Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Bohlen újra reflektorfényben

létrehozva: 2006. 04. 13.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Anikó 2006. 09. 27. 18:03
meghívás a Modern Talking fanclubba a myvip-n.
A Klub leírása


Kedves Rajongók!
Üdvözöllek a Modern Talking fanclubban.
"you can win if you want"
Ez a klub azért jött létre, hogy a mi kis országunkban ( esetleg határainkon túl is) minél több MT TA DB fajongó megismerhesse egymást.
Fontos infókat találjon a "fali újságon"
Aktuális TV dátumok , fellépések , dátumait.(külföldi adók műsorán), Thomas Anders -ről és Dieter Bohlen-ről.
Ha szeretnél többet megtudni az együttesről nyugodtan írj a címre.
Saját élményedet szeretnéd megírni nyugodtan oszd meg másokkal is a "fali újságon".
Aktuális cd-k maxik,dvd-k kiadási dátumait is megírjuk majd. a honlapokat ahol ezeket meg tudod rendelni.
FOGJUNK ÖSSZE KEDVENCEINKÉRT! l LEGYÜNK MINÉL TÖBBEN!!!!
Bármilyen kérdésed van nyugodtan írj az alapító email címére.

Anikó "Nancy"
Anikó 2006. 08. 15. 18:50
Helló Mindenki.
ha valaki tag a myvip-n , és szereti a Modern Talking-ot. csatlakozzon a Modern Talking fanclubba, ha nem akkor az alábbi email címre ha írsz ( saját email címed) akkor meghívlak a myvip-re + klub tagnak.
Üdv : "Nancy" Anikó
Anikó 2006. 08. 13. 14:31
Helló Mindenki.
ha valaki tag a myvip-n , és szereti a Modern Talking-ot. csatlakozzon a Modern Talking clubba, ha nem akkor az alábbi email címre ha írsz( saját email címed) akkor meghívlak a myvip-re + klub tagnak.
Üdv : "Nancy" Anikó
Anikó 2006. 07. 07. 13:20
Helló MINDENKI!

Vasárnap (07.09.-én) 18.00 órától a Petőfi Csarnokban új MODERN TALKING & 80's Retró Dance Club lesz.újdonságokkal .

MINDENKIT VÁRUNK SZERETETTEL ! D.J. ARNIE

Üzenet továbbítva MINDENKINEK!

Mindenkinek jó szórakozást aki oda ellátogat.
(kérlek írjátok meg véleményeteket a buliról )
üdv. Anikó "Nancy"( )
Vendég 2006. 05. 01. 18:23
Annyira sajnálom, hogy a Modern Talking már megint megszünt, immár második alkalommal. Mi magyarok azt mondjuk, hogy három a magyar igazság, és egy a ráadás. Bízzunk benne, hogy igazam lesz, és még sok jó és dallamos nótával lep meg még bennünket a két úriember. Különben is ezek csak együtt sikeresek igazán.
Vendég 2006. 04. 24. 0:47
Hehe
Én régebben, az újra alakulás után (1998...) imádtam a Modern Talkingot.
Sztem naon tud az űrge, arrafelé nem véletlenül nevezik Mr. Pop-nak...
Jónap Tamás 2006. 04. 13. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek