Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal

Nem járok talpig feketében-akkor már nem is vagyok patkány?

létrehozva: 2006. 10. 15.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Longing Spirit 2007. 12. 28. 17:34
X( mér nem jelenik meg amit irok? nem baj akkor is elmondom!! szal az van hogy sajátrészéről mindenki azt veszi fel ami jól esik, amiben jólérzi magát. viszont az is fontos hogy mások mit fognak fel ebből mert aki nem ismer az ennek alapján itél meg.
már csak az a kérdés hogy nekünk mi a fontosabb? a saját vagy a mások véleménye?
Zsuzsi 2007. 12. 23. 13:46
Érdekes egy topic. :D (Most nem a legújabb "mutassuk meg a testünket" vállalkozóra gondolok.)

Imádom a metál zenét, a heavytől a blackig, a deathtől a pagan metálig.
Ennek ellenére nem járok tiszta feketébe.(Aber, a sötét cuccokhoz/színekhez ragaszkodom.)

A tiszta feketét, még elnézem az embereken, van amikor én is tiszta feketében randalírozok.De nem tartom fontosnak azt hogyha valaki rocker okvetlen tiszta feketében járkáljon.(De azért ne is rózsaszínben.Ide is kell bizonyos határ)

Általában a neorocker rétegről két véleményem van.
1. Elég szánalmasnak tartom ha valaki a headbangerből öltözik csak és kizárólag, mert hogy úgy lesz trú metálos, illetve nyáron 40°C-ba bakancsba és fekete bőrszerkóba mászkál az utcán, oszt majd csodálkozik ha rosszul lesz.Én ugyan egy pohár vizet se adnék neki ezek után.Aki hülye haljon meg.
2. Az előzőből kifolyólag; ha valaki azt hiszi hogy a rockerség, a tiszta fekete ruháktól kezdődik, meg az acélbetétes bakancstól.
Ez a világ legnagyobb böszmesége.

Persze ezzel a témával kapcsolatban nagyon sokat lehetne ironizálgatni, és kifejtegetni a dolgokat, de az emberek ugyis érzés szerint döntik el mit hordanak.

Amit meg mondani akartam, a lényeg tömören benne volt.
Az biztos hogy szemszög és ember kérdése.
Nóci 2006. 12. 30. 18:24
Szerintem felfogás és életkor kérdése...
Libi 2006. 12. 28. 17:41
Eh...ez is IQ kérdése 8)
babyfan 2006. 12. 23. 11:40
http://www.babylonmusic.hu

http://http://www.babylonmusic.hu/download/egyebmp3/elindulok.mp3
Ditke 2006. 10. 31. 19:34
Kösz a tippet,majd kipróbálom.
Destroyer 2006. 10. 31. 0:28
Cethal, ezt mond az első utcán veled szembejövő rockernek. De ne a 12 éves takonynak, hanem pl. a 30 éves szakállas manusnak.
Ditke 2006. 10. 30. 11:41
Hi-Hi-Hi!!!Moby Dick?Nekem ez eszembe se jutott.Az igazság az,h a kép jobban elnyerte tetszésemet,mint a hozzászolás.De persze elfogadom.Ízlések és pofonok.
T 2006. 10. 30. 10:07
Moby Dick? :D :D :D
szikrázókisizécsináló 2006. 10. 30. 8:35
hm egy kicsit gusztustalan asztem bálna....
Ditke 2006. 10. 29. 17:58
Tanga?+sem láttam,nekem a teste jobban tetszik.Szép vélemény,de azért ennyire ne dicsérj minket,mert a végén még elpirulunk.Nm jó,ha zavarba hozzák az embert,olyan ciki.
Thyrane 2006. 10. 29. 16:59
Szia Cethaaaal!
Király a tangád :D
tetszhalott_cethal 2006. 10. 29. 13:39
szerintem minden rocker egy te'tű ge'ci hmm igen ez a véleményem
szikrázókisizécsináló 2006. 10. 29. 8:23
csak annyit hogy meg van magyarázva a dolog mindenki másképp gondolja de látod nem a ruha teszi az embert(amugy valamilyen szinten de...)
Ditke 2006. 10. 28. 19:24
"no erről a topickról ennyit..."Bővebben???Most akkor mi van???
Baron 2006. 10. 27. 20:10
Nem a ruha teszi az embert, hanem az életérzés.
Amugy egy igazi klaszikus rocker leszarja, hogy mit gondolnak rola
teljesen független .
szikrázókisizécsináló 2006. 10. 17. 16:38
noh erről a topikról ennyit...
Destroyer 2006. 10. 17. 15:27
Hú... Látszik hogy régen jártam itt... Érdekes meglátások. Nekem az egyik kedvenc pólóm szürke, tehát biztos nem vagyok rocker :D mekkora egy fasság ez, már bocsánat... Ismerek egy férfit: van három gyereke, tök kopasz és nem visel el más zenét a rockon kívül. Errről ennyit.
szikrázókisizécsináló 2006. 10. 17. 13:18
jah a steel jöhet még szóba a most téli vásárlásnal de ott is sárga fehér vagy garffitis ami teccik
Max 2006. 10. 16. 21:51
Én a félreértések elkerülése végett egy szál f*szban járkálok.
Ditke 2006. 10. 16. 20:07
A citromsárga elgondolkodtat,de a Marten's az tuti,bár én inkább maradok a Steel mellett.Kösz a véleményetek,meg vagyok nyugodva.És hát igen az vagyok aki,és nem is baj ha néha nem látszik rajtam.Szeretek elbújni az emberek elől-néha.
chhaya 2006. 10. 16. 18:13
nos.. én pedig nem érzem magam annak, ránézésre viszont hajlamos mindenki annak titulálni. fura dolgok ezek :]
Thyrane 2006. 10. 16. 16:42
A patkányság belülről fakad...
Crazyboy 2006. 10. 16. 14:59
mi az h talpig feketében?? örüljenek ha egyáltalán ruhát veszek fel
T 2006. 10. 16. 14:36
Nekem van csaj ismerősöm, aki csillivilli miniszoknyákban és topokban szokott mutatkozni és Mardukot meg Immortalt hallgat...
Ez is mutatja, h nem mindig a külső alapján kell ítélni. Én se nézek ki mindig halálmadárnak, mégis rockernek érzem magam :)
szikrázókisizécsináló 2006. 10. 16. 13:44
igen valamilyen szinten azért ha csillivilli miniszoknyában meg rózsaszín topban feszítenél(most nem azt mondom hogy te igen) én is megkérdőjelezném a stílusod ... amugy látam már komoly üzletembert Kalapácsot meg Halloweent hallgatni. Én azt mondom amugy is h majd hordok 80éves koromba feketét meg temetésen nem tom mé kell abba szaladgálni. Az ilyen Anarchia jelekről nem is beszélve..."MI van a nadrágodon ?" - "Hát egy A betű nem látod jaj... Na ennyit az én véleményemről. Éljen a citromsárga meg fehér Marten's!!!
Ditke 2006. 10. 15. 20:05
Az aki nem jár feketében,az nem vérbeli rockker.Így én sem vagyok az-vágta a fejemhez egy kispatkány.Valóban attól függ a hovatartozás zeneileg,hogy mit visel?

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal