Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » House, Trance, Techno

German Hard Dance/Trance/Trancecore stb..

létrehozva: 2006. 04. 18.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Pedro 2008. 09. 17. 22:29
Ha szeretnél a partykon a középpontban lenni akkor szerezz magadnak egy T-qualizer pólót. http://www.youtube.com/watch?v=Utyqg8ibblA&feature=related és http://www.ledvision.hu>
Vendég 2008. 09. 08. 12:09
Gratula a témához!
Szerintem ne is akarjuk meghatározni pontosan ezt a stílust mert nem is nagyon lehet.Én is ezt a keményebb de ugyanakkor dallamos német stílust képviselem legyen az Pulsedriver,Blank&Jones vagy a már már hardstyle-ba átmenő Scot project vagy Yoji Biomechanika.Sajnos manapság ez a stílus kihalóban van, de én még csinálok ilyen zenéket,akit érdekel az írjon mailomra:
Vendég 2008. 09. 04. 21:45
rocco, pulsedriver, bass t az hands up
Vendég 2008. 05. 08. 23:52
Srácok!

Sorry, de nem keverjük itt véletlen a Euro Dance-et és Trance zenét?
Euro Dance: Bass-t &Rocco, Pulsedriver
Trance: Cosmic Gate,Blank&Jones,Aquagen
Dj Zetor 2006. 08. 08. 15:26
Miaz ezt a fórumot eltemettétek?
Dj Zetor 2006. 07. 28. 19:17
Jobb helyre nem is jöhettem volna (talán csak LeeAte Rob Mayth fórumába:)))

Rajongok a német trance dj-kért legtöbbször többet ér a zenéjük mint ezek a langyos magyar sz_rok mint az Erős vs. Spigiboy meg néhány lagymatag baromság. Ők is tűrhetőek de néha képes vagyok elaludni rajtuk.

Élvonalbeli Pulsedriver-rajongó vagyok (kivéve a Take U High meg a többi gyenge lírai szám), Rocco zenéjéről nem is beszélve, még ma is a Drop The Bass-t dúdolom.
Igen, szeritem a fórum témáját írjuk át egyszerűen Aqualoopra! :)
Vendég 2006. 06. 03. 20:30
A Legjobb Bass-t &Rocco ja és Pulsedriver amikor nem olyan light szart játszik!! Aqualoop Forever!!
csek sztem a hardbass8-t eléggé elrontották... nem lett rossz de lehetett volna jobb is.
Vendég 2006. 04. 20. 16:44
Ha már a németekről van szó...hát akik azért jók "emlitésre méltók" Cosmic Gate,Blank&Jones,Aquagen stb..
Krish 2006. 04. 18. 20:27
Azért nyitottam ezt a fórumot mert egyre jobban tapasztalom az Aqualoop a Tunnel és a többi német Hard Dance DJ népszerűségét.Arra gondoltam, hogy aki ért a téához az írjon néhány gondolatot, kedvenc DJ-t, számot.Én folyamatosan írom az újdonságokat.

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » House, Trance, Techno