Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal

Mit gondoltok a gépzenéről ?? (TEKNO;HOUSE;TRANCE) Diszkosok kuss

létrehozva: 2006. 05. 09.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Metalonos 2006. 05. 21. 0:19
Tévedésben vagy, Guest! A Slipknot és a Pokolgép két külön műfaj. A sátánizmus az megint más! NAgyon sok különbség van egyik rockzene és másik rockzene között.
Vendég 2006. 05. 17. 19:07
ELvadult??????
ÉS ha ti SLIPKNOT-otok, és POKOLGÉPETEK nem elvadult???
NEm elvadult a Sátánizmus amit a sok rocker vall??
sXe 2006. 05. 10. 15:21
Szerintem amikor van egy lightos gépzene,amiben nem az a kiemelkedő hogy emberfeletti hangokat adjanak ki,olykor meghallgatható.Guest-nek itt alattam teljesen igaza van,az értelmetlen tucctuccoktol meg lehet örülni.
Vendég 2006. 05. 10. 15:07
de az ien elvadult tucc-tucc cuccoktól kész vagyok..
Vendég 2006. 05. 10. 15:07
hát spec a gépzenével nagyon nincs bajom. ott van például a depeche mode. nem kifejezetten az az instrumentális zene, mégis nagyon szeretem, pedig elsősorban rockot hallgatok. kosheen nekem is nagyon bejön :)
DrususNero 2006. 05. 10. 13:21
Én sem szeretem, de nem is foglalkozom velük.
Plank 2006. 05. 09. 22:01
Én sem azt mondtam, hogy baj van vele, csak a techno, trance, house nekem nem...
A D&B-t pedig szeretem, főleg Roni Size-t, elektronikus dubból pedig Tosca-t. amúgy jó még Mango is, nameg Naga - neki nagyon beteg zenéi is vannak - csak ettől a kettőtől nincs zeném.
Kosheen is jó, legalábbis a Hide U-s albumuk, (azt hallottam egyedül). - nem tudom, hogy lesz e koncert.
killby 2006. 05. 09. 21:15
D&B! Na, lesz Kosheen? :)
Nincs semmi baj a gépzenével, ha nem buta és primitív!
Szerintem vannak jó elektronikus zenék!
Persze az atom elektronika az nem jó! :)
Plank 2006. 05. 09. 17:53
Ezért nem kellett volna topikot nyitni, van már ilyen..
Egyébként az általad felsorolt zenék nem jönnek be, de azért a DnB-t, Dub-ot meghallgatom.
Vendég 2006. 05. 09. 17:05
Én se
2006. 05. 09. 16:59
Én nem birom ezeket a förmedvényeket és Ti ?

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal