Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Komoly témák

2PAC vs NOTORIUS BIG

létrehozva: 2006. 06. 06.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2011. 09. 06. 14:20
Nem biztos o volt mer suge Is tupacal volt az igaz de lehett hogy o is lehetet mer o alt akkor a ucan velle autoban mer piros volt a lampa es akkor feher kocsibol lotek le es meg suge hatra figyelt es meg se hajttot el :D
Vendég 2007. 09. 28. 14:21
Szerintem nem a crips tagok ölték meg gondoljunk bele a verekedés a közvetlen a halála elött történt és ki tervelt ember ölésröl beszélünk szoval én ezt ki zárnám nem volt idejük hozzá csak egy meg jegyzés snoop is crips tag!szerintem nem b.i.g és p.diddy ölete meg! egy kicsit gondoljunk bele kik tudtak hasznot huzni pac halálából?-suge knight, snoop, dre,és mi ki tudja ez egy teroia!!!
TELEPRAP 2006. 06. 16. 10:13
Várom még a hozzászólásokat
TELEPRAP 2006. 06. 14. 7:12
De szerintem nem BIG parancsára történt TUPAC megölése.BIG-nek nincs ehez köze
2006. 06. 12. 16:13
én azt hallottam, hogy biggei lövette le egy anderson nevű bérgyilkossal
zümi 2006. 06. 12. 10:47
Ezzel csak az a baj, hogy nem fog kiderülni soha, jólenne ha elkapnák tupac gyilkosát, én örülnék a legjobban de nem biztos, hogy biggie ölette meg tupacot szerintem orlando anderson az a crips tag akit megvert tupac a ox meccs után szerintem, mert elég fura, hogy meghalt ö is olyan hamar 1998 junius 1-jén egy autómósoban fejlövéssel TUPAC FOREVER.
2006. 06. 10. 11:13
Nem értem, a ganszta reppet.
Mi a kurv.a isten fas.záért kell azzal villogni, hogy mennyi embert őltem meg, hány nőt erőszatkoltam meg stb.
Jó pédát állít a gyerekek elé.
TELEPRAP 2006. 06. 10. 9:29
Én nem szeretem 50CENT-et,de örülök,hogy ő is ki állt TUPAC mellett.Van róla egy filmem,ahol 2PAC haverjai beszélnek.Nem tudom,hogy az 50CENT vs JA RULE-ből milesz,de ha 50CENT meghal,őt is utána éltetni fogják,mint most TUPAC-et a gettókban.50CENT mondta,mais járja a gettókat és éltetik TUPAC-et mindenhol,még keleti részeken is.-WESTSIDE-
2006. 06. 09. 22:17
most arra vagyok kíváncsi, hogy ebból a 50 cent-Ja Rule "háborúból" lessz-e valami. bár szerintem ez a 50 cent egy agyonmenedzselt műgengszter
TELEPRAP 2006. 06. 09. 21:48
Várom még a hozzászólásokat.
TELEPRAP 2006. 06. 08. 21:20
Várom még a hozzászólásokat.
2006. 06. 07. 22:35
"bosszu bosszút követne"
Na az igaz.
TELEPRAP 2006. 06. 07. 21:56
Mert egyik fele ezt,másik fele azt állítja.Westside visszabosszult EASTSIDE-re,ha most megölnék P DIDDY-t,akkor bosszu bosszút követne.Mindkét oldalon halnának meg.Nem akarják visszaidézni Westside-t és Eastside-t.Ez lezárt ügy,már akinek.Ma már másért megy a háború.Ma már csak a pénzéhesség,miatt löhetnek le valakit
2006. 06. 07. 17:49
akkor p. diddyt miért nem ölték meg?
TELEPRAP 2006. 06. 06. 20:05
Szerintem nem NOTORIUS BIG megbízására ölték meg TUPAC-et.BIG nemvolt annyira TUPAC ellen,ő nem ölte volna meg.P.DIDDY viszont gyűlölte és mai napig is gyülöli TUPAC-et.Ezt állítolag egy Amerikai lap írta és szerintem van benne igazság.Egyértelmű,hogy TUPAC halála után 1évre rá BIG-et megölték,mert azthitték,hogy ő parancsára ölték meg TUPAC-et,de P DIDDY itt a gyanus nagyon,mert ő gyülölte TUPAC-et.És sokan állitják az USA ban,hogy lehet,hogy P.DIDDY ölte meg TUPAC-et.

Fórum » DÜHÖNGŐ » Komoly témák