Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Interjúk, riportok

Majsai Gábor riport

létrehozva: 2006. 03. 10.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2008. 04. 21. 23:57
Ahogy Michael Bolton énekel, azt úgyse fogja utánozni! Bolton fantasztikusan jó!!!!!!
Vendég 2006. 06. 03. 6:42
Oh, Gabi, Oh Gabi!
Vendég 2006. 05. 23. 17:53
Jó voltál Gabi a Krémben. Láttuk a műsort! Hajrá!
Vendég 2006. 05. 17. 20:49
pakson is szol a zenéd Gabi a rádióban sokunk örömére én most irok elösször de figyelemmel foglak kisérni üdv Pados Judit
happy 2006. 05. 10. 20:31
Úgy tudom, a keszthelyi Helikon rádióban már toplistás az egyik új dala!! A rádióhallgatók szavazata alapján.Nagyon jó, hogy a vidéki rádiókban ennyire ott van a Majsai. Talán ott még van valami ízlése a szerkesztőknek.
Vendég 2006. 05. 10. 20:26
Ha mára rádióknál tartunk, a Tenkesben is voltál, éstök jó volt, csak rövid. Mikor jössz megint Siklósra? Élőben is meghallgatnánk! Üdvözlettel: Károly
Vendég 2006. 05. 09. 21:58
Én pedig a Hellikon radióban hallom minden nap a Gábor számait . Puszi a torkára . Kesztelyről Kati
Vendég 2006. 05. 07. 20:42
Ðebreceni frissrádioban hallottalak hetfő reggel a riport és a zene is jo volt és most rád találtam itt jo, hogy vannak akik foglalkoznak a jo zenészekkel is.Csak igy tovabb üdv N Zoltán
Vendég 2006. 04. 30. 0:29
koszi gabi ma 29en kint voltunk a koncerteden rakosligeten frenetikus volt es este az rtlen is enekeltel ez egy jo nap volt sok oromet szereztel nekem es a barataimnak Adrien es Eva meg a tobbiek
Turtle 2006. 04. 20. 17:08
Szerbusz Gábor!

Igéretedhez híven, valóban jó lemezt készítettél!
Tele van poenokkal, ötletekkel, kíváló zenei anyag, és nemcsak a régi számok, hanem az újak is!
Véleményem szerint nyugodtan firkáld tele a következő lemez elkészítésével a falinaptáradat!
Mutasd meg az idősebb, és a fiatalabb generációnak, hogy milyen profi vagy amikor szájharmonikázol!
Nagyon nagy lehetőség lenne a hallgatóknak és a zeneileg igényesebb közönségnek. Sokan vennék örömmel, esetleg azt is, ha harmonika párbajt mutatnál be.
Összegyűjthetnéd a világ nagy Blues számait a nagyoktól is, és a saját számaidat is!
Sok sikert, és mégegyszer gratulálok!

Üdvözlettel: Turtle
Vendég 2006. 04. 20. 14:37
Majsai isteni voltál! Igy név nélkül mi mindent tudnék ide írni! De rábízom az olvasókra...... Sok ilyen gyönyörű hangon előadott jó nótát és főleg ilyen pasit. A fiatalok lihegnek a nyomában, de utólérni-! no nem azt nem tudják.
Vendég 2006. 04. 18. 17:28
A kocert csúcs volt! Másfél óra fergetegbuli!!!! Majsai, imádunk!!!! (A csajok az első sorból :-))
Vendég 2006. 04. 11. 21:29
elmegyek a koncertre de evacica ott talalkozun remelem jo lenne ha cimed vagy a telcsid megadnad m robi
Vendég 2006. 04. 05. 14:13
Ápr. 12. este 7. az Eurocenterben élő koncert!!! Ezt egy másik oldalon láttam. Gyertek! Én megyek :-)))
Vendég 2006. 04. 01. 9:23
Mikor lehet élőben meghallgatni? Szerintem élőben a legszuperebb!!! Imádlak Öreg járgány!!!
Vendég 2006. 03. 29. 21:58
jo az amit csinal ez a srac ma hallottam a c radioban a zeneit es riportjat gratula erno
Vendég 2006. 03. 26. 18:53
Általában barmok ülnek a fontos helyeken, tök igaza van annak, aki ezt írta. Máskülönben nem kellene mindennap ugyanazt hallgatnunk a rádiókban. Mintha megakadt volna a magnó: dettó ugyanaz megy le napjában többször is. Ilyen Majsai-féle zenéket meg nemigen lehet hallani. Ki érti ezt?
Vendég 2006. 03. 26. 18:44
Én az interneten rendeltem, mégpedig a Majsai Gábor honlapján. Egész véletlenül, mert csak megnéztem az oldalt, és ott láttam, hogy van ez a lehetőség. Már meg is érkezett. Tényleg nagyon jó. Életemben most rendeltem először valamit a neten, ráadásul ilyen tuti CD-t!!!
Vendég 2006. 03. 23. 18:42
Sajnos ezt a lemezt sem lehet kapni mindenütt! Nehéz volt megvenni, de meg van. Óriási!
Vendég 2006. 03. 23. 11:59
Csak sajnálni lehet, hogy a Majsait az elmúlt 20 évben csak keresni lehetett, de találni nem. Én végig jártam az összes lemezeladó helyet annakidején, hogy találjak egy BaráTom Jones CD-t, de mindenütt azt mondták, hogy nincs. Miért ? kérdeztem. Nem keresik. Hát, hogy melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás, döntse el valaki. Örök kérdés marad. Ha veszik a fáradságot és megjelentetik, miért nem gondoskodnak róla, hogy lehessen is kapni. Ebben nagy felelőssége van az egész magyar könnyűzenei világnak. Vagy akkora barmok ülnek a "fontos" helyeken, hogy ezt nem veszik észre?
Vendég 2006. 03. 22. 13:18
Az új lemeze valami egészen új. Nem rock, nem blues, nehéz lenne meghatározni. De a hangja, az őrült jó! És most erre bulizunk!!!
Vendég 2006. 03. 22. 13:17
A Tom Jones sem rossz, de a Majsai jobb! Mert ő magyar. Elég baj, hogy nem kap annyi nyilvánosságot, mint mások.
Vendég 2006. 03. 21. 18:53
Azért a Tom Jones az jobb.
Vendég 2006. 03. 21. 18:43
Ez jó.. Rock múzeum. De ez inkább akkor már Blues múzeum nem? Egyébként a Majka rappel. Ez teljesen más ügy. Csak, hogy senkinek se legyen igaza.
Vendég 2006. 03. 21. 14:56
Te vagy a f... ha nem tudod, hoyg ő ki. A legjobb hangú magyar énekes. Persze te biztos Majkán nevelődtél, mi? :-)))) Kajáld csak tovább a médiaszart, az a könnyebbik út neked, és ne foglalkozz a "rock múzeummal".
Vendég 2006. 03. 21. 13:12
Ki a f. ez a Majsai? Egyébként nem olyan rossz... De eddig hol volt? Honnan bújnak elő ezek a csávók? A rock múzeumból? :)
Vendég 2006. 03. 20. 8:30
Láttam a Művész urat a ma reggeli RTL műsorban. Minden jó volt, csak az a dagadt állat (pa-dö-dö) inkább magáról beszélt, minthogy hagyta volna Majsait beszélni. El kellett mondania, hogy a Bornait ő is letámadta és a 16. lemezének anyagát készíti. Ez a műsor netán róla szólt? Hát ez a magyar fiatalok életérzése? Inkább énekeljen meg bohóckodjon nekik két ilyen dagadt p..a, mint egy jó megjelenésű, jó hangú fiú. Sajnálom, hogy így van. De ki nyomja oda még műsorvezetőnek is őket? Jó lenne a kuliszák mögé látni.
Vendég 2006. 03. 19. 12:00
Ki dönti el, hogy ki az öreg? Nekem azt mondta 40 éves koromban a lányom, hogy mit akarsz, a te korodban... Nos most ő is mindjárt 40 éves, de úgy látom ő sem pánikol a kora miatt. Az az öreg aki annak érzi magát. A zenében pedig nincs kor. Illetve úgy látom a nőknek ott is van (Madonna persze kivétel), mert pl. egy Katona Klárit már kitiltottak a sláger műsorokból. Ehhez én nem értek, csak ahhoz, hogy imádom a jó zenét, a dallamos könnyűzenét, az élvezhető szövegeket. Ez nem kor kérdése. És aki tud jó zenét csinálni, annak igenis itt a helye. Az új Majsai CD-n ott van a művész úr fényképe. Én láttam. Most is pont így néz ki. Hát ennyit a korról.
Vendég 2006. 03. 19. 7:54
Szerintem most is ilyen csinos. Állati jó pasi!!!!
Vendég 2006. 03. 18. 18:52
Hogy érted, hogy mit akarsz itt? HOL?? Ez egy zenei lap nem?
Vendég 2006. 03. 18. 18:49
Milyen szerencse, hogy lehet jó interjúkat is olvasni ezen az oldalon. Direkt a Majsaira kerestem rá, és úgy találtam ide. Ez tetszett. Igényes dolog. Viszont nem hiszem, hogy rendszeres olvasója leszek ennek az oldalnak, mert általában nagyon alantas stílusú fórumok vannak rajta. Kimondottan árt az oldal nívójának. De hogy miért szólok hozzá: azért mert nem huszonéves vagyok, de mégis internetezem, és jó zenéket is hallgatok. Aki pedig azt mondja, hogy ez vagy az öreg, az egy elég primitív ember.
Vendég 2006. 03. 18. 18:45
Ez egy hüje. Bisztos csaj a dj-ket ismeri. Tényleg, hányéves a tiesztó?
happy 2006. 03. 18. 18:18
Te honnan tudod, hogy hány éves a Majsai? Met pl. nekem fogalmam sincs. És melyik a kérdés, és melyik az állítás a hozzászólásodban?? Ide csak öregek jöhetnek? :-)))) Figyelj, a zenében nincs kor, szerintem. Vagy pl. a régebbi zenéket csak idősebbek hallgathatják? Mert akkor Mozartot vagy Bachot már senki sem hallgatná (legfeljebb a több száz évesek :-)) De vissza a könnyűzenéhez: ismered a következő előadókat? Rod Stewart, Tom Jones, Joe Cocker, Tina Turner, Cher, Madonna... Ha igen, akkor kérném felsorolni, hogy szerinted hány évesek :-)))) De őszintén, szerinted normális hozzászólást írtál??
Vendég 2006. 03. 17. 7:36
ÖREG VAGY MÁR ? MIT AKARSZ ITT !
Vendég 2006. 03. 16. 20:48
Ami a cikket illeti gördülékeny, jó kérdések, jó feleletek. Még sok ilyen riport kellene
Vendég 2006. 03. 16. 20:45
Ez egy régi kép, vagy most is ilyen csinos vagy?
Vendég 2006. 03. 16. 20:39
Kóborlásom nem volt hiábavaló. Végre rátaláltam a szerelmemre. Majsaikám! Hol voltál eddig? Olyan ritkán hallani. Örülök, hogy felfedeztelek. Mostmár nem eresztlek. Mindig figyelni fogom a híreket Rólad Alra
Vendég 2006. 03. 14. 17:06
Vannak ilyen alakok, akik nem hiányozhatnak semmilyen topikról Gabcsikám ne is figyelj rájuk. Csúcs a lemezed és csak ez a fontos. Örülök, hogy Dezsővel is egyetérthetek Beta
Vendég 2006. 03. 13. 19:45
Ki ez az alak ezzel a "majmolos" szoveggel? Ismeri egyaltalan a Majsait? Szerintem meg eleteben nem hallotta, mert kulonben nem irna ilyeneket. Az uj lemez jelenleg a legjobb a hazai piacon. Ez az en velemenyem.
Vendég 2006. 03. 13. 11:30
Dezső
Jó volna mindtöbb dallamos fülbemászó zenét hallani a rádiókban, mint Majsai zenéje !
2006-03-13
Vendég 2006. 03. 13. 2:00
Majsai nem majmol senkit!
Tényleg önmagát adja, és ez nagyon jó!
Szerintem Ő a legjobb magyar férfiénekes!
Sokkal de sokkal többet kéne szerepeltetni, és meg kéne teremteni számára a külföldi karrier lehetőségét is!
Peca Bácsi
Vendég 2006. 03. 12. 21:56
Ha valakinek van tehetsege, miert masokat majmol, miert nem magat adja?????
Jónap Tamás 2006. 03. 10. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Interjúk, riportok