Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Komoly témák

UFO-k, Szellemek, Angyalok, Démonok

létrehozva: 2006. 02. 07.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

VENDÉG 2014. 10. 16. 10:05
..
Vendég 2011. 06. 28. 8:08
MIlrt kívánsz nekem szép álmokat, csak nem megfogok halni?
Vendég 2011. 06. 27. 15:08
deniell!

http://www.youtube.com/watch?v=xIvglSf0BHg
http://www.youtube.com/watch?v=fpwBGpwtJac
deniell 2011. 06. 24. 9:42
Helo mindenkinek!
Egy komoly kérdésem lenne felétek. Mért van az hogy esténként a szobámban nem tudok elaludni? még fényben sem. Amikor lefekszem és már mindenki alszik csak én nem elkezd a fejem bizseregni nem is gyengén olyan érzésem van mintha körülöttem lennének figyelnének amikor a kezem kinyujtom előre olyan mintha megfognék valamit valami furát akkor a kezem is elkezd bizseregni és fura szálakat látok magam körül amit tudok nyujtani. Nagyon megköszönném ha választ kapnék ezekre a dolgokra. Ja és álmomban egy fekete maszlag állandóan megakar ölni.
Vendég 2010. 08. 27. 17:16
Ezekkel a dolgokkal ne játszatok gyerekek. Sokan cs szeretnék meg izéke....meg én ezt meg azt csináltam meg láttam.......de nem láttatok ti semmit MÉG. És ne is lássatok. Aki szkeptikus annak cs annyit,h örüljön neki h az lehet. A démonokról meg annyit,hogy ha te megidézed,nem fog ott neked játszani,meg ilyesmi,egyszerűen kész leszel.2-3héten belül. Gondoljátok át. Szevasztok. Fecó voltam:még mindig:
Vendég 2010. 08. 27. 17:11
A fityma istene
Amiként a fitymát lemetélik, a kígyó levedli régi bőrét, a tavasz az újjászületés, frissesség, termékenység időszaka. Akiről hét bőrt lehet lehúzni, mégis élve marad, akár ember, akár sárkány, azonosul a mindenkori természettel. Nem ragaszkodik megszokott formájához, váltani tud. Ez az isten, Xipe Totec a lehúzott bőröket magára veszi. Térdig érő zöld szoknyája van, egy serlegben a megújulás magvait hordozza. Az ő ünnepén a fiatalok játékos csatákat vívtak az évszakokat megjelenítő öltözetben, s mindig a tavasz győzött. Csata után a falvakban körbejártak és ajándékokat kaptak (az isten számára). Csak ennyit a Xipe DÉMONODRÓL. Ő egy Maja Isten,de nézz utána te barom. Tértisztítás és lélek távozásra bírásával foglalkozom.Cső. Fecó voltam
Vendég 2010. 08. 05. 6:10
Helló mindenki colt vagyok olyan embereket keresek akiket érdekel mindenféle paranormális dolog.. egy kis csapatot akarok összehozni országszerte akikkel össze lehet dolgozni.. mondjuk hogy egy kutató csoportot akarok csinálni.... akit érdekel több infót adok... öszi bátran írjatok....és valaki megtudja adni guest elérhetőségét? megköszönném....hy
Vendég 2010. 06. 14. 17:17
Én Démont láttam a szobámban egyik nap de azóta minden este látom
onnan tudom hogy démon és nem szellem hogy meg gyújtotta a kezét erre csak szilárd test képes nem??
ezeket hogy lehet eltüntetni??
Vendég 2009. 12. 22. 18:37
Hát vannak, már tapasztaltam. UFO t nem de szellemet igen...
musicman87 2009. 11. 16. 16:43
Van, volt, lesz tőrödj bele nem fog zawarni és talán zenéből is jót küldenek! Én meghalgatnám mire zakatolnak univerzumból-univerzumba a Ú F Ó-k! vagy 1 szellem hogyan halgat 1általán zenét!?
Vendég 2009. 08. 04. 14:05
igen vannak ufok és szelemek mert engem márt elvittek és hát csak okositanak nem bántanak aranyosak és márt látam csészeajat de azmárt más mese
kicsiorsika 2009. 07. 23. 16:03
nem léteznek
Vendég 2009. 05. 03. 15:57
én egyszer rajzoltam az asztalnál,és nem v semmi az ágyamon.rajzoltam,és aztán egyszer hallottam , hogy megrezzent az ágyam,és ott volt a másik babám.
húúúúúúúúúúú kirázott a hideg.
Zsolt 2009. 04. 19. 20:35
Azért mert nem láttatok ufót még nem jelenti azt h nincsenek,a tényeket nem lehet semmissé tenni mert valaki szkeptikus...
Vendég 2008. 12. 05. 21:20
helo mindekinek!Én egy Déémon és szellem vadsz vagyok!Elmondom hogy léteznek vmpirokis és vérfarkasok emg minden ijesmi lény amiröl halottatok...bárki aki hisz az ijen paranormális klényekben azt kréném h irjon vissza és ha valaki ugy véli hogy a lakásában van valami akkor az irjon vissza itt!!
Vendég 2008. 11. 22. 21:01
ti ....mi láttunk már démont vagyis idéztünk meg...Mostanába folyton Xipe totec akar minket megölni...Azazel meg a pokolban van....sikeült megölnünk...nekünk ha hiszitek ha nem van valamijen képességünk még mi se tudjuk miaz...de ezek a dmonok mondták...amugy xipe totecet senkise idézze meg mert vérrre szomjazik..ezek nagyon kemény dolgok...és higgyételk el h léteznek...ahogy látezünk mi meg az állatok ugy létezhetnek ufok is am.nemhinném h csak mi lennénnk na ennyit errö...csá
Vendég 2008. 08. 25. 12:00
VACC

ezek nem léteznek pont
Vendég 2008. 01. 05. 5:54
Én nem állíttom se azt h vannak szellemek és ufók, azt sem h nincsenek, de azt tudom h amikor meghalt a papám sok furcsa dolog történt a lakásunkban, főleg h ott halt meg. Több órát feküdtt holtan a padlón, és senki otthon sem volt.
2006. 05. 24. 19:56
"UFO-k, Szellemek, Angyalok, Démonok"
Senki sem bizonyitota, hogy NEM léteznek, de azt se hogy léteznek tehát
van rá esély hogy létezzenek .........
Léna 2006. 05. 24. 10:54
A doki vok-nak üzenem.Ha nem létezik a lélek,akkor mivel magyarázza a lélek fájdalmát?Az örömöt,bánatot,szerelmet.Ha elvágod az újjad vagy belelépsz egy szegbe az fáj.De miért fáj az,ha elhagynak.Hiszen nem vágták le a karod.Mégis annyira tud fájni,hogy majd beleszakad a szíved!De miért?Ha nem lenne lelkünk,nem fájna a csalódás.
Léna 2006. 05. 24. 10:44
Nézzetek fel az égre,egy szép csillagos este.Több milliónyi csillag,bolygó,égitest,csak a mi naprendszerünkbe.És Ti azt hiszitek,hogy csak a földön van élet.Az lenne csak igazi csoda,ha csak a földön lenne élet.Az élet valamilyen formája kifejlődhetett más naprendszerben is.Ne higgyétek hogy olyan szerencsések vagyunk,hogy csak egyedül a miénk az univerzum.Meg sem érdemelnénk.
Nóci 2006. 05. 23. 22:32
Ja, van benne valami. Szerintem amire az emberek hűen azt hiszik h egy csészealj száguldott el az égen, az valójában valami katonai eszköz, vagy repülő... hallottam róla egy-két dolgot.
Vendég 2006. 05. 23. 21:17
doki vok : sztem ha léteznének ufok, szellemek , démonok, fantomok, akkor az emberek itt a fórumon is és máshol is mért mondják azt kérdö mondatban hogy : SZERINTETEK LÉTEZNEK ??? ..... láttam egyszer egy újságot ahol már Hitler idejében is boncoltak ufókat, most jön a DE , akkor mostanában az emberek mért kételkednek a jelenlétükban , ha már akkor is voltak ufok meg szellemek ...............100 szónak is egy a vége ...............sztem nem létezik egyik sem, mert akkor nem csak pár ember látta volna hanem mindenki .
Vendég 2006. 04. 01. 19:36
anyukám azt mondta hogy egy angyal vagyok. de az már k*rva régen volt.
Vendég 2006. 03. 04. 15:21
dick...
Vendég 2006. 03. 03. 14:59
koczán norbi egy bagoly
Vendég 2006. 03. 03. 14:57
hát fiuk én nem tom szánalmasok vagytok
láttatok már ufot????????????????????????????????
nektek beüzésetek van
nyomjatok le a kapszlit
Vendég 2006. 03. 03. 12:22
Milyen kép?
Vendég 2006. 02. 26. 21:27
Nekem van egy képem ami nagyon durva mai napig se tom mia az.e-mail cimem: msn: jelentkezetek és mutatom a képet
Vendég 2006. 02. 26. 21:27
Nekem van egy képem ami nagyon durva mai napig se tom mia az.e-mail cimem: msn: jelentkezetek és mutatom a képet
Vendég 2006. 02. 16. 16:04
Én ufo vagyok, csak titkolom.
Vendég 2006. 02. 15. 21:26
szerintem létezik földönkívüli,és szellemek is léteznek,habár én egyikkel sem találkoztam!(még jó)de azért nem kell mindjárt egy ufo-ra gondolni ha valaki egy fénylö csiilagot vagy müholdat lát.
Vendég 2006. 02. 12. 11:44
melegek is vannak köztük?????
Vendég 2006. 02. 12. 11:36
Angyalok sztem vannak
Na nem szárnnyal meg ilyenek
A földön élő emberek is lehetnek angyalok, csak ezeket BARÁTOKNAK hívjuk

Lehet, hogy ezt hülyesésnek tartjátok, de szerintem ez így van
De ilyen ufókban és démonokban nem tudok hinni, de nem is akarok hinni
Nekem így jó.
Vendég 2006. 02. 11. 15:54
hülyeség
Max 2006. 02. 11. 15:24
Szerintem forduljatok orvoshoz. Nagyon jó antihallucinogén gyógyszereket gyártanak manapság.
Vendég 2006. 02. 11. 12:14
sziasztok!!én nem tom hogy van ez de nekem a tesóm látja őket és érzi őket és néha fél is tőlük!!nagyon rossz érzés ez az egész minden este látni a halottakat bár ufót nem látot! én nem azt mondom hogy ez hülyeség de bocsánat mindenkinek nem egoista vagyok de akkor sem tudok hinni az ufókban!!!a szelemekben hiszek bár még nem látam őket és nem hallotam a hanjukat lehet hogy nem is szeretném de érzem akkor is őket néha!!!lehet hogy ez sokak számára fura de csak az tud benne hinnia ki érzi őket akik (emberek)jelet kapnak a szellemektől higgyetek nekem!!ez az igaság na cuppp mindenkinek szivi
Vendég 2006. 02. 10. 17:17
szerintem is léteznek /asszem már tapasztaltam/ Csövi Szasza!!
Vendég 2006. 02. 09. 12:52
Persze hogy fizikai képtelenség a velük való találkozás, az cseppet sem zavar, mi?

Te is azoknak a táborába tartozol, akik nem tudnak megkülömböztetni egy műholdat egy ufótól.
Vendég 2006. 02. 09. 11:39
Hello!

Csak az önző emberek hiszik azt, hogy egyedül vagyunk. UFO-t én is láttam már és mondhatom félelmetes érzés volt. Ugyhogy aki eddig nem hitt az ezután sem fog még, ha egy csapat idegen jön le a Földre és egyesével kezetfog velük.
Hello Mindenki
Edina329
Max 2006. 02. 08. 17:49
Ja, a múltkor, amikor elszívtam egy jointot a dizsiböl jövet, én is mintha láttam volna valamit.
Vendég 2006. 02. 08. 16:02
ufók márpedig léteznek!Én találkoztam velük. nik
Vercsi 2006. 02. 08. 15:13
Sziasztok!
A témához kapcsolódóan annyit...márpedig léteznek...
és itt élnek körülöttünk!!!
Tapasztaltam és láttam...
Vendég 2006. 02. 08. 13:19
Ők léteznek és jönnnek
Max 2006. 02. 07. 15:15
Szerintem ezek mind olcsó játékok hülyegyerekeknek.
Ads 2006. 02. 07. 2:23
Szerintetek???

Fórum » DÜHÖNGŐ » Komoly témák