Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Interjúk, riportok

Új arcok: Yonderboi – csodagyerek itthonról?

létrehozva: 2002. 06. 24.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Rit 2006. 08. 19. 16:41
Nekem is nagyon bejön Yonderboi....végre sikerült élőben is látnom az idén a Szigeten, ahova csak az Ő kedvéért utaztunk 400 km-t...
Rettenetesen jó volt a koncert!!!!!!!!
5 évvel ezelőtt olvastam valamit róla, miután megvettem az albumát, és már a 2.szám óriási hatással volt rám....
a második albumot ezek után kár lett volna kihagynom...

Igényes zene, kikapcsol, egyszóval YONDERBOI REMEK!!!! :-))))
Vendég 2006. 06. 05. 15:12
minden egyes száma újabb és újabb gondolatokat szül az emberben..a Splenid Isolation-nal olyat alkotott, amit magyar művész csak nagyon kevés...azt hiszem erre kellene büszkék lennünk, és nem pedig a kommersz zagyvaságot erőltetni(gondolok itt a naponta megjelenő "sztárokról")...hihetetlen érzéseket vált ki az emberből ez a zene...szóval gratulálok& várom a folytatást....és még a kedvenc rendezőmet is szereti: ) abszolút 1.számú :)
Vendég 2006. 05. 23. 19:41
yonderboi tényleg zseniális. nekem példa értékű. imádom azt a gondolatvilágot amiből két lemez összetevődik. virtuálisan kezetfogokvele, és gratulálok neki. nomeg csatlakozom az előttem szólóhoz: respect yonder :)
Vendég 2006. 01. 29. 8:53
...Yonderboi példakép lehetne a legtöbb fiatal számára... Őt nem a média tette naggyá (nem akarok különböző Mega-énekeseket felsorolni), hanem volt egy álma, amit abból valósított meg, amilye volt, és lám, mára már nemhogy M.O. de európa szerte ismert előadó-persza álltalában azok számára, akik nem a fent említett "előadókat" favorizálják... Valami ilyesmiben fogalmazódik meg nálam a kultúra, az érték... A Splendid Isolations pedig "kézzel-hallható" tárgya ennek!!!! Riszpekt Yonder
Vendég 2006. 01. 02. 11:27
Hello,Hofy vagyok! V.ki eltudná nekem küldeni Yonderboi legújjabb számának dalszövegét az álábbi címre? : Köszönöm szépen előre is :D
Vendég 2006. 01. 01. 3:29
már ugy öt éve imádom.nagyon +lepödtem,amikor mostanában +láttam a viván,ennyit fejlödött a magyar zenei ízlés?
Vendég 2005. 12. 08. 4:22
valaki aki tudja yonderboi e mail cimet segitsen rajtam! koszi! goranga:) elore is kosz
Vendég 2005. 11. 30. 13:40
Szerintem ő egy rendkívül kultúrált, értéket kedvelő srác. Messziről jött, de ki tudja hol áll meg... Drukkolok neki tiszta szívemből, ja és megveszem az új cd-jét is.
Buba
Vendég 2005. 11. 04. 21:46
YUPPY!!!Végre hallhatom a végkifejlett számot!!Hát ez csodálatos lett!!!!Mint az angyalok a mennyben!!
És én is köztük éneklek!!! :D
Vendég 2005. 06. 11. 19:34
Állati jófej!!Volt szerencsém megismerni!!!Ugyanis az egyik számában én éneklek és szerplek sok barátommal!!!Nagy zenész!!!Felnézek rá!!!Ha valaki tudja az e-mail címét adja meg!!!Lécci lécci lécci!!!

Melinda (Németh Imre Ált. Isk.)
Vendég 2005. 04. 26. 16:40
Nekem meg van az E-mail címe! Már csak angolul kéne megtanulnom!
Vendég 2004. 11. 28. 16:19
Nagyobb figyelmet is kaphatna a saját hazájában... Bár akkor lehet, elvesztené a meglévQ varázsát.
A lényeg: tehetséges, állati jó a zenéje stb.
Vendég 2004. 04. 12. 0:00
Hihetetlenül tehetséges, ráadásul még álompali is egyben...
Vendég 2003. 12. 08. 0:00
nagyon szeretném yonderboi zenéit tudna valaki segíteni hol találok ilyet?
Vendég 2003. 10. 20. 0:00
Engem az rdekelne hol lehet öt vgre löben meghalgatni.
Vendég 2002. 12. 30. 0:00
Engem az email címe érdekelne és az nincs sehol!
Vendég 2002. 11. 22. 0:00
Hihetetlen gondolatokat ébreszt a zenéjével, szerintem fantasztikus!
Vendég 2002. 08. 26. 0:00
Egyszerüen imádom ezt a srácot!
2002. 06. 24. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Interjúk, riportok