristát,gitárost (vagy komplett zenekart ) jazzstandardek ,latin ,soul stb.. előadásához !
Olyanok írjanak ,akik nem ebből akarnak hirtelen meggazdagodni és a zene öröméért játszanak !
Downtown Swing Club 2012. 07. 17. 7:00
Szvinget,jazz-sztenderdeket játszó zenekar keresi zongoristáját.Amatőr körülmények között hozunk össze igényes produkciót,tehát elsősorban olyanok jelentkezését várjuk,akik a zene szeretetéért jönnek.Az megélhetésedről nem tudunk gondoskodni-magunkéról is alig:).A próbák Budapesten,a VII.Nyár utcában vannak,ahol van lenn digitális zongora.Ha akarsz egy jó hangulatú,igényes csapat tagja lenni,jelentkezz:
Szirtes András 06-30 532 45 99,
pannonfunk 2012. 03. 01. 20:54
Budapesti, amatőr, de lelkes és kísérletező kedvű fuvolista-énekes keres zenésztársakat, zenekart funk-blues-jazz-latin volnalon.
Vendég 2012. 02. 26. 13:11
sziasztok!
énekest keresek(nő,férfi) egy zenekarba,amely jelenleg jazz-es,blues-os stílusban,saját dalokat játszik.(latinokat is).
4-en vagyunk(2 git.,bassz.,dob).
hosszútávú,komoly terveink vannak .
a próbák Félegyházán lennének,egy teljesen jó felszereltségű próbateremben.
e-mail:
Vendég 2012. 02. 21. 22:48
Kedves basszusgitárosok!

Budapesti, alakuló Jazz/Funk trió vagyunk, akik harmadik tagjukat keresik.
A felállás: Billentyűs, dobos és basszusgitáros lenne.
Képzett, 17-20 év közti zenészek jelentkezését várjuk elsősorban.
A komolyság alapfeltétel!
A következő elérhetőségeken kereshettek meg minket:
Tel.: +36706063375
E-mail:
Imó 2012. 01. 27. 16:49
A Half Note City zenekar keres dobost és szintist aki otthon van az acid jazz, trip hop és downtempo világában.

http://soundcloud.com/half-note-city/half-note-city-edgar-teaser
http://soundcloud.com/half-note-city/half-note-city-m-shogy-teaser
http://soundcloud.com/half-note-city/half-note-city-gy-van-ez

Kérlek, küldj levelet a ra ha érdekel a dolog.
Anita 2011. 06. 05. 1:10
Milyen zenén nőttél fel? Még most is azt hallgatsz? Változtatott valamit az élet stílusodon?



http://kerdesek.hu/milyen-zenen-nottel-fel-meg-most-is-azt-hallgatsz-valtoztatott-valamit-az-elet-stilusodon
aligali 2011. 05. 27. 11:14
Budapesti Blues/Rock bandába keresek színpadképes cuccal rendelkező basszerost és dobost.Főképp saját számok és néhány feldolgozás is, megbeszélés alapján.Egy ZZ top, Joe Bonamassa, Gary Moore, Stevie Ray Voughan féle zenét szeretnék játszani, de lehet klasszikus rock is pl:Ac/Dc, Guns n Roses, Led Zeppelin, Aerosmith.Olyan emberek jelentkezését várom akik 20 év körüliek(kb17 és 22 között van).Heti minimum egy próba.Jelentkezés e-mailben :
stoned 2011. 05. 11. 20:59
Helló!

Induló pesti pszichedelikus rock banda keresi basszgitárosát.
Előny ha jazz kedvelő vagy, és minnél rugalmasabb zenei ízléssel rendelkezel.
Gitáros, billentyűs és dobos már van.
Főbb irányvonalak: Pink Floyd, Doors
Érdeklődni lehet: e-mail címen, és tel.:06706063375
Vendég 2011. 03. 15. 19:37
Komoly kilátásokkal rendelkező (rádiós sugárzás, fesztiválok), rutinos tagokból álló alakuló zenekar keres énekest hard-rock műfajban, Budapesten. Az érdeklődök a címre írhatnak "énekes" tárggyal.
Vendég 2011. 03. 15. 19:36
Komoly kilátásokkal rendelkező (rádiós sugárzás, fesztiválok), rutinos tagokból álló alakuló zenekar keres énekest hard-rock műfajban, Budapesten. Az érdeklődök a címre írhatnak "énekes" tárggyal.
Vendég 2010. 12. 13. 19:52
Dire Straits Tribute zenakar!

Sziasztok!

Székesfehérvári DS Tribute együttes keres Basszus Gitárost! Saját próbatermünk van és saját felszerelésünk! A zenekar átlag életkora 19 év. Csak te kellesz, a gitárod és a tudás :)

Elérhetőségem:
Andris 2010. 12. 05. 14:51
Üdv:
Hajdú Bihar megyei kezdő zenekar keresi ÉNEKESÉT valamint BASSZUSGITÁROSÁT!
Guns'N Roses, AC/DC, Nirvana valamint Rock and roll és Blues zenéket játszunk, de bármi szóba jöhet!
Jelentkezz Még Ma!!!!
Mail:
Vendég 2010. 11. 04. 20:53
Sziasztok!

Szegedi szólógitáros zenekart keres.

e-mail: leevice kukac citromail pont hu

Irány: legfőképp blues, de elég rugalmas vagyok.
köszi
Géza 2010. 10. 25. 19:33
Sziasztok

A Védett Férfiak zenekar stúdió és szinpadképes basszusgitárost, felvételek, kapcsolat infók: http://www.vedettferfiak.hu.
singer lady 2010. 08. 03. 11:38
Sziasztok!

A Charlie angyalai (Charlie's Angels) formáció keresi színpadképes férfi énekesét/énekes-szintisét és egy dekoratív énekesnőt Budapestről.
Előny:20-30-as év, jó megjelenés, színpadi tapasztalat, jó mozgás, több műfajban jártasság (swing, musical, pop), angol nyelvtudás, kreativitás.

Ha egy jó csapathoz akarsz tartozni, jelentkezz! Céges rendezvények, esküvők, fesztiválok és bálok várnak ránk, ha te is benne vagy! :)

Fényképes (egész alakos) bemutatkozásokat, demót az alábbi címre várom.

amymistake 2010. 07. 31. 16:34
Olyan zenészeket (elsősorban nagybőgőst, basszusgitárost vagy szólógitárost) keresek, akik szívesen játszanának igazán elvont, kicsit jazz-es avant-garde, art-rock zenét. Saját számokat írok, ezeket játszanánk. Én 18 éves vagyok, székesfehérvári, énekelek, gitározok és zongorázok, saját számokat írok. Érdeklődés: Balog Emese -
külföldi herflis 2010. 05. 18. 23:58
Sziasztok! Tudtak tippet adni arra, hogy ahol be lehet szállni bluest játszani? (jam sessions, alkalmi fellépések vagy akár egy állandó zenekar). Régóta szájharmonikázom, bár nem vagyok profi zenész, de azért amatőr sem, több profi bandával léptem már fel. Legjobban a Chicagói blues stilúsban érzem magam, de nem feltétel. Cúccom van, teljesen önálló vagyok. Nem régen visszajöttem Magyarországra 15 év után és most hosszabb ideig itt fogok maradni.
Artur 2010. 05. 17. 11:56
Gitáros jazz standard-jazz/blues-blues zenekart keres.
Nem kezdő, de nem profi gitárosként jazz standardeket, jazz-bluest, bluest játszó zenekart keresek Budapesten.
http://www.myspace.com/attilaszekeres
ammmy 2010. 05. 08. 17:00
Sziasztok!

Székesfehérvári alternatív (avant-garde/jazz/rock) zenekar alapításhoz keresek dobost és nagybőgőst vagy basszusgitárost. Én 18 éves vagyok, énekelek, gitározok és zongorázok. Saját számokat írok, ezeket játszanánk és adnánk elő. (Nem fontos fehérvárinak lenned.) Érdeklődés: Balog Emese -
Dobos 2010. 05. 08. 14:52
Szeretnék létrehozni egy komoly funk,RnB zenekart amely olyan tagokból akik szorgalmasak, keratívak és emellett ambicióval is rendelkeznek.
A zenekar Budapesten lenne és a következő zenészekre lenne szükség:

-2 gitár
-basszusgitár (megvan)
-1 vagy 2 énekes
-1 fúvós (megvan)
-billentyűs
-dobos (megvan)
A zenekar saját számok kidolgozását tűzi ki célul melyekkel koncerttezési lehetőségeket ragana meg. És termésetesen idővel a számok felvételre kerülnének.

Akit érdekel az ötlet keressen meg e-mailben
vagy 06-20-886-83-35
Bossabeats 2010. 05. 04. 15:24
Sziasztok.

Bossa Beats zenekar billentyűst keres.

http://www.myspace.com/bossabeats

Vagy gyere és hallgasd meg élőben
2010. május 15. 21:30 (szombat) a Filterben.

email :
NP 2010. 05. 03. 21:07
Gitár és zenei szoftver (Cubase, Guitar Rig, Amplitube, EZ Drummer, stb.) oktatás Budapesten minden stílusban, minden szinten jó fej, tapasztalt tanártól.
Érdeklődni:
Vendég 2010. 04. 11. 15:10
Székesfehérvári alternatív (avant-garde/jazz/rock) zenekar alapításhoz keresek dobost és nagybőgőst vagy basszusgitárost. Én 18 éves vagyok, énekelek, gitározok és zongorázok. Saját számokat írok, ezeket adnánk elő. A stílus egyedi, talán Tori Amos-hoz és Fiona Apple-höz hasonlít a legjobban. Érdeklődés: Balog Emese -
Vendég 2010. 02. 19. 20:56
GITÁR ÉS BASSZUSGITÁR LECKE
TEL:06 20-537 41-94
TEXASBÓL USA

Amerikai és a Karib szigeteken turnézó szólógitáros és stúdió zenész:

Jelenleg Magyarországon tartózkódó és beugró munkákat vállaló zenész
gitárleckéket ad kezdőtől-haladóig

(Szóló es ritmikus)

Sok stílusban való jártasság:

Rock, Metal, Punk, Blues, Funk, Country, Bluegrass, Soca, Reggae Rockabilly, Ragtime, stb.

Tapasztalt és jártas még alternatív,economy,hibrid,pengetési stílus Travis és lapos pengetés

Központba helyezve a fül tréningeket és a megfelelő gyakorlási technikát.


Ugyanitt elérhető vagyok beugró és hagyományos projektekre is

Referenciáim közül:
#1
Évekkel ezelőtt basszusgitároztam és egy kisebb együttesben próbáltam szerencsét majd abbahagytam a zenélést. Nemrégen haveri noszogatásra kezdtem el ismét a basszusgitározást és találkoztam David-el. David minden porcikája zenéből és az érzésekből tevődik össze melyből minden egyes alkalommal megpróbál egy-egy szeletet átadni. Rendkivüli türelemmel mutatja meg és mutatja be az ujjrendet, az ujjal való pengetés trükkjeit a hangokat melyet le kell fogni, a ghost hangokat melyeket érzékeltetni kell. Mivel minden futamot, skálát, rövidebb- hosszabb riffet teljes szívvel és magas technikai tudással mutat meg ezért ezek tanulása könnyebben megy vagy könnyebbnek tünik. Valamennyi stílusban - legyen az blues, country, rock, heavy-metal, punk, funky, groove és a többiek - otthonosan mozog és ezt át is tudja adni, meg is tudja értetni és meg is tudja tanítani. David egy igazi jó ember, állandóan gyakorló és játszó zenész, s tanárként - mester és elmondhatom habár ez már inkább sze
mélyes dolog, hogy nekem igazi barátom, bratyóm lett.

Karácsonyi István (Kari)


#2
””Hey guys, my name ist Attila from Hamburg, Germany. I am owner of !yahyah media production and I toured and worked with The Scorpions, Herman Rarebell, Stevie Salas and other pretty interesting bands and musicians. Currently I am producing some new tracks with Public Val and since I met David Driftwood 2 years ago he's my first call to get some slammin' guitar tracks for our songs. As he's not only a great guitar player, but also a great guy with his heart at the right place I would recommend anyone who's interested in playing guitar to pick him for learning how get the right tone out of that instrument. If you have any more questions please don't hesitate to get in touch with me at http://www.myspace.com/yahyahmedia - Cheers! Attila””
Dotti 2010. 02. 17. 20:26
Sziasztok!


