Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Keres-Kínál

Alakuló zenekar énekest és még egy gitárost keres

létrehozva: 2006. 08. 08.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2012. 02. 20. 11:44
Sziasztok!Zenésztársakat keresek Pécsett vagy környékén...Én basszusgitáron Játszom/tanulgatok....Ha kezdő vagy az nem gond-én sem vagyok profi :P Rock/Punk zenét szeretem nagyon..Példaképem a Tankcsapda...Várom a jelentkezéseket...Főleg srácokét a lányokat nem birom nagyon és nem is jövök ki velük-utálom a hisztijüket és a nyavajgásukat :P
jelentkezni/érdeklődni: emailen lehet...
Tito 2009. 10. 01. 23:15
Budapesti rock/blues-rock zenekar gitárost keres, minimum 2év zenekari tapasztalattal, NEM tipikusan ritmus gitáros posztra!
Próbák 2-3 hetente, cél: intenzív repertoár bővítés, saját számok írása.
Irány: Tito & Tarantula, Aerosmith, meg minden féle oldies rock... :P

Vendég 2009. 08. 03. 19:06
Sziasztok! Egy dallamos, érzelmes pop-rock bandába keresünk basszusgitárost és dobost!!! A próbahely Budapesten vagy Szentendrén lenne. Tehát Szentendre és Budapest környékéről várjuk a jelentkezőket, akik komolyan elhatározták h zene nélkül nem tudnak élni, és ezzel akarnak foglalkozni szabadidejükben. Mivel saját számokat játszunk pop-rock stílusban (zongora és gitár a fő hangszer), fontos hogy légy kreatív! Szóval akinek felkeltettük az érdeklődését az írjon a címre!!! (10 szám fel van véve dobbal és bassal amin köteklező változtatni)
Vendég 2009. 07. 31. 22:04
Szevasztok!!!

Aki szeretne egy Monori rockzenekarban énekelni, az írjon!!
2004 óta játszunk együtt. Jó néhány koncertel a hátunk mögött.
4-en vagyunk 19 az átlag életkor. Saját számokat játszunk és néhány feldolgozást. Akit érdekel az írjon vagy vegyen fel msn-re! A többit majd privátban!

Szevasztok!

E-mail:
MSN:
Js 2006. 09. 22. 9:36
Szia!
Már írtam a freemail címedre de nem kaptam válszt.
30 éves gitáros vagyok, 15 éve gitározok. Elég nagy tapasztalatom van, imádom fellépni és zenét irni.
Komolyan veszem a zenélést.
Email:
Szia
tcs 2006. 08. 08. 13:01
Alakuló zenekar énekest és még egy gitárost keres. Irányvonal: Modern rock, dallamos, zúzós stb., de sok stílusra nyitottak vagyunk. Pár zenekar, akiktől feldolgozásokat játszunk: Incubus, Millencolin, Tool. A zenélést komolyan vesszük, és már jó néhány éve közösen űzzük. Koncert és stúdió tapasztalat akad...
Ha érdekel, hívj, vagy írj! Amatőrök, linkek kíméljenek. AdaM
E-mail:
Telefon: 06302740451

Fórum » DÜHÖNGŐ » Keres-Kínál