Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rap, Hip-Hop

-TELEPRAP NYUGATI PART-

létrehozva: 2006. 08. 09.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

slow 2009. 11. 25. 11:45
Eladó alapok! Részletek e-mailben: . Hallgassátok!

http://www.bandland.hu/Band.aspx?ID=1663
Vendég 2009. 11. 18. 0:55
Rap és Hip-hop alapokat készítek!
Akit érdekelnek rap alapok az vegyen fel msnre!
Az árban meg tudunk egyezni! minél több alap kell annál
több a "kedvezmény" :)

msn:
Vendég 2008. 05. 12. 12:31
Ez a srác nem viccel!!!
öt utcaiak+szpájdi feeling:

http://www.youtube.com/watch?v=bkSFn8gDLSg
http://mcbaro.fw.hu/jo.html
http://mcbaro.fw.hu
WildMan 2006. 10. 19. 17:26
Nah remélem má Peace van :D
Mint a yo gyerekek ez így sztem. sokkal jobb veszekedés nélkül :D
MCgézu 2006. 10. 17. 14:17
respect teleprap lakótelepi gyerek. Westside4ever-
TELEPRAP 2006. 10. 16. 14:34
DEVIL,A DOBÁS RAJTAD IS MÚLIK.HA NORMÁLISAN ÁLLSZ HOZZÁM,AKKOR AKÁR MÉG ÚJBÓL HAVEROK LEHETÜNK.DE EGY VALAMIBEN IGAZAD VOLT ÉS BOCS,HOGY LE RI BIZTEM A BARÁTNŐD.
mc devil 2006. 10. 15. 13:21
ok elnézem telepnek, amit pofázott, és ezegyser még nem lessz következménye. de már csak egy dobása van
WildMan 2006. 10. 14. 20:19
Tényleg elég unalmas a vitátok,TELEPES tűzszünetet kért és nem megijedt
hanem csak fárasztó amit itt ketten műveltek és sztem fogadd el a
fehér zászlót PLS. mindenkinek jobb lessz így:]

Előre is kösz,tényleg:D
mc devil 2006. 10. 14. 9:56
nah szóval megijedtél. ok
TELEPRAP 2006. 10. 14. 9:18
DEVIL.EGYÉBKÉNT MÉG VALAMI.NEM LESZ ITT SEMMIFÉLE VEREKEDÉS,SŐT TUDOD MIT MONDOK?TE VALAHA A HAVEROM VOLTÁL,AKI EGYSZER HAVER VOLT AZ ÖRÖKKÉ AZ MARAD (MÉG HA MOST SZEMÉT SZÖVEGEKET ÍR RÓLAM AKKOR IS).MERT ŐSZINTÉN MEGMONDOM A VITA MIATT MÁR KICSIT UNOK IDE JÁRNI+A NETEM SE MINDIG JÓ.EZÉRT TALIZOK VASÁRNAP A NÓRIKÁVAL,HOGY KIPIHENHESSEM COMBJAIN FEKVE MAGAM,MERT NEKEM Ő FONTOSABB ÉS JOBB,MINT AZ ITTENI VITA.ÉN A RAP MIATT JÖNNÉK IDE ÉS NEM AMIATT,HOGY VESZEKEDJEK VELED,VAGY AKÁRKIVEL.
HALÁL 2006. 08. 29. 19:23
KUSS
TELEPRAP 2006. 08. 27. 22:10
ÁH,A FENÉBE,MEGINT SZÍNPADI KOMÉDIÁRA KÉRTEK.MOST MARILYN MANSON SZEREPBEN :D UH,AZÉRT ELJÁTSZOM,DE UTÁNA VISSZAÖLTÖZÖK A RAPPER CUCCOMBA. :D
2006. 08. 27. 13:59
hehe
2006. 08. 27. 13:59
Seress Rezső : Szeressük egymást gyerekek

Az élet egy színes álmodás,
Mely egyszer véget ér.
A sír lesz majd a végállomás
A szív pihenni tér.
Álmodjunk mindig szépeket,
Hisz úgysem- tart soká.
A gyorsan elszálló éveket
Tegyük, mi boldoggá!

Szeressük egymást gyerekek,
A szív a legszebb kincs.
Ennél szebb szó, hogy szeretet a
A nagyvilágon nincs.
Az élet úgyis tovaszáll,
A sír magába zár.
Szeressük egymást gyerekek,
Hisz minden percért kár!

Az élet úgyis tovaszáll,
A sír magába zár.
Szeressük egymást gyerekek,
Hisz minden percért kár!
2006. 08. 27. 13:56
„Öltsétek fel a szeretetet” :)
TELEPRAP 2006. 08. 27. 13:48
PAC JÓEMBER.ÉNIS NYUGATI VAGYOK. -BÉKE-
Kicsi2pac 2006. 08. 27. 9:17
jól van, bocs, csak kicsit jobban felba sztam magam én is a kelleténél. nah peace
TELEPRAP 2006. 08. 26. 14:04
PAC,SZERINTEM A MAGYAR RAPPET HAGYJUK,NEM ÉRDEMES EZEN VESZEKEDNI.
TELEPRAP 2006. 08. 26. 13:51
PAC,MÁR BOCS,ITT MINDENKI OSZTJA A NAGY RAPPERT A NAGY ÉSZT,KÖZTÜK MÉG ÉNIS.ÉN A VÉLEMÉNYEM ÍRTAM LE ÉS TUDOM,HOGY MINDENKINEK MÁS A VÉLEMÉNYE.EGYÉBKÉNT BÁDOGEMBER AZ ELŐZŐKBEN JÓL ÖSSZEFOGLALTA,NEM AZÉRT SZERETIK A MAGYAR MAINSTREAMOT MERT JÓ,HANEM MERT A 14 ÉVES KIS KÖLYKÖK AZOKAT UTÁNOZZÁK.ENNYI
Kicsi2pac 2006. 08. 26. 12:13
te játszod az agyad itt állandóan, meg osztod az ész a nagy rap-tudásodról. akkor írj ide nekem egy szöveget, és azzal produkáld magad, én meg válaszolok rá.
TELEPRAP 2006. 08. 26. 10:25
ELŐTTE MÉG HAVER VOLTAM,MOST MEG BAROM.GRATULÁLOK.ÉN NEM MONDOK,NEM MONDTAM RÁD SEMMIT.
Kicsi2pac 2006. 08. 25. 20:31
egy ekkora barommal én nem vitatkozok. de ha akarod, nyomhatunk egy rapcsatát, és ott megmutathatod, mekkora arc vagy.
TELEPRAP 2006. 08. 25. 11:41
ITT VAN AZ A PONT,MIKOR KIFOGYTÁL A SZAVAKBÓL
Kicsi2pac 2006. 08. 25. 10:14
örülj magadnak
Kicsi2pac 2006. 08. 25. 10:14
jól van akkor
TELEPRAP 2006. 08. 24. 10:56
ÍGYVAN,A MAGYAR MAINSTREAM RAPPEREK ÜTEMEKET ÉS DALLAMOKAT LOPKODNAK.LEGYETEK BÜSZKÉK RÁJUK.EGYEDÜL AKI A MAINSTREAM RAPPNÉL JÓ,AZ ANIBAL CANIBALS,MEG SUB BASS MONSTER.GANXSTA JÓFEJ,DE Ő NEM NEVEZHETŐ RAPPERNEK
Ropcsisrác 2006. 08. 24. 2:06
Magyar mainstrem rap, mondjátok hogy az a király, kár hogy a valaha volt összes magyar "híres" rapper a sláger számaihoz lopkodta az alapokat külföldről, talán Subb Bass Monster a kivétel, bár ő lehet, hogy ügyesen csinálja a beatlopást mwehehe
Kicsi2pac 2006. 08. 23. 23:06
haggyál már a szarf aszu kannibálokkal :D
2006. 08. 22. 20:40
ott a pont! :)
T 2006. 08. 22. 18:57
Semmi, de legalább a Fettest Broton túlnőttünk... Haladás...
2006. 08. 21. 21:54
"Még egy olasz,vagy francia,de még egy Német RAP színvonalat sem üt meg a magyar mainstream RAP"

ezen mi a meglepő?
TELEPRAP 2006. 08. 21. 20:07
Tökmindegy ki hozta be.A magyar mainstream RAP az xar,azt ennyi.Egyedül még a ANIBAL CANIBALS a jó,meg még Ganxsta úgy ahogy elmegy.Még egy olasz,vagy francia,de még egy Német RAP színvonalat sem üt meg a magyar mainstream RAP. Tisztelet.az ANIBALnek.
Ropcsisrác 2006. 08. 21. 18:19
" zolee-ról még annyit, hogy a rendes rap-et ő hozta be az országba. azelőtt az a szarfa szu bu zi geszti erőlködött valamit, de az lófa sz sem volt."

Ja, kár, hogy 92-93 tájékán a Megasound System már megcsinálta azt, de mind1.
2006. 08. 21. 15:57
"az undergrundnál még azt a selejt fos dopemant is többen szeretik"

de nem azért, mert jó, hanem, mert divat, pont ez a lényeg
Kicsi2pac 2006. 08. 21. 14:09
az viszont biztos, hogy az amerikai rapnél nincs job a világon
Kicsi2pac 2006. 08. 21. 14:08
csak példának mondtam zolee-t. az undergrundnál még azt a selejt fos dopemant is többen szeretik.

zolee-ról még annyit, hogy a rendes rap-et ő hozta be az országba. azelőtt az a szarfa szu bu zi geszti erőlködött valamit, de az lófa sz sem volt.

zolee-nak hatalmas tisztetlet, akárki akármit mond
TELEPRAP 2006. 08. 21. 12:44
Bádogember,mind a kettőben van igazság.MAINSTREAM ÉS UNDERGROUND RAPPBEN IS.KICSI2PAC,TUDOD A MAGYAR MAINSTREAM RAP AZÉRT XAR,MERT AZ A PÉNZRŐL,A KOCSIRÓL,MEG A KURVÁKRÓL SZÓL.ENNYI.A MAGYAR UNDERGROUND RAP MEG A RAP SZERETETÉRŐL SZÓL.ÉRDEKES MIKOR WU TANG,MEG BUSTA R. VOLT ITT MAGYARORSZÁGON,AKKOR A MAGYAR UNDERGROUND RAPPET NEVEZTE JÓNAK,A MAGYAR MAINSTREAM RAPPET MEG SELEJTNEK.JA ÉS MÉG VALAMI KICSI2PAC MÁR BOCS,DE SZERINTED GANXSTA ZOOLE AZ IGAZI RAPPER?Ő CSAK AZÉRT LETT ANNAK IDEJÉN AZ,MERT A 90-ES ÉVEKBEN A HIP HOP VOLT A LEGNAGYOBB DIVAT.MOST MEG NEM IS RAPPEL MÁR,HA NEM VISSZAMENT A PUNK BANDÁJÁBA DOBOLNI.AZ MÁS KÉRDÉS,HOGY AMÚGY JÓFEJ A CSÁVÓ,DE NEM IGAZI RAPPER.
2006. 08. 20. 15:46
Nem célravezető ilyeneken gondolkozni, mert evidens...mit kell ezen annyit agyalni...Snoop Dogg jobb, mint Bankos...hehe...ki gondolkozik ilyeneken? mit kell ezen hasonlítani

teleprap írta:
lEDOBNÁM A LOS ANGELESI SAPKÁM,HA TE OLYAN ZENÉT CSINÁLNÁL,MINT A HŐSÖK.VAGY PL:TESTAMENT RECORDS.

énis ledobnám ha odaág süllyednék, h ekkora szaxrt adok ki a kezem közül, Testament? hehe, a DMX szindrómás TM, 1x volt egy ilyen nyilatkozása:
"Az a különbség a magyar mainstream és az underground között, h az underground az az igazság, ott van az igazság, nem fennt"

