Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Keres-Kínál

Basszus gitárost keresünk!

létrehozva: 2006. 11. 16.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Nyuszyka 2012. 08. 11. 20:34
Sziasztok!Zenésztársakat keresek Pécsett vagy környékén...Én basszusgitáron játszom/tanulgatok....Ha kezdő vagy az nem gond-én sem vagyok profi :D Rock/Punk/Goth zenét szeretem nagyon..PL:Tankcsapda,Volbeat,Whitin Temptation,Sonata Arctica,Pokolgép stb...Várom a jelentkezéseket...
jelentkezni/érdeklődni: emailen lehet...
istennyila 2012. 06. 06. 10:08
Basszusgitárost, és dobost keresünk Budapesti Progresszív-Thrash metal zenekarba! Koncertlehetőségek, próbaterem, demó, egy albumnyi saját szerzemény van.

Vendég 2012. 02. 20. 11:47
Sziasztok!Zenésztársakat keresek Pécsett vagy környékén...Én basszusgitáron Játszom/tanulgatok....Ha kezdő vagy az nem gond-én sem vagyok profi :P Rock/Punk zenét szeretem nagyon..Példaképem a Tankcsapda...Várom a jelentkezéseket...Főleg srácokét a lányokat nem birom nagyon és nem is jövök ki velük-utálom a hisztijüket és a nyavajgásukat :P
jelentkezni/érdeklődni:
emailen lehet...
Johnny 2006. 11. 16. 11:24
mennyi idősek vagytok???
Johnny 2006. 11. 16. 11:24
Friss zenekar basszus gitárost keres!Fontos, hogy legyen ritmusérzéke, jó zenei izlése: KoRn, Fear Factory, Adema, Coal Chamber, Slipknot, Nonpoint, és valamilyen szinten hasonlítson Fieldy (a KoRn basszere) játékához.(Kezdők vagyunk!)

Fórum » DÜHÖNGŐ » Keres-Kínál