Én egy 16 éves lány vagyok.Nem vagyok ördögi szexdémon de az a véleményem a zenét nem nézni kell hanem hallgatni.
Szívesen énekelnék egy olyan kezdő(haladó):D zenekarban amelynek tagjai szintén így vélekednek.
Ilyen műfajok fekszenek: jazz,blues,soul,korai rock and roll.
Elérhetőségem:msn:
Vendég 2010. 02. 11. 12:47
Profi zenészekből (28-32) alakuló zenekar énekesnőt keres. Rock, pop, világzene, pici jazz.
Punky 2010. 01. 31. 13:10
M.A.R.K. Rádió - A Magyar Amatőr Rock Kultúra Rádiója.
Az új rock generáció rádiója.
Februártól új műsorszerkezettel, a régiek mellett új előadókkal, széles sávú rádiószerverről jó minőségben!
Amatőr zenekarod van? Szeretnéd hogy az egész világon hallják a zenédet? Csatlakozz hozzánk! http://www.markradio.uw.hu
virag 2010. 01. 11. 18:50
HELLO!
KÉPZETT FELSŐFOKÚ VÉGZETTSÉGGEL RENDELKEZŐ FIATAL KLARINÉTOS ÉS HEGEDŰS LÁNY JELENTKEZÉSÉT VÁROM A CÍMRE. HOSSZABB TÁVÚ NÉMET SZERZŐDÉS REMÉNYÉBEN!
herfli 2009. 12. 12. 12:10
Sziasztok!
Budapesti kezdő blues-rock zenekar kezdő, vagy haladó, de türelmes dobost keres, egyelőre csak feldolgozásokhoz. Nem hisszük magunkat f a s z a gyerekeknek, de szeretjük és nem akarjuk csinálni.
Nem akarunk ugrani fejjel a levesbe, de a szándékaink komolyak, nem a próbateremben akarunk megöregedni. Így kérem, hogy csak Azok jelentkezzenek, akik:
-El tudnak jönni a próbákra
-Jókedvvel, hobbiból csinálják
-Csapatjátékosok és segítőkészek
Mint írtam, Kezdők vagyunk, de hangszerbiztosok, vagy egy ügyes kezdő, vagy egy türelmes haladó dobos jelentkezését várjuk. Rigolyás, önmagát profinak beállító, Hatvan zenekart megjárt zenészt nem szeretnénk.
Ha te vagy az emberünk, és szeretnél a kezdetektől összecsiszolódni jó arcokkal, feltétlenül hívj!
0620-423-9706
Vendég 2009. 12. 01. 20:01
Sziasztok!
A budapesti Ambivalence zenekar új énekesnőjét keresi !
Fontos: Képzett hang és a kreativitás.
Alternatív, jazzes beütésű zenét játszunk, képzett (tanult) zenészek vagyunk, sok koncertet megjártunk már. :) Csak sajátszámokat játszunk, amiből kb. 14-et meg is kéne tanulni.
Elérhetőség:
tel.: 0630/5574100
e-mail:
üdv,
Tóth Barna
szabi 2009. 11. 22. 10:31
Szóval mégegyszer! Bőgőst keresünk!:)
szabi 2009. 11. 22. 10:29
Sziasztok! Sürgősen keresünk bőgőst Budapesti zenekarunkba,jazz standard dalokat játszunk!
Csigai 2009. 11. 17. 13:11
Sziasztok
én blues gitáros vagyok inkám Stevie Ray Vaughan számokat játszom
2 éve gitározok bp röl szeretnék megismerni más zenészeket föleg Blues terén :) it az msn cimemm : email: tell számom 0630-2318838 szivesen ismerkeden más zenészekel .. :)
Vendég 2009. 10. 20. 0:31
Csóró blues és rock and roll zenésztársakat (basszusgitár, dob, zongora, szaxofon) keresek színpadi produkcióhoz. Hangszered és/vagy erősítőd legyen. Bérelt próbaterem és énekcucc van (700 W). Jelentkezni: email címen vagy a 0670 5344455 telefonszámon lehet.
sure 2009. 10. 14. 20:57
ez a kis dallam ötlet az iskolában találtam ki. szerencsére mire hazaértem nem felejtettem el. nem nagy valami, de szerintem a "refrén része jó valamire"...
http://www.youtube.com/watch?v=AyMqchHed40
Vendég 2009. 10. 07. 16:37
Egy alakulóban lévő NYÍREGYHÁZI zenekar keresi megfelelő ÉNEKESÉT és BILLENTYŰSÉT a környékről. Ami eddig van : 2 db gitár 1 db basszusg. 1 db dob szerkó és boldog tulajdonosaik. Műfaj közös megegyezés alapján.
Jelentkezni :

címen.
tandras1977 2009. 09. 29. 14:39
Tagcsere miatt keresi az Empress
kreatív gitárosát és dobosát

kor: 29-30-31-32-33

http://www.goodday.hu/empress/


06 20 39 75 308
Vendég 2009. 09. 23. 14:25
Zenekarunk énekesnőt keres !!!
Zenei stílusok: Smoothjazz, funky:
Molly Johnson, Sade, Morcheeba, Michael Brecker,
Eliane Elias, Sophie Milman, Jamiroquai, Randy Crawford, Ray Charles.
Silje Nergaard.
Zenekarunk felállása: (ének), billentyű, basszusgitár (bőgő), dob, gitár.
Olyan zenészt keresünk, akinek van zenekari gyakorlata, viszont nincs ezer együttese, kreatív, és akinek színtén nem a megélhetése függ a zenéléstől ! A zenekar koncert képes állapotban van !
Face 2009. 08. 01. 15:37
Énekesnő 20 év feletti zenészeket keres budapesti klubzenekarhoz: dobost, billentyűst, szólógitárost és basszusgitárost. A stílus: klasszikus RnB (megpróbálom egybeírni, hátha így a gép nem szúr be egy csomó karaktert a betűk közé:-))és funky. Előny, ha tudsz énekelni, mert vokálozni is kellene. Főleg feldolgozásokkal indulnánk, a hosszú távú cél minél több saját dal. Nem a gyors pénzkereset az elsődleges, de cél, hogy keresni is tudjunk azzal, amit szeretünk. Azt szeretném, ha olyan zenekart hoznánk létre, amiben mindenki belead apait-anyait azért, hogy hosszú távon sikeresek legyünk. Meghallgatás augusztusban!
Kapcsolat:
Norchee 2009. 07. 09. 12:45
Sziasztok!
Budapesti DnB/Jazz formációhoz keresünk nem kezdő billentyűst, MC-t és samplerest/DJ-t.
Irány: E-Z Rollers, Boomish, London Elektricity, Nerve
Érd.: 20/384-9694 (Norbi)
herflis 2009. 06. 25. 10:31
Sziasztok,

25 éves kezdő szájharmonikás (énekes) már meglévő, vagy éppen alakuló blues, rock, folk, country zenekarba belépne Budapesten. Több együttesben is énekeltem már, de a herflizést nem rég kezdtem. Ha arra vágytok, hogy a már meglévő zenei dallamvilágot kicsit színesebbé tegyük, kiemelve az egy-, vagy két gitár, basszus, dob, ének felállásból, akkor én vagyok az emberetek.

Érdeklődni a -on tudtok.
osztovata 2009. 05. 29. 16:27
Az Osztováta együttes vokalista-énekes lányt keres! Ha hangszeren is játszol, az csak előny! Várjuk komoly szándéku lányok jelentkezését! "A dal sz élet legszebb varázsa"
Bővebben az együttesről a: http://www.osztovata.hu oldalon található!

jelentkezni a: címen vagy a: 06/70/5083257 telefonszámon lehet!

Üdvözlettel:

Az Osztováta együttes!
Vendég 2009. 05. 16. 22:12
Sziasztok
pop-blues zenekar keresi Énekesét ( Fiu/lány ennyaránt [de lányok előnyben ]),kongását és dobosát.
Próbák bicskén saját cuccal
hangzás : igazából azt szeretnék ha telt lenne, gitár,dob,ének,szinti,konga,bassz,szaxi.
Bobbie Brothers,Ákos, Demjén Ferenc. LGT . hasonlók.
Saját számokat szeretnénk.
Átlag kor: 17-18
elképzelések, és lehetőségek már vannak.

Érdeklődni, lehet, a -n
MSN:
synko 2009. 03. 14. 10:58
hello!

EZt nézzétek meg légyszi, zene!:D


http://www.hallgass.hu/zenekarok/asgard
Vendég 2009. 02. 25. 19:40
hello zirc környékéről keresek zenésztársakat amatőr gitáros vagyok későn érő kamasz tula a harmincon kor tudás nem számit csak az hogy szeressük amit csinálunk csá
Krisz 2009. 02. 22. 23:42
Smoothjazz zenekar gitárost keres !!!

Zenekarunk gitárost keres, Stílus: smoothjazz, funky. Előadók: Molly Johnson, Sade, Ray Charles, Morcheeba, Peter Cincotti, Jamiroquai, Karen Souza, Diana Krall, Sophie Milman, Eliane Elias, Silje Nergaard, Janita, Jamie Cullum. A zenekar jelenlegi felállása: ének, billentyű, dob, basszusgitár, Olyan zenészt keresünk, akinek van zenekari gyakorlata, viszont nincs ezer együttese ! Mivel nem a megélhetésünk függ a zenéléstől, nem a pénz hajkurászása hanem a zene szeretete a fontos ! Természetesen ez nem azt jelenti, hogy minden koncert alkalmával ingyen játszunk.
Email:
Redneck joe 2009. 02. 02. 11:42
Helló mindenki!
Autentikus hangzású, wild rockabilly zenekarhoz keresek szólógitárost. Budapest, vagy környéke. Ha érdekel, a többit telefonon: 06703972693
Thx
robi 2009. 01. 12. 19:57
Zenész társak keresek!
16 éves gitáros srác vagyok, egy éve komolyabban kezdtem gitározni. Zenélő társakat, gyakorló partnereket, esetleg zenekart keresek Budapest 11. kerület környékén vagy érd és könyékén. Blues és jazz világa érdekel főleg.

e-mail/msn:
Panczua 2008. 11. 06. 23:55
Dobos és basszeros kerestetik!

Hódmezővásárhely és Szeged!
Alakuló együttesbe keresünk együttműködésre
kész, komoly szándékú dobost és basszerost. Egyedi stílus,
szenvedélyes, energikus hangzásvilág, saját zenék...
Próbák Szeged vagy Hódmezővásárhely környékén
lennének. Nem vagyunk kezdők.
Várjuk jelentkezésed!
E-mail:
Vendég 2008. 09. 30. 15:37
Budapesti blues zenekar keresi férfi énekesét. Alkalmankénti fizetett fellépés, heti egy prób.
Életkor nem számít.
Bármikor hívhatsz,
tel.: 0620/911-21-85
Kupak 2008. 09. 24. 23:15
Egy 14 éves basszusgitáros zenekarát keresi, inkább jazz műfajban! (dob, zongora, basszusgitár,ének,gitár)!!
e-mail:
tel.: 06306460212 (3 után vagyok elérhető!)
Panczua 2008. 09. 09. 19:12
Dobost, gitárost, basszerost keresünk!

Alakulni kívánó együttesbe keresünk dobos,
gitáros és basszeros tagokat.
1 koncerten már túlvagyunk.
Komoly szándékú, együttműködésre hajlandó
zenészek jelentkezését várjuk.
Stílus: egy új stílus megteremtése a cél,
akár akusztikus, akár rock alapból indulva,
mindenképpen saját zenékkel.
Hely: Szeged, Makó környéke
E-mail:
Krisz 2008. 09. 08. 2:00
Zenekarunk énekesnőt keres, Stílus: smoothjazz, funky. Előadók: Molly Johnson, Silje Nergaard, Sade, Ray Charles, Morcheeba, Peter Cincotti, Jamiroquai, Diana Krall, Eliane Elias. A zenekar felállása: (ének), vokál, billentyű, szaxofon, gitár, dob, basszusgitár-bőgő. Mivel nem a megélhetésünk függ a zenéléstől, nem a pénz mindenároni hajkurászása hanem a zene szeretete a fontos !
Buzzheadz 2008. 09. 07. 18:31
Belevaló rockzenekar keresi 20-25 éves, tapasztalt, budapesti, erős hangú férfi ÉNEKESét! Előny, ha nyitott vagy minden stílusra! Irányvonal: Incubus, Faith No More, Rage Against The Machine, RHCP! Önjelölt megasztárok kíméljenek! Hívj: 06-70-9495244
Panczua 2008. 08. 13. 23:25
Metal - rock együttes alakításához keresünk:
- gitárost
- basszerost
- rappert (akár valamelyik gitáros személyében)
- dobost
Előny, ha van saját hangszered és tudsz próbákra járni Szegeden vagy környékén.
További elképzelések:
- összességében szenvedélyes zene (nem az a tipikus happy...)
- súlyos, mély, telt hangzású, torzított gitár (c hangolás már jó)
- dallamos énekszólam (fontos, hogy legyen mondanivalója)
- sok saját szám (vannak már elkészült zenéim, melyeket meg lehetne tanulni
többek közt, meg kicsit felturbózni - tudok mutatni részleteket)
Nagyon várom jelentkezésed ide:

vagy:

: Nikolett, Péter
Panczua 2008. 08. 08. 23:24
Dobost és vokalistát keresünk!

Rendszeres fellépési lehetőséggel rendelkező együttes keres
alkalmazkodóképes dobost és vokalistát. Próbák Szegeden
vagy Makón szoktak lenni, és jelenleg kávézóba való slágerzenéket
tanulunk. Emellett egyre több saját számot teszünk a műsorba,
és igyekszünk nyitni új lehetőségek felé.
Eddigi felállás: ének, 2 szinti, konga, hegedű.
Várjuk jelentkezésed ide:

Vagy ide:


Attila, Máté, István, Veronka, Panczua
Vendég 2008. 07. 29. 1:12
Zenekarunk basszusgitárost keres, Stílus: smoothjazz, funky. Előadók: Molly Johnson, Sade, Ray Charles, Morcheeba, Peter Cincotti, Jamiroquai, Diana Krall, Eliane Elias, Tom Jones A zenekar felállása: ének, vokál, billentyű, szaxofon, trombita, gitár, dob, (basszus). Mivel nem a megélhetésünk függ a zenéléstől, nem a pénz hajkurászása hanem a zene szeretete a fontos ! Email:
tandras1977 2008. 07. 27. 18:00
SZOLÓGITÁROST, BILLENTYŰST, egyben zeneszerzőtársat keresek
egyedi, igényes és átütő dalok szerzéséhez és zenekaralapításhoz.
További tagok jelentkezését is várom: basszgitár, dob posztra.
Stílus: "minden" (rock, funky, jazz, pop, blues, alter stb) kivéve: metal és gépzene!
Freedom !! :)

06 20 39 75 308
Anna 2008. 07. 24. 15:24
Hello lau!
Ismerek egy zenekart,most "indulnak";leht,hogy örülnének Neked,ha jól énekelsz!Jazzt játszanak.
Ha érdekel? írj!
Never 2008. 05. 25. 18:06
Hellóó!!
Sürgősen dobost kell találnunk! Több, mint egy éve együtt zenélő, összeszokott zenekar keres dobost, saját dobfelszereléssel, lehetőleg duplázóval rendelkező (ha nincsen az sem baj, csak mert az előző dobosunknak volt és sokat használta a saját dalokban) , lelkes, kreatív és ötletes legyen. Zenekarunk saját felszereléssel és saját próbateremmel rendelkezik, meglehetősen jó helyen, a havi bérleti díj a teremért, igen olcsó. Zenekarunk felállása gitár, bass, ének, remélhetőleg dob is!Gitárosunk 5 éve zenél, basszusgitárosunk 7 éve zenél, énekesünk 3 éve énekel. Legfőképpen saját dalainkat játszuk , zenénk stílusa sokoldalú, mivel nem törekszünk kifejezetten koppintani kedvenc zenekarainktól, ha kiváncsi vagy rá nézd meg honlapunkat a Videók menüpontban a http://www.redjack.gportal.hu-n (saját stílusra törekszünk), de feldolgozásokat is játszunk, mint pl.: Nickelback – Someday,Eric Clapton – Tears in heaven , Red Hot Chilli Peppers – Californication, Piramis – Becsület, U2 – Dancing barefoot, Guns’N’Roses – Knockin on heavens door.
ELÉRHETŐSÉGEINK:
GITÁROSUNK TELEFONSZÁMA: 0630-421-6321 (Norbi) éjjel-nappal elérhető
ÉNEKESÜNK TELEFONSZÁMA: 0620-393-7716 (Irén) délutántól elérhető
E-MAIL: (zenekar)
(gitáros – Norbi)
HONLAP: http://www.redjack.gportal.hu (ide is üzenhetsz)
tandras1977 2008. 03. 24. 20:36
SZOLÓGITÁROST és Billentyűst keresünk újonnan alakuló zenekarunkba!!
Írány: Ötletes, "igényes" rockzene, funky-s, blues-os, enyhén pop-os beütéssel,...
Jelenlegi tagok kor eloszlása: 26-tól 31-ig!
Jelentkezés:
e-mail:

tel.:
06 20 3975308
tandras1977 2008. 03. 15. 15:07
BILLENTYŰST KERESÜNK!

Billentyűst keresünk újonnan alakuló zenekarunkba!!
Írány: Ötletes, "igényes" rockzene, funky-s, blues-os beütéssel,...
Jelenlegi tagok kor eloszlása: 28-tól 31-ig!
Jelentkezés:
e-mail:

tel.:
06 20 3975308
Vendég 2008. 03. 14. 18:14
Basszusgitárost, vagy nagybőgőst keres hosszútávra (!!!) egy főleg Jazz standard-eket játszó zenekar (zongi, gitár, ének, dob). Saját próbaterem, fellépési lehetőségek vannak, már csak egy bőgős vagy basszeros kéne. heti 2 próba elvárt. , 06-20-914-55-12
Vendég 2008. 02. 09. 22:31
sziasztok én eszter vagyok 18 vées és én minden rokos zenét szeretek én még fiatal vagyok és minden buliba járok
Vendég 2008. 02. 09. 22:28
szerinte nekedis jo a zenéd
Vendég 2008. 02. 09. 22:26
szerinte nagyon jo a zenéd
Vendég 2008. 02. 09. 22:24
énekem megvan az egész albumod
tandras1977 2007. 12. 30. 15:45
Szólógitárost és basszusgitárost keresünk zenekaralapításhoz!!!
Rock, Funky, Blues, Dögös!!! :) Hívj vagy írj!!
06203975308
Nina 2007. 10. 31. 13:53
Sziasztok!

Öt éve tanulok énekelni,klasszikus vonalon kezdtem,de ma már több műfajban megtalálom a helyem...musical,operett,pop,jazz...
Ha valakit érdekel :):)
Szívesen énekelnék Barbara Streisandtól Al Jarreaun át bármit...
lau 2007. 09. 12. 16:34
Kedves Zenésztársak!

21 éves vagyok, 14 évig zongorát, 3 évig klasszikus- és 1 évig jazz-éneket tanultam. Szeretnék csatlakozni egy jazz vagy blues zenekarhoz, mint énekesnő, ahol képzett zenészek játszanak és fontos számukra a zenélés. Nagyon régi álmom, hogy egy zenekar részese lehessek, remélem tudtok segíteni a megvalósításában!
Kedvenc előadóim: Diana Krall, Norah Jones, Katie Melua, Ella Fitzgerald, Roberta Gambarini...

Várom a jelentkezőket (e-mailben)!
Laura
Vendég 2007. 08. 26. 23:40
Sziasztok!
Ír-kelta zenekarba szegedi érdekeltségű zenészeket keresek!
Ami kéne: Gitár, vagy mandolin, fuvola, hegedű, énekes esetleg harmonika, duda.
Ami van: furulya(és ének), bodhran és egyéb ütőshangszerek...
Nem baj ha kezdő vagy, légy elszánt és szeresd a zenét!
E-mail: -IRJATOK!
szkorzi 2007. 08. 23. 12:26
kossuth ! bővebben?
Vendég 2007. 07. 30. 17:57
Hali! Alakulóban lévő 4 tagú énekes csapathoz keresünk két megfelelő hangú srácot, a jazz iraányvonalát követnénk, elsősorben Miskolc környékiek jelentkezését várjuk! Ha érdekel írj az emilemre:
Vendég 2007. 07. 28. 13:06
Sziasztok mindenki,aki ide bekukkantott!
Aki szereti a hangszerét,szeret jammelni,szereti az igényes zenét,vagy szeret kellemes zenéket hallgatni(mint plö:Norah Jones,Diana Krall,Ray Charles,netalántán Quimby-t,vagy funky-t,vagy jazz-t,vagy blues-t és még sorolhatnám)ésss szeretne ilyenfélefajta zenét jácccani,azt az emberkét mi nagyon szeretnénk a zenekarunkba bevenni.Saját szövegeket,témákat adnánk ki magunkból és persze kezdetben néhány feldolgozást.Eddig vagyunk ketten két gitáros,plusz én,min búgó barna női hang,csakhogy zenekar nincs mögöttünk.Kéne nekünk dobos,kongás,gitáros,zongorista,szaxis,meg ami még szóba jöhet.Egyszóval,ha érdekelne az ötlet,keress meg a 06-30-446-73-13-as számon és keresd Lucát.Derűs estét mindenkinek!
Era 2007. 07. 24. 12:12
Kertész Erika Trió keres beugró bőgőst!

Az ideális jelölt otthon van a jazz-ben, improvizál, és beszél angolul.

Info:

http://www.erikakertesz.com
atesz 2007. 07. 23. 9:41
én any.ádat keresem
MorriganRamone 2007. 07. 12. 10:37
LÁNY AKKUSZTIKUS GITÁROST/GITÁROSOKAT KERESÜNK!

Alakulóban lévő éttermes-kávézós zenekarba keressük zenésztársainkat Esztergom és Dorog környékéről! Nem baj, ha kezdő vagy, de feltétel, hogy stabilan tudj barrét ill. barrés akkordot fogni, kottából v. tabból olvasni, a legalapvetőbb akkordokat ismerd (dúr, moll, dúr7, moll7), legyen egy minimális zenei hallásod és ritmusérzéked, ne legyél túlontúl lámpalázas, merj új dolgokba belefogni, és ha elkezdtél valamit, azt szívvel lélekkel csináld is hosszú távon. Jó ha van netes elérhetőséged.
kossuth 2007. 07. 09. 14:34
Szevasztok én szívesen játcanák egy zenekarban, minden műfajt szeretek, tudok gitáron dopon, pánsípon és skotdudán játcani.
Zenei főiskolára is jártam. Zenészi képzettségem van Ha valakit érdekel írjon.
gabesz 2007. 07. 08. 16:39
Billentyüst és dobost keresünk pest környéki zenekarba.Eddát és P.Mobilt játszunk.jelentkezzenek pest környékiek.Saját cuccal rendelkezőek.
Adri 2007. 06. 24. 8:42
Hello mindenki!

19 éves Kecskeméti leányzó vagyok aki 3éve énekel (már nem amatőr szinten).Nagyon szeretném kipróbálni magam jazz műfajban végre,mivel a hangom ehhez a műfajhoz passzolna eredendően de nem minden áron ragaszkodom hozzá...pl:alternatív zenei irányzat (Kispál+30y+Quimby+Kaukázus a mindenem) vagy világzene is érdekelne.
Ha elképzelésekről kellene nyilatkoznom akkor nagyon örülnék ha találnék olyan lelkes zenészeket akik hasonló műfajban (már)tevékenykednek vagy szeretnének együttest alapítani.

e-mail:
metalla 2007. 06. 11. 2:05
bocs az offért

METAL CLEANER
Sziasztok!
Két igényesen felszerelt, immáron légkondicionált próbaterem vár titeket
Budán a BAH csomópont közelében. Többféle Marshall-fej igény
szerint, tranzisztorostól a csövesig. Marshall, Diezel ládák különböző
basszus alapok Ampeg, Hartke stb.
Ja és új Mapex M dob.
Infó: 06202311654
MÍA 2007. 06. 08. 14:14
Dalszövegíró mesterkurzus indul szeptemberben.
Előadók: Bródy János, Fenyő Miklós, Hobo, Ganxsta Zolee, Ákos, Lukács László, Lovasi András, Müller Péter Sziámi, Novák Péter, Pataky Attila.

Bővebb infó: http://www.iroakademia.hu/dalszovegiro
szabcsa 2007. 05. 24. 22:41
Sziasztok!

Zenekart keresek! 19 éves amatőr énekeslány vagyok Nyíregyháza-Budapestről. Ha érdekellek, akkor keress!
P. Szabina (06304388878, )
Dávid 2006. 12. 27. 16:39
Hello!
Mi meg basszerost keresünk!!!!
3 éve koncertezünk, és éljük fejlődő zenei életünket, de most meg kellett válnunk a basszerosunktól. Pénzesek a fellépések! Rolling Stonest játszunk leginkább, és ezt szeretjük leginkább, de Zep számok is vannak. Repertoár most kb. 70 számból áll, de a 3 évhez képest ez kevés. Egy jól együttműködő, megbízható, 22 éves, vagy fiatalabb srác kéne!!!
Kösz!! Buék!
gibbsonn 2006. 01. 13. 16:03
Helló!
Zenekart alapítanék, vagy csatlakoznék egy már működő együtteshez!
Elsősorban blues alapokra épülő rock zenével foglalkoznék, de más is érdekel ha a fejlődés lehetősége adott!
Tatai szólógitáros vagyok, elsősorban környékbeliek jelentkezését várom!

E-mail:

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Jazz, Blues, Klasszikusok