Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Drum'n'Bass, Breakbeat, Electro

Hyperspace

létrehozva: 2006. 02. 22.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

VENDÉG 2014. 01. 10. 16:48
JÓ!
VENDÉG 2013. 10. 21. 15:33
NAGYON JÓ!
synko 2009. 03. 14. 10:52
hello!

EZt nézzétek meg légyszi, zene!:D

http://www.hallgass.hu/zenekarok/asgard
Transporter 2009. 01. 07. 10:58
A soundhead.hu fórumján már láttam az új 2009-es line upot: Anthony Rother, Hell, Adam Beyer, The Advent, stb.
Fincsi lesz annyi szent!
white 2007. 01. 29. 13:24
most lesz hyper április 28-án..
azisz 2007. 01. 08. 10:38
csá Melesse!
Ha nem ragaszkodsz a hyperspace elnevezéshez de a techno érdekel akkor látogass meg 1 technofestival rendezvényt, csinálnak többnapos party-t is ás a zene olyan ami régen volt complexben. sztem az events hall-os bulik már nem az igaziak, kicsit lágyabb zenét játszanak mint anno a hyperre jellemző volt. itt értesülhetsz a partykról: technofestival.com

ajánlom mindenkinek ;-)
sinell 2006. 08. 13. 18:29
Szia Melesse!

regisztráltam, én írtam korábban neked a hyperspace-kről. szóval mostanában jó a Sziget,ott is pl Hernan Cattaneo.
amire én most nagyon készülök, és már évek óta nem hagytuk ki, az a Parádé bónusz, bár az egész nem a régi már, viszont lesz valaki, aki miatt érdemes ott lenni, és ő Szatoshi T. ő játsza szerintem az egyik legszínvonalasabb progit a világon, bár a műfajnak hálistennek sok tehetséges követője van, köztük magyar zenészek is. még sosem hallottam élőben, úgyhogy nagyon kíváncsi vagyok rá.
az emailcímem:
Melesse 2006. 06. 19. 8:18
Szervusz Kedves Névtelen! :)
Köszi a tájékoztatást, de az utóbbi egy hónapban (?) nem sok időm volt ide látogatni, így az üzeneted is csak most jutott el hozzám. Ebből következik az is, hogy nem voltam ott a Citadellán sem... Mindegy, majd egyszer...
A kapcsolatot pedig szivesen felvenném veled :)
Üdvözlettel: Melesse :)
Vendég 2006. 05. 13. 9:41
szia Melesse!
megvolt az utolsó hyperspace is, nagyon jót buliztunk, bár fanyalognék is egy kicsit..
Johannes Heil olyan zenét küldött, amitől totál bepörögtem ilyen minőségű minimalt én még csak R. Hawtin-tól hallottam. aztán jött a jó öreg Sven, aki szétvágott mindenkit, a legújabb albumával-Sound of the 6th season- amiben azért van némi progi, és minimal is, az elektro-s alapon felül. nagyon jó volt, sőt szuper, de a végére annyira elitta-elkólázta az agyát, hogy alig állt a lábán, nem látta a keverőpultot, aminek következtében az utolsó egy órában nem is kevert. ez azért eléggé fontos lett volna -egy záróbuli esetében kiváltképp..
de ajánlom figyelmedbe egy korábbi zenéjét, aminek a címe:Sound of the 4th season. egyébként ennek a sorozatnak minden darabja figyelemre méltó, abszolút követi-vagy meghatározza?-a techno zenei változásait..
ha gondolod, és fel tudjuk venni a kapcsolatot, szívesen elküldöm neked egy-két darabját.
van viszont új buli!!!
a neve Plastic, és június harmadikán lesz a Citadellán. a plakátot elnézve erősen hyper-feeling, csak kisebb, és más a neve meg a helyszíne. bár lehet ez csak amiatt tűnik így, mert HotX-a deadcode feje- ugyanazzal a grafikusgárdával csináltatja a plakátot, mint a hypereseket, és nem sikerült még elszakadni.
mindegy, azért kíváncsian várjuk, és ha van kedved, meg lehetőséged, gyere el:)
Balage 2006. 04. 25. 17:46
Hali!

Nemtom, hogy jó helyre írok, előre is bocsi!

A segítségeteket szeretném kérni, 1 régi számot keresek, ami anno az egyik Hyperen volt. Kisvideó van róla, abból vágtam ki. A hangja rettenetes, nem értek ahhoz hogy hogyan lehet javítani rajta.
Akinek van 1 kis ideje, segíthetne hogy mi a szám címe. Vagy esetleg 1 linket, hogy hol tudnám megkérdezni, vagy a javításán.:))
Előre is thx!

http://hyper.uw.hu/HyperSpace_03.10.11_Johannes_Heil_jo_kicsi.mp3
Melesse 2006. 04. 24. 12:22
Szia sinell! :) Örültem a hozzászólásodnak, jó sok használható info van benne, még egyszer tenx (
Vendég 2006. 04. 21. 10:20
Már ne írjatok, elbújdostam.
Vendég 2006. 04. 20. 8:24
Na ja a másik meg, hogy hidd el, hogy itt nem mindenki "szakmunkásképzős hülyegyerekek"... Amúgy teljes mértékben az alattamlévőnek adok igazat!!!
--ezt bebuktad---
Vendég 2006. 04. 19. 20:01
Kedves 2006-04-19 11:20:34!

felvetésed jogos, de ne sértegess senkit. amúgy "szakmunkásképzős hülyegyerekek" építik a házadat, szerelik az autód, sütik a kenyeret, amit reggelente a képedbe pakolsz. úgyhogy hátrébb az agarakkal..
Vendég 2006. 04. 19. 11:20
Igen, szerintem is nekem nehéz a felfogásom.
Nagyon szégyellem is magam miatta.
Majd elbújdosom egy olyan helyre ahol nem szakmunkásképzős hülyegyerekek beszélgetnek egymással.
Vendég 2006. 04. 19. 11:15
jó...már kezdett unalmas lenni, olyan vagy mint egy papagáj. Neked nehéz a felfogásod... mindenki olyan szavakat használ amilyet akar.. és ha ez neked nem tetszik akkor ez van! Nem miattad fogják megváltoztatni.
Másik hogy nem csak a tizenévesek használnak ilyen szavakat ami neked nem tetszik.... szóval inkább maradjunk a témánál!
Vendég 2006. 04. 19. 7:44
Igenis visszaveszek, sőt elnézést kérek, hogy ilyen korcs a mai fiatalok szóhasználata és szóvá mertem tenni.
Vendég 2006. 04. 18. 14:06
Guest
2006-04-12 09:13:42----->de nagy a fejed! Vegyél vissza magadból! Kösziiii
Vendég 2006. 04. 17. 11:31
szia Melesse!
az előbb rosszul írtam le az egyik oldal nevét:soundhead.hu
egyébként magára valamit is adó partyzó nem él olyan kifejezésekkel, hogy "hyperes" mert ez röhejes..
aki nem arcolásból, divatból hallgat ilyen zenét, az nyitott mindenre, több rendezvényre is elmegy-már ha megteheti- így kialakul egyfajta zenei ízlése, és ezután már nem rendezvényt, hanem dj-t választ, és azoknak a bulijaira jár. persze minden rendezvénysorozatnak megvan a maga hangulata, ami nincs máshol, és lehet szeretni, vagy nem szeretni azokat, így sokan minden Hyperspace-n ott vannak, de az, hogy valaki "hyperes" tényleg nagyon szánalmasan hangzik. :))mondjuk számomra ellenszenves, ha valaki tesz arra, hogy ki zenél,
csak megy, zúz, arcol, brrrrrrrrr.
a Hollandiában megrendezett Innercity, vagy a Biosphere, vagy a Gazometer is egy ilyen partysorozat, és mindegyik más-más hangulattal bír.
persze vannak olyan rendezvények, amik kifejezetten csak egy stílusra építenek-hívnak fellépőket, pl. hard techno, ahol elektro, vagy egyéb vállfaj dj-it nem is hallhatod, és talán itt érthető, ha valaki folyamatos ragaszkodik egy rendezvényhez.
ezzel szemben a deadcode inkább ízléskövető politikát folytatott a hyperekkel kapcsolatban, szóval a zenei irányzatok térhódítását követve hívtak dj-ket.
mostanában az elektro, és a minimal került előtérbe, így ennek megfelelően S. Väth, az egyik techno-ősatya:) fog zenélni, valmint J. Heil, akit eléggét ígéretesnek tartanak a hozzáértők.
Egyébként nem messze van Kecel, és ott a Club Coronában nagyon-nagyon jó partyk szoktak lenni, világhírű dj-kkel.
Vendég 2006. 04. 17. 10:49
Szia Melesse!
A következő, egyben utolsó Hyperspace április 22-n lesz a Bedben. Sven Väth lesz a vendég dj, valamint J. Heil. Nagyon jó kell legyen ez a buli, ha már vége:)
Én kb három éve járok techno-rendezvényekre, nem csak hs-re, sokfelé az országban. Ha ilyesmikről akarsz több infromációt, menj a deadcode.hu, vagy a sondhead.hu oldalakra.
szia:sinell
Vendég 2006. 04. 12. 9:13
Nem hiszem el, de tényleg!
Nehéz fefogni, hogy mi sem gondoltuk azt, baszki?
Egyszerűen csak egy pluszt ad a dolognak, a nevetségessége mellett.

Tényleg rohadt lassúagyúak vagytok.
Tudom jól, hogy itt nálunk nem az angol értelmében használják (már aki), egyszerűen és szimplán szánalmas.
Hányszor írjam még le, hogy felfogja mindenki?
Melesse 2006. 04. 12. 9:06
Húha... úgy néz ki, jobban teszem, ha vigyázok a számra, mert itt olyan kritikus a társaság, hogy 2x is át kell gondolnom, mit írok.
Az én véleményem a témátokkal kapcsolatban: épp elég nagy baj már az is, hogy ennyi idegen szó költözött be a magyarba, de a legnagyobb gond mégis az, hogy ilyeneken kell vitázni. Mindenkinek szuvenír joga eldönteni, hogy hogyan beszél, mit mond. Nekem soha nem jutott volna eszembe rögtön azt feltételezni, hogy az illető trágárkodni akar, pedig angolos vagyok jó ideje. Aki nem veszi a lapot, az vessen magára.
Vendég 2006. 04. 06. 7:39
Nekem meg az esik jól, hogy szánalmasnak tekintem ezt a fajta "üdvözlést".
Vendég 2006. 04. 06. 7:30
1. -nem tartozom a tini korosztályba már........
2. -te meg lehurrogtál egy ismeretlen embert...
3. -ha neki ez jólesik hogy így köszön akkor ez van, ez az ő dolga, meg akinek szánta...
Vendég 2006. 04. 05. 21:36
Ó, bocs, pocidra.
Vendég 2006. 04. 05. 21:32
Te tényleg nem fogod fel, ugye?
Nevetséges, szánalmas, stb.
Az angol jelentése már csak egy kis pluszt ad a dolognak.
Az elferdült tini agyatok, az valami fantasztikus.
Egy teljesen ismeretlen emberhez hozzászól 3 mondatban és így köszön el tőle.
Szerinted normális baszki?
Az utcán megkérdezed az időt és utána "pussy a hasadra"?
Vendég 2006. 04. 05. 17:56
És akkor mi van ha így írják???? szerintem nem sokan gondolnak rögtön az angol jelentésre te agyas...
Vendég 2006. 04. 05. 15:28
Jé, tényleg szokták így írni?
Baszki pont az a baj, hogy szokták, nem érted mi?
Vendég 2006. 04. 05. 10:49
brigichan folyamatosan kötözködik mindenkivel (láttam már a többi fórumon is...)! Szerintem nem az angol jelentésű pussy-ra gondolt az illető aki írta.... egyszerűen csak a puszi-t írta másképp, tudod mostanában sok helyen két s-el és y-al írják.... nem gondolnak rögtön a dolgok mögé, csak egyszerűen így terjedt el több helyen.. Ettől még nem gyökér az aki így írja, inkább az a furi aki másnak érti (pl. Te)...
Csak jogtalannak éreztem a másik lehurrogását, részemről ennyi, térjünk vissza a hyperhez!
Vendég 2006. 03. 31. 7:54
Most már mindegy, szégyenében és bánatában örökre elbújdosott a stroboszkópok és mélynyomók rejtélyes és sötét erdejébe.
Vendég 2006. 03. 18. 14:14
Melesse, a hyper először is nem 1 stílus. A Hyperspace egy rendezvénysorozat, mely idén lép 10. életévébe. Az egész dolog Sopronban kezdődött. Onnan nőtte ki magát, s így költözött pl.: a Patex-be, majd Patex 2-be, onnan Szentendrére a Complexbe, s most pedig Events Hall. Az április 22-i buli kivétel lesz ez alól, mivel 22-én az EH már foglalt ( Studio ), ezért a szervezők úgy döntöttek, h egy limitált, 1500 férőhelyes bulit szerveznek a BED-be. Fellépők: Sven Väth, Johannes Heil, Hot x, Coyote, Igor Do'urden. Nah, bye
Melesse 2006. 03. 08. 9:03
Sziasztok! Szomorúan látom, hogy a témánál maradtunk... a tiéteknél. A fórum - egy-két hozzászólástól eltekintve - mindenről szól, csak a hyperről és a zenéről nem.

Kedves McCoy! Köszönöm a hozzászólásodat :). Az nem baj, ha nem vagy ,,csak" hyperes, én is mindenevő vagyok, csak ez is érdekel. Szóval, ha van kedved, írj nyugodtan! :)
Vendég 2006. 03. 05. 11:58
Hagyd, brigichan, lehet tényleg egy puncit kíván a hasára.
Vendég 2006. 03. 05. 11:22
Te se tudsz írni "szleg" ari ugye?
brigichan 2006. 03. 01. 13:27
"Nem vagyok gyökér, és szánalmas sem te viszont lekezelő vagy és az a szánalmas hogy bántod a kissebbet. ahhogy látom te nem szereted a ghipert szóval menny a ............. gondolom a Bódi Guszti bejön mi?"

Mi van veled, ember? Látom, te is a fejedre estél...
Bántom a kisebbet? Tanuljon meg írni, addig meg hallgasson! Csajok olyanokat üzengetnek egymásnak, hogy pussy a hasadra, és hasonlók - és azt se tudják, hogy a pussy angol szleg a női nemi szervre. EZ a szánalmas, hogy valaki ostoba módon divatol ilyen idióta köszönésekkel.
Vendég 2006. 02. 28. 20:20
Én nem vagyok nagy Hyperspace (techno) rajongó, de van egy ismerősőm aki viszont ízig-vérig az:)
Már "régi motoros".
Majd tudatom vele:)

McCoy
Melesse 2006. 02. 27. 9:08
Sziasztok! Szeretmém, ha ez az oldal nem arról szólna, hogy hogyan kritizáljuk egymást; nem ezért indítottam. Hyperes ismerősöket keresek! Chat, egynek jó, csak itt sem a fősuliról sem pedig a koliból nem elérhető. Ezért godoltam, hogy egy ilyen fórumon szerencsével járhatok.
Vendég 2006. 02. 24. 16:21
Szentendrén szoktak nagy bulik lenni de chaten nagyon sok hiperes van! szia
Vendég 2006. 02. 24. 16:19
Nem vagyok gyökér, és szánalmas sem te viszont lekezelő vagy és az a szánalmas hogy bántod a kissebbet. ahhogy látom te nem szereted a ghipert szóval menny a ............. gondolom a Bódi Guszti bejön mi? Ő adhatna puszit a hasadra ugye?
brigichan 2006. 02. 24. 9:17
Ugye milyen bájos, hogy az emberek így köszönnek el egymástól, NEM IS TUDVA, mekkora baromságot írnak? SZÁNALMAS!
Amin még röhögni szoktam, az a "cupp"... Gyökerek. :)))
Vendég 2006. 02. 23. 17:29
"Pussy a pocidra"
Szerencsétlen...
Vendég 2006. 02. 22. 19:00
Hello mindenkinek! Hiper az csak jó lehet! nagyon szeretem ezt a zenét, király a buli is! pussy a pocidra :-) Barbie
Melesse 2006. 02. 22. 11:11
Sziasztok!
Én Melesse vagyok Kecskemétről, és az imént bukkantam rá egy régebbi fórumra, amelyben heves vita folyt a rock és a hyper között. Igazából nem a vita érdekelt, mert szerintem két egymástól ennyire messze álló stílusról kár vitázni, sokkal inkább a stílus érdekelne. Én még csak most ismerkedem vele, így nehezen találok olyan ismerősöket, akiket ez (is) érdekel. Pl. gőzöm sincs hol tartanak ilyen bulikat. Ha tudtok, segítsetek! :) Előre is tenx!

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Drum'n'Bass, Breakbeat, Electro