Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Interjúk, riportok

TOTO

létrehozva: 2002. 06. 24.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

drumskit100 2017. 06. 27. 22:28
"Mr. Simon Phillips ( akivel a következő számban közlünk hosszabb interjút)" ...
Ez a beígért interjú akkor most hol is található? :)
metallady 2008. 01. 23. 19:05
Sziasztok!!!!

De rég írtak már ebbe a topikba! Pörgessük már fel 1 kicsit!! Hová lettek a Toto-rajongók? Tudja vki honnan tölthetnék le Toto-kottákat?(Idáig csak az Africát találtam meg, a többit már égre-földre kerestem, de nem találtam) :(
Vendég 2005. 12. 29. 12:28
Már nem tudom pontosan melyik évben volt amikor a TOTO a "pecsa"-ban játszot. (talán 2000) Nagyon sajnáltam, hogy a hangosítással sikerült elrontani az élményt. Jó lenne egyszer látni őket megint, úgy, hogy nem a multimedia hangosít!!!!
Vendég 2005. 11. 15. 12:37
Nálunk az egész család nagy Toto-rajongó!!
Főként a hároméves kislányom(ez most komoly!!)
Steve Lukather-t "nem jó hajú bácsinak" hívja, ugyanis
van egy koncertfilmünk 91-ből, és ott még hosszú loboncos haja van. Képes 2x-3x is végignézni!
Kedvenc száma a Rosana. Van ízlése!
Nem tudja valaki mikor jönnek legközelebb Budapestre?
Vendég 2004. 07. 23. 0:00
A Toto nagyon-nagyon szuper zenekar, a szomorú az, hogy kevesen ismerik igazán.
Szívesen elmennék a koncertjükre.
Vendég 2004. 07. 10. 0:00
Örülök, hogy egyre többen hódolnak ennek a csodálatos együttesnek!
Vendég 2004. 01. 24. 0:00
A TOTO a legeslegkalasszabb együttes!
Remélem nemsokára Magyarországra is eljönnek!
TX 2003. 10. 08. 0:00
Ez a koncert tényleg nagyon "állat" volt még a hátsó sorokból is! Sokat jártam a magyar "Jeff Porcaro emlékzenekar" koncertjeire, ahol egy alkalommal szerencsém volt élőben és közelről látni Steve Lukather-t. Az élmény leírhatatlan!
Vendég 2002. 10. 15. 0:00
Ott voltam az első sorokban, Bobby Kimball közvetlenül az arcomba ordibálta a Hold The Line-t és az Africát! Nagyon állat volt!

Attis
2002. 06. 24. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Interjúk, riportok