Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal

SUBSCRIBE

létrehozva: 2006. 08. 01.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

buzigyerek 2006. 08. 01. 14:22
Szerintem pótold a hiányosságokat! Nagyon jó zenék ezek, a legtöbbet (Pl a 'Scribe-ot) azért szeretem mert atom bőgő van benne tele slappingel, de amúgy is király.
Mondok párat, ha érdekel akkor próbálj szerezni belőlük, érdemes:
Blind Myself, Bridge to Solace, Fish!, Wackor, Superbutt, Solution (Bár ennek kicsit Subscribe szaga van...)
2006. 08. 01. 14:11
Én nem is tudtam, hogy ilyen bandák léteznek :-(
Szerintem helytelen, hogy csak a külföldi bandákat reklámozzák.
buzigyerek 2006. 08. 01. 14:10
Értelek, de a Depit nem mondanám popsnak. Csak az gáz kicsit, hogy szinte egy saját témájuk sincs, minden egyes dallamot máshonnan vesznek, főleg a KoRn-t szeretik másolni.
killby 2006. 08. 01. 13:34
Mindig is a poposabb bandákat fogják előnyben részesíteni, de nem az emberek, hanem a tömeg...
Remélem, érted mire gondolok! :)
buzigyerek 2006. 08. 01. 12:57
A legjobbak között vannak az biztos. De nem felejthetünk el olyan neveket mint a CDT, vagy a Black-Out. Ezek a bandák (+ néhány amit most nem említek) sokkal jobbak mint pl egy TCS, vagy Depresszió. Soha nem fogom megérteni, hogy miért azokat részesítik előnyben,
2006. 08. 01. 12:20
LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
2006. 08. 01. 12:19
huzás innen te aláirogato f.asz
2006. 08. 01. 10:19
te meg ki a f.asz vagy?? húzz innén oszt ne nyiss idiota topikokat bazze!!!!!!!!!!!!!!!
RG 2006. 08. 01. 9:35
A legjobb magyar banda - akárki akármit mond is... Aki nem hiszi mindenképpen hallgassa meg a Sanity Has Left The Building-et.

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal