Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rap, Hip-Hop

VALAKI VAGY VALAMI LEGYEN MÁR,MERT MOSTMÁR

létrehozva: 2006. 09. 29.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

VENDÉG 2014. 11. 23. 11:22
...
VENDÉG 2014. 05. 10. 15:42
;););)
VENDÉG 2013. 05. 03. 16:20
;)
mc devil 2006. 10. 24. 15:42
Nyugi Szöszi, már béke van;)
Szöszi 2006. 10. 24. 10:49
Nah ahogyan olvasgattam az irogatásokat tök felesleges vitázni
Fiuk azzal nem tesztek semmit a magyar hip hop-ért hogy egymást szidjátok nah min1 ezt jegyezzétek meg
TELEPRAP 2006. 10. 19. 17:25
LAZA HIP HOP :)
WildMan 2006. 10. 19. 17:21
Végre vége a vitának :D
TELEPRAP 2006. 10. 18. 20:58
CSÁCSUMIVÁZ GÉZU :)
T 2006. 10. 17. 16:39
A gond csak az ugye, h mi másból nem tudjuk megítélni (ez csak egy észrevétel, NEM beszólás v ilyesmi).
MCgézu 2006. 10. 17. 14:14
Örülök,hogy az értelmetlen vita le lett zárva.amúgy nemtom miért kellett itt b_sztatni egymást.én telepest személyesen is ismerem és jófej gyerek nagyon.nem betűkből meg az itteni fórum hozzászólásokrol kell megitélni embereket.Amúgy Telepes haveromnak respect.és üdvözletem egyben
T 2006. 10. 17. 12:08
Tyű, gloria mundi. Az egyik utolsó ember voltál akitől a KUSS-olást vártam devil... Ejnye...
mc devil 2006. 10. 16. 22:29
már lezártuk a dolgot
mc devil 2006. 10. 16. 22:29
kuss
bubu 2006. 10. 16. 18:25
hmm..mintha te nem ugyanazt csinálnád mint ő...
partner vagy!
nah de mind1...ti tudjátok
mc devil 2006. 10. 15. 20:46
ez a telepes színvonala
bubu 2006. 10. 15. 20:41
most komolyan valaki attól nagy arc h interneten agyon szidja a másikat és hozzátartozóit?
istenem...
bubu 2006. 10. 15. 20:40
szánalom...
Max 2006. 10. 13. 16:33
Zsernyák a faterja? Mostmár értem kitől örökölte a kritikán aluli értelmi színvonalát.
mc devil 2006. 10. 13. 13:59
amugy meg te ribancoztad le a barátnőmet, ami nagyon nagy ge ciség volt! ekkora par aszt vagy! nem is ismered, és itt ugatsz össze vissza
mc devil 2006. 10. 13. 13:54
nah mivan félsz köcs ög? hívod a fakabát apucit?
TELEPRAP 2006. 10. 13. 12:33
TE CSAK EHEZ ÉRTESZ TE S_GGFEJ DEVIL?.MERT A FREESTYLE-OZNI NEM TUDSZ.NEM FOGSZ TE SENKIT KINYÍRNI,MAXIMUM CSAK MAGADAT.JOBB LENNE,HA BEFOGNÁD A POFÁD.DE FENYEGEDÉSEDDEL IGEN SIMÁN DUTYIBA KERÜLHETNÉL TE LÓF_SZJÓSKA,MIVEL AZ APÁM BUDAPESTEN 5.IK KERÜLETBEN A HONVÉD UTCÁBAN RENDŐRALEZREDES.DE EZT AZ ITTENI ISMERŐSEIM IS MEGMONDJÁK,PL SHIELDY.
AMÚGY MEG SZAKADJ MÁR LE RÓLAM TE SENKI.
mc devil 2006. 10. 12. 17:00
bu zi telep par aszt, ki vagy te? mi? te vagy itt a májer gyerek? nem érsz rá? szerintem bexartál, mert tudod, hogy kinyírlak, ha találkozunk. úgyhogy addig örülj, amíg nem vágom el az életvonaladat
TELEPRAP 2006. 10. 12. 9:23
DEVIL.MONDTAM MÁR LEXAROM A RI B ID,MEG TÉGED IS TE RAKÁS TEHÉNXAR.ANNYI NŐT D_GOK AMENNYIT AKAROK.PL:A RUZEL NÓRIT.NEM LESZEL MAINSTREAM RAPPER SOHA,NE ÁLMODOZZ DEVIL.NEM ÉREK RÁ NA CSÁ
mc devil 2006. 10. 09. 22:11
irigykedsz? te kis senki, ha ilyen kemény van, rendezzük le élőben! de ha beszarsz, azt is megértem..
TELEPRAP 2006. 10. 09. 21:37
MC DEVIL.NEM ÉRTESZ MAGYARUL TE XAR?NEM VAGYOK KIVÁNCSI MÁR RÁD.MENJ A K_RVÁD D_GNI.
mc devil 2006. 10. 09. 15:59
a kis telepes nagy beszarása
mc devil 2006. 10. 08. 21:38
pfffff :D:D:D:D
TELEPRAP 2006. 10. 08. 20:51
NEM NYITOK SEMMIT.DEVILLEL LEZÁRTAM AZ ÜGYET.KÖTÖZKÖDJÖN MÁSSAL,MERT ENGEM NEM NAGYON ÉRDEKEL.
HALÁL 2006. 10. 08. 16:57
KUSS
Shieldy 2006. 10. 08. 16:52
haggyadmár magad! minden topicba annyit tudsz beirni, hogy KUSS...csak nemigazán veszed észre, hogy qrvára senkitse érdekel a fasságod! mostmeg sztem nem mondtam sértöt, de egyböl ferdehajlamú vagy, és himnemü egyeddel akarsz közösülni...nemgondolod, hogy nem itt kéne kinyilvánitanod a másságodat? de mondom....szerintem sértö dolgot nemigazán tartalmazott az elözö irományom....de ha egyböl agressziven kell rá felelni akkor inkább játszál azzal, hogy meddig tudod baxkodni a fejedet a falba, vagy valami!
HALÁL 2006. 10. 08. 16:46
Amugy egy nő ne feleseljen !
HALÁL 2006. 10. 08. 16:43
ja de kemény vagy megbaszlak érted .
Shieldy 2006. 10. 08. 16:43
halál...már megint rádjött a KUSS roham?
HALÁL 2006. 10. 08. 16:42
KUSS
Shieldy 2006. 10. 08. 16:41
peace!
most lehet, hogy ismétlem magam, de még mindig tartom azt a véleményt, hogy nyissatok egy új topikot a "beszótá? ne szójá be" témához!valami olyan névvel, hogy "devil vp telep" vagy valami! csakmert itt a hip-hoppról lenne szó, és nem arról, hogy mindenki azt olvasgatja, hogy kinek az annya a qrva, és kié nem, és hogy ki kinek a kijét ne vegye a szájára....sztem nem én vagyok az egyetlen akit ez zavar...ha van megértés akkor köszönöm!
ennyi! resp
HALÁL 2006. 10. 08. 16:28
Jaj te kis kur.va meghalsz by my hand.
Baron 2006. 10. 08. 16:16
Szerintem elég lett volna egyszer is leirni .
Amugy miért kell minden gondolatodnak egy új topikot nyitni ?
Írjál blogot vagy nyiss magadnak egy mindenes topikot.
TELEPRAP 2006. 10. 08. 16:13
DEVIL CS ICSKA SZÓ IDE ODA (LEGYEK AZ SZÁMODRA).NE ÁLMODOZZ MÁR ANNYIT DEVIL,SOSE LESZEL MAINSTREAM RAPPER.MAXIMUM MARADSZ KÁROMKODÓ CSIKKSZEDŐ.NA SZEWA.PAKSON JÓL EL LESZEK (MÉG NONÉMKÉNT IS).NEKED MEG MÉG MUNKÁD SEM LESZ.
TELEPRAP 2006. 10. 08. 16:11
DEVIL CS ICSKA SZÓ IDE ODA (LEGYEK AZ SZÁMODRA).NE ÁLMODOZZ MÁR ANNYIT DEVIL,SOSE LESZEL MAINSTREAM RAPPER.MAXIMUM MARADSZ KÁROMKODÓ CSIKKSZEDŐ.NA SZEWA.
TELEPRAP 2006. 10. 08. 16:10
DEVIL CS ICSKA SZÓ IDE ODA (LEGYEN AZ SZÁMODRA).NE ÁLMODOZZ MÁR ANYIT DEVIL,SOSE LESZEL MAINSTREAM RAPPER.MAXIMUM MARADSZ KÁROMKODÓ CSIKKSZEDŐ.NA SZEWA.
T 2006. 10. 08. 16:09
Ó, IQ Báró visszatér? :D
HALÁL 2006. 10. 08. 16:05
TELEPRAP a haverom szoval kuss
szikrázókisizécsináló 2006. 10. 08. 14:25
egy újabb felesleges veszekedés ezzel a szerencsétlennel...
mc devil 2006. 10. 08. 14:19
ilyen jót dugtatok a telepmajommal?
WildMan 2006. 10. 08. 10:53
Telepes ne hagyd hogy föléd kerüljenek!
Szerintem nem is olyan rosszak a szövegeid:D
Amúgy nem avatkozok bele többet a vitátokba mert nem az én dolgom, hogy zuzzátok egymást----->amúgy vicces, feldobja a fórum hangulatát sztem. :D
T 2006. 10. 08. 9:25
Telep, te télleg menni fogsz Paksra, meg minden? Ha igen, akkor ott majd megtudod milyen is egy jó rap-színtér. Az ottani haveroknak - hogy is szoktad ezt mondani? - "a bokájukig se érsz". Beléjük legalább szorult kreativitás, tehetség és zenei érzék.
mc devil 2006. 10. 07. 21:19
hát telep, ha rólad a csicska szó jut eszembe, arról nem feltétlenül én tehetek.
2006. 10. 07. 10:52
DEVILNEK ELŐZŐ NEVE AMÚGY KICSI2PAC VOLT

I see....mentem is, az elkövetkezendőkben ha jelenléti ívet kéne írni a topikban levőkről nem leszek rajta a már említett okok miatt, mindenesetre izgalmas :)
TELEPRAP 2006. 10. 07. 10:36
MÁR MEGINT A CSICSKA SZÓ.DEVIL VALAMI ÚJAT MONDJÁL MÁR,MERT EZ KB OLYAN (MINT A MaSZoP-NáL AZ ORBÁN FÓBIA)TUDOD MIKOR A F_SZFEJEK MINDIG MAGYARÁZKODNAK,HOGY MINDENRŐL Ő TEHET.PEDIG A LEGTRÁGYÁBB A FERKÓ)ITT ÉPP TE)ENEK A DEVILNEK ELŐZŐ NEVE AMÚGY KICSI2PAC VOLT.JÓ JÓ DEVIL,ÁLMODJ SZÉPEKET MEG ILYENEK.AMÚGY KÖSSZ ANYÁM JÓL VAN.REMÉLEM TIED IS,TE SZÁJHŐS.NEM VAGYOK RÁD KIVÁNCSI.MR.DEVIL EGYSZER MÁR EMLÍTETTEM,NE SZÓLJ HOZZÁM.AMÚGY EGY ÉRDEKESSÉG:LOCDOG-NAK TETSZETT A SZÖVEGEM,HA JÓL EMLÉKSZEM MÉG MSN-CÍMET IS KÉRT.NEM KELL ATTÓL ENGEM BAXOGATNI,MERT ÉN KB 20 PERC ALATT ÍROK EGY SZÖVEGET.
2006. 10. 07. 10:27
Annyit kértem, h idézzen mikor szóltam be devilnek, mert nem emlékszem rá, proaktív interferencia stb....:)
mc devil 2006. 10. 07. 8:52
látod teleprap, már bádogember is rádcáfolt bazd+! tudod mi vagy te? dunakeszi csicskája
Max 2006. 10. 07. 0:16
Pszt! A "lesz" szó egy s-sel írandó. Thx.
2006. 10. 06. 22:43
Derűs Estét Muzulmán Testvéreim!

Kérném tisztelettel hát én csak mostan kapcsolódok be és gyorsan ki is, mivel nem vagyok érintett és nem szeretnék olyan lenni, mint egy légy, amit nem tudsz elhajtani a fejedtől :)

BÁDOGEMBER TÉGED FIKÁZOTT MÚLTKOR (JOGOSAN)

azt hiszem az MC DEVIL egy megváltoztatott név, nem tudom ki változtatta meg, ha emlékezeteim nem csalnak akkor legutojára
kicsi 2 Packel támadt nézeteltérítésem vmint 2 Packel, de őt nem sorolom az aktív felhasználók közé, ezért személyére nem is akarok több karaktert pazarolni, szóval a lényeg a lényegbe, h konkrétan MC
DEVILNEK nem szóltam be, azt nem tudom mi volt előtte a neve...esetleg ha idemásolnád...
mc devil 2006. 10. 06. 22:10
hazudsz itt össze vissza, neked még fa szod sincs amivel egy nőbe rakhass, te bu zi
mc devil 2006. 10. 06. 22:09
teleprap a ku rva szájbakúrt any ád a ribanc te fa szkalap. ha tudnám ki vagy már nem élnél. szádra ne vedd a barátnőmet te fa szkalap! most felba sztad az agyam! KUR VA ANY ÁD
TELEPRAP 2006. 10. 06. 21:47
A VITÁT LEZÁRTAM:IME A VILÁGBÉKÉRŐL ÍRT SZÖVEGEM (TÍZPERC ALATT)-NYAKIG A SZ_RBAN FÜRDESZ JOGOSAN TÜNTETSZ ÉS KÜZDESZ.KÉRDEZED FENTRŐL ÁTOK MIÉRT JÖN FELHŐBŐL KIESEL A KÖRBŐL TÖRJ KI A FÖLDBŐL.TASZIGÁL RÁNCIGÁL TANÁR ÓRÁN RÁDKIABÁL.EMBEREK HEGYEK FÖLDALATTI RAPPEREK RAP REMEKEK HOZZÁTESZEK MERT ÍGY LESZ KEREK.SOK EMBER KÉRTE NEM LETT VILÁGBÉKE.HAZUDOZÁS B_SZAKODÁS ELÁZTATÁS.GOLYÓ A TÁRBAN MINDENNEK ÁRA VAN.SOKAN VAGYTOK EZÉRT TANKOK TÖRNEK RÁTOK NINCSEN PÁRTOLÓTOK SZANASZÉT FUTKÁROZTOK.EMBEREK LÉTE MIKOR LESZ VILÁGBÉKE?AKAROM NEM TUDOM ELJÖHETNE AZ ALKALOM NEM LENNE FÁJDALOM.HA MÁR NINCS CSALÁDOM NEM MÚLIK BÁNATOM.
T 2006. 10. 06. 21:26
Fú, nálam meg itt volt a Mónika Lujinszki meg az Andzselina Dzsoli és szarrá röhögtük magunkat rajtad Telep, utána meg jól ellinkeltük a dumád a Pentagonba, h ők is kuncogjanak egy jót... :P Vazz, nőjj már föl ember! Te ezzel hívsz föl csajokat, h "húbakker, olyat mutatok; neten beszótam múltkó a mjúzikhún és háááá, majd gatyámba mentem olyan jó volt"???
TELEPRAP 2006. 10. 06. 20:43
KOCKAFEJŰ SZÁMITÓGÉP B_ZI AZ MAXIMUM TE VAGY TE LÓF_SZJÓSKA.AMÚGY NEM ÉRDEKEL A NYOMORÚSÁGOS ÉLETED ÉS A RI BAN COD SEM :) ÉN SEM ÍROM AZT LE,HOGY EGYIK NAP A NIKINÉL VAGYOK MÁSIK NAP MEG NÓRINÁL.BÁDOGEMBER TÉGED FIKÁZOTT MÚLTKOR (JOGOSAN),MERT NEKI A KIS ÚJJÁBAN TÖBB ÉSZ VAN MINT NEKED.ÉS AKÁRMIT MONDASZ,AZ IGAZSÁG ATTÓL MÉG IGAZSÁG MARAD.ELLENBEN ITT VOLT NÁLAM A DETLER GABI + A RÚZEL NÓRI ÉS HÁT JÓ RÖHÖGTÜNK A CSICSKA MÍMELT MÁMOLT SZÖVEGEDEN DEVIL.TE IS MENJ SEGÉLYEKET KÉRNI MINT KICSCSÍRA Ö,BOCS KICSITYSON :)
mc devil 2006. 10. 05. 21:48
milyen megható szövegről beszélsz te bazári majom? igen mondtam, ha lessz időm, majd felírok egy szöveget. de veled ellentétben én suliba járok, edzek, a barátnőmmel vagyok, spanokkal bandázok stb.. nem ülök egész nap a gép előtt a faxomat verve, mint te. szánlak téged, hogy ekkora veréb vagy. kockafejű számítógépbu zi vagy. azt sem tudom honnan veszed, h bádogember a fejemre koppintott... magadat röhögteted ki a hazugságaiddal. és ha az én véleményemre nem is adsz, a többiekéből feltűnhetten, hogy jobb szövegem van, mint neked. tudom, hogy erre is lessz valami válaszod, de csak magadat égeted.
TELEPRAP 2006. 10. 05. 21:06
SEMMI BESÉRTŐDÉSRŐL NEM VOLT SZÓ ELLENBEN,MOSTANTÓL MAGASRÓL LEXAROM KI MIT MAKOG ERRŐL ARRÓL.ÉN ÍGY GONDOLOM,AKI TÁMOGAT AZ TÁMOGAT AKI NEM AZ MEG HÁT K_RVÁRA NEM ÉRDEKEL ENGEM.EGYÉBKÉNT MÁR MONDTAM,HA NEM TETSZIK MINEK ÍRTOK IDE?DE KÉRDEZEM ÉN?MIÉRT BAJ AZ HA MAJDNEM MINDEN NAP RAKOK FEL RAPSZÖVEGET?
T 2006. 10. 05. 19:38
Jellemző... Ha értelemesen vázozlom a helyzetet, mi Telep reakciója? Ignorancia. Besértődik, és inkább nekiesik Devilnek... Gratulálok, te télleg hülye vagy.
Shieldy 2006. 10. 05. 19:30
nem a mennyiség, hanem a minöség számit! ezzel senkit nem bántok meg! énse rakok fel naponta szövegeket! nem szánom rá minden napom minden percét a szövegirásra...mivel én nem évek óta irok ezért nekem kell egy kis gondolkodási idö szövegiráshoz...csakazért mondom, hogy ne legyen elitélve az az ember, aki nem minden nap rak fel szövegeket! és ezt nem devil védelmében mondom...hanem a saját védelmemben is, és azokéba akik nem raknak össze minden nap szövegeket! de egyébként elöny, ha valaki gyorsan tud összedobni 1-1 számot/szöveget!
Max 2006. 10. 05. 18:29
Nemhogy 15 perc alatt, de 1 perc alatt jobbat ír mint te, már bocs.
TELEPRAP 2006. 10. 05. 18:11
HA VISSZANÉZTÉL VOLNA PLANK,AKKOR MOST TUDNÁD,HOGY Ő KEZDTE AZZAL,HOGY 15 PERC ALATT ÍRTAM EGY SZÖVEGET ÉS ERRE AZT ÍRTA LEHETNE JOBB IS,AZTÁN AZT ÍRTA XAR.ELLENBEN ÉN MAIS RAKTAM FEL RAPSZÖVEGET.Ő MEG CSAK IGÉRGET ÖSSZE VISSSZA,AZTÁN MÉG MAI NAPIG NEM LÁTTAM A MEGHATÓ ÉRZŐ SZÖVEGEÉT MC DEVILNEK,AMIT MÁR EGY HETE MEGIGÉRT.LÁTOM DEVIL SOKÁIG TART MEGÍRNI A MEGHATÓ SZÖVEGEDET.ÉN NAPOK ÓTA RAKOM FEL A SZÖVEGEKET TE+EGY HÉTEN EGYSZER VALAMI ENGEM FIKÁZÓ ALAPSZÖVEGET ÍRSZ BE.
Plank 2006. 10. 05. 16:45
"MC DEVIL HOZZÁSZÓLÁSA MEG EGYENESEN OLYAN VOLT NEKEM,AMI NEM IZGAT,MERT Ő MÉG IGÉRETE ELLENÉRE MINDIG NEM DOBTA BE A SZÖVEGÉT MAI NAPIG AMIT JÓMAGAM ÉS SPANJAIM VÁRNAK."

"DEVIL,AZ UNDERGROUND KLUBBA BEVINNÉM SZÖVEGEID BA+ KIRÖHÖGNÉNEK TE HATÖKÖR :)DE MÚLTKOR MONDTAM MÁR NEKI,HOGY NE SZÓLJON HOZZÁM.ERRE EZ A KIS DIVATRATYI ITT UGAT NEKEM."

Telep, te tényleg fogyatékos vagy? Te b*szogatod szegény gyereket, hogy írjon neked, ír, utánna meg lehurrogod, hogy miért?
TELEPRAP 2006. 10. 05. 14:40
(RAP ÍRÁS) EZT ANNAK IDEJÉN (ANNO)MC DEVILNEK MONDTÁK,HOGY ALAP UTCA RAPPE VAN.MC DEVIL TE MÉG A SEGÉDMUNKÁS OGLI G-TŐL IS XARABB SZÖVEGET ÍRSZ BA+.MINDIG A CS ICSKA SZÓ SZEREPEL NÁLAD.AMÚGY MÁR MONDTAM VAN PÁR EMBER RAJTATOK KÍVÜL,AKI ÉRTI SZÖVEGEIMET ÉS TETSZIK NEKIK.AZ,HOGY DEVIL ERÖLKÖDIK ITT VALAMIT AZT MAGASRÓL LEXAROM.DEVIL,AZ UNDERGROUND KLUBBA BEVINNÉM SZÖVEGEID BA+ KIRÖHÖGNÉNEK TE HATÖKÖR :)DE MÚLTKOR MONDTAM MÁR NEKI,HOGY NE SZÓLJON HOZZÁM.ERRE EZ A KIS DIVATRATYI ITT UGAT NEKEM.REMÉLEM MEGINT BÁDOG RÁKOPPINT ENNEK A DEVILNEK A FEJÉRE.JA ÉS AKI ALULJÁRÓBAN VAN,AZ TEVAGY DEVIL TE KRETÉN.
T 2006. 10. 05. 10:41
Ja, Telep még annyit: Már megint frankón elbeszélünk egymás mellett. Nekem nincs bajom azzal, hogy hegesztő vagy, becsülöm én a munkát. Az erőmű pedig nem kispálya, és ha tényleg fölvesznek, én gratulálok neked elsőként (akár személyesen is). Csak az böki a csőröm, h irdatlan mennyiségű hótfölös topicot indítasz, amiket nem csak én nem tudok mire vélni, de azthiszem senki. Csak erről kéne leszokni. Plusz adj egy kicsit mások véleményére. A rap-hez kell némi tehetség, ami lássuk be benned nemigazán van meg. Ettől még imádhatod, szeretheted, az nem gond, de ne erőltesd, mert így csak (tragi)komikus leszel (ez olyan, mintha én, muzikális analfabéta létemre még mindig mindenáron gitározni akarnék és hetente fellépnék szólóban, h bénázhassak). Ezt most nem "bántásiból" írom, csak világossá szeretném tenni a dolgot.
Egyébként ha szerinted én azért vagyok divat ember, mert sokmindenről van véleményem és ezt meg is mondom, akkor a te felfogásodban van valami hiba. Én olyan közegben nőttem fel, ami megtanított, hogy egy kicsit mindenhez érteni kell, és a lehető legtöbb dologban kell otthon lenni. Ez szerintem minden, csak nem divatos hozzáállás, de javítson ki nyugodtan bárki, ha tévedek...
T 2006. 10. 04. 22:34
Ez egész jó lett.
mc devil 2006. 10. 04. 22:21
igen itt van nektek telep, egy eredeti csicska,
kinek olyan a szövege, mint egy életlen bicska
raphez köze sincs, de azért itt osztja az észt,
de majd az aluljáróba azért dobok neki pénzt..
mert nem gyűlölöm szegényt, hanem egyszerűen szánom,
néha fáj már a szívem, hogy a szöveget rá pazarlom.
ő sem ér többet, mint a szemét hazug kormány,
többet hazudik, mint a gyurcsány meg az orbán.
már ha egyáltalán értelmeset ír,
és nem egy teleba szott váza miatt sír.
nah de mostmár abbahagyom, elég volt ez mára,
még gyakoroljál teleprap, azt legközelebb hátha... :D
mc devil 2006. 10. 04. 21:58
látom a srácon, hogy próbál oltani, csak valahogy olyan kis balf asz :D:D:D
T 2006. 10. 04. 21:05
Most megkaptuk...
TELEPRAP 2006. 10. 04. 17:59
T.AZ,HOGY VALAKINEK EGYETEMI VÉGZETTSÉGE VAN,ATTÓL MÉG LEHET B_NKÓ SUTTYÓ (BEKÉPZELT LÓFAXGYŐZŐ).BOCS.DE HAMÁR ITT TARTUNK,CSAK JELZEM,HA MINDEN FRANKÓN MEGY ÉS EDDIG MINDEN MEGY KIRÁLYUL,AKKOR HEGESZTŐMÉRNÖK LESZEK A PAKSI ATOMERŐMŰBEN.(ERRŐL ENNYIT,DE MOST NEM EZ A LÉNYEG ÁM)MC DEVIL HOZZÁSZÓLÁSA MEG EGYENESEN OLYAN VOLT NEKEM,AMI NEM IZGAT,MERT Ő MÉG IGÉRETE ELLENÉRE MINDIG NEM DOBTA BE A SZÖVEGÉT MAI NAPIG AMIT JÓMAGAM ÉS SPANJAIM VÁRNAK.(MIVEL AMÚGY HEGESZTŐ VAGYOK NEKI EZT ÜZENEM:FIAM (SZ_R MUNKÁT MINDENKI TUD CSINÁLNI DEVIL)DE JÓ HEGESZTÉSI VARRATOT MAXIMUM CSAK ÉN MEG A HOZZÁÉRTŐ SZAKEMBEREK.AMÚGY NEMVAGYOK SZTÁR SŐT NEMIS AKAROK AZ LENNI.(GONDOLOM MOST T SZÁMÁRA EGY KOSZOS HEGESZTŐ VAGYOK,DE HANGSÚLYOZOM,KI HEGESZTI MEG A KERÍTÉSED A KOCSID TE BALFÁCÁN?STB.MERT MONDHATOD AZT,HOGY TE MEG HEGESZTED VAGY A JÓSKABÁCSI,CSAK AZ XAR MUNKA LESZ.RAP IDE VAGY ODA,HOBBIBÓL ÜZÖM A SZÖVEGÍRÁST ÉS TUDOM VANNAK TÚL ELCSÉPELT FURCSA SZÖVEGEIM IS,DE AZÉRT NEM HIÁBA VAN NEKEM AZ A 42 OLDAL RAPSZÖVEG.DE JAVASLOM,NE VELEM FOGLALKOZZATOK MÁR EMBEREK,TÖRÖDJETEK MAGATOKKAL,JA ÉS HA LEHET MAGATOKBÓL INDULJATOK KI ELÖSZÖR.KÖSZÖNÖM.
T 2006. 10. 04. 16:05
Jajj, hagyjátok már, hiszen ő itten az andörgráund szelleme, v mi a nyavaja, a megnemértett leendő sztár... >:)
No, Telepeském, csak, h tudd: magyar szakos egyetemistaként van némi közöm a rímekhez és a versekhez. Sőt magam is szoktam írni, de mivel ez az oldal nem erről szól, így nem itt teszem közzé (merem ajánlani a dokk.hu-t v a literát - sokat tanulhatnál). De még annyit, hogyha semmi közöm se lenne ezekhez, akkor is el tudom dönteni, mi a szar és mi nem, és sorry öreg, de te szar vagy...
Max 2006. 10. 04. 15:29
...és mennyire meg nem értett művész lehet, ha itt publikálja az irományait. Szegény fiú.
mc devil 2006. 10. 04. 15:09
én azon röhögök, hogy mien transzban élhet ez a szegény gyerek, hogy jól beszólhasson egy fórumon pár embernek, akivel soha életében nem fog találkozni.. én meg tök nyugodtan írok neki 2-3 szót, aztán ég mint a reistag :D:D:D
Max 2006. 10. 04. 10:28
Voá, Telep, most teljesen letaglóztál a tehetségeddel.
Thyrane 2006. 10. 03. 20:38
Telep, szeretnék tőled látni egy szép lírai számot a világbékéről.
TELEPRAP 2006. 10. 03. 20:30
EZT ÜZENEM MC DEVILNEK T-NEK ÉS MAXNAK.-EZJÁR MÁRA POFÁD TÁTVA ROHANHATSZ A HULLAHÁZBA,POKOL TÜZÉN ÉGJ EL MERT ELKAP A MÁGIA ÉN VAGYOK A HÁRPIA NÁLAM A PIA NÁLAD VISZONT RINYA,ÖSSZEVISSZA B_SZAKODTOK TI MEG CSAK BAMBULTOK,FELKIÁLLT A CSŐSZ JÖHETTEK SZ_PHATTOK SORBA TAPOGATÓZTOK,MERT EHEZ IS M_RHÁK VAGYTOK.TÖKÖLTÖK FRÖCSÖGTÖK ÉN VISZONT CSAK HÖRGÖK ÉS RÖHÖGÖK,RAJTATOK UNALOMBAN SZ_PHATTOK.-MAX SZOPHATOD A F_SZOM NEKED EZ JÁR TE BAROM UGRIBUGRI MAJOM KIRÖHÖG A CSAJOM.ÉRZED?MERT TÉGED,HIÁBA KÉPZELED NINCS IS NEKED RAPPED NYALHATOD A S_GGED.ÉNVAGYOK A HANGULAT MEGB_SZOM A CSAJODAT. -ELSZÁLLT RÍMEK ELSZÁLLT KÉPEK ELSZÁLLT ÉRZÉSEK,NINCS IS NEKTEK NINCS IS RÍMETEK-
TELEPRAP 2006. 10. 03. 20:26
EZJÁR MÁRA POFÁD TÁTVA ROHANHATSZ A HULLAHÁZBA,POKOL TÜZÉN ÉGJ EL MERT ELKAP A MÁGIA ÉN VAGYOK A HÁRPIA NÁLAM A PIA NÁLAD VISZONT RINYA,ÖSSZEVISSZA B_SZAKODTOK TI MEG CSAK BAMBULTOK,FELKIÁLLT A CSŐSZ JÖHETTEK SZ_PHATTOK SORBA TAPOGATÓZTOK,MERT EHEZ IS M_RHÁK VAGYTOK.TÖKÖLTÖK FRÖCSÖGTÖK ÉN VISZONT CSAK HÖRGÖK ÉS RÖHÖGÖK,RAJTATOK UNALOMBAN SZ_PHATTOK.-MAX SZOPHATOD A F_SZOM NEKED EZ JÁR TE BAROM UGRIBUGRI MAJOM KIRÖHÖG A CSAJOM.ÉRZED?MERT TÉGED HIÁBA KÉPZELED NINCS IS NEKED RAPPED NYALHATOD A S_GGED.ÉNVAGYOK A HANGULAT MEGB_SZOM A CSAJODAT.ELSZÁLLT RÍMEK ELSZÁLLT KÉPEK ELSZÁLLT ÉRZÉSEK,NINCS IS NEKTEK NINCS IS RÍMETEK-
Plank 2006. 10. 03. 19:26
"T,nemtudom te mit pattogsz itt ba+.ki vagy te itt?HE?EGY SENKI.TŐLED EGY RÍMELŐ MONDATOT NEM LÁTOK (LÁTTUNK.)(NEKED MÉG 50 ÉV IS KEVÉS LENNE,HOGY 4 SOR RÍMELÉST ÍRJ)"

Ez miért feltétele annak, hogy valaki el tudja dönteni, hogy szar e az amit lát/hall?
Ezt sosem fogom megérteni. :S
Max 2006. 10. 03. 18:54
Pszt, csendesebben! Még felébrednek a "gondolataid".
TELEPRAP 2006. 10. 03. 17:48
T,nemtudom te mit pattogsz itt ba+.ki vagy te itt?HE?EGY SENKI.TŐLED EGY RÍMELŐ MONDATOT NEM LÁTOK (LÁTTUNK.)(NEKED MÉG 50 ÉV IS KEVÉS LENNE,HOGY 4 SOR RÍMELÉST ÍRJ)MC DEVIL NEMTUDOM TE KINEK BESZÉLSZ TE KIS B_ZIRATYI.VÁROM HAVEROKKAL (VÁRJUK) A JÓ SZÖVEGEDET MC DEVIL AMIT IGÉRTÉL ÉS MAI NAPIG NEM ÍRTÁL BE.ERRŐL ENNYIT.
MC DEVIL MOST SZÓLOK UTOLJÁRA A SZEMÉTKEDÉSED HAGYD ABBA ÉS NE A KOPOTT XAR LEJÁRT UTCAZENÉDDEL GYERE TE KIS PERNYE.VAGY LEFOLYTATHATUNK EGY KÉTSZEMÉLYES VITÁT.NE MÁSOK HÁTA MÖGÉ ÁLJ TE KIS RATYI.
TELEPRAP 2006. 10. 03. 17:42
T,nemtudom te mit pattogsz itt ba+.ki vagy te itt?HE?EGY SENKI.TŐLED EGY RÍMELŐ MONDATOT NEM LÁTOK (LÁTTUNK.)MC DEVIL NEMTUDOM TE KINEK BESZÉLSZ TE KIS B_ZIRATYI.VÁROM A JÓ SZÖVEGEDET MC DEVIL AMIT IGÉRTÉL ÉS MAI NAPIG NEM ÍRTÁL BE.ERRŐL ENNYIT.
mc devil 2006. 10. 03. 17:27
:D:D:D

igen max úgy is mondhatjuk, csak nem akartam szegénynek elvenni a kedvét :D:D:D
T 2006. 10. 03. 12:43
Telepnek 15 év is kevés lenne...
Max 2006. 10. 03. 2:53
Ha ezzel azt akartad mondani, hogy krvaszar, akkor egyetértek.
mc devil 2006. 10. 02. 22:11
15 perc alatt jobb is lehetne
TELEPRAP 2006. 10. 02. 20:31
EREDETILEG EZ RAP LÉTSZÁMSZÁMLÁLÓ TOPIKKÉNT INDULT,DE INKÁBB BETETTEM EZT A RAPSZÖVEGEM,AMIT MA 15 PERC ALATT ÖSSZEDOBTAM A VONATON.
T 2006. 10. 02. 20:18
Mer gyík.
Plank 2006. 10. 02. 20:09
Nem bántani akarlak, de tényleg várom a választ.
Plank 2006. 10. 02. 20:09
Nem értelek téged telep...
Mi ez a topik? És miért írsz be minden hozzászólásodat legalább két helyre?
TELEPRAP 2006. 10. 02. 19:59
na figyu:-MÁMA MÁRA MEG A HARLEM KÉREGETNEK BÁTRAN RÍMFALAK HÁTAM,,-MÖGÖTT ELHOZTA A KÖDÖT RAPPELVE ÖTVÖZÖTT,ITT VANAK A RÍMEK MERT TE KÉRTED DE MÉGIS ELFELETTED.FIATAL?DIADAL EZ MÁR NEM VIGASZTAL LEÖNTLEK VIASSZAL ROHANOK HÁNYVA PANASSZAL.CSÖCSE A CSENGE AMI TÖRTÉNT VELE MERT MEGTETTE.AZ ÚJKÖLTŐK ZENÉJE A RAP MEGMONDTA ZLEKK ELEK,MERT DALLAMRA ZENÉRE SZÖVEGELEK RÍMELEK RAPPELEK,NEM KÉRKEDEK,MÉGIS PÁRAN ELITÉLNEK,DE LESZ_ROM ŐKET ŐKIS ÉRZŐ LÉNYEK HIÁBA TÉPEGETNEK.
mc devil 2006. 10. 02. 16:00
grat teleprap, te sem éltél hiába
Stog601 2006. 10. 02. 15:59
e?
TELEPRAP 2006. 09. 29. 22:23
MOSTMÁR VALAMI IZÉ VALAKI. -RAP-LÉTSZÁMSZÁMLÁLÁS-

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rap, Hip-Hop