Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal

Filmek, sorozatok, média...

létrehozva: 2006. 11. 05.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

T! 2012. 11. 06. 16:20
filmletoltes.netfilmek.eu
babyfan 2006. 12. 23. 11:39
http://www.babylonmusic.hu

http://http://www.babylonmusic.hu/download/egyebmp3/elindulok.mp3
T 2006. 12. 02. 20:17
Nekem van egy sanda sejtésem ezzel kapcsolatban...
Destroyer 2006. 12. 01. 17:36
Aszittemmá én írtam bazmeg. Ez a félkegyelmű nyolc sose unja meg a kisded játékait?
T 2006. 12. 01. 16:07
Nemáhogymámeginmá... Unalmaaaaas!
Megbaszlak 2006. 12. 01. 14:25
Jaj a nagy militarista baron meséket néz .
-Szánalmas !
T 2006. 11. 30. 17:28
Azt tudom, h most a Viasat nyomja, de anno még a TV3 kezdte el, csakhát ugye azt megszüntették (pedig messzemenően a legjobb magyar televíziós próbálkozás volt).
maxika 2006. 11. 30. 13:18
ti nem is tudjáttok mi a yó sorozar!! a vad angyal a legjobb!!! LOL LOL LOL LOL LOL
The_Baron 2006. 11. 30. 12:11
ja a simpson család is jó !
A visasat3-on szokott menni.
T 2006. 11. 30. 11:50
Beeavis és Butthed? Nekem valamiért nem jött be...
Simpsonék viszont korlátlanul jöhetnek (R.I.P. TV3 - aki még emlékszik az tudja miről beszélek :))
Plank 2006. 11. 29. 22:33
Simpson családnál nincs nagyobb!
Thyrane 2006. 11. 29. 21:10
Beeavis és Butthed nagyon üt :D

Simpson család, valaki?
The_Baron 2006. 11. 29. 19:05
Na viszatértem !
Én most Beavis and Butt-head -ot nézek (huhuhuhuhuhuh)
én nem annyira szeretem a japán meséket (animéket), nem értem most miért ilyen felkappotak ?
De a Dragon Ball az jó volt, de már kinőtem (részben) a http://www.youtube.com on fennt van az egész Z sorozat angolul.
Az Elfen Liedet én is láttam , elég megható volt (sírtam), de nekem tul japános volt, ja és a női hangok amelyek idegesítően csipogosak.
(japánul láttam) .
Én azt mondom nézzetek a Beavis és Bu-head-et megéri azt a tíz percet , nagyon vicces. (szavakkal leírni nem lehet) A VH1 en és a MTv -n is valamikor este.
buzigyerek 2006. 11. 25. 16:09
Ó, így már értem. Ez esetben nézd meg, ha tudod! =D
deepinside 2006. 11. 25. 15:43
"A Ghost in the Shell képileg tetszik" szakkifejezés az én olvasatomban azt jelenti, hogy kerestem pár képet róla az interneten, és azok tetszettek. mint mozgóképet nem néztem meg, mert nem volt rá időm, de amint lehet megteszem.
az "Egy távoli csillag hangjai" sem néztem meg, ezért nem is írok semmit róla. majd később.
buzigyerek 2006. 11. 25. 0:12
Bocsánat, kétszer írtam, hogy képileg tetszik. ^_^
buzigyerek 2006. 11. 24. 23:31
A Ghost in the Shell képileg tetszik képileg tetszik? Te odafigyeltél, miközben nézted? Télleg szép, nem erről van szó... De ott van az az elképesztő történet! Benned csak a képi világ maradt meg? :/

Egyébként ma láttam Hoshi No Koe/Voices of a Distant Star/Egy távoli csillag hangjait. Elképesztően tetszett.
Kimondottan rövid darab, nem sorozat, OVA (Original Video Animation, különálló film), és annak sem túl hosszú. Alig 25 perces.
Mi fér bele 25 percbe? Elsőként: egy nagyon jó történet. 2046-ot írunk, az emberiség javában nyújtózdkodik a Naprendszerben: a Mars-expedícióé a kapcsolatfelvétel dicsősége, ők találkoznak először földönkívüli lényekkel.
Az eseménynek mindenki örülne, ha nem durva intergalaktikus háború lenne a találkozó vége.
A fenti eseményeket nem látjuk, csak halljuk: a film két főszereplője (pontosítsunk: két egyedüli szereplője), Mikako és Noboru beszélnek róla. Mikako tizenéves lány, Noboru pedig fiatal fiú, barátok és osztálytársak. Útjaik hamarosan kettéválnak: Mikako megy a seregbe, ki a messzi űrbe, Tracert (jól sejted: durván felfegyverzett mechanoid harci gépet) fog vezetni, és az idegenek ellen fog harcolni.
Noboru marad a Földön: kettejük között a mobiltelenfonról időszakonként küldött szöveges üzenet az egyetlen kapocs. Mikako kiképzése befejeződik, a flotta elindul az idegenek világa felé, egyre távolodva a Földtől. Mikako osztaga hipertérugrásokkal szeli át a végtelent: a lány perspektívájából hónapok telnek el, a Földön pedig kegyetlenül pörög az idő vaskereke. A hatalmas távolságot egyre lassabban szeli át a szöveges üzenet. Mikako még mindig kislány, Noboru pedig felnőtt férfi. A mélyűrből több évig utaznak a lány sorai, az utolsó üzenet egy évtized késéssel éri el barátját...
A Voices gyönyörű, lélekemelő darab. A képek festményszerűek, a vizuális megvalósítás pazar.
A történet leírva egyszerűnek tűnhet, de nem az: a Voices nagyon mély alkotás, 25 percben mesél háborúról, barátságról, szerelemről, hűségről, és legfőképpen magányról.
A zenei aláfestés is perfekt: a zene javarészt zongora-témákra alapoz, az akció alatt pedig igazi, A-kategóriás nagyzenekari muzsikát hallhatunk.
...Maradjunk annyiban, hogy nagyon megkapó, talán még a "katartikus" jelzőt is kiérdemli.
Bármikor, bárkinek bátran ajánlom, igazi gyöngyszem!
szikrázókisizécsináló 2006. 11. 24. 20:28
délután megnéztem a My Neighbor Totorot Bárgy ú egy kicsit de vannak benne rejtett utalások...
deepinside 2006. 11. 24. 20:14
a Ghost In The Shell képileg tetszik!
T 2006. 11. 24. 14:10
Teganapi mérlegem: Akira, Angel's Redemtion, Ghost In The Shell sorozat első fele :)))
deepinside 2006. 11. 23. 21:16
én ezeket a verekedős rajzfilmeket mindíg is utáltam, már a tom és jery-t is. de pl a dexters loboratori, meg a chow & chiken az bejön. (bocs az angolom kicsit basic)
Destroyer 2006. 11. 23. 20:34
HTF meg Celebrity Deathmatch. Azaz tökmindegy, beteges legyen, legyen benne vér, meg irdatlansok gyökérség XD
szikrázókisizécsináló 2006. 11. 23. 16:22
Walter Melon Rulez!!!!Elég bárgyú ahoz hogy megnézzem,
deepinside 2006. 11. 21. 20:56
üdv mindenkinek!

önszántamból csak walter mellon-t és hű társát pambogarat szoktam nézni. ez pont megfelel a vasárnap regeli elmeállapotomnak. a barátnőm szerint sok bennünk a közös pl.: testalkat, persze én ezt visszautasítom sőtt... kikérem magamnak :)
T 2006. 11. 21. 12:10
"Most viszont Prison Break függő vagyok." Fölöttébb helyes :D
Thyrane 2006. 11. 20. 19:34
Én se néztem sokat, arra emlészem, hogy amikor harcolni kellett, mindig megizmosodtak, kiszőkültek, és égnek állt a hajuk.
Meg valami öreg pasas is rémlik, aminek valami köze volt egy teknősbékához.
És természetesen a Kámehámeháááááá!!!!
Plank 2006. 11. 20. 9:37
Én mindig is utáltam a Dragon Ball-t, két részt néztem meg, hogy kiderítsem miért van oda érte mindenki, az egyik abból állt, hogy a songoku meg a nem tudom ki álltak egymással szemben és erőt gyűjtöttek... Közben, hogy legyen történés is abban a részben, valami zöld fejű arc cipelt egy másikat aki meghallt, de még fel lehetett éleszteni (ha jól emlékszem). A másik epizódra már nem emlékszem, de ez nekem nagyon betett. Hogy lehetett ezt bírni napról-napra, hétről-hétre? :)

Most viszont Prison Break függő vagyok.
Ditke 2006. 11. 19. 23:43
Az Elfenliedet a barátném látta, aki itt ül mellettem, és meg van nyugodva, hogy még van rajta kívül anime-rajongó. Az említett rajzfilmnek nem az értelmét kell keresni, csak élvezni kell a grafikát, Nyu egyszerűen édes, és veszélyes. Persze ha valaki nagyon akarja, találhat benne mondanivalót: minden mindennel összefügghet, anélkül, hogy sejtenéd.
buzigyerek 2006. 11. 19. 22:12
Sajnos nem tudok olyan módszerről, ahol nincsenek ilyen "regisztrációs mizériák".
A Ghost In The Shell-t én is nagyon szeretem, de az EL hangulailag közelebb áll hozzám. A VH is egész jó, de szerintem semmiben nem emelkedik ki igazán...
A DB-t pedig soha nem kedveltem, nekem talán kicsit komolytalan...
szikrázókisizécsináló 2006. 11. 18. 16:25
Jah T letöltőprogram nekem az mindent megtalál és viszonylag gyorsan lekapja
T 2006. 11. 18. 10:53
Tud valaki olyan helyet, ahonnét viszonylag jó minőségben lehet mangákat tölteni különösebb regisztrációs mizériák nélkül?
killby 2006. 11. 17. 18:20
Jaj, én meg a Dragon Ball-t imádtam még anno! De ki az aki nem?! :)
Emlékeztek, utána volt a farm, ahol élünk!
Én azt is mindig megnéztem, szerintem tök jó volt! :)
szikrázókisizécsináló 2006. 11. 17. 18:00
A Vampire Huntert láttam sőt meg is van.
De A Pokemon Se utolsó dolog....:D:D:D
T 2006. 11. 17. 14:10
Hát én személy szerint a Ghost In The Shell-t és a Vampire Hunter-es cuccokat tartom übernek ebben a témában, de ez se rossz.
Thyrane 2006. 11. 16. 20:56
Eléggé potyognak a testrészek ebben a rajzfilmben...


Pénteken elmarad a Lost, szégyellje magát az RTL.
szikrázókisizécsináló 2006. 11. 07. 15:43
érdekesnek ígérkezik majd kehet hogy letöltöm.köszönöm az izelítőt a rajz is igényesnek látszik.
buzigyerek 2006. 11. 06. 21:28
Az Elfen Lied sajnos sehol sem megy, nem hiszem, hogy bármelyik csatorna adná valaha, ahoz túl véres és túl sok benne a meztelenkedés...
Én egy barátomtól kaptam. De ha valakit télleg érdekel, akkor beírja a google-be, és amennyire tudom, a legszarabb gportálos rajongói oldalakon is le lehet tölteni mind a 13+1 részt magyar felirattal.

Itt egy yyors műfaji meghatározás: véres-brutális, harcokkal telített romantikus dráma. Érdemes egyhuzamban végignézni, mert szinte abbahagyhatatlan a történet - jobb, ha egy egész délutánt rászánsz. Sokak szerint túl sok benne a vér és meztelenkedés. Ez utóbbi még nem sodorja az egészet a hentai vagy ecchi műfajok felé, mert itt a (női) meztelenség nem a poén és a szórakoztatás kedvéért szerepel, hanem hogy életszagúbbá tegye a történetet. Valós élethelyzetek kerülnek bemutatásra, amikor a tizenhárom éves kislányt molesztálja a nevelőapja, amikor a szellemileg visszamaradott lány nincs tisztában az erkölcsi tabukkal, amikor egy illegális módszerekkel dolgozó kutatóközpontban embertelen körülmények közt tartják a tesztalany kislányokat.

Ízelítőnek pedig itt a openingje:
http://youtube.com/watch?v=pZ73rPboqXI
(Aki jártas a művészetben könnyen felismerheti Gustav Klimt festményeit)


Mellesleg a Született feleségek télleg állat sorozat, poén.
szikrázókisizécsináló 2006. 11. 06. 20:26
magyaron nem megy ugye? az ilyen igényesebb manga rajzfilmek sose mennek... Én Hallottam már külömben róla de nem láttam még, de érdekelne. Nemrég töltöttem le(természetesen csakis legálisan:)) a Szomszédom Totoro c. filmet de nem sikerült még megnéznem majd mondok véleményt illetve kiváncsi vagyok más véleményére is ha látta már.

Hm sorozatok amiket nézek? Anyummal közösen Szívek szállodája. Aki ismeri az tudja hoyg nem olyan mint amilyet a neve sejtet
Aztán Született feleségek meg mindenféle rajzfilm amicsak van:)
Thyrane 2006. 11. 06. 17:15
Vészhelyzetet szoktam nézni, Lostot, rajzfilmek közül Simpson család, X-men, a többi rajzfilm, amit nézek annyira nem mondható sorozatnak.

Az Elfen Lied melyik adón megy?
buzigyerek 2006. 11. 06. 17:07
Az Elfen Lied-et ismeritek? Sokan elég hatásvadásznak és értelmetlennek tartják, mivel az események okai csak a későbbi epizódokban válnak világossa... Nekem ez a kedvenc sorozatom, elképesztően szomorú (ebben a zenének is sok szerepe van), tökéletesen ábrázolja az emberi gonoszságot, mindenfajta szépítés nélkül. És bevallom, felnőtt létemre még sírtam is a végén.
Remélem ismeri valaki, és nem fölöslegesen koptatom a billentyűt :D
killby 2006. 11. 06. 16:15
Engem nem zavarnak, mert nem nézem őket!
Najó... Ritkán! :)
chhaya 2006. 11. 06. 16:13
jóbarátok + vészhelyzet - több nemkell
szikrázókisizécsináló 2006. 11. 06. 15:56
oké szerintem is lehet itt...utálom ezt a sok sorozatot ... Nem tudok választani:)sorozatból egy - kettő untig elég már az is függőség
killby 2006. 11. 06. 13:35
A South Park-nak és a Simpson családnak is van köze a zenéhez, mindig akad egy két zenész, vagy banda (ami vicces szokott lenni), szóval jó lesz ez itt. :)
buzigyerek 2006. 11. 05. 19:14
Nos... Tudom, hogy van már egy hasonló topik, viszont ezt szerintem többen látogatnák. + Ide nem csak azt írhatod be, hogy mi a kedvenc sorozatod, meg hasonlók, itt bármit lehet, ami a médiával kapcsolatos.
Tudom, hogy nem sok köze van a rokkzenéhez, viszont az idiótizmusnak és a sátánizmusnak sincs sokkal több... Tehát szerintem jó helyen van ez itt!

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal