Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rap, Hip-Hop

MINDÖRÖKKÉ 2PAC

létrehozva: 2006. 06. 24.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2011. 01. 08. 22:38
2pac öröké hiszek benned nekem mindig te leszel a példa képem te egy igaz rapar voltál örök élet neked tupac mindig a szivemben fogsz élni te vayg az egyetlen hös a raperek közöt r.i.p tupac amaru shakur thuggggggggggglifeeeeeeeeee-mindig éljen 2paccccccccccccccccc
Vendég 2011. 01. 08. 22:38
2pac öröké hiszek benned nekem mindig te leszel a példa képem te egy igaz rapar voltál örök élet neked tupac mindig a szivemben fogsz élni te vayg az egyetlen hös a raperek közöt r.i.p tupac amaru shakur thuggggggggggglifeeeeeeeeee-mindig éljen 2paccccccccccccccccc
Vendég 2011. 01. 08. 22:38
2pac öröké hiszek benned nekem mindig te leszel a példa képem te egy igaz rapar voltál örök élet neked tupac mindig a szivemben fogsz élni te vayg az egyetlen hös a raperek közöt r.i.p tupac amaru shakur thuggggggggggglifeeeeeeeeee-mindig éljen 2paccccccccccccccccc
Vendég 2011. 01. 08. 22:38
2pac öröké hiszek benned nekem mindig te leszel a példa képem te egy igaz rapar voltál örök élet neked tupac mindig a szivemben fogsz élni te vayg az egyetlen hös a raperek közöt r.i.p tupac amaru shakur thuggggggggggglifeeeeeeeeee-mindig éljen 2paccccccccccccccccc
Vendég 2011. 01. 08. 22:37
2pac öröké hiszek benned nekem mindig te leszel a példa képem te egy igaz rapar voltál örök élet neked tupac mindig a szivemben fogsz élni te vayg az egyetlen hös a raperek közöt r.i.p tupac amaru shakur thuggggggggggglifeeeeeeeeee-mindig éljen 2paccccccccccccccccc
Vendég 2011. 01. 08. 22:37
2pac öröké hiszek benned nekem mindig te leszel a példa képem te egy igaz rapar voltál örök élet neked tupac mindig a szivemben fogsz élni te vayg az egyetlen hös a raperek közöt r.i.p tupac amaru shakur thuggggggggggglifeeeeeeeeee-mindig éljen 2paccccccccccccccccc
Vendég 2011. 01. 08. 22:37
2pac öröké hiszek benned nekem mindig te leszel a példa képem te egy igaz rapar voltál örök élet neked tupac mindig a szivemben fogsz élni te vayg az egyetlen hös a raperek közöt r.i.p tupac amaru shakur thuggggggggggglifeeeeeeeeee-mindig éljen 2paccccccccccccccccc
Vendég 2011. 01. 08. 22:37
2pac öröké hiszek benned nekem mindig te leszel a példa képem te egy igaz rapar voltál örök élet neked tupac mindig a szivemben fogsz élni te vayg az egyetlen hös a raperek közöt r.i.p tupac amaru shakur thuggggggggggglifeeeeeeeeee-mindig éljen 2paccccccccccccccccc
Vendég 2010. 03. 29. 0:37
Tupac Amaru Shakur = Ő az a rapper akit senki nem léphet túl e karierben a saját beálított életstílusa vitte el
Vendég 2009. 03. 16. 18:15
Háborúk voltak és lesznek ,de a katonáim halhatatlanok!
"Tupac Amaru Shakur"
Vendég 2008. 12. 14. 10:02
Peace
Z 2008. 12. 11. 14:21
hogy is van Tupac katonás mondása? valami olyan hogy a katonáim örökké élnek vagy ilyesmi
Z 2008. 12. 11. 9:01
2Pac örökké élni fog!!! Legalábbis a szívünkben biztos!!! Vitathatatlan hogy ő a valaha volt legnagyobb rapper. Aki tiszteli annak respect, aki nem az pusztuljon. Azért ő a legnagyobb rapper mert Tupac szívből rappelt, és nem divatból, pénzről vagy dugásról tolta hanem alapvető problémákról, ami mindenkit érint. Ritka őszinte ember volt, ezért is utálták és ölték meg mert mindíg megmondta a frankót. Szeretett a középpontban lenni, de jószívű ember volt. R.I.P. Tupac Shakur
HUNTER 2006. 10. 13. 14:30
VÁROM A VÁLASZT.....VAGY K*SSOLJ TE P*RASZT
HUNTER 2006. 10. 13. 14:28
halál aki nem tud semmit lökni
csak a fórumon szar megjegyzéseket bökni
ettől még ugyanolyan cs*cska maradsz
azt hiszed hogy ettől majd előrébb haladsz?
te p*raszt, kapd inkább kézbe egy ásód
mert te is tudod itt nincs keresnivalód
nem vagy más halál mint egy cs*cska sz*r
akinek a p*fájára hunter cipzárt varr
most legyél nagy ember, vagy inkább futsz?
akkor szaladj innen looser ahogyan csak tudsz

HALÁL TE FÁCÁN!!!!!FEL VAN ADVA A LABDA HAHA
HUNTER 2006. 10. 13. 14:15
na:D
HUNTER 2006. 10. 13. 14:15
halál aki nem tud semmit lökni
HUNTER 2006. 10. 13. 14:15
halál aki nem tud semmit lökni
T 2006. 10. 12. 23:49
Minket basztatni...
Mikebro 2006. 10. 12. 22:14
HALÁL te húzz a picsába már :D amúgy is mindent csak kritizálsz lol mást nem tudsz egyáltalán szeretsz te vmit? bármit?
HALÁL 2006. 10. 08. 16:09
2pac soha
WildMan 2006. 10. 07. 12:26
2PAC-4EVER------> ami mindörökké tart!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pac-et tisztelem -HATALMAS
ismétlem ! -HATALMAS
ember volt ő, csak az a baj hogy már halott:((
Pedig még élhetett volna! -miért kellet lelőni ?? ---->nem értem.
:(
RESPECT 2PAC fanok------->2PAC-4EVER------>ami mindörökké tart!!!!!!!!!
Mikebro 2006. 09. 01. 3:18
Elvileg Tupac-ről szól a fórum :) amúgy meg egyet értek TELERAP-pel ugyanis nem véletlen az h még mindig ő tartja a világon a legtöbb eladott CD rekordját a "Gangster Rap" genre terén. Persze azt sem vitatom h hozzá hasonló nagy Lmék, rapperek vannak manapság is, de akkor is ő volt az egyik atyja ennek a müfajnak és nem hiába követték annyian. Na Mind1 szóval azér ő a király :)

Peace!
"Mindenki szeretné megváltoztatni a világot, de senki sem szeretné megváltoztatni saját magát."
Leo Tolsztoj
TELEPRAP 2006. 08. 22. 21:01
HM,VAN EZ ÍGY.VAN DK-TV-TEK?MÚTKOR A METRÓFIRKÁSZ RAPPEREKRŐL VOLT SZÓ BENNE.TETSZETT A MŰSOR :)
2006. 08. 22. 20:58
Én nem vallom magam Rappernek, Hip-Hoppot hallgatok, sztem a rapperek pár kontinensel arréb vannak...
TELEPRAP 2006. 08. 22. 20:48
REMÉLEM TETSZIK AZ ÚJ KÉPEM.A METRÓALULJÁRÓBAN FOTÓZOTT LE A DÓRI.REJTETT ALANY VAGYOK,ÓÓÓ,DE NE MOND MÁR PAJTÁS,AZÉRT EGY KÉT SZÖVEGET DOBTAM FEL IDE ODA.TEIS EMLÉKSZEL RÁ.RAPPER VAGYOK,AZIS MARADOK.
2006. 08. 22. 20:44
Én ennek örülök ha ennyir elszánt vagy és csinálni akarod, határozottság...remek...ezzel nincs is semmi gond, egyedül én a produktumaidat hiányolom, de ezt már írtam máskor is, hol vannak a zenéid? szövegeid? stb. mert ideáig nem sokat olvashattunk, ezért is írtam múltkor, h tegyél fel pár szöveget vagy vmi, de ahogy érzed...
TELEPRAP 2006. 08. 22. 20:07
Bádog,ismerem amúgy az UNDERGROUND cuccokat,előadókat.Nem kell bemutatni.Én a MAINSTREAM ÉS AZ UNDERGROUND előadókat is csípem és hallgatom.Ja és voltam már normál koncin,RAP partyn,párszor.A HIP HOP karrierem nem zárom le,nyugi.Még sokáig fogsz rólam hallani.Megmaradok az a LAKÓTELEP TELEPRAP DUNAKESZI GYÁRTELEP RAPPERGYEREK.MERT AKÁRHOGY NEM KEDVELSZ BÁDOG,MEGMARAD A CEREMÓNIA KOMÉDIA,TALÁN MÉG HARMÓNIA IS :)
2006. 08. 22. 14:42
Kérlekszépen én ntom, h te hol élsz, milyen körülmények között vagy milyen emberek vesznek téged körül, de 1x komolyan menj már el vmi autentikus rendezvényre, ne olyanra, amit haverjaid csinálnak és abból áll, h lekapcsoljátok a villanyt és sötétbe ugráltok NO FREAK + R.Marks gatyába Eminemre + a mittoménmikre...és ott kérdezősködj már majd erről a dologról, azis jó ha először haverkodsz és utána hozod szóba, h ne legyen feltűnő, szóval, h ők mit hallgatnak....nem szeretnélek elkeseríteni, de egy világ fog benned összeomlani és talán már hazafele úton azon gondolkodsz majd, h lezárod Hip-Hoppos karriered és átmész Rockernek vagy Goásnak vagy szimplán locsolkodós ruhás Devergo's balfácánn szétvisz a tuc, alákavartam a csajnak, be voltam basxva úgy szedtek ki az asztal alól buliiiiii arcnak :) hehe
TELEPRAP 2006. 08. 22. 12:09
Nem nem Bádogember az őslakosnak ehez semmi köze.Akármelyik mai RAPPERT megkérdeznéd,hogy ki a példaképe,ki a kedvence,azt mondaná az egyik,hogy BIG,a másik meg azt,hogy 2PAC.
2006. 08. 21. 22:04
Már múltkor is felsoroltam párat + oldalcímet is adtam, látszik h nem nézted meg, ez olyan, mintha a dzsungelbe egy őslakos maradi klánhoz bemenne egy kutató vagy riporter és közölné velük, h van élet rajtuk kívül és nem hinnék el...
TELEPRAP 2006. 08. 21. 20:08
És ki? :D hehe
2006. 08. 21. 14:32
Már a nyomába lépett...
TELEPRAP 2006. 08. 21. 12:47
TELJESEN MINDEGY KIVEL HASONLÍTJUK ÖSSZE TUPAC-ET,MERT Ő VOLT A RAPPEREKNÉL ELVIS.EGY RAPPER SEM LÉP MÉG A NYOMÁBA SEM.
2006. 08. 20. 15:33
Hagyjuk már megint ezt a Majkát kérem, ki a faxzt érdekel?
TELEPRAP 2006. 08. 18. 20:32
Majka egy tehetségtelen rakás xar.2PAC tehetséges rapper volt.TUPAC Rapszövegei értelmesek voltak. Olyan csics ka ez a majka,majd szóljál majd ha.ha ha:D
Majka semmit sem tud a kemény életről
50 eurocent 2006. 08. 07. 13:12
2pac szövegei sokatmondóak, értelmesek voltak, számainak értelmes dallama volt. Persze ő is követett el hibákat, és volt bíróság előtt is, de kiválóan Rappelt. Westside ganxtakirálya volt. Sajnos 96ban eltávozott közölünk. Sok tehetséges Rapper van most is, de nem ugyanolyan, mint ő. A magyar Rappről ne vitatkozzunk, mert az nem létezik. Majka egy kis nyomorék csicska, aki azt hiszi tud valamit.
Rap 4ever!
TELEPRAP 2006. 07. 26. 23:06
Majka egy tehetségtelen rakás xar.2PAC tehetséges rapper volt.TUPAC Rapszövegei értelmesek voltak. Olyan csics ka ez a majka,majd szóljál majd ha.ha ha:D
Majka semmit sem tud a kemény életről
2-pac 2006. 07. 26. 17:13
Majka a cigány !!!!!!!!!!
2-pac a király!!! saját erelyéből jutott oda ahol volt és a rap császáraként halt meg!!!!!!!!!!
Majka egy f.sz és egy másik f.sznak (Dopeman)-nak köszönheti hogy egyáltalán ismrei valaki!!!!!!!!

2-pac arrol rappelt ami a rap lényege, nem úgy mint Majka!!!!!!!!!!!
2-pac az utcárol beszélt és az érem másik oldalárol!!!!
Majka miről rappel??? Mivan veled baby? Haggyámá élni!!!!!-------->Ez Majka!!!!
Egy sz.r alak arrol rappel hogy ő milyen nagy valaki egy csajhoz képest!!!!!!!!!!!!!
A saját csajához képest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pedig ha nem tudnátok egy ideig Majka b.zi papa helyet a barátnője írta a szövegeit!!!!!!!!!!!!!!
Mjaka kicsoda???? Én megmondom egy senki. Arra veri magát hogy elopott egyszer egy kocsit meg hogy megvert 1 embert. Seggarcok 2-pac-et lelőték itt látcik ki milyen helyen él ki mit csinál?????????Tudjátok mi az a Harlem????? Ózd hozzá képest egy vidámpark!!!!!
Majka meg hogy hal meg ???? Végelgyengülésben!!!!!!!!
A temetésén ki lessz?? A jó b.zi k.rva anyja!! Ja meg én és majd kacagok a sírján!!!!!
2006. 07. 25. 13:04
ez tény
2006. 07. 25. 12:45
Ózdi hös a 2pac meg egy mocskos cigányvott
TELEPRAP 2006. 07. 25. 11:57
2PAC a világ legjobb RAPPERE volt,Majka meg egy láda xar.2PAC-nek több ezren voltak a temetésén.2PAC a RAP KIRÁLY. Megnézném Majkának hányan lennének a temetésén,örülnél,ha lennének vagy 5 en,6 an.Hehe.Majka egy ku kás Ózdi senki
2006. 07. 25. 11:53
2pac atz egy Noname senki a majkához képest eg senki
2-pac 2006. 07. 19. 16:40
2-pac a király
TELEPRAP 2006. 06. 24. 10:49
-WESTSIDE-

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rap, Hip-Hop