Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Yonderboi dala a Miami helyszínelőkben

létrehozva: 2006. 01. 24.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

lesipuskás 2007. 01. 15. 21:54
épp most láttam ezt a helyszínelők részt, rögtön felismertem hogy yonderboi, nagyon állat:D egyébként a las vegasi helyszínelőkben volt a száma, nem a miami-ban.....
csak így tovább yonderboi:)
jucc 2006. 07. 11. 14:17
Sziasztok!
Lehet kapni, tegnap vettem meg a Saturnban! A Splendid isolation 3594.-, a Shallow and profound pedig 4314.-. És nagyon állat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
És a DM koncert előtt oriási hangulata volt!!!!
Az agyelszívással egyetértek. Siralmas a magyar zenei élet. Szinte fáj...:0(((
Vendég 2006. 04. 19. 19:05
Hiába, erről ennyit...
Csak tudnak a magyarok is, de hogy a sok pa.... miért nem képes értékelni? Meg miért nem hordozzuk a tenyerünkön ezt a srácot? Elvégre nem kis szó, hogy mire volt képes (eddig....). Nem sok magyar előadó mondhat el magáról ennyi mindent. Na sz'al bosszantó. Ennyi.
Vendég 2006. 03. 26. 22:43
tudja vki, mikor és hol lesz a közeljövőben Yonderboi koncert?
Vendég 2006. 03. 19. 17:47
nagyon jó!!!!!!! és még az MTV is adja az 1ik számát naponta többször is :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Vendég 2006. 03. 17. 12:35
Ez a baj velünk magyarokkal!! A sok idióta ember azt hiszi, hogy a Feket Pákóból meg a Bunyós Pityuból áll a magyar zenei paletta. Erre egy szó csak: LÚZEREK!!
Itt van végre egy tehetség erre a "magyar zenei fronton" -már ha van ilyen- szarnak rá magasból, és csak egy furi, kissé különc pasinak tartják az egyébként édíí Yonderboit!! Szóval le a lúzerekkel, és éljen YONDERBOI!!!
niki
Vendég 2006. 03. 16. 1:13
Igazad van! Én sem tudom megvenni az albumokat. Lényeg, hogy a Hooligans, meg a Fekete Pákó folyik a csapból is. 100 meg 100 elismerést kaphat, akkor is csak egy alternatív csudabogár marad itthon.
Vendég 2006. 03. 13. 0:23
Fantasztikus zenét játszik. Helye a magyar könnyűzenei listák legelején kéne hogy legyen, de sajnos az ország ízlése a béka feneke alól kacsingat. Szégyen. Ha megtehetném eredetiben venném meg a lemezeit, de sajnos még nem is láttam magyar lemezboltokban.
Hova dugják őket?! Nem értem.

Agyelszívás persze az működik. Tipikus jelenség kishazánkban.
Vendég 2006. 03. 10. 13:13
igényes zene művelője a srác.bejön.
Vendég 2006. 01. 26. 15:19
imádom yonderboi-t, az új számuk is nagyon bejön, főleg a klip...
fkriszta 2006. 01. 24. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek