Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Keres-Kínál

******Basszusgitárost Keresünk ******

létrehozva: 2006. 03. 01.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

TETE 2015. 07. 23. 23:37
Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : email címen!
Nyuszyka 2012. 08. 11. 20:37
Sziasztok!Zenésztársakat keresek Pécsett vagy környékén...Én basszusgitáron játszom/tanulgatok....Ha kezdő vagy az nem gond-én sem vagyok profi :D Rock/Punk/Goth zenét szeretem nagyon..PL:Tankcsapda,Volbeat,Whitin Temptation,Sonata Arctica,Pokolgép stb...Várom a jelentkezéseket...
jelentkezni/érdeklődni: emailen lehet...
Bali 2012. 04. 22. 21:27
Sziasztok!

Keresünk basszerost.

Angol dalokról lenne szó, pl. Bruce Springsteen, és más előadók, pl. country műfajban, de a dalok átdolgozva már popzeneként hangzanak.

Ezeket kezdtük többek között pl feldolgozni:
http://www.youtube.com/watch?v=AWjzCFAAaw0
http://www.youtube.com/watch?v=roqhd3yG3Qk
http://www.youtube.com/watch?v=LIgcBBxjgwE

Ezen kívül készülnek lassanként saját dalok is..

Jelenlegi felállás: gitár-ének, billentyűs, szólógitár
Próbák: 3. kerületen belül lennének.

Elsősorban Olyan embert keresünk aki:

+Nem ebből akar pénzt keresni, nem profi mert mi sem vagyunk azok. (A zenekar is csak most indult, még nem volt fellépése sem)

+Nem tartja unalmasnak, ha végig egyszerű kíséretet kell biztosítania.

+Vannak ötletei amivel hozzájárul a számokhoz, illetve saját saját szólamát ki tudja találni.

+18-35 év közötti.

+Ráér heti 1 esetenként 2 próbára - (ehhez nem hátrány ha III. kerülethez közel lakik - bár ez nem feltétel)


Ha úgy érzed érdekelne a dolog írj:
jazzbalko kukac gmail pont com címre!
Vendég 2012. 02. 28. 14:29
Sziasztok!Zenésztársakat keresek Pécsett vagy környékén...Én basszusgitáron Játszom/tanulgatok....Ha kezdő vagy az nem gond-én sem vagyok profi :P Rock/Punk zenét szeretem nagyon..Példaképem a Tankcsapda...Várom a jelentkezéseket...Főleg srácokét a lányokat nem birom nagyon és nem is jövök ki velük-utálom a hisztijüket és a nyavajgásukat :P
jelentkezni/érdeklődni:
emailen lehet...
Vendég 2012. 02. 21. 22:53
Kedves basszusgitárosok!

Budapesti, alakuló Jazz/Funk trió vagyunk, akik harmadik tagjukat keresik.
A felállás: Billentyűs, dobos és basszusgitáros lenne.
Képzett, 17-20 év közti zenészek jelentkezését várjuk elsősorban.
A komolyság alapfeltétel!
A következő elérhetőségeken kereshettek meg minket:
Tel.: +36706063375
E-mail:
Vendég 2012. 02. 20. 11:41
Sziasztok!Zenésztársakat keresek Pécsett vagy környékén...Én basszusgitáron Játszom/tanulgatok....Ha kezdő vagy az nem gond-én sem vagyok profi :P Rock/Punk zenét szeretem nagyon..Példaképem a Tankcsapda...Várom a jelentkezéseket...Főleg srácokét a lányokat nem birom nagyon és nem is jövök ki velük-utálom a hisztijüket és a nyavajgásukat :P
jelentkezni/érdeklődni: emailen lehet...
Vendég 2011. 11. 08. 14:45
"Power-pop" stílusú zenekar keresi Szóló és Basszusgitárosát!

A zenei irányvonal Foo Fighters!
Várom a tagok jelentkezését a következő posztokra:
basszusgitár, szólógitár!

Jelentkezésedet küld a e-mail címre!
Vendég 2011. 03. 13. 17:59
Sziasztok!

Hajdúböszörményi haladó rock zenekar basszusgitárost keres. Játszunk saját számokat illetve feldolgozásokat is például: Deep Purple, Black Sabbath, P-mobil, Hooligans stb. Ha érdekel a dolog vagy kérdésed van a zenével vagy a zenekarral kapcsolatban akkor hívj minket: 06/302594780 vagy írj erre az e-mail címre:
Vendég 2011. 02. 15. 15:50
Stoner Rock együttes keres basszus és szóló gitárost!

Ha szereted az igazán poros és sziklás sivatagi rock zenét akkor itt a helyed!
Lényeg, hogy legyen célod a műfajban, legyél kreatív és megbízható!

Nem kifejezetten profi zenészek jelentkezését várjuk, tehát ha úgy érzed nem rendelkezel magas szintű zenei ismeretekkel, de van érzéked a hangszered megszólaltatásához akkor már megéri jelentkezned!

Irányvonal amit képviselünk:
Kyuss, Karma to Burn, Unida, (Queens of the Stone Age),
Slo Burn, Sasquatch, (Clutch), Cowboys & Aliens

Székhelyünk Budapest! Itt vannak a próbák is!

Ha bármilyen további kérdésed van, vagy szeretnéd felvenni velünk a kapcsolatot akkor ezt a következő e-mail címen megteheted:

tandras1977 2011. 01. 07. 9:19
Alakuló beat zenekar basszusgitárost, dobost és szólógitáros keres.
irányvonal: beat, rock, alternatív
Kor: 28-36

saját dalok: http://www.goodday.hu/
Tel: 06 20 3975308
Vendég 2010. 11. 15. 23:25
Helló!

Budapesti alakuló rockbanda ritmus és basszusgitárost keres!
Stílusunk: Guns N' Roses, AC/DC, Metallica
Most még csak covereket játszunk, de miután összeállt a banda, saját számokat is írnánk.
A próbákat a Kossuth tér közelében lévő Próbazónában tartjuk.
Lehetőleg 14-16 év között legyél

Érdeklődni lehet:
attila86 2010. 10. 08. 23:22
Basszusgitáros együttest keres Pest környékén (leginkább Pesten). Jelenleg nincs cuccom csak gitárom de, ha úgy alakul ez a dolog könnyen megoldható...

Keressetek telefonon vagy emailben:

06707768322

Vendég 2010. 02. 01. 12:17
Sziasztok!

Egri haladó szintű Metalcore banda keresi elhivatott basszusgitárosát.
Saját cuccod legyen, és komolyan gondold a zenélést.
Rólunk annyit hogy most adjuk ki első bemutatkozó lemezünket, nyáron pedig aktív koncertezést tervezünk.
Jelentkezni a címen lehet.
A bandánk myspace címe: htt
p://www.myspace.com/forthrightscream
AtomVihar 2010. 01. 15. 11:40
BASSZUSGITÁROS KERESTETIK!
Trash Metal együttes keres basszusgitárost!
Az együttes fő irányvonala a Trash Metal, de nem zárkózunk el más jól használható egyedi ötletektől sem, sőt a saját irányvonal kidolgozása egyik célunk!
Ha szeretnél egy több síkú gondolkodású, néha kicsit őrült bandában zenélni és a hangszered megszólaltatásában is van egy kisebb gyakorlatod, akkor mindenképp jelentkezz!
Egy PRÓBÁT megér!

Ha úgy érzed nem lehetetlen a feladat akkor vedd fel velünk a kapcsolatot a következő e-mail címeken:

Üdv.: az AtomVihar együttes
Kris 2010. 01. 08. 22:05
Basszusgitárost keres a Mosonmagyarovár környékén lévö Jánossomorján újonnan megalakult beszarock együttes.Számok:csak saját.Lehetőleg fiatalok jelentkezzenek.§6302123253
Vendég 2009. 11. 11. 23:06
Alakuló budapesti zenekar keres basszusgitárost. Előny, ha esetleg tudsz énekelni. Irány: Babyshambles, Libertines, Kills, Bombay Bicycle Club

E-mail:
Gyöngyvér 2009. 10. 28. 15:26
Az öt éve működő, 3 nagylemezes Gyöngyvér zenekar basszusgitárost, gitárost és szintetizátorost keres!Ha jól játszol a hangszereden, kedvet érzel ahhoz, hogy egy lelkes, fiatal csapat tagjaként zenélj, szereted a zenénket, van saját motyód és képes lennél szívvel-lélekkel mindent megtenni a zenekar sikeréért, akkor jelentkezz a címen. Írj magadról pár szót, és küldj egy képet!
Vendég 2009. 10. 18. 10:27
Jay Turser JTB 402 BK basszusgitár eladó!!!

Ára 39000FT!
Gyönyörű, hibátlan állapotban van!
Hangja nagyon szép.
Alig volt használva.
Ez eredeti (boltban kaptam hozzá) tokot tudom hozzá adni!
Budapest III. kerületben lehet kipróbálni, sajnos csak gitárerősítőn tudom megmutatni, de ha tudsz mondani egy próbatermet akkor elvihetem oda és ott kipróbálhatod.
(Telefont csak délután tudok fogadni kb 14:00-tól)
Itt megnézheted:
http://gitarshop.hu/index.php?tart=apro_hirdetesek_rapattanok&erdekel=65884
250M1 2009. 09. 24. 23:09
Budapesti grunge zenekar keresi 18+ női basszusgitárosát. Csak saját dalokat játszunk, a csapat magja már évek óta együtt zenél.

Ez lemaradt:
Vendég 2009. 09. 24. 23:08
Budapesti grunge zenekar keresi 18+ női basszusgitárosát. Csak saját dalokat játszunk, a csapat magja már évek óta együtt zenél.
Nedy 2009. 09. 24. 13:54
Sziasztok!
Szombathelyi ESTON zenekarba keresünk basszerost és szintist.Feltétel,csak az hogy a 18-at töltsd be!
Ide írj:
Vendég 2009. 09. 16. 12:12
Basszusgitárost keres szentendrei zenekar. Állandó, heti 1 próba kötelező. Rainbow, Deep Purple, Scorpions, Uriah Heep, stb. számait játszuk. Dancs Ottó 20/325-5545
Vendég 2009. 08. 18. 11:47
Sziasztok

Basszusgitárost keresünk, budapesti, állandó, saját próbateremmel rendelkező rockzenekarba.

Itt tudsz belehallgatni, illetve az itt lévő címre tudsz írni levelet:
http://www.myspace.com/zene02
hajni 2009. 07. 13. 11:01
hello.bandát akarok alapítani....stílusirányzat ilyen punkos,pop-rockos hangzás. 16-20 év körüli miskolci fiúk jelizését várom aki tud gitározni,basszus gitározni vagy dobolni :P
janni 2009. 07. 10. 14:24
Sziasztok! Kecskeméti instrumentális ( santana,kelly family,beatles,bródy,demjén,st b...) zenét játszó zenekar,keres amatőr zenészeket,dobos és basszeros posztra. Életkor nem számit,csak gondóld komolyan! Zenéljünk eggyütt! 20/352-01-67
Vendég 2009. 05. 08. 13:24
Sziasztok!

Prog rock / hard rock zenekarba keresünk basszusgitárost, ill. csellóst és/vagy hegedőst. (20-25 évtől)
Több éve együtt játszunk már csak hiány van a fent említett hangszerekből, hangszerészekből.
Ami eddig van:
- dob, gitár, ének
- fix próbaterem Budapesten
- félkész számok, ötletek amikről tudunk felvételt küldeni
- stúdió- és koncertháttér

Jelentkezni a címen
ropee 2009. 05. 06. 12:17
Szabolcs megyei basszusgitáros keres bandát ahol játszhatna.1 éve kezdtem teljesen magamtól jutottam el addig amíg. videót tudok mutatni ha kell a játékomról. Alvint,nirvanát és evanescencét játszottam eddig.19 éves vagyok. msn
Vendég 2009. 04. 03. 23:36
császtok!!!!
zenekart keresek debrecenben metal vagy punk müfajban 1,5éve basszus gitározom blink182,depresszió,tankcsapda,mertallica,alvin és a mókusok...stb ieneket játszok ha
ha érdekellek vegyél fel msnre: itt meg beszélhetjük elég jól tudok voltam két zenekarban egy metal és egy punk zenekarban voltam.
Never 2009. 02. 21. 14:06
Sziasztok!!!!

Budapesti zenekar basszusgitárost keres. Nem amatőr basszusgitárost keresünk.
Zenekarunk lassan 2 éve áll fent. Hátunk mögött van már egy pár koncert és most is koncertek előtt állunk. Sajátteremmel rendelkezünk, saját felszerelésünk van így hát, ezért saját basszuscuccal rendelkező jelentkezőket várunk. Átlag életkor 20 év.

Elérhetőségeink:
Tel.: 0630/421-6321
E-mail:
Honlap: http://www.redjack.gportal.hu
Panczua 2008. 09. 09. 19:16
Basszerost keresünk!

Alakulni kívánó együttesbe keresünk basszeros tagot.
1 koncerten már túlvagyunk.
Komoly szándékú, együttműködésre hajlandó
zenész jelentkezését várjuk.
Stílus: egy új stílus megteremtése a cél,
akár akusztikus, akár rock alapból indulva,
mindenképpen saját zenékkel.
Hely: Szeged, Makó környéke
E-mail:
Krisz 2008. 07. 29. 1:27
Zenekarunk basszusgitárost keres, Stílus: smoothjazz, funky. Előadók: Molly Johnson, Sade, Ray Charles, Morcheeba, Peter Cincotti, Jamiroquai, Diana Krall, Eliane Elias, Tom Jones A zenekar felállása: ének, vokál, billentyű, szaxofon, trombita, gitár, dob, (basszus). Mivel nem a megélhetésünk függ a zenéléstől, nem a pénz hajkurászása hanem a zene szeretete a fontos ! Email:
Willy 2008. 07. 25. 14:37
Basszerost keresünk!

Újpesti rockbanda keres basszerost! Legyen cuccod, kreativitásod! nyáron heti 3 próba ősztől heti 2! A hang Alice Cooper a zene néha vadabb!
Vendég 2008. 03. 16. 17:57
székesfehérvári 16 éves autodidakta basszusgitáros keres modern jazz zenekarba tagokat bármilyen hangszeren érd.:
Nájt 2007. 08. 27. 14:54
XVII keri Punk Basszeros csajt keresnénk a bandánkba...!! Ha valaki tud vmennyire basszerozni és van gitárja az írjon nekem pls! Csaj legyen lehetőleg és dobos csaj is kellene a bandába, dobfelszereléssel, kezdő is lehet!! kösz Kezdők vagyunk vmennyire és a The snobs feelinget követjük... írj!!!

msn:
e-mail:
myvip-iwiw: Klemm Dóri [Nightmare]
Vendég 2007. 08. 22. 17:36
hy.2éve basszusgitározom, 16 éves vok, keresek zeenkart gyömrő közelében vagy bpn , ha a blahán vagy a közelében próbáltok.eddig 2 zenekarom volt, szal va tapasztalatom.(fellépések,darálósabb cuuccok)amiket jáccanék: B.F.M.V.,Bless The Fall, All That Remains, Escape The Fate.rj bátran:
tomi 2006. 06. 29. 16:42
20 éves, 5 éve zenélő, jelenleg jazz zenét tanuló basszugitáros zenekart keres. Pl.: bulizene, hard rock (P.Mobil, Edda, Bikini stb...) -> Budapesten
Dawna 2006. 05. 30. 18:27
Sziasztok!

A dark és a glam határmezsgyéjén mozgó Fleur de Lille zenekar koncert -és életképes basszusgitárost keres. A műsor főleg saját dalokból áll, néhány feldolgozással színesítve. Saját hangszer előfeltétel, erősítés megoldott.

Info: http://www.fleurdelille.hu
Vendég 2006. 05. 30. 11:23
Sziasztok!

Metálarcok figyelem!!! Debreceni zenekarunk basszerost keres aki ugyanúgy mint mi szereti a death-es témákat, a dallamos kemény metált... Most csinálunk demofelvételt és szeretnénk egy állandó tagot, hogy ne csak beugorjon valaki hanem folyamatosan csinálja a zenélést és koncertezni is tudjunk végre ezzel az új felállással!
Szándék legyen komoly és hosszútávú, próbahely van méghozzá király, cuccod legyen!!!
Néhány zenekar akik szerintünk királyak: In Flames, Amon Amarth, Katatonia, OPETH
Elérhetsz minket itt: 70-2005264, vagy
Vendég 2006. 03. 01. 17:34
OH, OH, ÉN ,ÉN, én ki-bebaszott jól tudok gitározni
Vendég 2006. 03. 01. 15:16
a Fika jó,a Fika finom, a Fika különleges
Vic 2006. 03. 01. 14:10
Szevasztok,

A Részemről OK! zenekar basszerét keresi.

A Zenekar állandó hétvégi fellépője pl. a Szilvuplénak, rendszeresen játsszunk a szigeten...stb

A Zenekar kész feldolgozásokat tartalmazó repertoárral rendelkezik, sajnos kilépett a basszerünk egyéb elfoglaltásgok miatt.

Stílusilag elég vegyes, amolyan blues-os, Funky-s, Rock-os felvágott.

Robben ford, Gary Moore, Santana, U2, Desiree, Tina Turner, Stevie Ray Vaughan....

A zenekar honlapja: http://www.rok.hu

Az átlagéletkor 28-30 körül van, 2 hölgyemény és 3 Férfiember jelenleg...

A Zenekar nem megélhetési céllal műkődik, de ennek ellenére a minőségi zene a cél, tehát olyan NEM KEZDŐ basszert keresünk aki nem ebből akar megélni ámde kedve van minőségi zenét produkálni, Budapesti Szórakozóhelyeken, szigeten...stb átlag havi 1-3 koncert, heti 1x3 óra próba.

A számok amiket játsszunk igénylik a biztos basszust, bőven van lehetőség a virtuóz megmozdulásokra is, basszusszóló stb...

Ha érdekel a dolog keress meg minket mihamarabb.

Posta Viktor


06-20-8235996

Fórum » DÜHÖNGŐ » Keres-Kínál