Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Volt egy Nox nevű csapat?

létrehozva: 2006. 09. 15.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

gatyapupi 2006. 10. 10. 16:56
Mi van Noé, hogy megy a bárka? Ha csaj vagy, akkor miért veszed föl egy nagyszakállú bibliai szereplő nevét? Ez freudi mélységű elemzést kíván, nem gondolod?
Noé 2006. 10. 01. 14:40
A Nox egy jó csapat, szerintem! Az egyik kedvenc együttesem. Tomi jól táncol, Szilvának csodálatos a hangja és remek dalaik is vannak. Kedves és barátságos a Nox csapata mindezek mellett!
Stog601 2006. 09. 27. 16:10
MOXMOXMOXMOXMO...
gatyapupi 2006. 09. 26. 16:59
Ez szomorú hír... emlékszem, 2004-ben történt... székrekedésem volt... nyomtam, nyomtam, nyomtam, de nem volt semmi eredménye:( Lementem a sarki patikába. Ott azt mondták, elfogyott az összes hashajtó. Na, hát akkor éreztem magam utoljára így letörve...:DDD
noxnoxnox 2006. 09. 16. 1:26
Hulljon csak a férgese!

Amúgy meg ez egy tipikus álhír, vagyis keltsük fel az emberek figyelmét, írjunk róluk valamit, hogy jobban vegyék az "utolsó lemezt". Van benne minden, ami kell: magánéleti válság, a név is veszélyben van, a jövő is, szegény Plútó is pórul járt, mi lesz majd a NOXszal... ?!? hm... gagyi, gagyi, gagyi... mármint a NOX (is) :)

Neked mi a véleményed a véleményemről?
Jónap Tamás 2006. 09. 15. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek