Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Komoly témák

VOLTÁL MÁR RENDŐRSÉGEN? VAGY ÜLDÖZTEK?

létrehozva: 2006. 08. 07.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

castelisabelle 2020. 01. 07. 16:56
Figyelmesen olvassa el

Ön, aki kölcsönt keres, nem tudom, hogyan oszthatom meg Önnel az örömöt, mert mivel magam keresek kölcsönt, találkoztam egy Jean Marie Adamo nevű férfival, egy francia gazdasági szereplővel, aki él Jelenleg 40 000 euró hitelt nyújtott nekem, és több kollégával beszéltem, akik ettől az úriembertől is kölcsönzöttek, anélkül, hogy kellett volna aggódniuk. Különösen számomra 72 órán belül, jegyzőkönyv nélkül, banki átutalással kaptam jóváírási kérelmet, és teljesen elégedett vagyok. Ennek a bizonyságnak a közzétételére ösztönöz, hogy ez az úriember továbbra is csodákat cselekszik az emberek iránt
valóban szükség van rájuk. Ezért úgy döntöttem, hogy megosztom ezt a lehetőséget veled, akik nem részesítik előnyben a bankokat, vagy akiknek olyan tisztességtelen hitelezőkkel kellett foglalkozniuk, akik csak visszaélnek
mások személyisége; van projektje vagy finanszírozási igénye van, írhat neki, és elmagyarázhatja a helyzetét; segít, ha meg van győződve az őszinteségéről, zománca:



Köszönöm a megértést
rolleke 2019. 11. 13. 11:59
Szerezzen valódi regisztrált hamis járművezetői engedélyt (https://documentseverywhere.com/), vásároljon vízumot online, valódi regisztrált hamis útlevél, valódi hamis személyi igazolványokat, vásároljon eredeti és hamis házassági bizonyítványokat, vásároljon regisztrált és hamis okleveleket.
Whatsapp, ………… .. + 46790645563
Támogatásunk a …… ..https oldalon: //documentseverywhere.com/
Szerezzen valódi regisztrált hamis járművezetői engedélyt, vásároljon vízumot online, hamis útlevelet, valódi hamis személyi igazolványokat, vásároljon eredeti és hamis házassági bizonyítványokat, vásároljon regisztrált és hamis okleveleket. Vásároljon eredeti útlevelet, vásároljon állampolgárságot online, személyi igazolványokat vásároljon, online valódi vezetői engedélyt vásároljon, online tartózkodási kártyákat vásároljon, online zöld kártyákat vásároljon, online szolgáltatás hamis regisztrált belépők számára. Vásároljon turisztikai és üzleti Visa.buy tartózkodási engedélyt mind az 50 állam és nemzetiség számára világszerte. Mi vagyunk az egyetlen hiteles, kiváló minőségű útlevelek, regisztrált és nem regisztrált útlevelek és egyéb állampolgársági okmányok gyártói. Garantálhatja új személyazonosságát, kezdve egy tiszta új születési bizonyítvánnyal, egy eredeti kitűzővel, regisztrált hamis vezetői engedéllyel, útlevéllel, SSN-sel ellátott társadalombiztosítási kártyával, hitel- és hitelkártyákkal, iskolai oklevelekkel és oklevelekkel, egészen új névvel és regisztrálva vannak a nemzeti adatbázis-rendszerben. Kiváló minőségű berendezéseket és anyagokat használunk hiteles és hamis dokumentumok előállítására. A valódi útlevél minden titkos tulajdonságát gondosan lemásolják regisztrált és nem regisztrált dokumentumainkhoz. Egyedülálló gyártó vagyunk a hamis és eredeti dokumentumok számára. Kizárólag kiváló minőségű regisztrált és nem regisztrált útleveleket, vezetői engedélyeket, személyi igazolványokat, bélyegeket, vízumokat, iskolai bizonyítványokat és egyéb termékeket kínálunk számos országban, például: B .: USA vezetői engedély, ausztrál vezetői engedély, belga vezetői engedély, Brazil útlevél, kanadai vezetői engedély, olasz vezetői engedély, finn vezetői engedély, francia vezetői engedély, Németország, Izrael, mexikói útlevél, holland vezetői engedély, dél-afrikai vezetői engedély, spanyol vezetői engedély, brit vezetői engedély stb.

eredeti USA (Egyesült Államok) útlevél,
eredeti ausztrál útlevél,
eredeti belga útlevél,
eredeti brazil (Brazília) útlevelek,
eredeti kanadai (Kanada) útlevelek,
eredeti finn (Finnország) útlevelek,
eredeti francia (Franciaország) útlevelek,
eredeti német (Németország) útlevelek,
eredeti holland (Hollandia / Holland) útlevél,
eredeti izraeli útlevél,
eredeti Egyesült Királyság (Egyesült Királyság) útlevél,
eredeti spanyol (Spanyolország) útlevelek,
eredeti mexikói (Mexikó) útlevelek,
vásároljon eredeti dél-afrikai útleveleket.
vásároljon eredeti ausztrál vezetői engedélyeket,
eredeti kanadai vezetői engedélyek vásárlása,
vásároljon eredeti francia (francia) vezetői engedélyeket,
vásároljon eredeti holland (Hollandia / Holland) vezetői engedélyeket,
vásároljon eredeti német (Németország) vezetői engedélyeket,
vásároljon eredeti Egyesült Királyság (Egyesült Királyság) vezetői engedélyeket,
eredeti diplomata útlevelek vásárlása,
vásároljon eredeti amerikai (Egyesült Államok) útleveleket,
vásároljon eredeti ausztrál útleveleket,
vásárolni eredeti belga útleveleket,
vásárolni eredeti brazil (brazil) útleveleket,

vásároljon eredeti kanadai (Kanada) útleveleket,
eredeti finn (Finnország) útlevelek vásárlása,
vásároljon eredeti francia (Franciaország) útleveleket,
vásároljon eredeti német (Németország) útleveleket,
vásároljon eredeti holland (holland / holland) útleveleket,
eredeti izraeli útlevelek vásárlása,
vásároljon eredeti brit (Egyesült Királyság) útleveleket,
vásároljon eredeti Egyesült Királyság (Egyesült Királyság) vezetői engedélyeket,
eredeti diplomata útlevelek vásárlása,
vásárolni álcázási útleveleket,
vásárolni útlevél másolatokat,
eredeti amerikai útlevél eladó,
eredeti e-ausztrál útlevél eladó,
eladó eredeti belga útlevelek,
eredeti brazil (brazil) útlevél eladó,
eladó eredeti kanadai (Kanada) útlevelek,
eredeti finn (finn) útlevél eladó,
eladó eredeti francia (Franciaország) útlevelek,
eladó eredeti német (Németország) útlevelek,
eladó eredeti holland (Hollandia / Holland) útlevél,
eredeti izraeli útlevél
Weboldalunk a következő helyen található: ……… https://documentseverywhere.com/
Támogatásunk ... https://documentseverywhere.com/
Whatsapp, ………… .. + 46790645563
Szerezzen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és Ausztria azonosítóit
Szerezzen be kiváló minõségû eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és azonosítókat az USA-ból
Szerezzen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és igazolványokat az Egyesült Királyságból
Szerezzen be kiváló minõségû eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és Kanadát
Szerezzen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és Németország azonosítóit
Szerezzen be kiváló minõségû eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és olaszországi igazolványokat. Vásároljon kiváló minõségû eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, Franciaország vízumát és azonosítóit
Szerezzen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és Finnország azonosítóit
Szerezzen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, járművezetői engedélyt, norvég vízumot és igazolványokat
Szerezzen be kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és Dánia azonosítóit
Szerezzen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és Svédország-azonosítókat
Kap magas minőségű eredeti és
jonemira 2017. 11. 03. 23:55
Vásároljon egy jogosítványt (()) ((whatsapp +237652642907))) id kártya, születési anyakönyvi kivonat és egyebek

Dokumentumok (())))
Nyújtunk vezetői engedélyt, személyi igazolványt, útlevelet, vízumot, házassági igazolványt,

keresztelőkártyák, minden típusú diploma eladó,


Regisztrált arany, Toefl & Gre bizonyítvány (())))


Kiváló minőségű eredeti útlevelet, vezetői engedélyt, személyi igazolványt állítunk elő. adatbázis

regisztrálva és regisztrálva. Minden dokumentumot regisztrál a megfelelő

kormányzati adatbázisok. A következő kártyát is kínáljuk: társadalombiztosítási számok,

hitelkártyákkal és hitelkártyákkal, iskolai diplomákkal, minden új osztályban

Az adatbázisban szereplő kérdések és nyilvántartások a kormányzati rendszerben. . Nagyot használunk

minőségi berendezések és anyagok létrehozása valódi és hamis dokumentumokat. minden

Ezeknek a dokumentumoknak a titkos jellegzetességeit gondosan megismételjük a dokumentumainkban.

Mi vagyunk az egyetlen gyártó a kiváló minőségű hamisított és regisztrált dokumentumokból. Csak kínálunk

eredeti, kiváló minőségű regisztrált és nem lajstromozott útlevelek, vezetői engedélyek,

azonosító kártyák, bélyegzők, vízum, iskola Értékpapír és egyéb termékek a

Olyan országok száma, mint az USA, Ausztrália, Belgium, Brazília, Kanada, Olaszország, Finnország

Franciaország, Németország, Izrael, Mexikó, Hollandia, Dél-Afrika, Spanyolország, Egyesült Királyság és sokan

több országban

KONTAKT

Általános támogatás: >>>>>>> (()))))

Kapcsolat >>>>>>>>>>> +237652642907
Skype >>>>>>>>>>> fastdocuments1

Regisztrált és nem regisztrált útlevél. vízumok, biometrikus útlevelek, diplomák,

vezetői engedély, személyi igazolvány tanúsítvány. Képzés az M GCSE, A-szinteken, középiskolában

Diploma bizonyítványok, GMAT, MCAT és LSAT vizsga bizonyítványok,

házassági és halotti bizonyítványok, útlevelek és új identitási csomagok, ismétlődő,

Főbb felsőoktatási intézmények / oklevelek a világ minden részében

(több mint 4000 sablon a fájlban) 100% -os egyforma képhez

eredeti. Egyéni nyomtatás (ha nincs sablonfájlunk - küldjön nekünk egy e-mailt

és változtatásokat vagy változtatásokat hajthatunk végre

címek) .SECOND, állampolgárság, személyazonosság, személyazonosító okmányok, diplomáciai,

Munkatársaink egykori magánkutatók, konzulátusok, vezető kormányzati alkalmazottak

és tapasztalt tapasztalt szakemberek, szoros kapcsolatban állunk egymással


a személyzet nyilvántartásba vételéhez szükséges dokumentumok és az útlevelek minden területén

cserébe ezeket az országokat. Mindegyikükhöz kapcsolódik az útlevélügynökség

ezek az országok, és köszönhetően a kapcsolata minden ügyfelünknek, akik

A dokumentumok vagy az útlevélállapotok kérése 100% -ban biztonságos és garantált

a kiváló minőségű ingatlan-dokumentumokból, amelyeket nem lehet azonosítani

milyen hamis! Még egy független élmény vagy gép sem hamis

mert a dokumentum nem különbözik a kiadott kormánytól! Mindannyiunkat

dokumentumok A bejegyzett igazi valódi állampolgári adatbázisok személyesek

adatbázis rögzített adatok és 100% -ban gépi olvasható. Ne habozzon

részletes információkat kaphat szolgáltatásainkról.
Vendég 2008. 08. 25. 12:01
VACC

voltam és azt senkinek nem kívánom geco
Vendég 2007. 08. 09. 3:47
http://loydi.atw.hu/
T 2007. 04. 10. 14:32
Azt várhatod... Sajnos... Ennyit a demokratikus, pártatlan hírszolgáltatásról...
Stog601 2007. 04. 08. 17:21
Az a film tényleg büntet (RTL-n kellett volna főműsoridőben:))
Mucuska 2007. 03. 19. 20:11
:)
T 2007. 03. 17. 14:26
Semmi gond, a legjobbakkal is előferdül ;) (amúgy egész érdekes hangzású kis neologizmus, "mindenkinke", mint valami finn zenekar :D)
2007. 03. 17. 14:04
mindenkinek! elnézést
2007. 03. 17. 14:04
Tnap a Hír TV-n volt este egy jó kis dokumentumfilm "Megsebzett ünnep" címmel, ahol az Okt.23.-án eljáró rendőrökről volt pár rejtett felvétel...mindenkinke ajánlom...
T 2007. 03. 15. 22:40
Inkább ne...
chhaya 2007. 03. 13. 15:19
nyilvánítsuk Torgyánt védett állattá?
T 2007. 03. 13. 12:43
Hát ja. Olyan fejjel mint a Torgyán valószínűleg már rég kipusztították volna...
chhaya 2007. 03. 12. 17:28
de a zsiráf legalább aranyos :]
T 2007. 03. 10. 11:53
Kösz!
noname 2007. 03. 10. 8:25
Ez a zsiráfos nagyon jó!!!!
T 2007. 03. 09. 17:14
A Torgyánra is mondták jópáran :D
chhaya 2007. 03. 09. 14:55
én ezt egy pár ismerősömre szoktam mondani.
T 2007. 03. 08. 16:04
Ja, mert mindenki úgy volt vele mint Józsi bácsi a zsiráffal: ott áll előtte, meg is simogthatja, etetheti minden, mégis csak annyit tud kinyogni, hogy "ilyen állat nincs"...
Mucuska 2007. 03. 08. 14:49
Az a fazon tényleg nem komplett. De egy ideig jól el tudta magát adni, ez is művészet.
T 2007. 03. 08. 11:04
Vagy világkörüli utak... (télleg, simán nyithatna egy utazásiirodát :)
Meg volt egy időben szexológus is, bár a témához (bevallottan) annyi köze van, mint nekem a brácsázáshoz.
Thyrane 2007. 03. 07. 19:17
Bolíviai cseresznye.
chhaya 2007. 03. 07. 19:10
aaaaz pedig tudott valamit
bocsánat, ő
T 2007. 03. 07. 17:13
Attól függ, mi a téma.
noname 2007. 03. 07. 17:09
Én egyet tudok mondani a politikából, a Torgyánt. Képtelen lennék komolyan venni.
T 2007. 03. 07. 17:07
Háááááááááááááááááát, nem is tudom. Az is számít, nyilván. De nem kizárólag. Sose tudtam úgy szemlélni senki megnyilvánulásait, hogy "azé', mer' ő mondta, már mindjárt barmóság"...
chhaya 2007. 03. 07. 16:22
jja. ezzel kapcsolatban olvastam.. hogy ha pl. a választásokon nem pártokra, hanem névtelen kormányprogramokra lehetne szavazni, akkor érdekes eredmények születnének. csak ennyit számít, hogy ki mondja.
Mucuska 2007. 03. 07. 16:16
Nekem inkább arra igaz ez, hogy nem az számít mit mond, hanem ki mondja. Pont a verbális kommunikációnál van nagyobb szerepe a személynek.
T 2007. 03. 06. 17:27
Igen?
chhaya 2007. 03. 06. 15:39
csak egy idő után már nem azt nézed, hogy mit írt, hanem hogy ki írta..
T 2007. 03. 06. 15:21
Olyasmi.
noname 2007. 03. 05. 20:28
Hát ez tény.
A személyazonosság nem feltétele annak, hogy eldöntsem "jó arc" vagy-e, elég ha elolvasom az írásod.
Ha írsz valamit, avval fel is vállalod, mert itt is elküldhettek a fenébe, ha marhaságot írok. Az "arcom" ez esetben a véleményem a dolgokról. Vagy nem jól gondolom?
T 2007. 03. 05. 14:46
A felvállalás egyik fontos alapfeltétele pedig az, hogy aki fogja az üzenetet, tisztában legyen a személyazonosságunkkal ("arc"; bár én itt nem csak fejünk képesebbik felét értem alatta). Mondjuk egyeseket például még a közszereplés és a relatíve országos ismertség sem tart vissza attól, hogy ne vállaljanak fel bizonyos tőlük elhangzott dolgokat (lásd mélyen tisztelt miniszterelnökünket...).
chhaya 2007. 03. 03. 23:04
h arcnélkül akart lenni
azisz 2007. 03. 03. 23:03
írni lényegesen könnyebb, mint felvállani azt amit írunk
Mucuska 2007. 03. 03. 16:18
Harc vagy arc nélkül akarsz lenni? Nem mindegy :p
Írni sokszor könnyebb, mint beszélni. Nekem legalábbis, de biztos nem mindenki gondolja így.
chhaya 2007. 03. 03. 12:18
értemén
T 2007. 03. 03. 10:31
Valami hasonló akart lenni a lényeg, igen...
chhaya 2007. 03. 02. 18:32
majd zacskót húzok a fejemre, s neteznem sem kell harcnélkül lehessek :P
T 2007. 03. 02. 17:53
Arc nélkül minden könnyebb...
chhaya 2007. 03. 02. 16:55
ebben egyetértek
Mucuska 2007. 03. 02. 14:27
Mesélj, hogy mi volt. Már én is szívesen taliznék innen, de mégis úgy gondolom, hogy sokkal érdekesebb lehet megismerni valakinek az érzéseit,mint az arcát. Nehogy félreérts, csak arra gondoltam, hogy arc nélkül könnyebb őszintének lenni.
T 2007. 03. 01. 21:58
Ajvé... ! Szerintem jegeljük ezt a témát, oké emberek? Köszi!
Thyrane 2007. 03. 01. 21:51
Szerintem is találkozzatok :P

Erről a fórumról két emberrel találkoztam személyesen, nagyonnagyon megérte.
chhaya 2007. 03. 01. 10:18
okké, vedd úgy, hogy nem szóltam :/
T 2007. 02. 28. 17:53
Szigorlati tételek mi? Amikor még az első vizsgán se tudok átvergődni már két éve lassan... Viccös.
chhaya 2007. 02. 27. 15:35
ezt örömmel hallom.
hmmmm nincsenek véletlenül hangtanból szigorlati tételeid? :D
T 2007. 02. 27. 14:16
Ééééénnemveszem. Ha annyak vettem volna, már nem beszélgetnénk :)
chhaya 2007. 02. 26. 17:44
ne vedd személyes sértésnek. :P
T 2007. 02. 24. 15:19
Namitmondtam...
chhaya 2007. 02. 24. 11:50
hehe. én sem vagyok pécsi, csak majdnem, és Szegeden vagyok inkább, mert ott tanulok. nem is a távolság a baj. de neten megismert embereket nem szabad áthozni a személyes ismerős kategóriába, abból sosem sül ki semmi jó. (:
T 2007. 02. 23. 14:09
Okkké... A legvalószínűbb, hogy a kishölgynek esze ágában sincs velem találkozni, sőt mikor ezt egyszer szóbahoztam, még távhipnotizőri képességeit is latba vetette, hogy megakadályozzon eme szándékom kivitelezésében, szóval... Amúgy a fiú-lány barátságban én se hiszek, de attól függetlenül simán létezhet (kb így vagyok Istennel is... :D). (Ja, és egy kis zárójeles: én lenni from Paks, csak tanulni in Budapest.)
Jókat beszélgetni meg nem olyan nehéz, csak megfelelő ember kell hozzá (én ilyen szempontból kifejezetten nehéz eset vagyok, ezt itt bárki tanúsíthatja). Azt megtalálni, az az igazán nehéz.
Mucuska 2007. 02. 23. 8:12
T@: Miért nulla? Van vonat, autó stb. Nem tudom miért, de úgy gondolom, hogy te budapesti vagy Chhaya meg pécsi (biztos írtátok, vagy tévedek?) nem távolság. Bár ennek is megvan a varázsa :) talán jobb is.
Csak azért irigykedem, mert mostanában nehéz jókat beszélgetni, akár gépen keresztül is.A személyes találkozók sokszor nem ugyanazt jelentik a két félnek. Nehezen tudok hinni a fiú-lány barátságban - tapasztalat :(
T 2007. 02. 22. 16:22
Az hírhedt mértékben szegényes tud lenni az élet egyes szegmenseit tekintve, szóval ha volnál olyan jótétlélek és fölvilágosítanál, végtelenül örülnék neki :)
chhaya 2007. 02. 21. 14:29
nem fejtem ki, a fantáziádra bízom
T 2007. 02. 20. 16:48
Jahh, ez már csak egy ilyen sportág drága. Amúgy miért örüljek az én 0%-omnak?
chhaya 2007. 02. 20. 16:22
addig örülj míg 0% :D
nagggyon belejöttél a "bájgúnárkodásba" :D
T 2007. 02. 20. 12:54
Nem kell. A macsekkal való találkozásomra nagyjából 0% esély van. Sajnos :(
De az tény, hogy jól megértjük egymást :)
Miért irigykedel amúgy? Ne mondd nekem, hogy senki nincs, aki legalább hasonló szinten megértene egy ilyen (hozzászólásai alpján) értelmesnek látszó hölgyeményt! (Vágjon már pofon valaki... !)
Mucuska 2007. 02. 20. 12:01
Szerintem találkozzatok. Ez már túlzás, hogy ilyen jól megértitek egymást! irigykedem :))
T 2007. 02. 19. 15:32
Csak egy ötlet volt :) Attól függetlenül szívesen bájgúnárkodok :D
chhaya 2007. 02. 17. 14:20
áhá tudtam h vmi svindli van a dologban
T 2007. 02. 17. 10:11
Csak fényképezd le, és máris sínen vagyunk :)
chhaya 2007. 02. 16. 20:09
nnya ilyet se mondtak még nekem. ha sokáig ilyeneket magyarázol, be fog állni ez az idióta vigyor az arcomra :P
Destroyer 2007. 02. 16. 19:38
Engem most fognak
*Megy gétéázni*
T 2007. 02. 16. 17:30
Nekem is újdonság, hogy gyakorolhatok valakin, akivel igazából még nem is találkoztam. A változatosság pedig gyönyörködtet. És mivel jelen esetben te vagy a változatosság, gyönyörködtetsz :)
chhaya 2007. 02. 16. 16:39
ó nem. csak nekem merőben új érzés.
T 2007. 02. 15. 21:53
Baj?
chhaya 2007. 02. 14. 13:54
és rajtam gyakorolsz? :P
T 2007. 02. 13. 21:32
Az sose baj :) Ha miattam, akkor meg főleg. Szeretek meghatni :D
chhaya 2007. 02. 12. 17:34
*meghatódott*
T 2007. 02. 10. 13:48
Azokból kifogyhatatlan vagyok, főleg ha valaki okot szolgáltat rájuk. Kiskegyed pedig szolgáltat eleget :)
chhaya 2007. 02. 10. 10:54
az még egy picit később lesz, de igyekszem. kedves bókokért bármit :D
T 2007. 02. 08. 10:31
Annak is szántam! Sőt, még többet is fogol kapni, ha megnézed amiket írtam ;)
chhaya 2007. 02. 08. 10:16
eztet bóknak vettem :]
T 2007. 02. 07. 21:18
Naaaaa, helyes. Nem elveszett a hölgy, abszolút nem az ;)
chhaya 2007. 02. 07. 10:34
Oscar meg Baraka. de még fényévekkel ezelőtt
T 2007. 02. 06. 15:56
Melyik kettőt?
chhaya 2007. 02. 06. 15:42
okké, ezekből kettőt láttam :D
T 2007. 02. 06. 9:51
Hehe. Ropppant viccces...

