Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Új klip a Back II Blacktől

létrehozva: 2006. 01. 20.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2006. 03. 26. 19:42
sziasztok back 2 back , nagyim nak is nagyok teccik szia baker lefagytam bocs bebe és tödbi back 2 back sztárok :)
Vivike 2006. 03. 23. 13:26
Sziasztok!
Nekem a kedvenc zenekarom a Back II Black.
Ott voltam a PECSÁ-ban is a nagy koncerten.
Nagyon jó volt és gratulálok a fiúknak.
Vendég 2006. 01. 27. 16:04
nagyon érdekelne az új dal de hol tudnám ezt meg halgatni? skacok ti hol hallotátok? léécci válaszoljon v.ki előre is kössz Marcsesz
Vendég 2006. 01. 27. 12:30
Nagyon szép ez a szám,mikor először hallottam már akkor a kedvencem lett. Nagyon megörültem hogy ebből lesz klip és kislemez, biztos szép klip lesz, a képeket elnézve. A képekről csak annyit hogy nagyon szuperek, Bence nagyon tehetséges!!! az a zongorás kép az Andrisról mikor besüt a nap... húú nagyon szép!
Vendég 2006. 01. 27. 11:02
vaker baker szar a fülhallgatóm!!!!!!!!!!!!!!!!!4
Vendég 2006. 01. 20. 22:05
Csúúúúúúúúúúcs! Imádom Őket! ... :) A Mindentől Távol az egyik kedvenc Back to Black dalom! Hallgassátok meg , iszonyat jó! Az autómárkához gratula, ha egyszer sok pénzem lesz majd megszerzem az egyiket! ;) ... És ezek az elegáns ruhák!uh ... Iszonyat jól állnak nektek! Na ezer pusza ! Dorka
fkriszta 2006. 01. 20. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek