Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

A McFly aggodalmat keltő angliai népszerűsége

létrehozva: 2006. 11. 20.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2009. 11. 15. 18:24
ja jó lenne
Vendég 2009. 04. 30. 12:05
miért nem töltitek le? :o
Vendég 2008. 12. 17. 19:29
tudom, hogy már nem aktuális, de...
és ha nincsenek az első helyen? attól még nagyon jól játszanak, és tény, h vannak náluk sikeresebbek is,akik uralják ezeket a slágerlistákat, épp ezért sztem nagy szó, hogy ilyen előkelő helyen szerepelnek, még ha nem is első az a hely...én imádom őket, biztos elmennék ha jönnének :) most van erre esély:sikerült elérni azt,a KITARTÓ RAJONGÓKNAK köszönhetően, hogy a viva játssza a klipjeiket :D
Vendég 2008. 10. 17. 19:26
Én nagyon szeretem őket! Tök jó lenne ha Magyarországon sokan szeretnék őket és eljönnének ide koncertre! :D Tuti elmennék!!
Vendég 2008. 08. 25. 14:31
Magyarországon meg lehet venni valahol a CD-jüket???
Légyszi ha tudja valaki hogy hol és mennyiért akkor írjon egy e-mailt. köszi
Vendég 2008. 06. 26. 17:33
Magyarországon meg lehet venni valahol a CD-jüket???
Légyszi ha tudja valaki hogy hol és mennyiért akkor írjon egy e-mailt.

Előre is köszi!
Vendég 2008. 06. 04. 9:22
Imádom őket:)
Panka 2006. 12. 24. 11:10
de nem is népszerűtlenebbek a koncertjeik, szal...
igen, az tény, h nincsenek az első helyen, de a kislemezeik folyamatosan az élmezőnyben vannak
Puha József 2006. 12. 12. 12:19
Látom, megvádoltak, hogy nem ismerem a csapat karrierjét. Nos, ezek az információk nem légből kapottak. Gondolom, kiderült, hogy a slágerlistákból indultam ki. A McFly harmadik albuma biztosan nem lesz listavazető Nagy-Britanniában - az előző kettő az volt -, csak a hatodik helyig jutott. November 6-án került a boltokba, s a héten már csak az 51. helyen tanyázik, alig van túl az aranystátuson. Bizonyára a következő kislemezdal javít a helyzeten, de kizárt, hogy elérje a platinát. Az elő kétszeres platina, a második platina lett. A fiúk másutt is rosszabbul szerepelnek a listákon, Brazíliától Japánig. A koncertjeik sem népszerűbbek, mint korábban, ez téves információ. S a sikert kizárólag ezek az adatok jelzik, és nem az, hogy a honlapjukra hányan kattintanak rá. Természetesen a cikk nem a fiúk ellen szólt, sőt, szerintem a harmadik lemezük sokkal jobb, mint az előző kettő volt, mindössze a tényeket közöltem, s ezek valóban tények, nem kitalált információk, bátran utánuk lehet nézni.
Tisztelettel: Puha József
2006. 12. 04. 15:42
Remélem, ezt a cikk írója sem gondolta komolyan. Nyilvánvalóan semmit sem tud a McFly karrierjéről, és a sikereikről. Még hogy fogynak a rajongóik... Biztos ezt igazolja az is, hogy az oldalam népszerűsége az elmúlt 3 hónapban csupán csak a duplájára nőtt. A Star Girl No1-járól, a teltházas Arena Turnéról, felkérésről Amerikából nem is beszélve. Igaz, hogy szerte a világon 'csak' lányok milliói ábrándoznak a fiúkról, de valószínűleg csökkent a népszerűségük. Persze. Szerintem nem kellene olyan cikket írni, amiről a szerzőnek fogalma sincsen.
Panka 2006. 12. 03. 17:17
gondolom, a cikk írója marhára nyomon követi a fiúk életét, ha ieneket ír, h nincs okuk örömre, ünneplésre mostanság...akkor elgondolkodok, h miért is voltak teltházas turnékoncertjeik az elmúlt hónapokban és miért is terveznek újabb turnét tavasszal...jaaa, igen! biztos azért, mert senki nem megy el, és nem veszik a lemezeiket
röhej
Panka 2006. 12. 03. 17:13
véleményem a cikkről?? hát, akkor kezdem: mi az hogy senki nem csatlakozik a rajongó táborhoz, inkább kiválnak?? ezt nem tom, honnan szedte bárki is, valszeg fogalma nincs róla, h mi az a McFly...napról napra egyre több fan érkezik, és a Star Girl 2 hétig volt No.1, utána majdnem egyből megjelent a MITO, és azt kezdték el venni a rajongók...lehet, h nem egyből az első héten, vagy a másodikon lesz No.1 az album, de biztos vok benne, h az lesz...
és h nem tudnak kitörni?? röhögnöm kell...akkor nem tom, h miért ismerik/szeretik őket Brazíliában, Malayziában, Japánban és még sorolhatnám, h hány országban még Anglián és Európán kívül, esteleg ha a management-jük errefele is küldene CD-ket, lehet, h több fogyna, de mivel nem küld, mi nem tudjuk megvenni, csak megrendelni, de ez nem azt jelenti, h a rajongóik elhagyják őket!!!
Puha József 2006. 11. 20. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek