Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Dance, Pop

kefir szinpadon is szerencsét próbál?

létrehozva: 2006. 10. 17.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Totó 2006. 12. 28. 17:09
Próbáljon
HUGI 2006. 10. 30. 13:17
Szerintem igen csak mókás lesz ha bármilyen színpadi darabban,vagy filmben szerepet kap!
Noé 2006. 10. 30. 7:35
Nem haragszom. Csupán teljesen más a véleményünk! De én ezt nem is bánom!
A nevem miatt viszont nem hiszem, hogy bárki is szólna. A Noémit nagyon is gyakran szokták Noénak becézni!
2006. 10. 29. 11:59
"Szerintem azzal regizem be magam ahogy akarom."

itt ezt akartad írni nem?

Szerintem azzal a névvel regisztrálom be magam, amelyikkel és ahogy én akarom.

Így igaz, legfeljebb majd hülxét csinálsz magadból.

"Nem kérek tanácsot senkitől, főleg nem tőled! Nekem tetszik és ennyi!!"

Nem is adtam volna, ha neked tetszik ez a név annak nagyon örülök!

"És a kérdésemet is úgy teszem fel ahogy szeretném!"
Igen, ezaz, nagyszerű csaj vagy, ebben is igazad van!

"Ha meg kiforgatják a szavaimat az nem az én bajom."

Jaaaaaj, huuuuuuh, és igen, megint igazad van, az nem a te problémád, a te problémád az egyenes következménye annak ha kiforgatják a szavaidat

"Szerintem érthető volt amit írtam."

hááááát az túlzás, h érhető, inkább úgy mondanám, h nagyjából sejtem miféle érzelmek kavaroghatnak benned a nevem hallatán :)

Vártam, h egyszerűen egy magánakvaló öncélú féregnek titulálj, de erre nem került sor, kár, mert akkor vissza tudtam vna rá írni, h nem én vagyok az, hanem azok az emberek, akik a háttérből irányítják és projektelik a V-tech-hez hasonló már-már kettéosztódással szaporodó szaxokat, kiadók tulajdonosai stb. akiknek berögzött eszméjük, h ugyanazt kell majmolnunk, ami küldöldön van pl.: Bubble Gum-Aqua stb., majd úgyis megvásárolják tizenéves lányok, belefulladtunk a gagyiba, az egyslágeres bandák szélvihara olyan területre röpített minket, ahol kinevetjük azt, amin sírni kéne...

Kisasszony ne haragudjon, de ezt el kellett mondanom!
Noé 2006. 10. 28. 17:32
A Noé név a Noéminek a rövidítése. És szerintem azzal regizem be magam ahogy akarom. Nem kérek tanácsot senkitől, főleg nem tőled! Nekem tetszik és ennyi!! És a kérdésemet is úgy teszem fel ahogy szeretném! Ha meg kiforgatják a szavaimat az nem az én bajom. Szerintem érthető volt amit írtam.
2006. 10. 28. 14:42
Én azt nem értem, h miért van egy női kép egy férfi név mellett...
jaaaaaaaaaa, és te hiába ismered a barátság szót, ha nem tudod mit jelent maga a szó..most ez lehet h kissé meghaladja korlátolt képesslgeid...szóval én tudom mi az a barátság, Te pedig pusztán magát a szót ismered...ezt így kellett vna kérdezned:

"Mondd neked vmit az a szó, h barátság?"

nem pedig ismered-e a barátság szót?
legközelebb 2x is gondold meg mit írsz, mert könnyen kiforgathatják a szavaidat, ékes példa erre eze ittene
Noé 2006. 10. 28. 14:14
Ismered a barátság szót? Látom nem, és nem is értetted meg amit írtam, nem baj. Különösebben nem érdekel a dolog. Barátként nagyon szeretem őket. Ennyi az egész.
2006. 10. 27. 16:28
"Én Regát, Lindát és Galambos Dorinát szeretem."

Aha, értelek, hadd kérdezzek vmit..már ne is haragudjon uram...de...a körülményektől eltekintve...ön meleg?
Noé 2006. 10. 26. 18:43
Ez azért dúrva! Mármint ez a szöveg, hogy "majd ha diákigazolványt tarthatsz a kezedben"! Szerintem már nem tizenéves pisis. De látom vannak itt veszekedő emberek. Én inkább úgy gondolom, hogy akik szeretnek veszekedni, és másokat bántani, na azok a gyerekek. Legalábbis gyerek szinten maradtak. Én ha valakit nem szeretek, akkor nem megyek olyan blogra vagy honlapra, stb...ami arról az emberről szól aki nem éppen a kedvencem. De sosem szoktam rosszat írni senkiről. Ennyire egyszerű az egész.
Amúgy meg mindenki azt szeret akit akar. Ha ő Kefírt szereti akkor ez van. Ez csak az ő dolga.
Én Regát, Lindát és Galambos Dorinát szeretem. És vállalom, mert a legrendesebb emberek akiket valaha csak ismertem. És kijelentem, hogy mindhármójukat nagyon szeretem mint "barátnőket"!
eta 2006. 10. 26. 14:39
képzeld sokkal többet is elértem!
2006. 10. 26. 12:54
"na szia te IZÉKEEEEEEEEE"

talán majd ha eléred azt a kort, amikor diákigazolványt tarthatsz a kezedben másképpen fogsz gondolkozni
Max 2006. 10. 25. 12:08
"Kefírék dala volt az első olyan dal a danubiuson ami 2év után első lett:P"

Ez szignifikáns referencia, tekintve hogy az "első dalok" színvonala kb. a Mr President - Coco Jambo és Fekete Pákó - Adidejadidt színvonalán mozognak.
eta 2006. 10. 23. 20:45
KEDVESKÉM:p:p
eta 2006. 10. 23. 20:45
1. olyan MAGYAR DAL:p
eta 2006. 10. 23. 20:45
jaj bocsi az
eta 2006. 10. 23. 20:44
azt azért ne felejtsük el bár téged nem érdekelhet, hogy Kefírék dala volt az első olyan dal a danubiuson ami 2év után első lett:P
nem is vitatkozom veletek
nem filmben fog szerepelni és az éneklés jól megy neki:P
Jah és hogy visszatérve Szamira!
Ö egy másik rock együttest alapított és nagyon jól megy neki!
na szia te IZÉKEEEEEEEEE
2006. 10. 23. 11:42
Kefír? Igen? micsoda hírértéke van ennek is, sztem ez még durvább film lesz, mint a Túl a barátságon, ami 2 homokos cowboyról szól...mert az már tényleg mélypont...szánalmatos...jaaaaa, és a másik mihez fog kezdeni, Szami ha jól emlékszem, egyszer a Bravo magazin címlapján ez volt a neve alá írva:
"Nem bírom az igazságtalanságot!" hehehe
vito 2006. 10. 23. 10:16
világos! ha már az éneklés nem megy!:)
eta 2006. 10. 22. 17:51
szio
Köszi szépen! én is szeretem Regit és Lindát:)
Noé 2006. 10. 22. 0:39
eta, ne hallgass az ilyen emberekre akik a másikat csak pocskondiázni tudják. Én megszoktam már azt, hogy a kedvenceimet mindig bántják, holott nem is tudják milyenek valójában.
Mondjuk Kefir nem a kedvencem, de nem is utálom. Hogy is tehetném, hiszen nem is ismerem. A volt barátnőjét Lindust viszont nagyon szeretem. Ő egy tünemény Dukai Regivel együtt. Regababa a másk akit nagyon szeretek.
De Kefirnek sok sikert kívánok a szinészi pályafutásához!
Destroyer 2006. 10. 21. 12:06
Őszintén: Kit érdekel ez a homoszexuális tejtermék?
Max 2006. 10. 19. 16:23
Nem muszáj visszamondanod amit anyukádtól hallottál.
eta 2006. 10. 19. 15:41
idióta vagy!
Max 2006. 10. 19. 15:01
Az újszülöttnek minden vicc új, ugyebár.
eta 2006. 10. 19. 14:48
Számunkra nem tehetségtelen!
eta 2006. 10. 19. 14:48
Lehet nektek az, de mi szeretjük:)
Thyrane 2006. 10. 18. 20:20
Blöe.
Max 2006. 10. 18. 17:20
Úristen! Az a bugris tehetségtelen majom még színészkedni is akar? Hova süllyedhet tovább a színvonal....
eta 2006. 10. 17. 19:11
Úgy hallottam mintha a mi Kedves kis Drága aranytorkú énekesünk szinészkedik.......
írjatok!véleményeket!

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Dance, Pop