nah ez a szanalmas.hura való csávó heeeeeeeeeeeee
Kicsi2pac 2006. 08. 20. 10:21
azt a kur va isten fa szát már!!!!!!!! én a magyar undergrundot, és a magyar mainstreamot hasonlítottam össze!!! olvassad már el, hogy mit írtam!!!!
TELEPRAP 2006. 08. 19. 21:03
KICSI2PAC,MÁR BOCS,DE SZERINTEM HASONLÍTSD ÖSSZE AZ U.S.A MAINSTREAM RAP ZENÉT,MEG A MAGYART.AZ AMCSI ELSŐ,A MAGYAR MEG 177.IK SENKI
TELEPRAP 2006. 08. 19. 20:57
Az igaz a KARTELEN TÉNLEG SOKAN SZOKTAK LENNI.ÉNIS VOLTAM TAVALY KARTELEN.SOKAN VOLTAK.ÉS JÓ VOLT.DE ÉN NEM PONT BANKOS KONCIRA GONDOLTAM,HANEM PL:FREESTYLE RAP PARTYRA.OTT AZÉRT ELÉG SOKAN VANNAK.PL:DEEGO-N,VAGY ARTOS CSABIN (FREESTYLE BAJNOK)
AZ ITTHONI MAINSTREAM AZ NAGYON XAR,KIVÉVE,MAX MÉG GANXSTA ELMEGY.AZ AMCSI MAINSTREAM AZ A JÓ.VEGYÜK PL:2PAC-ET,SNOOP DOGG-OT,VAGY BUSTA R.,VAGY PL 50CENT-ET.DOPEMAN,MAJKA,DE MÉG OGLI G. IS MESSZE ÁLL PL:EGY SNOOP DOGGHOZ,DE MÉG EGY BUSTA R. -HOZ IS.NAGYON MESSZE.
Kicsi2pac 2006. 08. 19. 16:33
de itt most a magyar rap-ről volt szó, és itthon jobb a mainstream
Ropcsisrác 2006. 08. 19. 15:49
Arról, hogy a magyar underground scene szar, viszont az amerikai jobb, mint a világ összes mainstream előadója együttvéve.
Kicsi2pac 2006. 08. 19. 14:06
kérlek szépen én pár hete voltam Bankos koncerten, akinek a zenéje még nekem is bejön, és kb 50 ember volt ott, azok közül is kb 20 a színpad előtt.. most nézd meg a Kartelt, akik meg tudnak tölteni egy petőfi csarnokot. akkor most miről beszélünk?
TELEPRAP 2006. 08. 19. 11:56
kicsi2pac,már bocs,de az underground RAP sokkal megmozgatóbb.Látszik,hogy nem voltál még olyan koncin.
Kicsi2pac 2006. 08. 19. 7:44
Anonim MC az azért jó, nekem tetszik, csak kicsit egyhangú a zenéje. ahogy látom a neveddel is őt próbáltad majmolni.
Kicsi2pac 2006. 08. 19. 7:40
miért szánalmas, azért mert egy nagyobb réteget is megmozgat a zenéje? mert nem csak a suttyó undergrundos szerencsecsomagok hallgatják? te még egy számát sem hallgattad végig, és most nem a majdka albumokra gondoltam, mert azokat én sem szeretem.

amugy az undergrundan mi a jó? még egy lemezt sem képesek kiadni, mert a fa szomat sem érdekli a zenéjük! enyi
Egy Lény Budapest-ről 2006. 08. 18. 22:46
Tyson szánalmas ,FLUORID ANONIMmc magyar hip-hop
A hősök + Sub bass se rossz
Kicsi2pac 2006. 08. 18. 21:26
szerintem tyont ne bántsuk, mert nagyon jó szövege van. nélküle az a csicska majka sem lenne sehol..
TELEPRAP 2006. 08. 18. 20:27
A HŐSÖK MIÓTA KUNCSORGÓSAK?EZERSZER JOBB DALAIK VANNAK,AKÁRMELYIK MOSTANI MAGYAR XARNÁL.lEDOBNÁM A LOS ANGELESI SAPKÁM,HA TE OLYAN ZENÉT CSINÁLNÁL,MINT A HŐSÖK.VAGY PL:TESTAMENT RECORDS.
TELEPRAP 2006. 08. 18. 20:24
kicsi2pac,már ne haragudjál meg,de az a kicsi tyson,majka?Meg ezek a senkik?Lopott zenével,szöveggel?Áh ezek gázabbak
2006. 08. 18. 9:12
Helyénvaló kicsi2pac hozzászólása, énsem vagyok oda Gőzért, főleg az első It's Rite óta, habár már előtte is egy mihaszna droidnak tartottam, az albuma kifejezetten hallgathatatlan, gáz, béna, kezdetleges, gyökér, kuncsorgós szövegekkel....fuuuuuuuuuuuj, Hősök szintúgy, Kriminal és Wacuum, ami magyar Hip-Hop, ennyi!
Kicsi2pac 2006. 08. 17. 23:34
mc gőzivel haggyál már békén. olyan rakás szar, hogy fel se fér a lemezre
TELEPRAP 2006. 08. 17. 14:20
BÁDOGEMBER,EBBEN TÉNLEG IGAZAD VAN.MAGYAR UNDERGROUNDBA PL:MC GŐZ,DEEGO,HŐSÖK,ISMEREM ÉN ŐKET.TÉNLEG JÓK,DE SZERINTEM A MAINSTREAM ELŐADÓK IS JÓK,KÜLFÖLDIBEN.DE A MAGYAR MAINSTREAM RAP AZ NEM SZINVONALAS,AZ AMERIKAI MÁR IGEN.MÉG EGY HOZZÁSZÓLÁS,NEKEM VANNAK WESTSIDE FREESTYLE-OS ZENÉIM.PL:BIG STRYKE,LIM LINCOLN,ŐK TÉNLEG JÓL NYOMJÁK A RAPPET.IGAZI UNDERGROUND RAP ZENÉK EGYENESEN LOS ANGELES-BŐL.
2006. 08. 17. 11:11
Teleprap házibuliban voltál, szóval ott lehetséges h vmelyik haverod berakott pár 2packet + Eminemet, de ha esetleg egy komolyabb Hip-Hop buliban a DJ pakolna egy Marshall Matherst, a kedves közönség 80 %-a némileg tüntető szándékkal kimenne a teremből vagy vmi más, a maradék divat 20% + próbálná utánozni a 80%ot és ugrabugrálna Eminemre, akit én elismerek, de nem Hip-hop buliba való, discoba már inkább...ez olyan mint mikor az MC freestle battle első rendezvényén Pesten Dopeman volt a fellépő a szervezők inkompetenciája végett és kimentek az emberek, ezeken az előadókon túl kell lépni...mármint ha az ember jobban beleássa magát a témába, zenébe akkor elképzelhetetlennek tartom, h 2Pac fanatikus legyen, nekemis van egy akkora 2Pac plakát a szobámban, mint a szekrénysorom, mert felraktam amikor voltam olyan általánosba hetedikes-nyolcadikos, de aztán kaptam az egyik beat-boxos megszállott haveromtól pár CD-t (Intelligent Hoodlum, Fu-Schnickens, Black Moon, OGC, Harlem Heat, DAS Efx, Pitch Black stb.) és hááát azóta sztem max 3 szor ha hallgattam 2Packet....nem tom mennyire vagytok tájékozottak a zenékben, sztem énis tudnék adni akármelyikőtöknek olyan CD-t, ami után már első hallásra is azt mondanátok, h bazze' ez 100x jobb, mint 2Pac, csak eddig nem hallottátok sehol + nincs olyan ismerősötök akinek ilyen zenéi vannak és onnantól kezdve sztem ezt a Westside dolgot is hanyagolnátok...
TELEPRAP 2006. 08. 17. 10:24
A WU TANG SZERINTEM TÉNLEG JÓ,DE 2PAC A RAP KIRÁLY ÖRÖKRE,OLYAN,MINT A ROCKNÁL ELVIS.
TELEPRAP 2006. 08. 17. 10:15
Amúgy ez RAP házibuli volt.Bankba nem járok,utálom.
Kicsi2pac 2006. 08. 17. 8:19
hát nekem van 2 wu-tang album a gépement, és hip-hop buliban is voltam már. úgyhogy ezt úgy benézted kis barátom, ahogy lehet... 2pac jobb mint a Wu Tang
Ropcsisrác 2006. 08. 16. 23:46
Ez szép felhozatal. Gondolom bankhoz hasonló hely lehet, nem?
TELEPRAP 2006. 08. 16. 21:03
Amúgy csak hozzászólva.Én járok néha HIP HOP bulikra és ott vegyesen játszanak:WU TANG CLAN-T,2PAC-ET,SNOOP DOGG-OT,EMINEMET,X-ZIBIT-ET,SŐT MÉG CYPRESS HILL-T IS.STB STB.
2006. 08. 16. 19:54
Kicsi2PAC írta:

"szerintem a Wu Tang clant nem éehet 2pac-hez mérni",

hát sztem sem lehet összehasonlítani a 2őt, hallottál már Wu-Tanget?,
menj el egyszer egy Hip-Hop buliba és ott majd ülj le egy székre és kezd el várni, h mikor adnak majd 2Pacet...ha majd leoltják a villanyokat hajnalban, bezárják a pultot és a kidobók felszólítanak, h feltűnés nélkül távozz akkor felállhatsz...én addigra már a buszmegben fogok csövelni a barátokkal/bnőkkel és azt fogjuk beszélni mekkorát tomboltunk a Wu-Tang zenékre :)
2006. 08. 16. 17:12
Sztem ne az alapján ítélj, h ők gyémántot tesznek a fogukra, ezt már írtad máskor is, ez kb. olyan, mintha nem hallgatnám a zenéd, mert hátrafele van fordítva a sapkád...
Ropcsisrác 2006. 08. 16. 12:10
LL Cool J tehénszar? Lehet hogy divat amit csinál, csak az a probléma, hogy sokkal jobban rappel, mint a mai rapperek 90%-a, meg a szövegei is elég jók. 15 évig volt a csúcson, volt csomó platinája, grammyje meg minden fost megkapott. Ha szerinted szar, akkor meséld már el, hogy hogy lehet ez
TELEPRAP 2006. 08. 15. 23:28
Ismerem amúgy a Mobb Deep-et.Régen a semmiből kezdték,most meg divat emberkék lettek,ezzel elvesztették hitelüket.És hangsúlyozom,nem kicsit lettek divatok,hanem nagyon nagyon.Zenéjük megváltozott és semmitmondó lett.Azzal feszengnek,hogy gyémántot tesznek még a fogukra is.Láttam az új klippjüket,semmitmondó csapnivaló.Ja meg az az L.L Cool J is egy láda tehénxar
Kicsi2pac 2006. 08. 15. 20:47
szerintem a Wu Tang clant nem éehet 2pac-hez mérni.
2006. 08. 15. 16:01
mondjuk azé' vannak hallgathatatlanul nyál zenéi, inkább Wu-Tang
2006. 08. 15. 15:54
ÖÖÖÖÖ sztem Nas I can c. száma elég jó lett, ilyen is kell néha,
a Mobb Deep az fenomenális, hallgasd meg majd a The Infamous című albumukat, tudomásom szerint Nelly az dél nem kelet, P.Diddy lopott szövegei..hát jah..már az első albumánis tele van máshonnan való zenékkel, de nekem tetszik, Ja Rule az egyszer DMX-et máskor 2Pacet majmolja, őt énsem hallgatom, mondjuk a Clap Back az tetszik, Hip-Hop történelem ide vagy oda, sztem ez a 2Pac dolog fel van fújva, mármint nem az ami...inkább 2Pac az egyik leghíresebb rapper, de nem a legjobb, szép zenéket csinál+minden, tényleg nagy szó, h Amerikában mái napig jönnek a lemezei, de nem a legjobb...hanem az egyik leghíresebb...
TELEPRAP 2006. 08. 15. 10:32
JA,CSAK AZT BIG STRYKE,MEG LIM LINCOLN IS ELMONDTA,AKÁRHOL JÁR TÖKMINDEGY HOL.AMERIKAI GETTÓKBAN KELETI,NYUGATI OLDALON,MINDENHOL TUPAC-ET ÉLTETIK ÉS HŐSNEK NEVEZIK.MOBB DEEP,MEG EZEK MÉG A FOGUKRA IS GYÉMÁNTOT TETEK LEGUTÓBBI KLIPPJEIKBEN,NA NEM ERRŐL SZÓL A HIP HOP.NAS MEG EGY SZÁNALMAS ZENÉSZ,GYEREKEKNEK RAPPEL.ELÉG ÉGŐ.OTT VAN KELETEN A NELLY,AZ MEG EGYENESEN RÖHEJ,MEG P.DIDDY A LOPOTT SZÖVEGEIVEL,JA RULE A NYÁLASSÁGÁVAL,LIL KIM-EN MEG JÓT RÖHÖGTÜNK A HAVEROKKAL.EZ A KELET AZÉRT MÁR ELÉG SÜLLYESZTŐ.BÁR TERMÉSZETESEN TÉNLEG VAN EGY KÉT JÓ MC KELETI OLDALRÓL IS.
2006. 08. 15. 8:51
Ezzel nem értek egyet, sőt mi több ez kif. egy fantazmagória....
Keletről indult az egész, bárkinek, aki egy kicsit is ért hozzá evidens, h itt még azért vannak tökös dolgok, nem a tipikus nyálcsorgatós éneklős számbanatejmegalvós gagyik és itt most ezt nem Dre-re értem + stb., habár Snoop Doggnak ez az új Mariah Carrey-is zenéje, hát ez egy...igen...az...Black Moon, Mobb Deep, Heltah Skeltah, DasEFX, EPMD, NAS, Wu-TANG kétszer aláhúzva, én ezekre a szánalmas jelző helyett csak annyit írnék, hogy ez Hip-Hop...
TELEPRAP 2006. 08. 14. 23:26
Nyugati oldalon már rég csend van és béke,de a Keleti oldalon megy a cirkusz össze vissza.Saját keletiek NEW YORKiak,azért harcolnak,hogy ki legyen a vezető MC.A keleti oldal saját magát is utálja.Ja Rule Eminemmel cirkuszol,Eminem P.Diddyt fikázza jogosan.Stb stb... Ezért szánalmas oldal a kelet.Minden már csak a pénzről szól.
Kicsi2pac 2006. 08. 14. 11:18
Meg azért az East Side-ot sem kéne annyira oltani. Igaz, szerintem is a West Side a jobb de azért vannak nagy arcok a keleti oldalon is. pl. Ja Rule, akit én nagyon bírok. De kétségtelenül a 2pac a legnagyobb forma a rapszakmában. Isten nyugasztalja:(

na PEACE, és így tovább a szövegírással, nagyon király, nekem tetszik;)
TELEPRAP 2006. 08. 13. 22:00
Csá kicsi2PAC.Tudom,sok topikot nyitok. -TELEPES-
Kicsi2pac 2006. 08. 13. 21:00
jó gyerek vagy TELEPRAP, de tényleg nem kéne annyi topicot nyitni.

WESTSIDE
TELEPRAP 2006. 08. 13. 15:57
Max,ha nem tetszik,ne írj az én topikomba.Szikrázó,KÖSZÖNÖM.
Max 2006. 08. 10. 12:06
Mondd csak, akárhányszor feláll a farkad, mindig nyitsz egy új topikot?
Ki a f.aszt érdekelsz?
szikrázókisizécsináló 2006. 08. 10. 10:38
Teleprap szivesen olvasgatok ilyeneket! A BLOGODBAN
TELEPRAP 2006. 08. 09. 21:35
RAPPEL FEJEZEM KI ÖRÖMÖM,BÁNATOM,TUDOM NEKED SZÁNALOM.EGY NAP JÖTT FELÉM MESSZIRŐL NYUGATRA ÚJ SZELLEMET HOZZOTT A NEKEM TUDATBA.VANNAK DOLGOK,AMIKET TUDOD ELRONTOTTAM,DE PÁR EMBERNEK NÉHA JÓ SZAVAKAT OSZTOTTAM.HALANDOKBÓL ISTENEK NEM LEHETTEK SOHA,MOST ÉREZTEM ELÖSZÖR AZ ÉLET NEM MOSTOHA,SOHA NEM MONDTA SZERETLEK,DE ÉN MÉGIS TUDTAM,TETTEIN KERESZTÜL ŐT MÁIG MEG NEM UNTAM.MIÉRT KELL FOLYTON ELÁZNI?MINDIG VAN MI LEHÚZ,KEMÉNY HAZUG AZ ÉLET ÉS HA GYENGE VAGY LEZÚZ.

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rap, Hip-Hop