Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal

nyári fesztek

létrehozva: 2006. 05. 28.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

babyfan 2006. 12. 23. 11:40
http://www.babylonmusic.hu

http://http://www.babylonmusic.hu/download/egyebmp3/elindulok.mp3
Gábor 2006. 11. 01. 14:21
....legyen már Moby Dick is :D
Gábor 2006. 11. 01. 14:21
Kicsit Megkésve... De én voltam hegyalján.
annyira nem tetszett az idei,mint az előző 4, de nehéz kihagyni.
Jövőre is megyek szerintem csak legyen már
exorcizm of soul 2006. 09. 15. 16:36
ez tény és való.Nekem is jobban teccet tavalyi sziget.Nemérte nagyon kidobni ennyi pénzt rá.Meg a koncertek se voltak valami jók.És ezzel nemcsak én voltam így.Remélem jövöre kedvencek is lesznek.
T 2006. 09. 09. 9:17
Sziget rulez! (Bár az idei kissé laposra sikerült, főleg a tavalyihoz képest...)
Nóci 2006. 09. 08. 16:18
Nyári fesztek...visszamegyek a témához. Volt valaki Hegyalján? Sziget? (Ensiferum!!!)
Valamit meséljetek...
killby 2006. 07. 19. 11:20
Te nyomorék, több topikba be ne merd írni, hogy mit keresel! Szerencsétlen! Te egy nagy egyéniség vagy, ha így be tudod másolni valaki más vélenyényét... pláne szar helyre! :D
noita13 2006. 07. 19. 2:31
bocsi, az előbbit nem ide akartam írni........
Nincs vkinek eladó boogyes-a (bogisz)?38-39es kellene.De azt is szívesen venném, ha vki leírná, Mo.-on hol lehetne hozzájutni......Írjatok!
noita13 2006. 07. 19. 2:29
Mint mindenre, erre a fogalomra is számos definíciót rá lehet húzni, ahogy épp az ember érdekei kívánják. Ha megkérdezünk egy „átlagembert”, nagy valószínűséggel valamiféle ördög­imádással, keresztény­ellenességgel, csecsemő­áldozással, templom­gyújtogatással, öngyilkossággal és efféle dolgokkal megspékelt zagyvalékot hallunk. Mesélnek majd a fordított keresztről, a „fekete misékről”, a Biblia és más keresztény szimbólumok, bálványok meggyalázásáról, a keresztény imádságok visszafelé mormogásáról, orgiákról, és a tájékozottabbja valószínűleg megemlíti a rock- és a metalzenét is, valamint azt a közismert „tényt”, hogy a sátánizmusról valójában tilos beszélni, és aki mégis megszegi ezt a tiltást, azt hamar csúnya, halálos baleset éri vagy egyszerűen csak meggyilkolják. A közhiedelemben a sátánisták szektákban élő fekete csuhás alakok, akik bakkecskevért kortyolva áldoznak fel megkereszteletlen gyermekeket a gonoszság istenének, a bukott angyalnak. Fölösleges volna vitába szállni velük, hiszen nem sok alapja van ezeknek a véleményeknek, és a helyzet az, hogy az emberek nem is próbálnak elgondolkodni a világon, a szavak jelentésén. Sokkal kényelmesebb, ha nem kell önállóan gondolkodniuk, jobban szeretik, ha megmondják nekik, hogy miről mit gondoljanak. Jobb nekik, ha egy nyáj tagjai. The Lord is my shepherd I shall not want He makes me down to lie Through pastures green He leadeth me the silent waters by With bright knives He releaseth my soul He maketh me to hang on hooks in high places He converteth me to lamb cutlets Pink Floyd: Sheep (az Animals albumról) Az Úr az én pásztorom, Nem szűkölködöm, Fűves legelőkön nyugtat engem, és csendes vizekhez terelget engem. Ragyogó késekkel Kiszabadítja lelkem Magosságos helybéli kampókra aggat engem És birkapörköltet készít belőlem Pink Floyd: Birkák Így volt ez mindig, és így is lesz. Ez persze nemhogy nem baj: így természetes! Vannak vezetők és vannak vezetettek. Nevezhetjük a fentieket sátánizmusnak, ha a kedvünk úgy tartja, de létezik más meghatározás is. A továbbiakban kizárólag ezzel foglalkozom, és az ördögimádást (ami nem azonos a sátánizmussal) meghagyom a keresztényeknek, vagy bárkinek, aki igényt tart rá. A „Sátán” név/szó héber eredetű, ellenfelet, ellenséget, vádlót jelent. Egyes értelmezések szerint kétkedőt, ellentmondót. Sátánnak nevezték a régi zsidók azokat, akik próbára tették a hívők Istenbe vetett hitét, mégpedig úgy, hogy kétségeket ébresztettek a szívükben, rámutatva olyan dolgokra, amik az Isten mindenhatóságát kérdőjelezték meg. A világ nem fekete vagy fehér, ezt tudjuk jól. Ugyanígy nincs semmi, amire rámondhatnánk, hogy egyértelműen, minden szempontból rossz vagy jó. Minden csupán nézőpont kérdése, és mindenben van valamennyi a „másikból”. Ezt a legjobban a jin-jang szimbólum szemlélteti. jin-jang A gyengébbek kedvéért hangsúlyozom: nem próbálom azt állítani, hogy a jin-jang szimbólum sátánista szimbólum. Ha „nézőpont” szerint vagyunk kénytelenek értékelni, magától értetődő, hogy mindenkinek a saját nézőpontjából kellene szemlélni a világot. Maga a létezés is meglehetősen nehezen felfogható, ellene is, mellette is számos érv felsorakoztatható. A magam részéről, amíg nem tudom megkérdőjelezhetetlenül cáfolni, elfogadom a létezésem tényét, mert megérteni jelenleg még nem tudom. Mivel létezem, jópár dolog meghatároz engem (vagy „én” határozom meg ezeket – nézőpont kérdése). Vannak vágyaim és szükségleteim, vannak céljaim és eredményeim. Számomra az a természetesebb, ha nem kezdem el tagadni önmagamat anélkül, hogy megismertem volna a saját énemet. Mielőtt bármit is tehetnék, meg kell tudnom, ki, mi is vagyok én. „There is a demon in man that needs to be exercised, not exorcised.” „Az emberben lakozó démont tanítani, nem pedig elűzni kell.” – Anton Szandor LaVey Annyi tehát a dolgom, hogy „csak vagyok”, létezem, megfigyelek és tapasztalok. Ilyesmikről szólnak a keleti vallások, világképek (pl. tantra) is, amelyek nekünk, „nyugati” embereknek elég nehezen emészthetők, mert teljesen más a kultúránk. Évszázadok óta, majd' minden ember a tízparancsolat és a keresztény egyház tanításai szerint él, még akkor is, ha ezt nem ismeri be. Nem feltétlenül tartják be a törvényeket, de tudattalanul is elismerik azokat törvényként, és bűntudatot éreznek, amiért vétkeznek. Mindezek hozzátartoznak az általános műveltséghez, hiszen Magyarországon megalapítása óta a keresztény világkép uralkodik minden egyéb alternatívát kíméletlenül eltiporva, és ezt a többévszázados beidegződést még a más világnézetű megszállók (a muzulmán törökök, vagy az ateista-kommunista Szovjetunió képviselői) sem voltak képesek kiirtani. Már az erkölcs szóhoz is a keresztény erkölcsöt társítják hozzá, mintha ezen kívül nem létezne más erkölcs. Mindenki tudja, ki volt Jézus, mindenki tudja, mi a pokol, és azt is tudják, hogy „a jó emberek haláluk után a Mennyországba kerülnek”. Ádám, Éva és az eredendő bűn története szintén közismert. A keresztény világkép szerint az ember puszta létezése máris a bűn bizonyítéka, amely bűntől meg kell tisztulni, és ezt csakis a „megtérés”, az egyház, Isten személyes, világi hivatala biztosíthatja. Tiltások, fenyegetések és félelemkeltés – ezekre épül a nyugati kultúra, a mi kultúránk. A keresztény kondicionálás kísértetiesen hasonlít a kábítószerfüggőkben kialakuló függéshez. A drogosoknak szükségük van a „betevő” kábítószerükre, és ezt csak a dealerektől tudják megszerezni. Ha bárkitől beszerezhetnék a szert, ugyan, mi szükségük volna a kereskedőkre! Ha mindenki bűnös, mindenki rá van kényszerítve a bűnbocsánatra, amit természetesen csak az egyháztól kaphat meg, mert az egyház nélkülözhetetlen az istennel való kapcsolattartáshoz – legalábbis ezt hirdetik. De valóban így van ez? Szükség van közvetítőre? Valóban bűnös mindenki?
Magyar Önvédelmi Mozgalom 2006. 06. 29. 12:52
MAGYAR ÖNVÉDELEM TÁBOR
(július 14-16.)
Esztergom (Prímás sziget, L. MIM Sporttelep)

