Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rap, Hip-Hop

ELTÖRT A VÁZA,DE VÍGAN ÉLÜNK

létrehozva: 2006. 09. 10.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

bubu 2006. 10. 10. 20:21
mindekit meg lehet érteni egy szinten...hiába embere válogatja!
nem kell h mindenki mindnekinek bejöjjön mer elég szra és uncsi világ lenne!de túlzásba se vigyétek emberek!
TELEPRAP 2006. 10. 08. 20:52
KÖSSZ
HALÁL 2006. 10. 08. 16:37
Jó dal :D
T 2006. 09. 26. 12:04
+ a csóka már föld alatt van egy ideje, szóval télleg elég sokan messze állnak tőle...
Max 2006. 09. 26. 1:21
"EREDETI PAC-HEZ MINDENKI MESSZE ÁLL."

Hát magyarok vagyunk, nem?
mc devil 2006. 09. 24. 19:17
elnézem
TELEPRAP 2006. 09. 24. 17:11
A RAPHEZ LEGALÁBB ANNYI KÖZÖM VAN,MINT NEKED.AMÚGY MEG AZ EREDETI PAC-HEZ MINDENKI MESSZE ÁLL.ERRŐL ENNYIT.ELNÉZÉST MC DEVIL,EZENTÚL MINDENKI A MAGA ÚTJÁN.
rex 2006. 09. 24. 15:56
Köszöntök mindenkit a fórumon!

Egy érdekes linkre hívnám fel kedves mindnyájuk figyelmét!
http://rexregnum2.fw.hu

Kellemes szórakozást hozzá!
mc devil 2006. 09. 24. 13:17
de hogy örüljél új néven vagyok beregisztrálva
Kicsi2pac 2006. 09. 24. 13:01
te meg töröld ki a nevedből a rap szót mert közöd nincs a rap-hez. na de mind1, ne szóljunk egymáshoz.
Kicsi2pac 2006. 09. 24. 13:00
te meg még messzebb
TELEPRAP 2006. 09. 23. 22:33
kicsi2pac,szerintem töröld ki a a (2PAC)SZÓT A BECENEVEDBŐL.TE NEMVAGY Ő HOZZÁ MÉLTÓ.ÉVEZREDEKRE MESSZE ÁLLSZ 2PAC-HEZ.
Kicsi2pac 2006. 09. 23. 22:15
Shieldy 2006. 09. 23. 22:05
énvoltam dudu, csak nem azon a néven kivántam fellépni! mostantól ez maradok! hát...tégy belátásod szerint:P
Kicsi2pac 2006. 09. 23. 21:44
"ha nemérdekel akkor ne hallgass rám"

akkor nem hallgatok :D
Dudu 2006. 09. 23. 21:29
peace
eléggé félreértitek telepes szövegeit! minden sornak van értelme! csak épp ez a nagy különbség az UG és a MS között, hogy az MSnél nemkell a sorok között olvasni, és közvetett tényeket tálalnak! az UGnél viszont elkell néha gondolkozni a mondanivalóján!kicsi2pacot sem értem meg! 2pac után vette a nevét és egyik rimében mondhatjuk úgy, hogy meggyalázza! halott emberröl ne irj szöveget! csakha komolyan gondolod, és vállalod a következményeit is!és itt nem a földalatti vagy a külvilági zenét akartam szidni! egyszerüen a különbségeket vázoltam! és itt senkivel semmi bajom sincs, tehát ezeket nem bántásként, hanem tanácsként irtam! ha nemérdekel akkor ne hallgass rám! ha érdekel akkor gondolkozz el! ennyi voltam! bály
2006. 09. 19. 13:27
ja,ja majd énis ha lesz időm
Kicsi2pac 2006. 09. 18. 21:48
majd ha lessz egy kis időm, felrakom az egyik komolyabb (nem rögtönzött) szövegemet a saját rapek topicba, aztán véleményezhetitek.
Plank 2006. 09. 18. 20:40
Nekem eddig egyikőtök szövege sem tetszett úgy igazán, de nem fikázni akarok itt, hanem megértetni, hogy van erre megfelelő topik, mármint a szövegírásra.
Azért látom, hogy ma már oda írtad a szövegedet.
TELEPRAP 2006. 09. 18. 20:03
EGYÁLTALÁN AZT SEM ÉRTEM MÁS SZÖVEGE MIVEL JOBB AZ ENYÉMNÉL?SZERINTEM AKI ITT A LEGJOBB SZÖVEGEKET CSINÁLJA A FÓRUMBAN ÉS TÉNLEG JOBB NÁLAM,AZ BÁDOGEMBER ÉS EGY LÉNY BUDAPESTRŐL NEVŰ RAPPER(EK).
szikrázókisizécsináló 2006. 09. 18. 19:04
szöegírás szerintem se a te pájád lehet úgy jó ztenét hallgatni hogy nem próbálkozol olyat csinálni mert ez sül ki belőle...Mi lenne ha én nekiállnék basszusgitárral Hendrix számokat nyomatni szerintem a te eseted elég hasonló! De ahogy érzed engem nem zavar ha nem nyitogatsz neki állandóan topikokat most már elég lesz...
TELEPRAP 2006. 09. 18. 17:39
AZT NEMTUDOM PLANK.ÉN NEM SZOKTAM,CSAK RÍMEKET ÍROK,MEG PÁR SZÁMOT KÉSZÍTEK.
Plank 2006. 09. 18. 12:07
Miért itt van Mc? Olyan aki szokott fellépni rendszeresen?
Csak kérdezem, mert nem tudom...
TELEPRAP 2006. 09. 17. 23:14
MIÉRT LENNÉK ÉN BÁRKITÖL IS JOBB?MINDENKIT UGYANOLYAN MC-NEK VESZEK ITT.VALAKI MELLETTEM,VALAKI ELLENEM,ATTÓL MÉG IDE FOGOK ÍRNI,MERT IDE TARTOZOM.
Plank 2006. 09. 17. 22:14
Nincs ellened senki, csak ne nyissál teljesen értelmetlen topikokat, és ne hidd azt, hogy te jobb vagy bárkinél itt a fórumon.
A szövegeket, ha már mindenképp írogatni akartok, az erre megfelelő topikba írjátok.
TELEPRAP 2006. 09. 17. 22:07
EGY:HA JÓL EMLÉKSZEM NEM ÉN KEZDTEM FIKÁZNI A MAINSTREAM-ET,HANEM VALAMELYIK HÜLYEGYEREK KEZDTE SZIDNI AZ UNDERGROUNDOT.KETTŐ:AKKOR ÍROK IDE,AMIKOR AKAROK ÉS ARRÓL RAPPELEK,AMIRŐL AKAROK.ODA VISSZA IGAZ:NEM ARRÓL KELL MEGITÉLNI VALAKIT,HOGY Ő ÉPPEN NONÉM,VAGY NEM.A KLUBBA,AHOVA JÁROK OTT SZERETNEK ÉS TISZTELNEK,MERT IGAZÁBÓL ISMERNEK ÉS NEM FÓRUMBÓL.AZ NEM NAGYON IZGAT,HOGY ITT A FÓRUMBAN ÉPPEN HÁNYAN VANNAK ELLENEM.A VÁZA RAPSZÖVEG LÉNYEGÉT NEM ÉRTETTÉK MEG PÁRAN LÁTOM,NEM AZ A LÉNYEG,HOGY ÉRTÉKES VOLT ÉS ELTÖRT,HANEM AZ,HOGY RÉGEN A MAMÁMTÓL KAPTAM. (RÖVIDEN TÖMÖREN ENNYI A SZÖVEG LÉNYEGE)
Plank 2006. 09. 17. 21:12
Telep!
Nem megy neked ez a szövegírás, szerintem nem kellene eröltetned, és ne gyere most azzal, hogy akkor mutassam meg mit tudok.
Nem attól leszel ug, hogy mindenhol ezt hangoztatod és fikázod a mainstreamet. Gyerekes amit művelsz.
Kicsi2pac 2006. 09. 17. 21:01
kérlek szépen, én nem lopok senkitől szöveget. amit leírtam, az az én fejemből származik, és nem szokásom lopkodni. legalább ha fikázódsz, akkor ne hazugságokat írj. de mind1. beszélsz amit akarsz. ha nem vetted volna észre, a fórumból már elég sok embert irritálsz (Max, szikrázókisizécsináló, Plank, 2-pac, én..) szerintem ha ennyien vagyunk ellened, akkor magadban kéne kereseni a hibát..
TELEPRAP 2006. 09. 17. 20:51
PAC.HA AZ ÉN SZÖVEGEM CSICSKA,AKKOR A TIÉD MI?AZ UTCA CUCCA FOLTJA CÍMMEL?HE?ÉN LEGALÁBB NEM MOCSKOLÓ SZÖVEGEKET ÍROK,MINT TE.TŐLED EDDIG CSAK KÖTSÖG,CSICSKA SZÓVAL KIFEJEZETT RAPPET OLVASTAM.GONDOLOM OGLI G-TŐL HALLODTAD EZEKET A FÖRMEDVÉNY XAR RÍMEKET. (CSAK JELZEM,HOGY A DÉLUTÁNI BESZÓLÁSODAT SOK NONÉM RAPPER LÁTTA) (KÖZTÜK HAVERJAIM IS)
TELEPRAP 2006. 09. 17. 20:46
PAC.HA AZ ÉN SZÖVEGEM CSICSKA,AKKOR A TIÉD MI?AZ UTCA CUCCA FOLTJA CÍMMEL?HE?ÉN LEGALÁBB NEM MOCSKOLÓ SZÖVEGEKET ÍROK,MINT TE.TŐLED EDDIG CSAK KÖTSÖG,CSICSKA SZÓVAL KIFEJEZETT RAPPET OLVASTAM.GONDOLOM OGLI G-TŐL HALLODTAD EZEKET A FÖRMEDVÉNY XAR RÍMEKET. (CSAK JELZEM,HOGY A DÉLUTÁNI BESZÓLÁSODAT SOK NONÉM RAPPER LÁTTA)
Kicsi2pac 2006. 09. 17. 20:24
miért ő húzzon el? ő több ideje van itt, mint te. és az inteligencia szintje is bőven meghaladja a tiédet. te csak idepofátlankodtál, és csinálod a szar topicjaidat, írod a csicska szövegeidet, és játszod itt a kemény gyereket. az a 120 undergroundos, amiről beszéltél az magadon kívül csak bádogember volt.
TELEPRAP 2006. 09. 17. 19:54
PLANK.TE MIT UGATSZ BELE?TE MIVAGY HA ÉN XAR?MAGADBÓL INDULJ KI GYEREK.PAC,KÉTSZER UGYAN AZT,ÍRÁST KAPTÁL,MERT NEM VÁLASZOLTÁL.PLANK ,HA NEM TETSZIK A TOPIK,MONDTAM,HÚZZ EL.
Plank 2006. 09. 17. 16:56
Telep, vedd már észre, hogy te nem underground vagy hanem szar. Ez a kettő nem ugyan az.
Amúgy meg az alap lopkodás nem kifejezetten mainstream dolog.
TELEPRAP 2006. 09. 17. 15:24
19 ÉVES VAGYOK TE FOGYATÉKOS XAR KICSIB_ZI.ÉRDEKES,MIKOR AZ UNDERGROUNDOS TÁBOR ITT VOLT ÉS SANYARGATOTT TÉGED BEFOGTAD A PO FÁD ÉS ELHÚZTÁL TE KIS DIVATKÖTSÖG.DE,NYUGI FOGNAK MÉG TÉGED SANYARGATNI ÉS NEMFOGLAK SAJNÁLNI,MINT (ANNO)AKKOR.
Kicsi2pac 2006. 09. 17. 14:26
kétszer ugyanazt a szart leírtad
de még így se hallom, mert a föld alatt vagy
minden sorod után csak kiröhöglek téged
te fas zkalapos telep patkány, mire nagy a képed?
mindenki téged ugat, nem veszed észre
13 éves kis barom, inkább álljál mostmár félre
nem kiváncsi rád senki, magasról le vagy szarva
ott lenne a helyed egy lámpavasra felhúzva
szikrázókisizécsináló 2006. 09. 17. 14:17
nah jóvan én ebbe már bele se ugatok mer teljesen felesleges. úgyse hagyja abba...
TELEPRAP 2006. 09. 17. 13:54
KÉRDÉSRE VÁLASZOLJÁL S_GGFEJ ÁL(GENGSZTER).MAINSTREAM-ES DIVATRAPPER..ÜTEMEKET SZÖVEGEKET ZENÉKET LOPKODTOK,MUTOGATTOK AZTÁN MEG TI VAGYTOK A XAROK,HIÁBA TAGADJÁTOK.TAGADHATJÁTOK,DE NEM VAGYTOK MÁSOK FÖLDFELETTI BALFAXOK.A FÖLDALATTIAKAT SZIDJÁTOK TAPOSSÁTOK,PEDIG OTT IS VAN ÉRTÉK MÉG TÖBB IS MINT ÉREZNÉD,DE TE NEM LÁTOD,MERT NÁLAD CSAK A LÉNYEG A CSILLOGÁS VILLOGÁS
Kicsi2pac 2006. 09. 17. 12:51
földalatti raper, inkább húzz a csatornába
aztán a patkányoknak rapeljed, hogy eltört a váza
igaz ők is leszarnak majd, mint mindenki más
az undergroundnak ez jutott, ez a nagy kiba szás
én a föld fölött intézem a az ügyeim, nyomom a faxa rapet
te meg nyalogathatod a metróban a földalatti segget
a szerencsétlen szövegeddel, mert ne engem nyaggass
félpö csű telepes, fussál el és hallgass
TELEPRAP 2006. 09. 17. 12:42
A KÉRDÉSRE VÁLASZOLJÁL S_GGFEJ ÁL(GENGSZTER).MAINSTREAM-ES DIVATRAPPER..ÜTEMEKET SZÖVEGEKET ZENÉKET LOPKODTOK,MUTOGATTOK AZTÁN MEG TI VAGYTOK A XAROK,HIÁBA TAGADJÁTOK.TAGADHATJÁTOK,DE NEM VAGYTOK MÁSOK FÖLDFELETTI BALFAXOK.A FÖLDALATTIAKAT SZIDJÁTOK TAPOSSÁTOK,PEDIG OTT IS VAN ÉRTÉK MÉG TÖBB IS MINT ÉREZNÉD,DE TE NEM LÁTOD,MERT NÁLAD CSAK A LÉNYEG A CSILLOGÁS VILLOGÁS
Kicsi2pac 2006. 09. 17. 12:33
ismét láthattunk pár sort a szarból
teleprap szája megeredt a fa sztól
csöves telepes senki, egy föld alatti gagyi
az utcához semmi közöd, inkább húzzál szopni
te szerencsétlen barom inkább szvjad ki a fa szom
te emberkedsz NEKEM? az agyamat eldobom
a szöveged egy nulla, tudod nyevtanilag hulla
majd integethetsz neki, mikor felraktad a buszra
aztán visszahúzhatsz a bödös csatornába
ahova kiszart téged any ád kiskorodba
TELEPRAP 2006. 09. 17. 12:24
PRÓBÁLTAM MEGINT FINOMÍTANI A DOLGOKAT ÉS MÁR MEGINT A FÖLD FELSZÍNRŐL UGAT NEKEM KICSIPAC.SZERINTEM AZ IGAZI EREDETI 2PAC SÍRNÁ EL MAGÁT TŐLED KICSI2PAC,HOGY LE KOPPINTOTTAD A NEVÉT ÉS A (SEMMIRE-SENKIRE)GENGSZTERKEDSZ A TRÁGYA ALAP UTCA MAINSTREAM SZÖVEGEDDEL :)
RAPSZÖVEG KELL?NESZE:
MAINSTREAM UGY LÁTSZIK NEM LESZ BÉKE SOHA,HA NEM TETSZIK ITT VAN NESZE NEKED PIPA.MAINSTREAM RAPPEREK SZÁMOKAT ÜTEMEKET LOPKODTOK,TEGNAP ÉJJEL MÉG A FALNÁL SÍRTATOK.MEGFOGTOK BUKNI AZTÁN MEHETTEK SZ_PNI.MIÉRT VAN AZ,HOGY MINDEN MAINSTREAM-ES AZ ÖSSZES TAGADJA,HATALOM VÁGY AMI NÁLA MOTIVÁLJA,ELŐRE HALADNA,HA TUDNA,HA ZENÉJE NEM BUKOTT VOLNA.MAINSTREAM SZÖVEGEDDEL JÖSSZ IDE PÉNZ MEG A K_RVA SZERINTEM ÁZSD EL OGLI-VAL MAGAD MOST A KOPORSÓBA.KICSI TYSON NE RAPPELJEN,INKÁBB HUZZON SEGÉLYEKET KÉRNI,MAJKA SE RAPPELJEN Ő MEG MENJEN UTCÁT SEPERNI ÉS NE INTEGETNI ÉS NEIS FARSULNI,MENJEN WC-T PUCOLNI :) JA -UNDERGROUND ÜZENI A FÖLDFELETTI GAGYIKNAK-
Thyrane 2006. 09. 17. 11:41
Plank @ 2006-09-15 22:41:29

Aham, és jött a csirke és bevezette a vezetékes vizet :)
Kicsi2pac 2006. 09. 17. 10:12
kegyelemdöfésnek én is azért mondok pár sort
bújj el a föld alá, és onnan hallgasd a showt
az egész fórum rajtad röhög, vedd már észre te bal fa sz
és most itt van pár rím tőlem öcsém, ami kegyetlenül megb asz
eddig szerintem mindenki vágta, amit ide leírtam
a te szar szövegedtől viszont magamat elsírtam..
..a röhögéstől, mert akkora kalap fos
ha 2pac még élne, ettől lenne öngyilkos
na de nem oltalak tobvább, mert már így is ki vagy oszta
zárom a soraim: húzz az undergroundba!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kicsi2pac 2006. 09. 17. 10:07
kezdessz égni teleprap :D
szikrázókisizécsináló 2006. 09. 17. 8:50
Én még az Alvin szövegeket is jobban megértem mint a Teleprapét sztem kicsit ő se tudja miről ír már lassan :o
T 2006. 09. 16. 23:37
Az hogyha van vélaményem a dolgokról, az már trendi? Hú, most újat mondtál!
Hát igen, ilyen szöveget tuti nem tudnék... (érezd az iróniát) Méghogy én irígy??? Hahh, mégis mire?
Kösz, h aggódsz, nem szenvedek, sőt :)
De jó, egye penész, kotrok, ha akarod, de van egy olyan sanda gyanúm, h unatkozni fogok... Igen hamar... és akkor még lesz fogaknak vicsorgatása, szemöldökök ráncolása és vérszagra gyűlő éjji vadaknak vonyítása...
TELEPRAP 2006. 09. 16. 20:13
PEDIG SZERINTEM TE EGY KÖVEZSD A TRENDET GYEREK VAGY,AKI MINDENKIT KIOKTAT ÉS AZTHISZI,HOGY NEKI VAN IGAZA MINDENBEN.AMÚGY UNDERGROUND VAGYOK ÚGY AHOGY.ÉS?NEKED MI KÖZÖD VAN HOZZÁ?TE MÉG ILYEN SZÖVEGET SEM TUDSZ ÍRNI,CSAK IRIGYKEDNI TE KIS GAGYI :)
MONDTAM,HA NEM TETSZIK A TOPIK,NE SZENVEDJ ITT,HÚZZ EL.
T 2006. 09. 16. 16:26
Asszem a tapsvihar mégis elmarad... Nem akarok bókolni, de értelmi képességek terén nincs mivel nagyot villantanod "sötétgyerek". Egy: a "TÜKRÖZÖ ÁRNYAK" nem szó hanem szókapcsolat; kettő: tök értelmetlen, tehát képzavar, akármire használod is...
Lásd be öreg, te nem azért vagy "underground" mert nem értik meg zsenidet, hanem azért mert egyszerűen nem tudsz rapelni (ennél még nekem is több közöm van hozzá).
Tudtommal nincs kvóta arra nézve melyik fórumba irkálhatok és melyikbe nem.
Az pedig, h trendi kölök lennék enyhén szólva is nonszensz. Uram ön sérteget engem!
TELEPRAP 2006. 09. 16. 15:41
MÁR TAPSOLHATSZ IS.A TÜKRÖZÖ ÁRNYAK SZÓT (A MAINSTREAM ÉS AZ UNDERGROUND RAPPRE ÉRTETTEM SÖTÉTGYEREK)NEMTUDOM T TE MIT KERESEL ITT.HA JÓL TUDOM,NEKED KÖZÖD NINCS A RAPHEZ.HA NEM TETSZIK,AKKOR NE ÍRJ IDE.JA ÉS SZERINTEM A TE HÜLYESÉGEDRE SENKI SEM KIVÁNCSI.GONDOLOM TE OLYAN KÖVEZSD A TRENDET GYEREK VAGY.SZEVASSZ
T 2006. 09. 16. 9:36
"DE FELETTÜK TÜKRÖZŐ ÁRNYAK" No, ha eme képzavar értelmét megfejted nekem kedves Telepes, akkor tapsolok egyet.
Plank 2006. 09. 15. 22:41
Miért Thyr?
Ott találkozott a korsóval, és együtt szökdécseltek a kútig?
T 2006. 09. 15. 21:03
Ez annyira öncélú. De annyira...
Thyrane 2006. 09. 15. 20:37
Miért ment át a váza az úton?
...
2006. 09. 15. 20:31
aha, értem...

mi a véleményed a Pitagorasz tételről?
TELEPRAP 2006. 09. 15. 20:18
-ÉRTÉKES VÁZA,EZT MINDENKI VÁGJA-NÉZEL NÉZEL MI A FRANCÉRT KÉRDEZEL.A VÁZA ELTÖRT EZ NEM VÁLTOZIK,AKI NEM SZERET AZ TÁVOZIK.MAINSTREAM,UNDERGROUND,KÜLÖN ÚTON JÁRNAK,EGYMÁSNAK ÁRTANAK DE FELETTÜK TÜKRÖZŐ ÁRNYAK.
2006. 09. 15. 19:56
Sza', a váza mit szimbolizál a szövegeidben?
gondolom, h ez vmit jelentene, nem egy hétköznapi értelemben vett vázáról van szó...igaz?
T 2006. 09. 15. 18:35
Ez szánalmas... "Vicces topicból" szerintem kreáltál már eleget, az meg, h nálatok Dunakeszin eltört valami csöbör azt hiszem nem sok embert izgat (+ lövésem sincs mi ebben a humor :S).
Stog601 2006. 09. 15. 15:05
DE.
Stog601 2006. 09. 15. 15:04
Szerintem meg ÉN vagyok a menő
TELEPRAP 2006. 09. 14. 21:43
ÍGYVAN,MARADOK ÉS ÍROM A RAP SZÖVEGEIM.PAC,TE VÁRTÁL TŐLEM SOROKAT,HÁT ÍRTAM.ÍRJ TEIS VALAMI SZÖVEGET,JA ÉS NE AZ UTCÁRÓL RAPPELJ MINDIG.
Kicsi2pac 2006. 09. 14. 21:25
inkább maradj a föld alatt, ott a helyed
szikrázókisizécsináló 2006. 09. 14. 17:35
nem vagy te még nálam is csöppet elvontabb "a föld alól jövök" dolog sztem már beteges
Max 2006. 09. 14. 16:58
Szerintem azt hiszi magáról hogy menő.
Stog601 2006. 09. 14. 15:50
vázz?...Úgyértem mi a pálya a vázáddal ERRE???
Ez meg haladja az IQ - mat...arra.
TELEPRAP 2006. 09. 14. 14:18
SZERETEM A VÁROSOM EZÉRT VAGYOK AZ A GYEREK LAKÓTELEP TELEPRAP DUNAKESZI GYÁRTELEP.ELTÖRT A VÁZA ERRE EZ A PÁLYA,MONDHATOD HOGY XAR VAGYOK,NEMBAJ,AKKOR EZ VAGYOK,FÖLD ALÓL JÖVÖK NEMBAJ MAJD ÉN FELTÖRÖK.EGYRE HIDEGEBB SZELEK FÚJNAK A LEVELEK LE HULLNAK A JÓ DOLGOK ELMÚLNAK.CSAK NÉZEL DE A LÉNYEGET NEM ÉRZED ÉS NEM IS ÉRTED,AKKOR MIÉRT KÉRDED? -ELTÖRT A VÁZA ERRE EZ A PÁLYA-
Kicsi2pac 2006. 09. 13. 18:51
pffffffffffff teleprap
szikrázókisizécsináló 2006. 09. 13. 16:40
most már a visszaszólásaid alapján tényleg kicsit "primitív" a stílusod
Plank 2006. 09. 13. 15:39
Telep, te tényleg nagyun buta vagy...
TELEPRAP 2006. 09. 13. 14:02
EGY:EZ EGY POÉNOS TOPIK.KETTŐ:TE NE MOND MEG MIT ÍROK,MAJD ÉN AZT TUDOM.HÁROM:HA NEM TETSZIK KOCCOLHATSZ.SZEVA
szikrázókisizécsináló 2006. 09. 12. 20:12
vagy hegyezz zabot.
T 2006. 09. 12. 19:28
Bakker, ennek újfent nulla értelme van... Unalmadban szülöd ezeket a vacakságokat, vagy csak elfelejtetted bevenni a fogalmazásgátlódat? Ha az utóbbi, akkor menj el a Népszabadságba tintanyalónak (kb ott írnak ilyen színvonalasakat), ha meg az előbbi, akkor találj magadnak vmi jobb elfoglaltságot, mondjuk nézegesd a plafont vagy mittudomén...
TELEPRAP 2006. 09. 11. 14:00
ÍGYVAN ÍGYVAN.AZ IGAZSÁG ODAÁT VAN.A VÁZA MÖGÖTT :)
TELEPRAP 2006. 09. 10. 8:34
ÍGY VAN :)

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rap, Hip-Hop