Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Beszótá'? Ne szójjá' be!

Bazár

létrehozva: 2006. 02. 10.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2006. 02. 27. 17:16
Ugrálós csicska futára vagyok egy szexshopnak,
Szállítom a vibriket, melyeket majd leszopnak
Házhozviszek én mindent, műfa.szt, bilincset,
Elviszem, ami a szexben még nincs meg,
Szájpecket, szemmaszkot, nyakörvet,
De van itt 20 dekás csomagban fa.szszőr meg
Kiszart tarhonya, esetleg erotikus kényszerzubbony,
Kormorán álarc, tele van műfasszal a furgonom,
Bevallom, én is latex szexuális-fűzőben járok,
Eszterlánc szexruhám is van, munkámra sok időt rászánok
Herebilincs és férfitanga van rajtam
És Bagira erélyöv, asszem, megbuzultam,
Kakiszexelő vénkurváknak gázmaszkot szállítok,
Vannak turhaszexes dvd-jim, nem, én nem ámítok,
Rohamsisakban szeretném kipróbáni egyszer
Egy kémiaszertárban, ahol van sok vegyszer
Vendég 2006. 02. 25. 22:27
maxikám, verseskötetem gyarapodott:

Nem csak mondom, hogy gengszter vagyok, úgy is élek,
Légpisztolyom is van, ha valaki meglát, kijön belőle a széklet.
Kisköcs.ögök, nagypályás vagyok, nagyban nyomom az ipart,
De sajnos náthás vagyok, tehát respawnol az orromban a fika.

---

Selyemfiú vagyok, öregasszonyoknak baszok
Állandóan epilált mindenem, szeretnek a vén barmok,
Főleg azt, ha nyalom az elkorcsosult száraz picsájukat,
De azt is komálják, ha tejjel eszem a fikájukat.

---

Nőgyógyász vagyok, kukkolom az beteg puncikat,
Arra izgulok fel, ha a kliens aranyere 10 uncia
Vastag, azt szoktam tapogatni, gázálarcban nyalogatni,
Felizgat a klórszagú hüvelyváladék,
Főleg a kankóval egybekötött származék,
Beteg állat vagyok, én is tudom,
Néha a krémes szarral kent pinákat is dugom.

---

Verébfost szoktam takarítani a Fő Utcán,
Minimálbérért dolgozok, otthonom buckán
Van, igaz néha meg is eszem a verébszart,
Nagyon ízletes, bár jobb szeretem a lepényhalt,
Annak is a fosókáját, akció közben
Nagyon szeretem, ha az arcomra röttyent.
Vendég 2006. 02. 11. 16:09
mézzel bekent sörszagú ánusz
Vendég 2006. 02. 10. 21:27
eladó megfagyott hajéktalanokról leborotvált lábszőr és seggszőr.
Max 2006. 02. 10. 20:31
Mind megveszem!
orgasmAddict 2006. 02. 10. 17:20
Sziasztok, van pár eladó cuccom a raktáron, hátha érdekelnének Titeket is! Kezdjünk is bele:


Eladó egy csótányánusz-szőrmebunda.

Eladó egy csótányánusz-szőrből készült bundakabát. Több tízezer, lefejtett
királycsótány bütykös ánuszából kinyert, értékes, nagy respektációs szőrmebunda eladó, rendkívül alacsony, olcsó áron, egyenesen a szabadkai piacból csempészve. A bunda rendkívül érdes, koltbársonyhoz hasonló anyagú, többezer csótány ánusza bánta, mire készen lett, és most eladó csak Önnek.

------------------------------------------------------------------------

Eladó egy felismerhetetlenségig összefosott alsógatya.

Eladó egy felismerhetetlenségig összefosott alsógatya. A gatya forró napon
fénytörő képességgel hat, ugyanis a réteg fos elkergeti a fényt a fosszagával, így a beszorult fénymolekulákat agyonbasszák a fosatomok. Ezenkívül az alsónadrág alkalmas 4,5 esetleg 6 baráti társasággal való ünnepélyes fosevésre is.

-----------------------------------------------------------------------

Eladó egy húgycsőköszvényes, ondósejt-rezonanciás, candidagombával fertőzött, elszuvasodott makkú fiatalember ágytálja.

Eladó egy húgycsőköszvényes, ondósejt-rezonanciás, candidagombával fertőzött, elszuvasodott makkú fiatalember rozsdásodásig pisált ágytálja. A tál sok egyéb kedvező tulajdonsága mellett alkalmas arra, hogy a 9.-ről előre megfontolt szándékkal, suttyomban fejbebasszunk vele egy idős nénit. Emellett enni is lehet belőle, sőt, még belepisálni is, de legjobb ezt a két dolgot fordított sorrendben űzni. A tál tökéletes szórakozást nyújt fiatalnak és idősnek egyaránt, legjobb családi móka, amikor az nagypapa belehúgyozik a tálba, és a mandínerrel kifröcsögő pisát a kisded a szájával próbálja az áltálon belül tartani. Minden egyes kifreccsent csepp után a ki kell innia a tálat, és gargalizálni a húggyal, majd visszaokádni, a maradékot kipisálni, és együtt meginni a két hozzávalót.

Eladó egy lengőkaros (balancier) atmoszferikus nyomású, dugattyús gőzgép.

Eladó egy lengőkaros (balancier) atmoszferikus nyomású, dugattyús gőzgép. A gőzgép külső felépítése leginkább egy megfosott ánuszkatéterre emlékeztet, de sajnos annak nem lehet használni, viszont alkalmas egy életrekelt, benedvesedett pinaként (igen bazmeg) is, mert a tetejéből kinyíló, nem túl vékony, nem is vastag csövön kiáramló meleg gőzzel átitatott, szenesedett, fugázott lukat be lehet tömni, természetesen fallosszal is. De mi gondoltunk a lányokra is, ezért a gép rezonanciás lengőkarát lehet használni csiklóingerlésre is, de természetesen ánusztágításra is alkalmatos. De hagyjuk ezt a szexuális advertisementet, komolyabb markentinges vagyok annál, hogy itt leragadjak. A gőzgépnek van egy fogaskereke, amit kézzel hajtva, vagy akár olajjal működtetve forog, ezt be lehet szorítani az ember torkába, esetleg a szívbillentyűi közé, vagy akár a gyomrát felmetszve a vékonybelébe is, természetesen vallatásnál jön ez jól, de elmebeteg szadista csibészeknek is. A
gőzgép karimáit természetesen egyenként fel lehet dugni is magunknak. A masina irányváltó-műszere hasonlít egy asztma elleni eszközre, viszont a sípja
összetéveszthetetlenül egy műbránerre asszociáltat. A gőzgép bal alsó oldalán egy minitükröt tartalmaz, amelyet a lengőkaron használva egy mini-végbéltükröző készüléket nyerünk, forraszvége pedig végbélepillálásra is alkalmatos.

--------------------------------------------------------------------------

Eladó egy rotációs végbélkúp. A kúp alkalmas a szarást elősegítése mellett ánusztágításra, illetve anális örömök deliverálására is, mindamellett rendkívül finom nyalókaként használva, főleg a seggfelhasználás után. Ezek mellett jól hat csíkokra felvágva beszippantva is.

----------------------------------------------------------------------------

Eladó magnóra felvett tintahal párzási hangok.

Eladó egy audiovizuálisan újrakevert, THX-es hangminoségu
5.1-es magyar Dolby DD-s párzási hangok, ami fa.szverés
közben nagyon izgatólag tud hatni, de speciel vasárnapi
ebéd közben is nagyon impresszív, ugyanis olyan élményt
nyújt, mintha egy savas seprunyéllel basznának májba.

------------------------------------------------------------------------------

Eladó egy rakás szar.

Eladó 500 cm3 kutyaszar a Pöcörnyés falu leggondosabb módszerrel kiválogatott kóborkutyáinak repertoárjából. A rakás tartalmaz folyós szart, és fröccsöntött fost is, emellett barna színű fosgedványt, és cseppszerű béllét is. A fiáker szar ára 543532 forint.

Fórum » DÜHÖNGŐ » Beszótá'? Ne szójjá' be!