Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » House, Trance, Techno

Peat Jr.&Fernando

létrehozva: 2006. 05. 28.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

VENDÉG 2013. 10. 06. 6:36
:):)
Krish 2006. 12. 06. 16:27
Hello áhh Ferni papa itt is tevékenykedik :D kira! JA amúgy télleg el vannak tompítva a kickek!
nincs 2006. 06. 29. 14:10
Hy
Fernando szívesen:)remélem ez a fórum is elér annyi hozzászólást,mint a dancemixes kopaszé!
bye
LeeAte 2006. 06. 29. 6:32
Szia Ferni,
Én nagyra tartom a munkásságodat, de be kell valljam, a régebbi zenéid jobban bejöttek! Még ha nem is álltak sok sávból, hangulatilag szerintem jobban ott voltak! Gondolok itt a Szivárvány vagy a Budapest száll remixekre, másik vonalról a legelső klubb traxxekre (Kozmix, Groovehouse, stb..). A legújabbakat viszont nem nagyon kedvelem :( Nem tudom, kicsit el vannak tompítva a kickek, nem..? :O És én úgy vagyok vele, h minél több a magasabb, annál jobb, hagy szóljon :) A Hello remixben meg nem hallom a szőnyeghangot, és szerintem a tek house nem áll jól neked, rengeteg producer így is már használja.. Na de ez csak az én személyes véleményem, biztos millió másik embernek ezek (is) bejönnek!
Remélem, majd hamarosan én is tudok hallgatható anyaggal jelentkezni, addig marad a gyakorolgatás :)
Üdv.
Ferni 2006. 06. 29. 2:05
Sziasztok! Először is had köszönjük meg annak aki ezt a topicot létre hozta :)
Megprobálok válaszolni a kérdesitekre,de az oldalunkon (http://www.peatjr-fernando.hu) a forumba is irjatok észrevételeket.
Lesz nagyon sok finomság tényleg! Új szám és rengeteg remix. Épp azon dolgozom jelen pillanatban is ;)

Üdv. Fernando
Vendég 2006. 06. 03. 20:23
hát nem lett rossz a szerelem száll! külföldön is nagyon kapós : HDM 7 -en rjta van és a Future Trance 37-en is!
Vendég 2006. 05. 28. 20:22
sztem naon király
zenéket csinállnak!de jöhetnének vmijen új számmal!!
nincs 2006. 05. 28. 18:16
Kíváncsi vagyok a véleményetekre!pl. a szerelem szállról!szerintem ök letettek valamit az asztalra!

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » House, Trance, Techno