Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rap, Hip-Hop

Fluorid

létrehozva: 2006. 08. 18.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2008. 09. 09. 14:08
Egy Lény Budapest-ről--> nagyon jól beszélsz!
bubu 2006. 10. 16. 21:12
nah ezt se hallottam még senkitől...
sztem nem véletlen...
Stog601 2006. 10. 13. 11:58
Szerintemmegeza fluorid hót fos
HUNTER 2006. 10. 13. 11:29
ok lény, értem.hagyjuk az egészet a p*csába......:D
Mikebro 2006. 10. 12. 22:25
*léngy...helyett lény boccs :)
Mikebro 2006. 10. 12. 22:24
még h 1 lény BP-ről mér nem 1 léngy a Marsról?
Mikebro 2006. 10. 12. 22:21
ha leszarod mindenki más véleményét magadról vagy a világról akkor minek vagy itt kábé????? LOL
Egy Lény Budapest-ről 2006. 10. 12. 18:41
hé, teljesen 1et értek veled
DE nekem akkor is ez a véleményem
ÉS ODA IS ÍRTAM ,hogy SZERINTEM!!!!!!!!
HUNTER 2006. 10. 12. 18:14
Figyelj egy lény budapestről!
Kezdjük ott, hogy én még nem láttam olyan hunaristát, aki szereti a rappet.Sezretem a magyar rappet is, mert megértem.De az igazi rappet a hazájában csinálják.Ezt te is tudod csak nem mondod.Tudod a színvonal lényeg.Van itt Magyarországon is nagyon sok olyan mc, aki jó zenét nyomna, ha volna rá lehetősége.Egyébként ha nem érted az amerikai szöveget, akkor olvasd el a fordítását.Tupacról meg annyit, hogy halottról vagy jót vagy semmit.Nem érdekel mit gondolsz róla, mert te csak egy ellenvélemény vagy a több milló emberből.
Egy Lény Budapest-ről 2006. 10. 12. 15:40
...tényleg? ...azaz? ,mi a f_szért?
..........amúgy nem érdekel a véleményed!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
RÓLAM!
Ropcsisrác 2006. 10. 11. 10:21
Nagy provokátor vagy!
Egy Lény Budapest-ről 2006. 10. 10. 22:08
...nekem az a kérdésem ,hogy:
hogy a rákba kerül 2pac a Fluorid-hoz?

Én azért halgatok magyar rap-et ,mert bevallom hungarista vagyok ,meg mert
csak magyarul tudok (szép nyelv!) ,és leszarom az összes többi ...-t!
+ azt is ,hogy van Dél -Afrikai rap-ed!
2pac-ról az a véleményem:hogy szerintem (enyhén szólva) szar...
De amúgy nem érdekel kinek mi a véleménye róla
De pont ez a véleményem Lloyd Banks-ról is!
MAGYARORSZÁG MINDÖRÖKKÉ!

sztem ezek sokkal jobbak mindennél:Fluorid ,Hősök ,Anonim MC ,Akkezdet Phiai ,Hőna D ,Phoneix ,Raptorz ,Sub Bass Monster

A Gangsta rap ,SZERINTEM szar .
.
.
bubu 2006. 10. 10. 20:06
még vannak értelmes lények a földön...NEM HALTUNK KI!!!:D:D
Shieldy 2006. 09. 23. 23:36
és igen! hallgatok fluoridot is! ha olyan kedvem van persze
Shieldy 2006. 09. 23. 23:35
nah igy kell fluor filligrantól eljutni tupac amaru shakur-ig! mindenkinek más más izlésvilága van! 2pac R&B-sebb számokat csinált! mobb deep viszont télleg UG-böl kezdte! télleg égö kukáknél csinálták a klippeiket! télleg qrvára nemvolt pénzük! és onnan törtek fel! ök csinálták az igazi gettó rappet! viszont 2pac az akkori kor leghiresebb, legkedveltebb rappere volt! mostanra meg már legenda! 1ik ilyen rappet sem itélem el! mindenki szeresse azt amit szivesen hallgat! de ne próbáljukmár a másikat áttériteni arra a zenére amit mi hallgatunk! nemkell fikázni a másikat! attól ember az ember, hogy megvan a saját véleménye....meghogy kituggya törölni a saját seggét, de
ez nemide tartozik!:P
ennyit szerettem volna irni! resp
TELEPRAP 2006. 08. 22. 21:05
MÁR BOCS,DE KB AZ ÖSSZES MAI RAPPER EZT MONDJA,HOGY TUPAC A RAP ELVIS.50CENT,THE GAME,EMINEM,DR.DREE,MARY J.BLIGE,BIG STRYKE,LIM LINCOLN.STB STB...FIGYU,MÁR LEÍRTAM,AKI MOST A RAPPEREKNÉL JÓL NYOMJA AZ X-ZIBIT.ENNYI.SZEWA
2006. 08. 22. 20:56
Nah most itt egy kis oximoront véltem felfedezni, mert ha van vagy 5000 zenéd akkor nem itt tartanál sztem...vagy lehet h jól írtad és van 5000 zenéd, de csak ugyanazt a 2-3 lemezt hallgatod, de mindegy, nemérdekel, akkor hallgasd ha ennyire szereted, olvastam már 2Pac szöveget, számomra elég semmitmondó volt, nem tökös, az a baj, sztem aki úgy tényleg jó rímeket rak mostanság az...nyugodtan lehet kövezni...Lloyd Banks úr, amúgy erre meg ezt mondom:
MERT Ő CSAK EGYETLEN EGY LÁNCOT HORDOTT MINDVÉGIG,NEM VOLTAK CSILLOGÓ XAROK A FOGÁN,JA ÉS 10 ÉV UTÁN MÉG MINDIG A RAP ELVISNEK NEVEZIK,
akkor még egy lánc volt a divat, ha élne sztem neki is csillognának a szavaiddal élve a szarxk a fogán, akkor az volt a divat, ennyi, kik nevezik a RAP Elvisének? inkompetens szenzációhajhász újságírók, ez most olyan, minthogy bemondták múltkor a ráioba, h Eminem a világon a legjobb rapper...the end
TELEPRAP 2006. 08. 22. 20:24
4 ÉVE HALLGATOK HIP HOP-OT.GONDOLOM,TE RÉGÓTABBA.A RÁCOKAT MAGASRÓL LEXAROM.NEKEM KÉPZELD:VAN ROMÁN,BOLGÁR,FRANCIA,NÉMET,OROSZ,ÖRMÉNY,MAGYAR,SVÉD,SPANYOL,U.S.A,JAPÁN,SŐT MÉG 2 SZÁMOT SZEREZTEM AMI DÉL AFRIKAI KÖZTÁRSASÁG RAP.CSUPÁN ENYI RAPZENÉM VAN.KB VAN A GÉPEMEN VAGY 5000 ZENE. A MÁSIK KÉRDÉSEDRE FELELVE:2PAC AZÉRT NEM VOLT DIVAT,MERT Ő CSAK EGYETLEN EGY LÁNCOT HORDOTT MINDVÉGIG,NEM VOLTAK CSILLOGÓ XAROK A FOGÁN,JA ÉS 10 ÉV UTÁN MÉG MINDIG A RAP ELVISNEK NEVEZIK,CSUPÁN ENNYI.AKIK AKKOR SZÍVBŐL KÖVETTÉK ÉS MOST IS KÖVETIK,AZOK NEM DIVATBÓL CSINÁLTÁK,CSINÁLJÁK.LÁTOM TE NEKED NINCSEN MEG TUPAC SZÁMAINAK A FORDÍTÁSA,MERT AZ IGAZSÁGOT RAPPELTE EL.A MOSTANIAK MEG HALANDZSÁZNAK,MEG MAKOGNAK A K_RVÁKRÓL.PERSZE TISZTELET A KIVÉTELNEK.MOSTANI RAPPEREKNÉL X-ZIBIT AZ AKI JÓL NYOMJA A RAPPET.JA NA EZ A KÜLÖNBSÉG.MOB DEEP-EDRŐL IS OLVASTAM EGY LEFORDÍTOTT SZÖVEGET.A PÉNZ A PÉNZ MEG A K_RVÁK.ENNYI.JÁROM AZ ORSZÁGOT,MULTKOR VOLTAM SZOMBATHELYEN,AZELŐTT MEG DEBRECENBEN HIP HOP ARCOKNÁL.SEMMIBE NEM VESZIK A MOB DEEP-EDET MEG EZEKET A HIPERGAGYIKAT. MOSTANIAKNÁL TISZTELET X-ZIBIT-NEK,MERT Ő JÓL NYOMJA A HIP HOP-OT.
2006. 08. 22. 14:33
Én nem mostani divatszarokat hallgatok, de ha már ezt nézzük, 2pac szted mitől nem divat? ezt szeretném tőled kérdezni..igen...2pac mitől nem divat?

"A totális giccs igazi ellensége a kérdező ember, a kérdés olyan, mint a penge, mely felszakítja a festett díszlet vásznát, hogy megnézhessük, mi rejtözködik mögötte, elöl van az érthető hazugság, s mögötte dereng az érthetetlen igazság"
2006. 08. 22. 14:28
"NEM ÉRDEKELNEK A BÜD ÖS RÁCOK :)"

Te miről beszélsz? Úgy süvít belőled a tudatlanság, mint a huzat...
miota hallgatsz Hip-Hoppot? hááááát sztem már egy CYA vagy egy GRU is jobb 2packnél, ennyi
TELEPRAP 2006. 08. 22. 12:18
SZERB HIP HOP.ÉS AZ SZERINTED KI A KUTYÁT ÉRDEKEL?NEM ÉRDEKELNEK A BÜD ÖS RÁCOK :)
TELEPRAP 2006. 08. 22. 12:13
Bádog.Figyeld,hagyd már TUPAC-et.Ezerszer többnek és jobbnak tartják 2PAC-et még most is,mint a mostani divatxarokat.
2006. 08. 21. 22:00
Hogy is írjam neked...öööö...én ezért vagyok kritikus jellem, mert tájékozott vagyok, tudok hasonlítani, Szerbiába is járok külön szerb Hip-Hoppért, németből hozatokk CD-ket mindenfélét, nem csak német rappet ill. mondjuk úgy jó emberekkel vagyok körülvéve, nah most bevágnál egy ilyen Fluoridot + 2 Packet komolyabb körökbe akkor az vicces lenne, miért nem tetszik nekem? mert megy a gagyi super-nintendos zenére az elcsépelt hellyel-közzel érthető szöveg..ezért...szxr...ennyi...nem tökös...
TELEPRAP 2006. 08. 21. 20:09
Szerintem is jó.Azért megnézném Bádog,hogy te milyen RAPzenét készítenél.
2006. 08. 20. 15:47
Sztem nem...
Egy Lény Budapest-ről 2006. 08. 18. 18:47
Egyszerűen jó!!!

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rap, Hip-Hop