Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Deftones a PeCsában!

létrehozva: 2006. 06. 20.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2008. 01. 27. 21:17
Sajnálom hogy egyre pocsékabb, üres érzelgős zenét nyomatnak, de biztos ez adható el az amerikai tinédzsereknek. Valamiből meg kell élni... A 2006-os Saturday Night Wrist album egyszerűen hallgathatatlan, hol van már az Adrenalin elementáris átütő ereje...biztos fárasztó ordítani meg hörögni, meg pofázni feszt úgyhogy maradt a híg fos, amit mint említettem Saturday Night Wrist albumnak hívnak.Pedig a korai Engine No.9 vagy a Minus Blindfold című nóta egyszerűen zseniális. Kár hogy nem ezen a vonalon haladtak tovább. Bízzunk benne hogy egszer még észheztérnek. Üdv: Metaljacket
Vendég 2007. 10. 08. 23:42
ja,és deftones forever!!!
Vendég 2007. 10. 08. 23:40
zimi meg a vivi melegek,kérem ne döljenek be a dumájuknak mert ezzel csak segbe akarják kuratni magukat
blub 2007. 10. 01. 15:29
Valaki tudna egy linket dobni??
Deftones dalszövegek kellenének.

(gatyapupi jobbulást)
gatyapupi 2006. 07. 28. 21:50
Hello bello!!!
Mi van Zimi? Te vagy a moderátor v mi? Tudod mit? EDD MEG A SZAROM! Ja és igen...mint már mondtam látott már orvos és akut fekalofíliát diagnosztizált. Kösz az érdeklődést.
ZiMi 2006. 07. 01. 19:12
Mi a f.sz van itt?
Ki a sz.r ez a gatyapupi? Az ilyen hülyegyerekeket bannolni kell minden létező szerverről. Mivan gyerek? Orvos látott már? Senki nem kiváncsi a baromságaidra!

Vivi drága, legyél szíves és nyisd ki a picuri szemedet; az ocsmány tokio hoteles szövegeidet NE a Deftonesos forumokra irkáld be. Picit koncentrálj, jó?




Összvissz annyit akartam, hogy a Deftones koncert k.rvajó volt; sajnos a Pecsa honlapján még mindig nincsenek fenn a képek, de az alábbi linket találhattok képeket:
http://www.freelivephotos.com/img2314.htm
vivi 2006. 07. 01. 11:52
Szia mindenkinek én egy örült tokio hotel imádo vagyok imádlak tom!!!!!!!!!!!
gatyapupi 2006. 06. 24. 1:06
És beszartam...igeeeen, leszartam a bokámat...fosos...fincsi
gatyapupi 2006. 06. 24. 1:04
Képzeljétek el, hogy amikor a vécén ültem én szartam egyet és aztán épp kipottyant a kiskulám és LEHUGYOZTAM!!!
Bezonyám!!! LE-HU-GYOZ-TAM!!! Igeeen emberek! És aztán a hugyos szart kellett megennem...na szép...és amikor a kakimat ettem csokiöntettel akkor így a hugyban állt a kaki érted...hát ennyi...de fincsi volt azért...ennyi
Gab 2006. 06. 20. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek