Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Mixer

fedezzenek fel már végre engem is!!!!!!!!!!!

létrehozva: 2006. 06. 07.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Lily 2013. 03. 13. 18:04
Hello van hangom tudok énekelni csak a szüleim nem akarják de én szeretnék!!!
Vendég 2010. 09. 18. 13:59
Sziasztok, egy 14 öves l8ny y vagyok úgy gondolom elég jó hanggal , ha tudtok egy helyet ahol fel fedezhetnönek körlek irjatok elobb ide aztan meg adon email-cimem. És ha ismertek olyan gitarost vagy dobost akinek banda kellene ,akk irj...
Hula-girl 2009. 07. 30. 20:30
19 éves kecskeméti csajszi vagyok és szeretném, hogy végre felfedezzenek:D... eddig csak iskolai ünnepségeken énekeltem musicalrészletekkel... szeretnék továbblépni...

Szeretnék egy karakteremhez hasonló rajzfilmfigura hangja lenni mint férfiban Goomi vagy mint Gigi d'agostino - Blablabla című klipjében:D Ugyanis animátornak készülök...

e-mail:
buzigyerek 2006. 08. 18. 0:25
Ezek a megasztár jellegű dolgok teljesen értelmetlenek. Ha tehetséges valaki akkor úgy is felfedezik. De ma már nagyon jól működő biznisz a sztár-gyártás.
Richie, attól még nem leszel mittoménmekkora híresség, hogy tudsz dalokat írni meg reppelni, én is tudok, sőt, hörögni is, 10 évig jártam énekelni zenesúlba. Mégse lettem énekes-sztár. Elég kicsi rá az esély, hogy akkora híresség leszel, ha meg ilyen megasztárok révén akarsz sikereket elérni, akkor semmi értelme az egésznek, nem azért fedeznek fel, mert olyan hűdejó a hangod, hanem mert abból a pár szerencsétlenből te voltál szimpatikus a közönségnek, ésatöbbi. Nem cseszegetésből mondom, ez így van.
2006. 08. 17. 17:47
én tudok neked segíteni, találtam egy újsághirdetést, melyben ez áll: "Szarvasmarha mellé gondozót felveszek", sztem ez lesz a neked való, mondjuk kitétel lehet ha piálsz...de ntom...adjam a számot?
richie 2006. 06. 13. 12:14
kösz a bizalmat drága maxi!tudod minden ember magából indul ki, remélem te is!(azért meghallgatnálak téged énekelni, de szerintem nem vagyok egyedül!)
egyébként ha tetszik, ha nem, jól énekelek, dalokat írok, és ráadásul még rappelek is!
ugye te is eltudod ezt mondani magadról, mert ha nem, akkor teljesen felesleges basztatnod!
porcsi
Léna 2006. 06. 10. 17:38
A hallgatóságnak az egészben annyi a feladata,hogy a sok rossz közül kiválassza a kevésbé rosszat.Ha egyálltalán a nézők döntenek,mert én erről nem vagyok meggyőzve.Az egyetlen megasztáros aki tényleg jó,az a Rúzsa Magdi.Karamell és Gáspár szerintem megcsúfolása a zenének.
Max 2006. 06. 10. 15:37
Ez sajnos csakis az ízlésficamban szenvedő hallgatóságnak tudható be, sajnos.
Léna 2006. 06. 08. 20:50
Kedves Max.Pont a tehetségtelen,mutáló hangú,önjelölt sztárocskákból lesznek a "nagy sztárok".
Max 2006. 06. 07. 21:10
Fogd fel hogy tehetségtelen vagy, mint ahogy a megaszarosok túlnyomó többsége, és huszonéves korodra úgy elmutál a hangod, hogy jónak korántsem lesz nevezhető, mint ahogy valószínűleg már most nem az.
richie 2006. 06. 07. 16:57
pont most van vége a megasztárnak, amikor végre 16 lettem
ki vagyok akadva!!!!!!!!!!
szerintem a döntőig eljutottam volna(szerintem jó hangim van)
ha tudjátok, hogy lehetne felfedeztetni magam, akkor írjatok, mert ez biztos érdekel mást is
ja és egy kurva jó együttest akarok

Fórum » DÜHÖNGŐ » Mixer