Jó, hát háborús filmnek ott van a Sztálingrád. Nem egy mai darab, de azért üt rendesen.

Nálam toplistás filmek pedig a Blöff; Ravasz, az agy és két füstölgő puskacső; Donnie Darko; Oscar (Stallone egyetlen jó filmje); Trainspotting; Wakeing life; Baraka... és még sokan mások, de asszem ezek így az alaphoz tartoznak.
chhaya 2007. 02. 06. 8:52
akkor lista helyett írj 1-2-t, aminek beugrik. bááár egy darabig úgysem nézem meg, úgyhogy télleg kár terhelni az agyad. (a mid? :P)
T 2007. 02. 05. 23:49
Plusz még az is hátráltatja a munkálatokat, hogy sok műnek nem ugrik be a címe...
chhaya 2007. 02. 05. 17:28
/helyeslően bólogat/
T 2007. 02. 04. 16:29
Hejj, hát amikor mondjuk végzek a zeneletöltögetéssel, és lesz humorom listákat írni. Mondom, h lusta vagyok, mint a föld :)
chhaya 2007. 02. 04. 14:08
tudok ám tükörírni.. csak az plusz 5 évet igénybe vesz :P

naa mikor kapok filmlistát?
T 2007. 02. 04. 11:28
Ja, azt még nem is mondtam, hogy tükörírással kéne... De mostmár mindegy. Azért nem kell aggódni, nem kapol feketepöttyt. Még :)
chhaya 2007. 02. 04. 0:23
azt hiszem inkább a feketepontot választom. sztem 2 év alatt sem végeznék a másolással =)
T 2007. 02. 03. 22:52
Ó, ennyi bőséggel elég lesz. Ja és holnapra kérem a Háború és békét, négy példányban, gyöngybetűs kézírással átmásolva :D
chhaya 2007. 02. 03. 21:57
igeniss! mégvalami?
T 2007. 02. 03. 19:57
Legyél olyan jófej és aranyos mint eddig és továbbra is tűrd el a marhaságaimat :) Az megfelel.
chhaya 2007. 02. 03. 17:27
oké oké. mit kell tennem h ne kapjak? :P
T 2007. 02. 03. 17:08
Ááááá, nem kéne. Még nem adtam, csak eljátszottam a gondolattal :)
chhaya 2007. 02. 02. 16:17
síírni fogok :/
T 2007. 02. 02. 15:46
Hmmmm... Ez eddig föl sem merült benem, de most, hogy így mondod...
chhaya 2007. 02. 01. 20:25
akkor most kapok egy feketepontot? :o
T 2007. 02. 01. 13:40
Épp ez benne a király :)
chhaya 2007. 01. 30. 18:06
nekem egyremegy. szerintem ijesztő.
T 2007. 01. 30. 17:54
Nem. Pusztán a külső megjelenésük amit eredményez.
chhaya 2007. 01. 29. 15:37
jha értem. szval a precizitásmániájuk tetszik. =)
T 2007. 01. 29. 14:17
Hmmm. Nem is tudom. Egyszerűen jobb "kollekciójuk" volt egyenruha, és jobb érzékük formatervezés terén, mint a kor bármelyik hadseregének. (Legalábbis feltétlenül kulturáltabban néztek ki a szedett-vedett ruszkiknál.)

Fórum » DÜHÖNGŐ » Komoly témák