A tábor plakátja itt érhető el: http://www.magyaronvedelem.hu/letoltesek/list/plakataink/momtabor_plakat.jpg
A tábor szórólapja itt érhető el: http://www.magyaronvedelem.hu/letoltesek/list/plakataink/taborszorolap.doc

(Kapunyitás: a 0 .napon, 2006. július 13.-án, csütörtökön délután)

2006. július 14. ( péntek)
Kisszínpad:
14 .00 Hivatalos megnyitó
15 .30 Szelestey László: "Hírök - nevök fennmarad" - Rettegett dunántúli betyárok
Sobritól Savanyu Józsiig.
17.00 Dr. Varga Tibor: " Íme , most nyitva áll a paradicsom kapuja" (Nándorfehérvári diadal 550 . és az 1956-os forradalom 50. évfordulója alkalmából)
Nagyszínpad :
Íjász- és önvédelmi bemutatók
Koncertek: (a nagyszínpadon)
18 .45 Fetus
19 .30 Bogie Man
20 .15 Metalrain
21 .00 Romantikus Erőszak
22 .30 Magna Hungária

2006. július 15. ( szombat)
Kisszínpad:
14 .00 Szőke István Atilla: "Pilistől a Csodaszarvasig"
17 .00 Fridrich Klára és Szakács Gábor: " Kárpát-medencei birtoklevelünk a rovásírás"
Nagyszínpad:
10 .00 Pengő zenekar , táncház
Az egész nap folyamán: Kispályás Foci Kupa, Szilaj dob csoport, Terepíjászat, Bajvívás,
Lovashuszár- bemutató, Lovasíjászat, Táltos szertartás, Szertűz
Koncertek:
19 .15 Hulló Csillag
20 .00 Szakács Gábor, Fridrich Klára -Részletek Attila ifjúsága és Pogány imák zeneművekből
21 .00 Magozott Cseresznye
22 .30 Rock Stone
23 .15 Hunnia

2006. július 16. ( vasárnap)
Kiszínpad:
11 .00 Adorján András nemzetközi nagymester sakk szimultánja
14 .00 Dr. Bognár László előadása: "Kaukázusi magyarok"
16 .00 Összefogás és nemzeti minimum - politikai kerek asztal
Nagyszínpad:
10 .00 Ebedi Citerazenekar , Mórincza néptáncegyüttes
13 .00 Kispályás Foci Kupadöntő
17 .40 Sörivóverseny
Koncertek:
18 .00 Fehér Törvény
19 .00 Hunor
20 .00 Titkolt Ellenállás
21 .30 Baskiria (+meglepetés)

Jegyárak elővételben: három napos: 4900Ft; napi: 1900Ft.

Jegyrendelés: http://www.magyaronvedelem.hu/momtabor/index.php?megnyit=kapcsolat

További információk : http://www.magyaronvedelem.hu/momtabor
e-mail : ; telefon: 06-20/214-32-88
2006. 05. 29. 17:47
hozzád megyek erőszakolni
Shelly 2006. 05. 29. 17:46
Beszéljünk inkább a rendezvényekről:) Nos, megy valaki valahova?
Vendég 2006. 05. 29. 17:09
Szigeten lesz Satyricon!
Vendég 2006. 05. 29. 14:09
egyél szart és dögölj meg
Vendég 2006. 05. 29. 13:58
,,Isten ald meg a f... fejt , jo ked vel s jo szaarall,, ..................................... es a tobbi es a tobbi
Vendég 2006. 05. 29. 13:56
Van baj az agyatokkal , de nem keves !!!!!!!!!!!!!!!!
de nem gond,kell valakinek hujenek is lenni!ugy-e?
Shelly 2006. 05. 29. 8:45
Hát nekem sincs. Mert utálom:)
2006. 05. 28. 22:31
"A szkájpot utálom"
nekem meg nincs
Vendég 2006. 05. 28. 22:12
Zsolti vok : 1. megvettem a kocsimat igy nem tudok menni nyaralni. 2. ugyan az a szitu mint zsuzsinnál hogy engem is trutyiban hagytak a haverok, 3. illetve nem is bánom hogy trutyiban hagytak mert árulók meg 2 szinüek. 4 én már egy komoly lányal mennék nyaralni , mert tavaly csak piálásról szólt a nyaralás, de idén csajal mennék el inkább nyaralni. 5 ha egy lány szivesen eljönne velem nyaralni irjon a ZSOLTI0272@FREEMAIL:HU- ra........csá
Shelly 2006. 05. 28. 22:00
A szkájpot utálom.:)
2006. 05. 28. 21:59
2006. 05. 28. 21:58
Van MSN-nem .
Shelly 2006. 05. 28. 21:56
Na akkor dobj fel valami érdekes témát.
Nincs MSN-ed?:)
2006. 05. 28. 21:48
Szia
Most lettem On-line ;)
Shelly 2006. 05. 28. 21:44
Valaki online?:)
Shelly 2006. 05. 28. 21:32
Lol.
Nóci 2006. 05. 28. 20:28
Én 1000% hogy megyek Szigetre! Nem lehet kihagyni, akkora buli van!
2006. 05. 28. 16:35
Shelly, talán majd jövöre ;)
Zsuska 2006. 05. 28. 14:45
Őrbottyán, de szinte Pesten élek
Shelly 2006. 05. 28. 13:42
Hú... ha nekem hettesem lenne, már meggyilkoltak volna.
Ha fiú létedre nem engednek el, akkor én már ne is reménykedjek XD
2006. 05. 28. 13:39
ug= ugy
2006. 05. 28. 13:39
Nekem sok kettesem lesz, meg ug se engednének el :(
Shelly 2006. 05. 28. 13:35
Hú:)
Nekem most van 2 tantárgy amiből kétesre állok:) Fizika + nyelvtan:) Úgyhogy ha lerontom, nem lesznek hozzám túl kedvesek. De ha nem rontom le, talán elenged. Csak megérti. Vagy nem. Ha beszerzek egy népes kíséretet szerintem elengedne:)
2006. 05. 28. 13:32
Hát a Muterom nem enged el + Trágyák lettek a jegyeim ..
Shelly 2006. 05. 28. 13:31
Nem mehetsz? Hogy-hogy?
2006. 05. 28. 13:30
THsok reszkessetek ;-)
Én nem mehetek ki a Szigetre ...
Jövöre megkéne hivni a :
Slayer-t
Judas Priest-et
Metallicát (de a réggebi számokat kéne nyomniuk )
Shelly 2006. 05. 28. 13:28
A szigeten lesz Fear Factory, Cradle of Filth, Morbid Angel, Exloited.
Jeee:D
Nóci 2006. 05. 28. 13:27
Zsuzsi! Hol laksz?
Zsuska 2006. 05. 28. 13:25
Keresek emberkéket akik eljönnének velem MEZŐTÚRRA( nagyon baró hely!!!) csak , mert drága haverok trutyiban hagytak, mindenki lemondta nyaralás miatt... lécce írjon valaki ha eljönne velem : itt vannak dolgok a fesztőr: http://www.wantedfestival.hu előre is közsi: Zsuzsi
Zsuska 2006. 05. 28. 13:24
ki hova megy nyáron

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal